Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) RG4L válasza D.Orion (#9000) üzenetére


RG4L
őstag

Mondok egy konkrét példát. Bemész RB-ben egy Ju 88-assal, ledobod a bombaterhed egy bázisra, és van akkora mákod, hogy haza tudj menni, landolni és újratölteni. Teszem azt, most úgy gondolod, hogy más bombateher kéne, mert más célpontokra mész, akkor a menet a következő:
-megvárod, amíg újratöltik a lőszereket/megszerelnek/megtankolnak
-miután a játék visszaállította a géped a kifutó végére, hogy eredj felszállni, akkor szépen három másodpercig nyomva tartod a J-t, változtatsz bombaterhet és amit akarsz, majd megnyomod megint, hogy to battle.

Amire figyelni kell, az az, hogy a SZERELÉS/ÚJRATÖLTÉS után nyomd a J-s dolgot.
Eddig tuti működött ez a dolog, sokan vissza is éltek vele, azóta nem hinném, hogy változtattak volna rajta. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9002) D.Orion válasza RG4L (#9001) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm, nem tudtam róla. :R

Meg is lestem működik!

[ Szerkesztve ]

(#9003) #67977536


#67977536
törölt tag

Történt már 1 hónapja kb, de csak most szólt a barátom, hogy feltöltötte

Azóta nem volt ilyen szép zárásunk szakaszban :)

(#9004) Hauptmann válasza RG4L (#8999) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az jó lesz, mert sokat repkedek a a CR42-vel, meg a G.50-nel, a Macchi-król nem is beszélve. Kicsit szétbasz az ideg, amikor a kurva szovjet gép alig sérül, én meg lángolva hullok alá, amint rám néz.

@9001 RG4L Ez működik AB-ben is?

[ Szerkesztve ]

(#9005) Francia91 válasza RG4L (#9001) üzenetére


Francia91
veterán

Én is szoktam bombaterhet változtatni, főleg B-17-nél szokásom, ott van választék bombákból (B-17G), meg általában éppen egy darabban sikerül visszaérnem a bázisra 2-3 motorral jó esetben
De pl az IL-10-zel is csinálok ilyet rendszeresen, hogy először nagyobbat viszek, aztán újratöltés után a kisebbeket

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9006) RG4L válasza Hauptmann (#9004) üzenetére


RG4L
őstag

Szerelem első látásra:

War Thunder: Gelesztaa

(#9007) Hauptmann válasza RG4L (#9006) üzenetére


Hauptmann
addikt

Bizony, szép gép. Bedobhatták volna az MC.205-öt. Valamint nekem hiányik pár Bf110 variáns is.

(#9008) Hauptmann válasza RG4L (#9006) üzenetére


Hauptmann
addikt

No meg a testvérmodell, a Fiat G.55 és a G.56.

(#9009) Szőrös  válasza RG4L (#8999) üzenetére


Szőrös 
veterán

"1.49-ben lesz javítva minden ilyen kis hülyeség"

Gonosz on : Te még hiszel a mesékben ? ;]
Amúgy bárcsak így lenne , most megint visszatértem egy kicsit remélem most már tényleg hamarosan jön a csudapecs. :)
BR változtatás is benne lesz ? Az nagyon kéne még.

Ja és igen , olasz gépeket a népnek. Na azokat nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9010) PAtr0n válasza #67977536 (#9003) üzenetére


PAtr0n
addikt

Imádom az ilyen "pakkokat" a foglalási ponton, annyi eszük nincs, hogy kivonulnának a szélekre, meg is érdemelték! :) Nekem eddig max 2 kidobott tank volt a rekord.

(#9006) RG4L:
Biza, tényleg szép. Remélem összekapják magukat Gazsiék, és lesz hama-hama olasz tree.

Hauptmann:
A BF 110 a kedvenc heavy fighterem, utána jönnek a Do-k, és csak azután a Ki-k. Beau idegen tőlem, pedig az se rossz gép. Jöhetne több variáns valóban.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9011) RG4L válasza Szőrös  (#9009) üzenetére


RG4L
őstag

A minden ilyen kis hülyeség alatt az új DM-et értem, nagyon remélem, hogy sikerült jóra megcsinálniuk. Elvileg már készen van és csak devblogot várunk róla, na meg persze a dev szervert. (Legalábbis Lassar azt mondta, hogy majd devblogban meglátjuk, milyen is lesz valójában, neki pedig hiszek)

War Thunder: Gelesztaa

(#9012) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Lesz külön olasz ág valamikor? Jó lenne.

(#9013) D.Orion válasza Hauptmann (#9012) üzenetére


D.Orion
veterán

Jó lenne, már csak azért is, hogy a sok SM-t átrakják oda.

(#9014) RG4L válasza Hauptmann (#9012) üzenetére


RG4L
őstag

Aha, lesz :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9015) Szőrös  válasza RG4L (#9011) üzenetére


Szőrös 
veterán

Úgy legyen ! No de BR változásról/kiváltásról semmi új hír ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9016) Micsurin válasza Szőrös  (#9015) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ja tigrist letolhatnák 5.7-ről , meg a Párducokat is (D ) :U , Meteorokat is feltolhatnék mert most F80 vs. Sea Meteor , stb , meg a német 151-esekkel tényleg kezdhetnének valamit , csak így ennyi :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9017) csaabz válasza Micsurin (#9016) üzenetére


csaabz
őstag

Egyetértek a Tigrissel és a Párduccal kapcsolatban. :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#9018) Szőrös  válasza Micsurin (#9016) üzenetére


Szőrös 
veterán

Harckocsi témához nem tudok hozzászólni ,azt régóta hanyagolom. Valahogy számomra nem lett az igazi. Repcsik terén viszont bőven van mit gatyába rázni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9019) RG4L válasza Szőrös  (#9015) üzenetére


RG4L
őstag

1.49 előtt lesz valami "BR recalculation", ennyit lehet tudni csak.

(#9016) Micsurin: mi a baj a német ágyúval?

War Thunder: Gelesztaa

(#9020) Micsurin válasza csaabz (#9017) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gondoltam , mert IS2 ÉS IS2-1944.mod ellen nem fair :N sőt , szerintem némelyik amcsi is túl szívós :DDD a KwK88 meg nem elég erős :DDD
repcsik: F4-re kéretik vissza a 20mm-es pod , FW200 kevesebb benyó , sőt , kézi csúszkát a gépekre , hogy percre pontosan adhassak meg benzint , meg jó lenne benzin gondolát is betenni , BF109-eken pl voltak , és még pár gépen , amikor elfogy belőle akkor meg mint a bomba leesne , és nem venne el onnantól a gép teljesítményéből :D OK

Nagy távolságon fejlesztett crew-al is pontatlan , és a 30° töltettel is vannak fenntartásaim. Replay , látom , hogy 30° a becsapodási szög , és nem sebzi az effektív páncélt , ami a furcsa mmert 130mm a penje 30° esetén.

@RG4L: Nem felesleges , mert ha teszem azt abba teszem a kerozint , majd mikor harcra kerül a sor , azokat ledoóm , és emiatt kevebb kerozint kell magammal cípelnem , ergo jobb lesz teljesítményem , érted mit akarok kinyögni nem ? :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9021) RG4L válasza Micsurin (#9020) üzenetére


RG4L
őstag

A lecsatolható üzemanyagtartályokat nagyon sok gép használta, rengeteg amcsi és japán gép, ahogy tudom már le van modellezve a játékban csak még nem tökéletes, ezért nincsen "aktiválva". Igazából sima RB csatákban jelenleg tök felesleges lenne bármelyik gépre is feltenni ilyet, majd ha lesznek hosszú missziók, akkor talán lesz értelme.

War Thunder: Gelesztaa

(#9022) donmackó válasza RG4L (#9021) üzenetére


donmackó
őstag

Szívesen részt vennék egy 2-3 órás RB csatában, ledobható benyó tartállyal. Mondjuk ha a korhűséget nézem, a bombázók elég sok órát repültek azért hogy ledobják a bombaterhet, majd (jó esetben) ugyanennyi idő vissza.

Release the cable hounds!

(#9023) RG4L válasza donmackó (#9022) üzenetére


RG4L
őstag

Én is, még akkor is, ha 20-25 perc lenne beérni a csatatérre, 3-4 fős csoportokban, akármi. Élvezetessé tenné a játékot az biztos, de akkor viszont nem kéne lennie semmilyen kijelzésnek. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9024) donmackó válasza RG4L (#9023) üzenetére


donmackó
őstag

Nyilván markerek nélkül. Viszont a minimap az kell. Elvégre van a bombázón navigátor is. ;]

Release the cable hounds!

(#9025) PAtr0n válasza RG4L (#9023) üzenetére


PAtr0n
addikt

...és a 25 perc repülés után csinálsz egy ilyet a Do-mmal:

Az tuti élvezetes lenne. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9026) RG4L válasza PAtr0n (#9025) üzenetére


RG4L
őstag

Jajajajjajajajja :D

War Thunder: Gelesztaa

(#9027) Micsurin válasza RG4L (#9023) üzenetére


Micsurin
nagyúr

semmi célkereszt , csak amit a marker lőszerek mútattnak :DDD , csak minimap ,de csak ilyen elővevős/eltevős formában :DDD lehetne Fél szim. a neve :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9028) Hauptmann válasza RG4L (#9014) üzenetére


Hauptmann
addikt

Várom. :)

(#9029) Micsurin válasza Micsurin (#9020) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A vádat fent tartom , ma is pattant a pbe a 30° töltett :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9030) Micsurin


Micsurin
nagyúr

225 győzelem az Eventen és tiétek az orosz prémium spitfire!
Szrk.: nem elírás! 225!! És minden meccsen 75% activity!!! DE 15 mecssenként van rá esély, hogy megkapjátok.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9031) RG4L válasza Micsurin (#9030) üzenetére


RG4L
őstag

Több prémiumot is lehet majd nyerni.

War Thunder: Gelesztaa

(#9032) Micsurin válasza RG4L (#9031) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egyet láttok :U szrk.: az nem tiszta meddig mert azt nem látom a szövegben mert 225 azért nem piskóta de sebaj . hét , jövő hét nuku suli , torok-mandula gyulladás van :DDD irány az event :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9033) RG4L válasza Micsurin (#9032) üzenetére


RG4L
őstag

Mindenki egyet lát, de majd lesz több is.
5 hét van rá.

War Thunder: Gelesztaa

(#9034) Micsurin válasza RG4L (#9033) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Átolvastam , nem szóltam , 5 hét , 5 gép :DDD és ezen a héten indult a spit ? mert akkor nekem elmarad :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9035) RG4L válasza Micsurin (#9034) üzenetére


RG4L
őstag

Rosszul olvastad át. A Spitre van 5 hetünk.

War Thunder: Gelesztaa

(#9036) Micsurin válasza RG4L (#9035) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Bocsi , köszi mondóm szarul vagyok , figyelmetlen is :) ez így megnyugtató neki is állok :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9037) RG4L válasza Micsurin (#9036) üzenetére


RG4L
őstag

Minden ilyen infót a fórumról kell megszerezni, a hivatalos oldalon írt cikkek nagyon felületesek, míg a fórumon adminok/fejlesztők szoktak válaszolni.

War Thunder: Gelesztaa

(#9038) RG4L


RG4L
őstag

Valaki szeretne wineket gyűjteni az AB eventen? :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9039) BR-Steel


BR-Steel
tag

WW2 event nem piskóta :D AB max 3 perc egyik oldalon csak Ju-88 bombázók szétbombáznak mindent.
RB oda meg egy örökkévalóság mire betesz egy csatába. 225 győzelem OMG hajam kihullik mire meglesz 75%-on. :DDD

(#9040) RG4L válasza BR-Steel (#9039) üzenetére


RG4L
őstag

Az első viccesebb volt xD

War Thunder: Gelesztaa

(#9041) wall2


wall2
tag

Senki nem akar angolokkal repülni ? :DDD :DDD

(#9042) Francia91


Francia91
veterán

Nah, ma kaptam egy Golden Battles Wagert
Hétvége felé hogy értek rá összejönni? :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9043) RG4L válasza Francia91 (#9042) üzenetére


RG4L
őstag

Csak hétvége jó? Azért kérdem, mert nemsokára én is kapok, de most nem tudom megnézni, talán 2-3 nap múlva, és akkor össze tudnánk vonni.

War Thunder: Gelesztaa

(#9044) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kapot már valaki valamit ? :U Gondoltam veszek goldot és nyitok , hátha hamarabb kapok M26-ot :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9045) Francia91 válasza RG4L (#9043) üzenetére


Francia91
veterán

Holnap este belefér, de az aztán lévő héten nekem megint nem jó

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9046) PAtr0n válasza Francia91 (#9045) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha nektek jó a szombat este is, tőlem mehetünk. Holnap nem, mert szombat reggel kelés. Van még best squad wagerem, megint aktiválok egyet. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9047) RG4L válasza PAtr0n (#9046) üzenetére


RG4L
őstag

Hm. Legyen már úgy, hogy előtte pár órával szóltok és meglám tudok-e jönni :)

(#9044) Micsurin: hajrá :D
csak annyit súgok, hogy Krebs csatornáján megtalálod rá a választ

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9048) Francia91 válasza PAtr0n (#9046) üzenetére


Francia91
veterán

egyenlőre jónak tűnik a szombat

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9049) Micsurin válasza RG4L (#9047) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezek a ládák mekkora kamuk , nem őt nézztem , de a srác 12.000 GE költötta tigris (P)-re és semmi csak wagerek esetleg 3 nap prém v 300 ge beszarok :DDD Gazsi helyében pofám leszakadna :DDD

szrk.: mennyit szedtetek össze wavegerel ? 6090 arany össze jöhet ? :DDD (eddig sose mentem el 13. napid , de kéne az M46 "Tiger" :DDD olyan kis cunci szíísza :D )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9050) RG4L válasza Micsurin (#9049) üzenetére


RG4L
őstag

Mégis mit vártál? :)

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.