Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Revolit válasza RG4L (#3000) üzenetére


Revolit
senior tag

Tökre lehangoló ilyen lepusztultan látni őket. IL-28 :(

(#3002) Th1sN04ll válasza Revolit (#3001) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A csillaggarázs... :(

(#3003) munnergep


munnergep
senior tag

Nekem most a tier 2-es mig 'nemtomhanyas a kedvenc, gyors, mászik, fordul, brutális tűzerő, 10 mp töltés. Fantasztikus.
Ma volt egy meccsem vele 12 (ebből 5 bombázó) killel, végig életben maradtam, de buktuk. Utána jött egy menet, ahol bénáztam, lezuhantam, lelőttek, fának mentem, vízbe estem, azt dupláztuk :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3004) Dictator^


Dictator^
veterán

Ez a P38G Lightning mi az isten fenére jó?

Minden nemzetnél majdnem T3, egy-kettőnél T4-nél tartok, de eddig ez a leghaszontalanabb gép a játékba, amit ki veszek és inkább egy T1-re cserélem vissza.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3005) nemeth989 válasza munnergep (#3003) üzenetére


nemeth989
senior tag

Dettó angolok, csak 2-es gépek, 14 kill, 2 gépet vesztettem, akkora bukta, mint a ház. Köv csata 2 bombázót lelövök, 4 gép kellett hozzá, eből 2-szer a csapattárs a semmiből tűnik fel és szarrá lő, mintha ott se lennék és természetesen win...

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#3006) JackFeryll válasza nemeth989 (#3005) üzenetére


JackFeryll
őstag

Így szokott ez lenni.
Amúgy az a tapasztalat hogy fighterként random killekkel nem lehet hozzátenni a győzelemhez. Gondolom a 14 kill sem a bombázók kísérése közben sikerült.

(#3007) nemeth989 válasza JackFeryll (#3006) üzenetére


nemeth989
senior tag

Mindig az a taktikám, az elején rögtön fel 5000m körülire és molesztelni a bombázókat, legtöbbször tök egyedül vagyok, ha nincs több akkor lemegyek, 3 bombázót ki is lőttem. Lementem a küzdőtérre, de így is míg én fent voltam az alacsonyabban lévő bombázókkal természetesen senki nem foglalkozik. Így ez idő alatt is egy nagy csomó pontot vesztettünk... Mondjuk azt se tudom felfogni, mikor 3-4 gép megy egyetlen kis figtherre. Tipikus mikor 3-4 cannonos gép nem tudja kilőni, azt az egyetlen kis gépet ....
Mondjuk azt hozzátenném, azt a csatát nem igazán értem, hogy buktuk el, a végén már nagyon erőfölényben voltunk és egyik oldalnak se voltak már bombázói. De mégis kilőtték az utolsó hajónkat ....

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#3008) Szőrös  válasza nemeth989 (#3007) üzenetére


Szőrös 
veterán

"egyik oldalnak se voltak már bombázói. De mégis kilőtték az utolsó hajónkat ....."

Ahhoz nem kell bombázó , torpedó esetleg rakéta is jó ahhoz azt meg attacker/heavy fighter is tud cipelni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3009) Revolit válasza Szőrös  (#3008) üzenetére


Revolit
senior tag

Erről jut eszembe. Ezek az 50kg-os bombák szánalmasak. Telibe találom medium tankot, és kutya baja. 2-3 50kg-os bomba kell egy medium tankhoz. Tényleg nem volt elég egy 50kg-os bomba egy tank kiiktatásához?...
Egy csomó mindent meg nem is sebez. Pillboxot, heavy tankot pl.

(#3010) Szőrös  válasza Revolit (#3009) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nemzet függő melyik bomba mennyire hatékony mert biza nem mindegyik ugyan az tudja. ;)
Egyébként med. tankot kivisz egy 50 kg-os bomba , teljes telitalálat esetén. Ilyen viszont ritkán van a legtöbbször csak mellé huppan úgy meg nem sebzi.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3011) Th1sN04ll válasza Revolit (#3009) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Pillboxból a lightot, és a mediumot talán sebzi... a heavy tankhoz ajánlott a 250kg-os bomba med pillboxhoz is, illetve heavy pillre én min 500kg-os bombákkal fogok neki :K

(#3012) Francia91 válasza Szőrös  (#3010) üzenetére


Francia91
veterán

Azt pedig nem egyszerű elérni :)
Nekem teljes találatot csak Ju-87-tel és B72A-val sikerült elérnem, azzal is csak azért, mert zuhanóbombázók, légfék + landing szárnyállással

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3013) Revolit válasza Szőrös  (#3010) üzenetére


Revolit
senior tag

És akkor mire jók?... bázis bombázásra nem igazán, mert 100-at rá kell dobni.
Armored vehicle-ra? Amit attackerrel seperc alatt letisztítok, sőt még egy chaikával is?

Na mindegy, asszem hanyagolom az 50 kilósakat :(

(#3014) Dictator^


Dictator^
veterán

Elkezdtem bombázni végre, Amerikaiaknál a B25 J1-et céloztam meg, meg is lett, de úgy látom, a bázis bombázás nem kifizetődő..

3x1000-essel megyek, 2x dobásból egy bázist odapakolok, viszont ha ezeket a tankokra dobom 2x annyit creditet szedek be mint a bázissal.

Most Én csinálok valamit rosszul?

Illetve mennyire fogja befolyásolni a legénységet, ha az experienced gunners skillem közelít a bentlévő max gunnerek felé? Tudom, hogy egyre jobbak lesznek (szó szerint kevésbé sz@rok), de nálam a B25-nél 2/5ön vagyok, de nem mindig képesek egyáltalán találatot adni.

Szóval egy kis tippet vagy segítséget kérnék a bombázáshoz.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3015) Th1sN04ll válasza Dictator^ (#3014) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

B25:
Tankokra, hajókra minél nagyobbakra ;] , nem kell fentről bátran rárepülhetsz ha ki lesz fejlesztve össze kell szedni magukat a vadászoknak, mert ahogy húzod a gunnereket mögüled az ellen csak meghalni fog! Konkrétan ésszel játékos kezében az elpusztíthatatlan kategória a Michael :K Sőt, én még a vadászokra is rárepülök vele, mert ugye van elég jó kis elülső fegyverzet ;] Pálya elején felmész olyan 4-5 ezerre, majd onnan egy fasza zuhanásból nincs az a vadász aki utolérne, és ha egy motort ki is lőnek semmi gond van másik, konkrétan nem egyszer volt már rommá lőve de még repült szal csak bátran :K

(#3016) JackFeryll válasza Dictator^ (#3014) üzenetére


JackFeryll
őstag

A B25-J30 ról tudok nyilatkozni mert főleg az orosz oldalon játszok.
Általános dolog hogy az experienced gunners mindig legyen meg annyi mint ahány lövész van a gépen.
Amúgy lazán lelövik a farkát meg úgy az egész elég könnyen szét tud esni.
Nekem ki van maxolva az egész gunner oldal, de ennek ellenére nem olyan iszonyat hatékony a védelem. Sima normál kaliberű gépek is ledarálják szóval ha közeledik egyből rohanok a csapattársakhoz mert tuti hogy megesznek reggelire. Valószínűleg azért mert nincs rajta 20mm-es torony.

Amúgy jó hogy van az elején fegyverzete, szedtem már ki vele bombázókat viccből.

(#3017) Szőrös  válasza Dictator^ (#3014) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ahogy írták jó gép , lövészeket fel kell tolni és amire figyelni kell : ne hagyd hogy a hasa felől támadjanak rád mert akkor kampeca van , ott ugye nincs lövészed így az a rész egy baromi nagy vakfolt a védelem szempontjából.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3018) JackFeryll válasza Szőrös  (#3017) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ezért is szeretik a vadászok alulról lőni :)
Persze az emberek nagy része hülye, így úgyis beállnak majd a rear gunnered mögé. Az ő bajuk.

(#3019) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Közben megnéztem a Lone Survivort és rájöttem mi hiányzik a játékból.

Lockheed AC-130 (átalakított 105mm-es M102 Howitzer :DDD )

(#3020) Szőrös  válasza JackFeryll (#3019) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez inkább a most bejelentett Armored Warfare-be való . De ezt gépet én is imádom. ;)
(A film meg elég jó lett , nekem tetszett ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3021) JackFeryll válasza Szőrös  (#3020) üzenetére


JackFeryll
őstag

Igen nem egészen illene ebbe a világba, de amúgy is inkább játszok a régi "kődobálós" tankokkal mint a modern korban ahol a tankokat játszi könnyedséggel lehet elpusztítani a legkülönbözőbb anti-tank rakétákkal.

(#3022) Revolit válasza JackFeryll (#3021) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát ez igaz a repülőkre is :K

Modern vadászgépekkel teljesen más lenne, felszállsz és 5mp múlva 3.000-el döngetsz, hogy piros négyzet becélozza enemyt és kilődd a rakétád aztán next target :P

(#3023) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok!A tankos része a játéknak mikor lessz elérhetö a nagyközönség számára?Videokon nagyon tetszik.Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3024) Th1sN04ll válasza Steelheart2 (#3023) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Még mindíg majd.

(#3025) Steelheart2 válasza Th1sN04ll (#3024) üzenetére


Steelheart2
senior tag

:)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3026) Fel válasza Th1sN04ll (#3015) üzenetére


Fel
addikt

Pár dolog ami szúrja a szemem...

A B25 beceneve nem Michael, hanem Mitchell.
Pillboxokból van két fajta: Light pillbox és Pillbox.

--------------------------------------------------------------------------

A hétvége folyamán (és onnantól kezdve napi szinten) várható, hogy bővítik a CBT-t elérők táborát. Úgyhogy akik a korábbi "Ground Forces HQ" feladatok minimum 90%-át teljesítették, sanszos, hogy hamarosan kapnak értesítést, és hozzáférést a tankos zárt bétához. >>Hír<<
Ennek örömére megjelent egy új tankos pakk is a boltban: SdKfz 140/1 and T-26E - Starter Pack

Most már csak egy olyan hírt szeretnék látni, hogy "Elérhető az 1.39-es dev szerver"... A kliens már jóideje 1.39+ verziónál tart. Kíváncsi lennék már nagyon az új funkciókra és gépekre (Mosquito Mk. XVIII... hmm.. várós.. :) )

(#3027) Th1sN04ll válasza Fel (#3026) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:R igen igy helyes.

(#3028) Viper26


Viper26
nagyúr

Lenyomtam az első csatámat, hát azt sem tudtam mit, hogyan, de eddig tetszik. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#3029) slayer006 válasza Viper26 (#3028) üzenetére


slayer006
addikt

Csináld meg a Training missziókat abból lehet tanulni egy keveset és pénz is jár a küldetések teljesítéséért. Itt tartok én is. :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#3030) Viper26 válasza slayer006 (#3029) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megvoltak. :)

Úgy látom arcade módban sem könnyű. :B

Pixel 7 | FR955

(#3031) JackFeryll válasza Fel (#3026) üzenetére


JackFeryll
őstag

A forumon azt irtak hogy tobb olyan embert is ismernek akik 2-3 kuldetest teljesitettek es bekerultek. Ezzel szemben vannak olyanok is akik kozel az osszeset teljesitettek es nem kerultek be. :)

(#3032) Mister_X válasza Fel (#3026) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindjárt kedvezőbb az áruk, meddig lehet így jelentkezni? Három hét múlva tudnám megvenni, addigra gondolom már lezárják ezt az akciót is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3033) Revolit


Revolit
senior tag

Megéri bombázónak weapon maintanance-re rakni? Mert 30-as skill-el IL-4-es baromi pontos, de 15-el a német bombázók baromira pontatlanok, össze vissza dobálja zuhanás közben bombát. Ezen a skill gondolom nem segít?

(És ugye azt írja leírásnál, hogy bombák szórását is fejleszti)

Ha már itt tartunk, bombázó nézetben mi az a dupla szürke csík délre a célkeresztöl? egy nulla is van írva mellé.

(#3034) JackFeryll válasza Revolit (#3033) üzenetére


JackFeryll
őstag

Azt hiszem a weapon maintenance a legolcsóbb skill. 100/100-ra sem drága a fejlesztése. Érdemes.

(#3035) Revolit


Revolit
senior tag

Elég nehézkesen megy nekem a tier3, visszamentem tier2-be, ott se ment... mondom visszamegyek chaikázni, az még csak megy. Na nem csalódtam :DDD

És egész nap nem kerestem ilyen jól mint ezzel a meccsel...
Nem is értem miért játszok más géppel... ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#3036) Cseri0058 válasza Fel (#3026) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ha most ezt a pakkot megveszem akkor bekerülök?

(#3037) JackFeryll válasza Cseri0058 (#3036) üzenetére


JackFeryll
őstag

Szerintem igen és rubelben véve ez egy elég olcsó csomag.
(persze a könnyű tankok nem a legütőképesebb darabok)

[ Szerkesztve ]

(#3038) Mister_X válasza JackFeryll (#3037) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rubelből átváltva mennyi forintba fáj?

Amúgy ezek a light tankok arra lesznek szerintem jók, hogy elmondhasd, te már támogattad "látatlanba" a GF-et, plusz biztos lesz majd valami fun faktorjuk - ugye ezek (elvileg) gyors tankok, nem lesz nagy művészet az ellen hátába kerülni és ott megsózni a medeket.

Btw, volt egy videó, amiben egy orosz (?) könnyűtank volt bemutatva. Ne, volt lomha, a tornya bal fele helyezkedett el és gépágyúja volt (valószínűleg gyalogság támogatása volt a szerepe). A-20-ra tippeltem, de nem dobott fel videót a tecső.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3039) Th1sN04ll válasza Mister_X (#3038) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Support szerepbe, mocsok mod lopakodva a fron mögé menve lehet velük osztani! Mondjuk kiszedni a légvédelmet, tarackokat stb .

(#3040) Francia91 válasza Dictator^ (#3014) üzenetére


Francia91
veterán

Jó a B-25. Nekem már a teljes gunner legénység ki van fejlesztve (5/5), semmit sem kell csinálnom, csak repülőznöm, a Gunnerjeim meg csak szedik nekem a vadászokat :D
Tény, hogy nem bázisbombázásra való, arra USA vonalon esetleg a B-17, de inkább az orosz Yer-2
Elülső fegyverzete tényleg jó, szemközti bombázókat, de még vadászokat is szépen lehet vele darálni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3041) munnergep


munnergep
senior tag

Noob kérdés:

Amikor az ellenfél bázisa egy reptér, akkor mit kell bombázni? A kifutót vagy a mellette lévő épületeket?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3042) Th1sN04ll válasza munnergep (#3041) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Mindent!

(#3043) Dictator^ válasza Francia91 (#3040) üzenetére


Dictator^
veterán

B-25 bázisbombázásra szerintem kíváló.. mozgó célponok miatt viszont tényleg lentebb kell menjek, és max ott érvényesül a 5 db turret..

Viszont most a Kingkobrára fogok rámenni , mert meglett az első 3-as B-25öt is.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3044) RG4L


RG4L
őstag

Egyre hányingerebb ez az Arcade mód, de sajnos itt lehet gyorsan fejleszteni a gépeket. :(

War Thunder: Gelesztaa

(#3045) Szőrös  válasza RG4L (#3044) üzenetére


Szőrös 
veterán

"itt lehet gyorsan fejleszteni a gépeket"

Ezzel vitatkoznék, AB-n a felhasznált gépek között oszlik el az xp , RB-n meg egy gépre kapod meg értelemszerűen , ráadásul még többet is.
AB-n max akkor gyorsabb ha ügyes vagy és stabilan több csatán keresztül is képes vagy egy géppel jól teljesíteni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3046) Cseri0058 válasza JackFeryll (#3037) üzenetére


Cseri0058
őstag

Igén néztem. Orosz pénzben eléggé megéri. De most akkor csak könnyű tankokkal mehetek csak?

(#3047) JackFeryll válasza Cseri0058 (#3046) üzenetére


JackFeryll
őstag

Termeszetesen nem, sot a premium tankokat csak az open betaban kapod meg.

(#3048) Fel válasza Cseri0058 (#3046) üzenetére


Fel
addikt

Ezt miből gondolod? Ugyanazokkal, mint bárki más (még nincs túl sok amúgy). Ezt a két tankot, amelyek a pakkban vannak, nem is fogod látni, míg a nyílt béta ki nem jön.

(#3049) PAtr0n válasza Mister_X (#3038) üzenetére


PAtr0n
addikt

Megrendeltem, és így egészen pontosan háromezerhéccázhuszonhat forintba került. Ennyit tényleg megér, legalább jövő héttől már kipróbálhatom én is a bétát ha minden jól megy.

torz on borz:
Hát nem tudom, szerintem is jobban hoz az AB, vagyis gyorsabban: Míg RB-ben elbohóckodod az első 5 percet (és utána se biztos hogy életben maradsz), addig AB-ben, már jó eséllyel összebombáztál 10k ezüstöt , vagy ugyanennyivel megfelelő gépet lőttél le. Nem mondom, hogy RB-ben nem lehet jól keresni, de ahhoz nagyon ügyesnek kell lenni. Azonos idő alatt AB-ben jobban jön a pénz.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3050) Szőrös  válasza PAtr0n (#3049) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ööö fejlesztésről volt szó , nem pénz keresetről. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.