Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) munnergep


munnergep
senior tag

Ma már 2x is kiírta, hogy server buz.. busy, szép hétvége lesz :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5302) Volfram42


Volfram42
senior tag

Német fa: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5303) PAtr0n válasza Volfram42 (#5302) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bírom ezeket a nagyobb frissítéseket, mindig felhígítják a bizonyos szintig kifullozott tech-tree-met :)
De legalább jókora újabb gépparkot kapunk minden fronton.

He-177: 7300kg-nyi bomba, na az már úgy impresszív. Végre egy heavy bomber a németeknél is. Kár hogy elég késői változat, valószínű T4-ben indul.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5304) Fel válasza PAtr0n (#5303) üzenetére


Fel
addikt

Nincs itt szó semmiféle nagyobb frissítésről. Nem egyszerre fognak megérkezni ezek a gépek, hanem majd szépen apránként, vegyesen, ahogy eddig is.

A tech-tree-k elég régiek voltak. Több gépet elvetettek a korábbi listáról, került képbe pár új. Frissítik őket, ennyi.

(#5305) Volfram42 válasza PAtr0n (#5303) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jól mondja Fel. Ezek jövőbeni tervek.
Hát ha az a Heinkel olyan lenne, mint az életbe soha nem kellene. :) A beceneve Hitler öngyújtója amit a saját legénység adta neki.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5306) PAtr0n válasza Fel (#5304) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bírom, hogy mindig le vagyok kúrva. De sebaj, bírom. :)

Én azt hittem, hogy lesz megint 1 nagy frissítés, amiben kapunk minden nációhoz "x" gépet. Jó, persze józan ésszel belegondolva, ennyi új gépnek a fizikai és grafikai lemodellezése nem kis idő, durva lenne ha hirtelen kapnánk őket.

Volfram42:
Nem tudom az a történelmét a drága Heinkel-nek, de az Arcade módban tuti nem fog annyit gyulladni mint az életben :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5307) Fel válasza PAtr0n (#5306) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem marad az eddigi séma. Patchenként kapunk (vegyesen) 8-10 gépet, amiből 1-2 tuti spitfire lesz...

[ Szerkesztve ]

(#5308) RG4L válasza Fel (#5307) üzenetére


RG4L
őstag

A közeljövőben nem lesz több Spitfire (helyette lesz Seafire).

War Thunder: Gelesztaa

(#5309) superecneB


superecneB
őstag

Ez az A6M3 úgy fordul mintha Arcade-ben lennék, hihetetlen nagyot ugrik az A6M2 vagy a Ki-61 otsuhoz képest, tök jó gép.
Innentől kezdve már nem érdemes ezen a vonalon fejleszeni, menjek a Ki-84 irányába?

(#5310) BreeZeRr válasza superecneB (#5309) üzenetére


BreeZeRr
tag

Elhanyagolni ne hanyagold el a "zérós" ágat. Shiden-ig megéri elmenni. :) De amelyik jobban tetszik. Én egyszerre fejlesztem a 2 ágat.

Van kedved csatlakozni a squadronhoz?

[ Szerkesztve ]

(#5311) RG4L válasza superecneB (#5309) üzenetére


RG4L
őstag

Csak az amerikai battle ratingek miatt teljesítenek rosszabbul a Zérók onnantól kezdve... szerintem megéri tapasztalni azokat a gépeket is, de nem kérdés, hogy jelenleg a Ki-84 a legjobb a gép a japán fán.

War Thunder: Gelesztaa

(#5312) PAtr0n válasza superecneB (#5309) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szuper gép az A6M3, múltkor kicsit RB-ztem is (iwo jima), 2-en voltunk A6M3-al a többiek Ki-84-el. 2 rohadás P47-el kergetőztem, az egyiket megfogtam viszonylag gyorsan, de a második energiafölényt szerzett, meg is szórt kétszer, de mire utánaeredhettem volna, elhúzott, de ő is kapott pát hit-et. Egy assist-ot kaptam érte. Azért a P-47 erősebb gép, jobban is kapaszkodik, meg jobban el is húz.
A Ki-61 otsu is szuper én imádom, de azzal nem éri meg fordulózni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5313) RG4L


RG4L
őstag

Még elég sokan nem csatlakoztak a squadronhoz, akik jelezték igényüket.

Innen pontosan nem tudom, hogyan tovább, de ha tippelnem kéne akkor itt jobb klikk a névre és apply for membership, vagy jobb klikk és squadron info, és itt apply for membership.
Ha nem egyezik a WT nevetek a PH-n használttal, akkor írjatok itt egy privát üzenetet vagy a játékban Nekem vagy BreeZeRr-nek.

War Thunder: Gelesztaa

(#5314) Atlantis


Atlantis
veterán

Annyira dicséritek a japán madarakat, lehet nekikezdek annak a népnek is. Kicsit bánom, hogy az elején nem tettem, az oroszok helyett jó lenne. Németek is egyre szimpatikusabbak...ez már a vég.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5315) PAtr0n válasza Atlantis (#5314) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igazából a biplane gépek után szinte csak jó madaraik vannak. A Zero-k nagyon vadak, de én a Ki-43, Ki-61 ágat is imádom, bár más stílusú vasak a Zerokhoz képest. A naval bomberjeik közül is csak a B5N2 szenvedés, mert csak turret van rajta, az se acélos, de legalább vihet közel 1 tonnás torpedót is. Az utána lévő B7A2 viszont rohadt jó, 2x 20mm cannon, és 13.2mm-es turret. Ráadásul jól meg lehet pakolni teherrel, igazi hajó/tankvadász. A bombázóik közül a Ki-49-esek egész jóknak mondhatók, de mivel csak medium bomberek, így nem lehet túl sokat várni tőlük. A G5N1 és G8N1 már heavy lesz, ott kezdődik velük az élet. Ja és a H6K4 flying boat igazi early fun bombázó igazi erőd... lenne, ha nem gyulladna ki a motorja szinte mindentől. :)
Ja igen: A heavy fighterjeik szintén nagyon jók, főleg a schrage musik-al megspékelt Ki-45 tei. Ki-102 is vad, az 57mm-el az orrában.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5316) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Azt esetleg nem tudja valaki, hogy az ellenfelek az átlag BR-em szerint, vagy a legmagasabb gépem BR-je szerint kapom AB-ben?

(#5317) Atlantis válasza RockHaRD (#5316) üzenetére


Atlantis
veterán

Úgy tudom, az átlag BR+-1,3.

PAtr0n: jól hangzik, csak soknak tűnik egyszerre 5 népet fejleszteni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5318) RG4L


RG4L
őstag

De idegesítő :(

War Thunder: Gelesztaa

(#5319) PAtr0n válasza Atlantis (#5317) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, éppen ezért nem húztam eddig az Amcsikat :D
Még ez a 4 is sok ha az ember haladni akar, hiába van prémem, T3-tól nagyon belassul a fejlődés.

RG4L:
Nézd azt, hogy Brízörrel ti legalább hoztátok amit kellett.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5320) RG4L válasza PAtr0n (#5319) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, ez "vigasztal" :)

War Thunder: Gelesztaa

(#5321) RockHaRD válasza RG4L (#5320) üzenetére


RockHaRD
addikt

jelentkeztem a squadba

(#5322) Atlantis válasza PAtr0n (#5319) üzenetére


Atlantis
veterán

Én az amerikaiakat nem bánom, az oroszokat inkább. Az elején jó volt, de mostanában nem szeretem őket.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5323) RG4L válasza RockHaRD (#5321) üzenetére


RG4L
őstag

Én meg elfogadtam.

War Thunder: Gelesztaa

(#5324) PAtr0n válasza RG4L (#5323) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nemsoká én is jelentkezek e. De még mikrofonom nincsen. Fullos gép van, egy pár forintos mikrofon meg nem. :D Majd becsetelek néha :D

Atlantis:
Jók az oroszok is, de némelyik gépükön annyira érezni a buffot, hogy hajjaj. Múltkor is, amikor szemből kitáncoltam A6M3-mal egy közelgő Yak9P elől nehogy le oneshotoljon a cannonjából, mondom most jól seggbe rúgom, erre mire megfordultam ő már lőtte is végig oldalról a törzsemet, ami az ő 37mm-eséből eléggé fájt, földnek is mentem.
Minden gép túlzó AB-ben manőverezhetőség terén, de az orosz gépekre még egy lapát buff rá van téve. Egyedül a LaGG szériánál nem érzek akkora buffot.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5325) RG4L válasza PAtr0n (#5324) üzenetére


RG4L
őstag

Minden szerdán és pénteken Tóalmás felé megyünk, majd viszek neked egyet :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#5326) PAtr0n válasza RG4L (#5325) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ezt jó tudni, még csak a sarki PC üzletbe se kell lemennem érte. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5327) RG4L


RG4L
őstag

Lehet jönni folyamatosan :)

War Thunder: Gelesztaa

(#5328) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

a továbbképzéssel (qualification) ugyebár mindenféle módosítót lehet kapni a tulajdonságokra, kérdés, hogy ilyenkor a maximum fölé is tud menni? ha egy max50en tulajdonság 20on áll, és kap 30 bónuszt a képzéssel, akkor érdemes még beletolni? vagy az 50 max az így el is van érve és ennyi?

- no es importante -

(#5329) Volfram42 válasza Sixkiller6 (#5328) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha továbbképzel akkor amit kapsz az aktív is lesz. Ha megfigyeled csak azokra kapsz +30-at illetve másodszorra +20-at amik 50-es skillek. Ezek így lesznek 100-asok, mint ahogy a többi. Szóval, ha írja, hogy +30 akkor az nemcsak annyival tolja ki az 50-et, hanem azt már hozzá is adta. Érdemes megcsinálni ezeket azoknál a gépeknél amikkel sokat repülsz.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5330) Sixkiller6 válasza Volfram42 (#5329) üzenetére


Sixkiller6
őstag

tehát nem skillt kapok, hanem a skill maximumát tolja ki, jól értem?

- no es importante -

(#5331) Sixkiller6 válasza Sixkiller6 (#5330) üzenetére


Sixkiller6
őstag

vagy kitolja a maxot, és meg is kapom azt, amivel kitolta? akkor hol is látom az aktuális szintemet?

- no es importante -

(#5332) RG4L


RG4L
őstag

De jól nézünk ki :C :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#5333) RG4L válasza Sixkiller6 (#5331) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem Volfram érthetően leírta a választ, próbáld meg megint elolvasni és most értelmezni is a szöveget.

War Thunder: Gelesztaa

(#5334) anytime válasza RG4L (#5332) üzenetére


anytime
őstag

Tegnap es ma nem tudtam belepni, de azert felvettetek?

(#5335) BreeZeRr válasza anytime (#5334) üzenetére


BreeZeRr
tag

igen.

(#5336) anytime válasza BreeZeRr (#5335) üzenetére


anytime
őstag

Holnap este mar megyek!
Koszi!

(#5337) Volfram42 válasza Sixkiller6 (#5331) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ki is tolja és meg is kapod. Látni megy azt látod, hogy 50+30. Annyi, hogy az összeadást nekünk kell elvégezni fejben.

Más: Ha valaki SB-re vetemedik, vagy fontolgatja akkor szívesen repülök vele. Elsősorban szövetséges gépekkel szoktunk menni most orosszal amíg nincs szövi. Némettel, Japánnal nem.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5338) Colos1 válasza Volfram42 (#5337) üzenetére


Colos1
őstag

Az orosz is szövetséges.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5339) Volfram42 válasza Colos1 (#5338) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nyilván, de a hadszínterek miatt külön szokták venni. Ha lehetne az oroszt ki is hagynám, így is sok különböző gépet szeretnék megtanulni repülni az amerikai oldalon ami ugye rengeteg idő. Sajnos itt ilyenkor legfeljebb akkor mehetek ha veszek prém gépet. Bár a yak1 megtetszett. Szörnyű előre a kilátás, és nagyon kevés a lőszer, de tetszik a gép.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5340) Szőrös  válasza Colos1 (#5338) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az orosz az orosz és kész. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5341) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Amúgy röhejes, mert szeretek dokumentumfilmeket nézni, és pont feltünt, hogy ott is az egyikben úgy mondták, hogy a szövetségesek alaposan megbombázták berlint, hogy segítsék az oroszok támadását. :U

(#5342) Volfram42 válasza Malibutomi (#5341) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nem is voltak puszipajtások. Az angolok nem mondták azt az amerikaiaknak, hogy ami leszállt a szigetre az a miénk. Az oroszok megtették. A japánból tartó kényszerleszálló B-29-ek orosz tulajdonba kerültek. Illetve a kölcsönbérleti szerződés szerint elvileg ami megmaradt gép a háború után az, ment volna vissza az USA-ba illetve a háború után kellett volna törleszteni ami 1100 milliárd dollár volt. Hát ők ezt elfelejtették. Sőt az amerikai foglyok együtt menekültek a németekkel nyugatra nehogy orosz kézre kerüljenek.
Szóval nem volt az olyan nagy szövetség.
Általánosságban szeretik külön kezelni az oroszokat. Gondolom a hidegháború is közrejátszott. Egyik fél sem akarta még a látszatát se kelteni annak, hogy a másikkal jóban lett volna valaha is. Hisz mindegyik a másikat tartotta a gonosznak a propagandában.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5343) miresz


miresz
veterán

Valaki találkozott már ezzel a hibával?

(#5344) RG4L válasza miresz (#5343) üzenetére


RG4L
őstag

Programkódbeli hiba, a %d szám, a %s pedig szöveg. Majd javítják.

War Thunder: Gelesztaa

(#5345) Sixkiller6 válasza RG4L (#5333) üzenetére


Sixkiller6
őstag

köszönöm a kimerítő kioktatást

- no es importante -

(#5346) RG4L válasza Sixkiller6 (#5345) üzenetére


RG4L
őstag

Szívesen, máskor is! :DDD

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5347) Francia91


Francia91
veterán

Csatlakozhatnék én is a csoporthoz a játékban? :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5348) RG4L válasza Francia91 (#5347) üzenetére


RG4L
őstag

Ha a squadronra gondolsz, természetesen. Fentebb van valahol egy hozzászólásom, ott megtalálsz mindent. Egyelőre még relatíve kevesen vagyunk, tehát örülünk minden egyes tagnak. TS cím a squadron leírásában. :)

szerk: ha adtál már be jelentkezést, de még nem fogadta el senki, akkor bocsi, én most ebéd utáni pihenőmet töltöm egy kis filmezéssel. :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5349) BreeZeRr válasza Francia91 (#5347) üzenetére


BreeZeRr
tag

Persze. Jelentkezz és én elfogadom.

(#5350) RG4L


RG4L
őstag

Az újonnan létrehozott squadronnal kapcsolatban szeretnék pár szót ejteni. :U

Minden hajnalban szerver szerinti hajnal 2 órakor frissülnek a statisztikák, ez szerintem GMT időt jelöl, tehát jelenleg ez nálunk hajnal 4-et jelent. Várva vártam a változást, mivel tegnap 3-4 fős csatákat mentünk, egészen belejöttünk estére, csak úgy szedtük a killeket. :)

Közben megnéztem a top squadronok RB-ben elért eredményét is, picit számolgattam és úgy látom, eléggé ritka az, ahol többet ölnek a klántagok, mint ahányszor meghalnak.

A top 14 squadront elnézve, sehol nincsen ez az arány 1 környékén/felett, ami számomra picit meglepő. :)

Ehhez képest a mi eddigi teljesítményünk RB-ben 80 lelőtt repülő és 78 megsemmisített felszíni egység, és csupán 61 halál ezidő alatt, tehát 1,0 feletti a kill/death arányunk, aminek nagyon örülök.

Nem tartunk fennt semmilyen elvárásokat, félreértés ne essék, de nagyon büszkék lehetnénk magunkra, hogyha ezt a statisztikát sikerülne tartani, esetleg javítani. Kezdő RB játékosokat ez ne bátortalanítson el a játéktól és nyugodtan szabad használni bombázókat és attackereket is, tehát olyan gépeket, melyekkel nehezebb és nem elsődleges cél repülőket ölni (ahogy mentünk bombázókkal is tegnap), egyáltalán nem kötelező folyamatosan szarrá alázni az ellenséges csapatot, és van hogy a matchmaking is megszivat bennünket. Atlantis kolléga se mondogassa, hogy ő így rossz meg úgy rossz, mert láttam szép akciókat Tőled és örülök, hogy bátorkodtál belevetni magad az RB-be valamilyen szinten, csak így tovább. Volt már olyan meccs, ahol én haltam meg először, anélkül hogy öltem volna akármit, vagy ahol lezuhantam/eltörtem a gépem szárnyát, mert szimplán túl sokat akartam, és az RB megbosszulja keményen. :)
Próbálkozom meccs közben tanácsokat adni, ahogy ma elmondtam, hogy hogy rázd le a Yak-3-ast egy P-38-asban ülve.

Amikor arról van szó, hogy RB-ben milyen géppel repüljünk, bátran mondjátok, ha ki akartok próbálni egy adott repülőgépet, és mi alkalmazkodni fogunk a választásotokhoz, ahogy eddig megreptettünk egy csomó különböző gépet: F4F, A-20, F4U-1a, P-39, P-40, B-25, Mig-3-15, Yak-7, P-47, F6F, P-38 stb.
Ha valaki belök egy ötletet, hogy márpedig én most a P-51-el szeretnék repülni, akkor senkinek nem kötelező ugyanezzel a géppel repülnie. A P-51-es BR-je RB-ben 5.0, tehát ezen a környéken szabad válogatni repülőket, akár bombázót is.

Nem kötelezünk senkit arra, hogy RB-t játsszon. Ha neki jobban fekszik az AB, vagy csak egyszerűen eszeveszetten szeretne lövöldözni, nyugodtan, ma is nyomtunk hárman egy AB-t. A TS szerveren (elérhetősége: 37.221.210.23:9952) a mai nap folyamán megcsináljuk a szobákat rendesen a különböző játékmódok kedvelőinek (AB/RB/SB tank-repülő) és létre fogunk hozni úgynevezett "játékszobákat". A játékszoba max. 4 főt fog tudni befogadni, és a különböző 2-3-4 fős, együtt játszó csoportokat hivatott elszeparálni egymástól, mivel az elég szarul néz ki, ha mindenki ömlesztve van egy helyen, de eközben 2 fő AB-t játszik, 3 fő RB-zik együtt, másik két emberke meg a foci VB-t tárgyalja ki. :)

Akikkel eddig TS-en beszélgettünk és játszottunk együtt, BreeZeRr, Atlantis, munnergep (és jómagam /remélem senkit nem hagytam ki/) szimpatikus és normális figurák, tehát senkit ne rémítsen el, hogy úgymond idegen emberek vagyunk. Nem cseszünk le senkit, ha elront valamit, vagy ha kilőjük egymást (ugye BreeZeRr), vagy ha egymásba megyünk (ugye Atlantis)? :DDD

Várjuk a további csatlakozni vágyókat, ha kérdésetek van keressetek Bennünket bátran, segítünk, amiben tudunk, illetve üdvözöljük a tegnap este és mai nap folyamán csatlakozott tagokat, remélem Titeket is hamarosan látni (hallani) fogunk a TS szerveren, mert férünk még. :K

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.