Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) Micsurin válasza RG4L (#6598) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , várom már , hogy az a +100kg csónak le kerüljön onnan :DDD
Ezen a meccsen lejött a vörös köd és csak a mentem a killért :) jók a japánok jobban tetszenek mint az amcsik , van egy kis siker élményem végre meg van az 1-2 kill / meccs a túlélés a következő lépcső lesz :R

amúgy a buffalo meglett azért :C :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6602) RG4L válasza Micsurin (#6601) üzenetére


RG4L
őstag

Mindkét N1K2 nagyon ufó lett az 1.43 miatt megint, tehát újbóli nerf várható, azaz ha a J7W1 nem érdekel annyira, akkor menj a Ki-61/Ki-84 ágon.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6603) Micsurin válasza RG4L (#6602) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszönöm a tanácsot :R

Találkoztatol olyan buggal , hogy chateltek és közben a kamera meggàgyul és eltekeredil de úgy , abba az irányba fikszálodik le ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6604) RG4L válasza Micsurin (#6603) üzenetére


RG4L
őstag

Láttam valahol, igen, de nagyon régen.

War Thunder: Gelesztaa

(#6605) Micsurin válasza RG4L (#6604) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mi okozza ? Hogy oldható meg ? Néha előjön ilyenkor már kapásból ugrok is ki :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6606) RG4L válasza Micsurin (#6605) üzenetére


RG4L
őstag

Mármint ez most ilyen sorozatosan visszatérő avagy könnyen tudod reprodukálni? Ha igen, akkor hivatalos fórumon:

War Thunder - Official Forum → Technical Support (Bug Reporting / Suggestions) → Moderated Bug Reports → Moderated Bug Reports - Windows → General Gameplay and Balance Issues alatt csinálsz egy topikot, ahol leírod a hibát majd csatolod a screenshotokat amiket csináltál (esetleg videót youtubera) és a .clog fájlt.

A .clog fájlok a c:\Program Files (x86)\WarThunder\.game_logs\ mappában találhatóak. Minden játékindításkor létrehoz egy új .clog fájlt a játék, és játék bezárásakor zárja le úgymond (ekkor lesz csak mérete a fájlnak). Tehát ugorj be egy csatába, csináld meg a screenshotokat előtte-utánna állapotban, akár többet is, zárd be a játékot, írd le, hogy hogy sikerült előidézned a hibát, hogy újból és újból meg tudod-e ismételni ezt a metódust és csatold a fentebb említett fájlokat. Ha valamelyik nagyokos megtekinti a hozzászólásodat/topikodat, akkor a publikom által is látható állapotba fogja tenni azt, válaszolni fog rá, dokumentálja az esetet vagy további kérdéseket tesz fel/még több fájlt kér bemutatásra.

Ha dokumentálják, akkó' bezony büszke lehetsz magadra, mert hozzájárultál ahhoz, hogy több embernek ne forduljon elő és beírhatsz magadnak egy piros pontot.

War Thunder: Gelesztaa

(#6607) PAtr0n válasza RG4L (#6606) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hhmm ezt jó tudni. :)

Bugokról jut eszembe. Amcsiknál valamelyik kétmotoros gépnél azt vettem észre, hogy a damage indator 1 motoros gépet mutat. Erre köv. körben, meg az egymotorosnál mutatott 2 motoros indicatort. :D
Kerestem őket most de nem tudom melyikek voltak azok, meg lehet időközben javították.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6608) RG4L válasza PAtr0n (#6607) üzenetére


RG4L
őstag

Jaja, láttam már olyat is, hogy négymotorosnak jelezte. :DDD
Egyébként most tartanak hozzávetőlegesen 19600 körül a jelentett hibák számának tekintetében. :C

War Thunder: Gelesztaa

(#6609) Micsurin válasza RG4L (#6606) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sorozatosan jön de nem tudo szándékosan elő csalni , gondol egyet és beszarik de nem tudom elő hozzni :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6610) RG4L válasza Micsurin (#6609) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem ettől függetlenül jelentheted abban a formában, ahogy leírtam.

War Thunder: Gelesztaa

(#6611) RG4L


RG4L
őstag

Más: önkéntest keresek aki custom csatában megtenné nekem, hogy rommálövi a J7W1-emet. Sejtésem szerint nagyon elcseszték a damage modelljét és nem akarok folyamatosan öngyilkos lenni RB-ben, hogy tudjak egy bugreportot írni. Jelentkezni játékban :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6612) Andrewstarr válasza RG4L (#6611) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Ennek a custom csatának vannak valamilyen feltételei? Próbálkoztunk haverral, de nem igazán jött össze...

(#6613) RG4L válasza Andrewstarr (#6612) üzenetére


RG4L
őstag

Mire gondolsz?

War Thunder: Gelesztaa

(#6614) Találtgyerek válasza Micsurin (#6601) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ne hülyéskedjetek az egy teljesen jó gép.7-es K/D-m van realisticban vele. :))Akkor van baj,ha elfogy a 20mm-es akkor már csak babot lő. :DDD

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#6615) RG4L válasza Találtgyerek (#6614) üzenetére


RG4L
őstag

Az szép. Nekem az amcsi Ki-61-essel van 11-es. :(((

War Thunder: Gelesztaa

(#6616) Találtgyerek válasza RG4L (#6615) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az elég embörös. :DDD Ha nincs jelentkező,hogy darabokra lője a csúfságodat,szerdán megejthetjük.

06-3o/9759I39

(#6617) RG4L válasza Találtgyerek (#6616) üzenetére


RG4L
őstag

Király, köszi :) eddig még senki nem akarta feldarabolni :( asszem 15:30-ig vagyok órán, tehát nekem délután jó.

War Thunder: Gelesztaa

(#6618) superecneB


superecneB
őstag

F7-eket fogni A-5-tel nem könnyű...

(#6619) RG4L válasza superecneB (#6618) üzenetére


RG4L
őstag

Nem csak azzal, úgy összességében nehéz elfogni őket. :U
Viszont ha fordulnak szép nagy területen lehet eltalálni a drágákat. :K

War Thunder: Gelesztaa

(#6620) superecneB válasza RG4L (#6619) üzenetére


superecneB
őstag

Engem és az egész csapatom kikaptak most mint a szar. Nagyobb energiájuk volt 5000mről...

(#6621) RG4L válasza superecneB (#6620) üzenetére


RG4L
őstag

Amit lehet tudni róla: lassan vesztenek sebességet. Ha jó ütemben kezdesz el zuhanni előlük és utolsó pillanatban kiszeded a géped a zuhanásból, az F7F nem biztos, hogy kijön. Talán segítettem vele, viszont vigyázz, gyorsak, rohadt gyorsak.

War Thunder: Gelesztaa

(#6622) superecneB válasza RG4L (#6621) üzenetére


superecneB
őstag

Szokatlanok általában az A-5nek nem nagyon volt ellenfele nagy sebességnél, pontosabban ugye a fordulékonyak ki tudtak manőverezni könnyen, de legalább nem is tudtak utánam jönni... egy kis cicázás, aztán vagy ügyesebb voltam mint ő, vagy nem. Itt meg konkrétan csak pislogtam, kb 1000-2000m-es plussz energiával érkeztem rá mire, kigyorsult :/ A haverjai meg lerázhatatlanok voltak az A-5-tel.

(#6623) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ilyen jól még sosem éreztem magam egy meccsen :C a végén a p-39 ellen szabályosan éreztem a szív dobogásom annyira meg akartam nyerni :)) eszméletlen jó a japánokal menni , később egyre jobb lesz RG4L elmondása alapján , az a kérdésem lenne , hogy a zérok végig ennyire "jók" és OP a fordulásuk ? :Y

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6624) RG4L válasza Micsurin (#6623) üzenetére


RG4L
őstag

Aha, csak egyre cinkebb lesz, hogy milyen lassú is az a gép. :D Talán az A6M3 széria a legjobb forduló.

War Thunder: Gelesztaa

(#6625) RG4L


RG4L
őstag

Kyushu J7W1 Shinden (震電), olajfesték stílus, háttérben a napkorong.

War Thunder: Gelesztaa

(#6626) superecneB válasza RG4L (#6624) üzenetére


superecneB
őstag

Viszont csak óvatosan mert én gyakran töröm a szárnyát most az A-5 után...

(#6627) Micsurin válasza RG4L (#6624) üzenetére


Micsurin
nagyúr

3 bot , 1 enemy , és majd nem meg lett a 2. én jó meccsnek könyveltem el :D az más , hogy lassú a gép :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6628) Találtgyerek válasza Micsurin (#6623) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Eléggé kemény gépek.A6M2-vel most hoztam le egy 3v1-et.3 gép támadott 1 spitfire 1 p63 és 1 p39.Miután kiszedtem a spitfire-t és a kingcobrát a p39 elmenekült.Aztán tankolás után azt is lesegítettem. :D

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#6629) RG4L


RG4L
őstag

Az tök jó de senkinek nem tetszik a művészetem? :(

War Thunder: Gelesztaa

(#6630) Francia91 válasza Micsurin (#6623) üzenetére


Francia91
veterán

Ja, a Zerok marha jol fordulnak, csak tulajdonkeppen ezzel az egy kepesseggel tudsz vadaszni es vedekezni is, mert baromi lassuak, egy jenki gep siman otthagy a fenebe :D. De forduloharcra a Spit-nel is jobb, bar a Zerok legjavan a 20 mm-es mellett 7,7-es van, az meg nem tul sokat er. A Yakok meg Yer-2-esek ellen a 20 mm-es sem, leszikrazik roluk :). De az amcsikat elvezet nyirni Zero-val

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6631) PAtr0n válasza RG4L (#6629) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem tetszik ;)
A bugora visszatérve, tényleg ilyen sokat reportoltak már? Nem semmi, lesz még mit javítani az 1.43-mon :)

Micsurin:
Próbáld ki a Ki-61-est is, ha már meguntad a Zero-kat (nehéz lesz :D), mert az is nagyon jó gép, persze az inkább igazi energiaharcra való, nem azt mondom, hogy ezzel már tuti el tudsz menekülni egy P63 vagy P51 elől, de nagyobb esélyed lesz rá mint egy Zero-val. Ráadásul vaskosabb a szerkezete, tapasztalataim szerint több sanyargatást bír. Ja és a 2db 20mm-es német MG151 Air targets hevederrel eléggé szakít (300skuló), és még van 2 12.7mm-es Ho-103-mas gun is rajta 800 lőszerrel. Szerintem szeretni fogod. Csak fordulózni ne nagyon állj le vele, kábé hasonlóan fordul mint egy Messer. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6632) RG4L


RG4L
őstag

Gondoltam, hogy ezt megmutatom nektek. Nem volt rossz. :DDD

Az F7F remélem meglepődött és megtanul repülni.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6633) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Előzö meccsen majdnem fellogatam magam a fülesnél fogva :W p38 kap 2 critet , és 5-6 hitet ÉS SEMMI , majd egy p47 a 3.3 br értékű gépem a 2. gólyora szakitja ketté :W

szrk.: ami vitte a primet , hogy lett egy assistom , a critek és sima hitek és persze , hogy erre beadta a napi first win-t :O

A6M2 mod11 nem tudom lapjára forgatni (csak baromi lassan) 520 körül , ez normális ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6634) RG4L válasza Micsurin (#6633) üzenetére


RG4L
őstag

"A6M2 mod11 nem tudom lapjára forgatni (csak baromi lassan) 520 körül , ez normális ?"

Ez valami hivatalos irat, amúgy.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6635) Micsurin válasza RG4L (#6634) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Bocsi , akkor nem szóltam , de így nem tudok meg fordulni és legyalulnak :W ha lassúlok meghalok , ha nem forgok meghalok, akkor mosr mi van ? :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6636) RG4L válasza Micsurin (#6635) üzenetére


RG4L
őstag

Hát az van, hogy a Zéró minél gyorsabb és minél magasabban van, annál rosszabbul teljesít, asszem. Szóval, ja, találd ki.

Én ezért szoktam mondani, hogy a Zéróval a legnehezebb megtanulni jól és eredményesen repülni, főleg, hogy olyan ellenfeleket kap, hogy ha ez a valóságban is így lett volna, szerintem minden japán mandulaszeme rendesen kinyílt volna.

War Thunder: Gelesztaa

(#6637) Micsurin válasza RG4L (#6636) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mandula szeme :DDD ez beszarás :C :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6638) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Na ilyenkor örülök , egy yak9 + aircobrával forduloztam 2v1-et egy jó kis ídeig , légyszí lesetek bele , csak a vége lenne fontos , hogy jól csináltam-e , és ha igen vagy nem min modosítsak :R félelmetes volt , volt íppek elég lendületem a hurkokhozz , de nem voltam túl gyors a forduláshozz sem :C nagyon bejönnek ezek a japánok , velük kellet volna kezdenem :))

Milyen lőszert használjak , hogy ne csak szikrázást lássak a sztálin fán ? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6639) RG4L válasza Micsurin (#6638) üzenetére


RG4L
őstag

Mond meg Gazsiéknak, hogy tanuljanak meg programozni. Egyébként asszem a Tracer az full HEF-T, az faja.

War Thunder: Gelesztaa

(#6640) Micsurin válasza RG4L (#6639) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi :R nagyon élvezem (érdekes mod , nem olyan hülye a team átlagban mint amcsiknál persze ott is tisztelet a kivételnek) , magyaral is össze futtotam , Macenas nem innen való véletlenül ?

szrk.: Tracer nem az , az volt az első amit megnéztem :D épp ezért kérdem

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6641) RG4L válasza Micsurin (#6640) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem meg a tracer full HEF-T.

War Thunder: Gelesztaa

(#6642) Micsurin válasza RG4L (#6641) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Oh elnézést akkor benéztem . :R
Szrk.: a 7,7-esel keverem mert abba meg a tracer valami mix. Most így 7,7(universal) 20(tracer) így jó lesz ugye ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6643) RG4L válasza Micsurin (#6642) üzenetére


RG4L
őstag

Aha, bár jelen pillanatban úgymond sebzésben a japó 7 millis vetekszik az olasz fegyverekkel :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6644) erikke17


erikke17
őstag

Esti trollkodás Chaikával :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6645) Micsurin válasza RG4L (#6643) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tehát ennyi erővel számolhatok csak szimplán a 2 20-asal :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6646) PAtr0n válasza erikke17 (#6644) üzenetére


PAtr0n
addikt

Egy büdös UFO a Chaika (meg az összes I-15), igazán nerfelhetnék már, undorító hogy a saját seggén átfordul helyben. Ja meg közel 3000skuló 4db Shkas szoróba betöltve kicsit OP.
Szóval, ha majd He-51, vagy Nimrod killed lesz ennyi Arcade-ban, meg is dícsérlek. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6647) RG4L válasza PAtr0n (#6646) üzenetére


RG4L
őstag

Ki-10 jobban fordul, de nem sebez semmit. :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6648) Találtgyerek válasza RG4L (#6632) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nicht schlecht! :DDD Szép sorozat volt.
Én is szoktam ezt Zero-val,kergetni úgysem tudom őket.A játékosok nagy része simán belemegy a csőbe.

06-3o/9759I39

(#6649) Francia91 válasza Micsurin (#6645) üzenetére


Francia91
veterán

Pontosan. Volt, hogy egy Yak 3-asba beleuritettem a 7,7 mm-es teljes tarat (mind beletalalt), de critical hit-et sem kapott.... 20-asbol fel tar kellett, akkor sikerult kifingatni a motorjat. Yer-2 ellen meg Zeroval megint nem sok esely van.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6650) RG4L


RG4L
őstag

Meg kéne nézni mennyi adatforgalmat bonyolít le egy WT meccs átlagosan. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.