Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) Francia91 válasza RG4L (#6700) üzenetére


Francia91
veterán

Amint látod lehet, csak meg kell külön tanulni :). Most már kezdem érezni, hogy mikor meddig mehetek elvele, amint látod, ellenséget is lehet lőni vele :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6702) RG4L válasza Francia91 (#6701) üzenetére


RG4L
őstag

A 4x30mm szokott nekik ízleni, most is kettőt lőttem az előző meccsen. Na jó, az egyik F-80 volt.

War Thunder: Gelesztaa

(#6703) Francia91 válasza RG4L (#6702) üzenetére


Francia91
veterán

Jólvan, minden gépet el lehet találni, meg az oroszokon kívül kb egyik gép sem csipázza a 30 mm-est :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6704) Találtgyerek válasza Szőrös  (#6695) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A másik meg amikor összemennek,mert azzal játszanak,hogy minél közelebb repüljenek egymáshoz.

06-3o/9759I39

(#6705) Francia91 válasza Találtgyerek (#6704) üzenetére


Francia91
veterán

Tipikus :). Vagy mikor szetlovik egymast felszallas utan :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6706) RG4L válasza Francia91 (#6705) üzenetére


RG4L
őstag

Amikor nagyritkán oroszokkal játszok, mindig félek felszállni. :DDD
Téged bezzeg képesek eltalálni, az ellenséget nem. :U

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6707) Colos1 válasza Francia91 (#6705) üzenetére


Colos1
őstag

Amikor megnyertem a német prémium La-5 -öst, és először bevittem, a squadtársam azt mondta, hogy most teljesíti régi álmát. :F Nem tudtam, hogy nem lőtt még La-5 -öst :O

Aztán kb. egy hétre rá ő meg behozta a P-47 -et ;]

Csak azért mondom, mert a csapattársak lelövésének általában nyomós oka van :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6708) Fel


Fel
addikt

Megvolt az első csatám az N1K2-J-vel:

Egész jó lett, annak ellenére, hogy stock még. Lőttem egy P-80A-t, és a végén a bújkáló B-57A-t, és volt egy assist egy F8F-1 ellen.

Pedig nem indult valami bíztatóan a csata:

4 perc se kellett hogy elveszítsünk öt R2Y2-t a hatból... Hatékonyak voltak a srácok. Egyikőjük lőtt le gépet, a másik ellen összetörte magát.. :U

[ Szerkesztve ]

(#6709) RG4L


RG4L
őstag

68 meccs alatt sikerült fullosra fejleszteni a J7W1-et. Csak 65%-os winrate-et sikerült produkálni, köszönhetően a B-57/Canberra rushnak. 68 meccs alatt nem kevesebb, mint 130 ellenséget lőttem le, 71 felszíni célpontot semmisítettem meg és 38-szor haltam meg. Ez a 38 halál elég volt arra, hogy közel 1.000.000 Silver Lionom a javítására menjen el. Mit is kéne még mondanom? Megkedveltem ezt a gépet és olyan szinten hozzászoktam a 30mm-es type 5 cannonhoz, hogy néha már magam is meglepődtem a célzásomon. A talán rossz flight- és damage modell ellenére egész könnyen megbarátkoztam ezzel a géppel, talán a kedvencem is lett (?).

Utolsó meccsen pedig találkoztam wbe886-al :) Én szerettem volna lelőni, de egy G8N1 megtette helyettem. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6710) RG4L válasza Fel (#6708) üzenetére


RG4L
őstag

Gratula! :) Szeretni fogod azt a gépet!

Ott van a buszjegy srác a csapatodban! :DDD Ma kétszer is mentem vele, és összehoztam neki egy Lancaster killt :C

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6711) erikke17


erikke17
őstag

Ma beléptem, és feldobott egy ablakot amibe azt írta kaptam 100 000 ezüstöt és 100 000 váltható RP-t.

Ezt mire kaphattam? :D Ennyi állt benne: Always Faithful! Talán a vissza járással, vagy egy bizonyos eltöltött idő végett kaptam volna?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6712) RG4L válasza erikke17 (#6711) üzenetére


RG4L
őstag

Én is kaptam már párszor. Tulajdonképpen senki nem tudja szerintem, hogy pontosan mi után kapja az illető.

War Thunder: Gelesztaa

(#6713) superecneB válasza RG4L (#6712) üzenetére


superecneB
őstag

Nekem is jöhetne :D
Korábban azt olvastam, hogy bizonyos ideig ha mindennap bejelentkezel akkor kapod, szóval nekem kilőve...

[ Szerkesztve ]

(#6714) RG4L válasza superecneB (#6713) üzenetére


RG4L
őstag

Én is megkaptam valamikor (nem régen, mert emlékszek még rá :DDD ), pedig biztosan tudom, hogy nem mindig jelentkeztem be előtte pl. 1 hónapon keresztül.

War Thunder: Gelesztaa

(#6715) Francia91 válasza RG4L (#6700) üzenetére


Francia91
veterán

Na így lehet játszani azzal a P-80-assal, kérem szépen :P

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6716) erikke17 válasza RG4L (#6712) üzenetére


erikke17
őstag

Az esélyes, hogy kihagyás után... Mivel most bő 1 hónapig nem játszottam vele most előszedtem és kaptam az ajándékot :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6717) munnergep válasza Francia91 (#6715) üzenetére


munnergep
senior tag

'zigen, szép munka :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6718) Francia91 válasza munnergep (#6717) üzenetére


Francia91
veterán

Csak eleinte volt rossz a P-80-as, így mostmár, hogy sokat repültem vele és fejlesztem, elég jó gépnek tűnik bizonyos határok között. Meg kellett szokni és tanulni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6719) Találtgyerek válasza Francia91 (#6718) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem nem jönnek be a jet-ek.1-2 próbáltam,nem is rosszak,de a motoros gépekkel sokkal élvezhetőbb a játék. :)

06-3o/9759I39

(#6720) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Teljesen megvan zavarodva ma a játék.Megszerzek egy fejlesztést.Következő körben eltűnik.Utána következő körben már félig van a csík,miközben mást fejlesztek.Másnál is csinált már ilyent? :(((

06-3o/9759I39

(#6721) RG4L válasza Francia91 (#6715) üzenetére


RG4L
őstag

Én egy dolog miatt nem játszok jetekkel, főleg ezzel a P-80/F-80/F-84 amcsi szériával... nagyon-nagyon szarul érezném magam, hogy propelleres gépekkel játszadozzak. Mivel a japán és német tier 4-ben elég jettel találkoztam már, meg kell hagyni, hogy szopás fél órán keresztül üldözni 1-2 futkározó P-80-at, viszont egy Tempest II szerintem sokkal-sokkal nagyobb veszély, mint egy early jet.

Ha a J7W1 tartaná a tesztelések során kapott végsebességét, akkor nem is lenne olyan nagy cucc elkapni ezeket... Viszont azt már kib*szott módon nevetségesnek tartom, hogy A6M5-ben ülve is lehet ilyen tróger gépekkel találkozni.

Most, hogy kapott japán 3 kompetens jetet (R2Y2 széria), minden egyes amerikai jet pilóta szája jár, hogy most már nem tudják úgy cseszegetni a japó propelleres gépeket, ahogy azt az ő kedvük tartaná. Plusz ezek a nagyokosok rendszerint szembemennek a 4x30, 4x20mm-es gépekkel, azt' csodálkoznak, hogy az ő gépük szakad rommá.

Ja igen, majdnem kifelejtettem, hogy nem esne terherme bepattani a Ki-200-ba és úgy játszani a P-80asokkal, mint ahogy ők teszik a propelleresekkel. :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6722) Francia91 válasza RG4L (#6721) üzenetére


Francia91
veterán

Jó, hát a G6-os BF-et és a Yak propelleres szériát én pl nagyon kedvelem, de meg kell hagyni, hogy ez az első jet gépem, és a kezdeti nehézségek után elég jól megy már, főleg a német Ho 229 és He 162-esek ellen
A japán jetek nagy falatok a P80-assal, a Meteorok ellen sem könnyű. IL-28-ról nem is beszélek, kilőnek a fenébe mindig....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6723) RG4L válasza Francia91 (#6722) üzenetére


RG4L
őstag

Hát mivel a Horten nem működik vadászként, így olyan, mintha egy jet ground attackert támadnál.

War Thunder: Gelesztaa

(#6724) RG4L


RG4L
őstag

yess :)

War Thunder: Gelesztaa

(#6725) Francia91


Francia91
veterán

Akinek van F7F gépe, nyilatkozzon már, hogy milyen (RB-ben persze)! Meccsekben ewlég sokat gyilkolnak, úgy veszem észre, meg fullos BF 109-essel nem nagyon tudom utolérni, inkább elhúz a francba.
Csak azért kérdezem, hogy érdemes-e kifejleszteni, vagy sem...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6726) Szőrös  válasza Francia91 (#6725) üzenetére


Szőrös 
veterán

Másik fórumon az mondják hogy rettentően OP gép lett szóval nyugodtan kezd el fejleszteni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6727) ferero válasza Francia91 (#6725) üzenetére


ferero
tag

tegnap szereztem meg, iszonyat erős minden téren!

"Taurus"

(#6728) RG4L válasza Francia91 (#6725) üzenetére


RG4L
őstag

Olyan, mintha jettel repülnél a propelleresek ellen kb, mármint a BR-je miatt. 6.0 / 6.3 jobban illene rá, dehát tipikus amerikai módon alul kell értékelni a gépeket.

War Thunder: Gelesztaa

(#6729) Találtgyerek válasza RG4L (#6728) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hála istennek még egynek se sikerült lelőnie.Sokszor ez csak a szerencsémen múlott.Nagyon gyors az biztos.Múltkor egy szerencsétlent úgy pofán vertem G6-al 30mm-el,azt se tudta hol van. :))

06-3o/9759I39

(#6730) RG4L válasza Találtgyerek (#6729) üzenetére


RG4L
őstag

Helyes :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6731) Találtgyerek válasza RG4L (#6730) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Most egy ideig nem lesz ilyen.Nyomtam egy uninstall-t.Az elmúlt 2 napban 20 gépnél többet elveszettem a netem szakadozása miatt.Amikor meg végre ment jött a szokásos.Lelőttem 2-3 gépet és a többiek semmit nem csináltak,a végére meg maradtam 5v1-ekben.100 alatti pontokkal haltak meg.Kicsit felment a pumpa.Majd egy hét múlva újra felrakom.Ha addigra idetolják a képüket a T-online-osok. :W

06-3o/9759I39

(#6732) munnergep


munnergep
senior tag

Ki84-el mentem fel kb. 6k méterre, hogy felülről kezdjem osztani az áldást, aztán egyszer csak valami 500-al elrepült felettem, de közben cafatokra lőtt. Így ismerkedtünk meg az F7F-el.

Azóta csak FW A4-el tolom és imádom :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6733) PAtr0n


PAtr0n
addikt

B*sszátok meg, én szeretem az Amcsikat. Nem akartam velük játszani, Kb. 2 hete elkezdtem velük is, de nagyon bejönnek. Na jó, van 1-2 gépük, amit sose fogok szeretni (Pl. O2SU, Kittyhawk), de a többi kifejezetten jó. legalábbis a Tier 3 határáig. Mert már majdnem ott tartok velük.
Melyiket fogom még szeretni? Meséljetek :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6734) Találtgyerek válasza PAtr0n (#6733) üzenetére


Találtgyerek
addikt

F8F-ek,P51 ezeket mindenki szereti aki az Amcsikkal játszik.Nekem a F4U-1C is nagyon bejött.Sokan viszont nem szeretik.Mi a baj a P40-el?Nem olyan rossz gép az.Real-ben jól lehet vele osztani. :)

06-3o/9759I39

(#6735) PAtr0n válasza Találtgyerek (#6734) üzenetére


PAtr0n
addikt

Oké, te Tier 4-ről beszélsz, ott még messze nem tartok. :)
Nekem az első Corsair is tetszik, meg úgy eleve az amcsi 12.7-es fegyók sebzése. Azért látom, hogy az általad említett Corsair igen jó lesz a 4x20mm-el. Kitthawk meg hát... volt vele pár jó köröm, de szarul használtam, fordulni nagyon rühell, szóval arra nem való az biztos.
Ja és igen a Bearcat-ek. Már várom őket. :) De essen szó a bombázókról, attacker-ekről is. A20-as szerintem nagyon jól használható, de a B25 egy istenség. A TBF is személyes kedvenc. A B-17-re nagyon kíváncsi vagyok már. Az biztos hogy abban a slotban lesz annyi exp. gunner, ami arra a gépre kell.
Apropó, az amcsiknál szoktam rá a stealth lövedék használatára. Eddig nagyon tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6736) Találtgyerek válasza PAtr0n (#6735) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Realistic-ben használtad a P40-et?Szerintem ott egész jól fordul a többihez képest.Igen a Corsair előnye a 4x20mm.Mindent szétszab. :))

06-3o/9759I39

(#6737) RG4L válasza PAtr0n (#6735) üzenetére


RG4L
őstag

Jaja, nagyon jók a Mustangok. Miért? Mert Zérókat lőhetnek éjjel-nappal. Ez miért jó? Mert olyan mintha kihívnám Usain Boltot egy 100m sprintre. Miért jó az F4U-1c? Ugyanezért. Miért jó a Hellcat? Azért mert ők nem fognak találkozni A6M5-tel, tehát még szarabb Zérókat cseszegethetnek. Ezért jó a P-47 és a P-38 is például.

Hogy miért jók még a Mustangok? Mert nem találkoznak soha N1K2-vel, viszont az első Ki-84, amelyikkel találkozol, megfingat, ha tűrhető a pilóta.

Nézzük a másik nagy ellenfelet, a németeket. Valószínűleg az Fw 190 D széria jobb, mint a P-51, de a Bf 109 G-10 is talán, a K-4 tuti.

Hogy miért jó a B-25? Nem jó, még a HEF lőszerek szar hit detection-je mellett is lazán le lehet lőni őket, akár egy Zéróval is. A minengeshoß lőszerek pedig nem fognak kérdezni, főleg ha egyszerre 4 cannonból fogják potyogtatni.

Na jó, komolyra véve... a Mustang szerintem semmi extra, inkább választok egy Spit Mk 24-et vagy Ki-84-et vagy Tempestet vagy La-9-et.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6738) Szőrös  válasza RG4L (#6737) üzenetére


Szőrös 
veterán

Naja most vettem észre hogy japó ágon a mod11 nincs még megvéve , nosza rajta bezsebeltem .
Aztán mentem vele 2 meccset hát had ne mondjam milyen gépek jöttek szembe.
Baromira fel van nyomva a japó BR így könnyű őket molesztálni bár teszem hozzá hogy az egyik meccset lehoztuk de a másiknál se kellett volna sok.
Mert ott van csapatmunka ahogy már mondtad is korábban.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6739) Francia91 válasza PAtr0n (#6735) üzenetére


Francia91
veterán

Inkabb az A-20-as, mint a B-25 :). Sokkal jobb, mozgekonyabb, vadaszni is jo

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6740) Találtgyerek válasza RG4L (#6737) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én elég sokszor találkoztam A6M5-kel,amikor Corsair-el mentem.Nem is az A6M5 a zavaró.A legtöbbször FW190 D-széria meg BF109-K4-G10 mellé dobált be vele,ott aztán felköthettem a gatyámat.Amikor 1km-el felettem repkedtek,gyorsabbak is voltak,a Corsair meg annyira jól azért nem manőverezhető,hogy ha többen jönnek kiforduljam őket.

06-3o/9759I39

(#6741) ferero


ferero
tag

olyan hogy fordulhat elő. megyek szembe a delikvenssel 4ezer magasan, van közöttünk kb 1500 méter, egyszer csak eltűnik, majd 5-10sec múlva ott van a seggemben? kétszer is megcsinálta velem a srác. tiszta égbolt sehol egy felhő. volt már példa máskor is, de akkor ráfogtam saját balfékségemre.

"Taurus"

(#6742) RG4L válasza ferero (#6741) üzenetére


RG4L
őstag

Ping? Packet loss?
Teljesen szemben előtted volt a srác vagy srégan alattad kb. 1500 méterre?

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6743) ferero válasza RG4L (#6742) üzenetére


ferero
tag

kicsit sréhen volt oldal írányban kb egy magasságban.

"Taurus"

(#6744) RG4L válasza ferero (#6743) üzenetére


RG4L
őstag

Úgy elvileg nem tűnhetne el. Lehet túl hosszút pislogtál. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6745) donmackó válasza ferero (#6741) üzenetére


donmackó
őstag

[link]

Release the cable hounds!

(#6746) Colos1 válasza ferero (#6741) üzenetére


Colos1
őstag

Ugyan így szokott járni a klántársam. Olyan, mintha egy baromi nagyot laggolna. Én még nem tapasztaltam. Szerintem BUG.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6747) Micsurin válasza donmackó (#6745) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem válasz akart lenni bocsi :R , Ezt most komolyan gondolták ??? A japá jeteket ? ki200 egész jó , van egy lopott sabre ám legyen , DE MI EZ ? Kitsuka: 1x30mm (50 darab skulova) most azt hiszik , hogy olyan viccesek ? :W És tier II-ben milyért C-s corsairok ellen kell repkednem ? :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6748) RG4L válasza Micsurin (#6747) üzenetére


RG4L
őstag

Ezek ilyen német mintára vannak... Ki-200 lényegében a német Me 163, a Kikka (nem Kitsuka) pedig a német Me 262 mintájára épült, legalábbis arra a mintára lett megrendelve és a Nakajima gyártó ezt hozta ki belőle. Lényegében 2x30mm type 5 cannonja van, csak valami otsu modot kell kifejleszteni hozzá, úgy ahogy az új Ki-43-ason is lehet változtatni a fegyverzetet.

Hogy miért kell tier 2-ben C-s Corsair ellen menni? Most nem vagyok játékban, de emlékeim szerint az A6M2 Zérók 3.3-as BR-el vannak, a szintén Tier 2-es Ki-61-ek (ko és otsu) sincsen 4.0 körül, tehát Tier 3-ban találkozhatsz C-s Corsairrel, persze lehet, hogy tévedek. Visszatérve a miértjére... azért mert MURIIIICAAAA.

War Thunder: Gelesztaa

(#6749) Micsurin válasza RG4L (#6748) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Dat kép :DDD köszi a választ , oh már láttom 25k RP-ért kapok még 1 30mm-st , ugy már egész tetszetős a gép :C cél belőve 2-3 hét és talán talán meg van :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6750) Szőrös  válasza RG4L (#6748) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igen az első Zérónál 3.3 a BR. Lazán elférne az 2.3-on is de hát akkor a muricanok segge elég rendesen ki lenne tágítva. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.