Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) RG4L válasza RockHaRD (#5795) üzenetére


RG4L
őstag

Bulge az a havas pálya?

Nemsokára összeszedem a gondolataimat, csak megöletem még magam párszor tankokkal.

War Thunder: Gelesztaa

(#5802) Atlantis válasza RG4L (#5800) üzenetére


Atlantis
veterán

Lemaradtam valamiről? Mi ez a papír-repülős dolog? :F

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5803) RG4L válasza Atlantis (#5802) üzenetére


RG4L
őstag

Prototípusok. A japánok kapnak 3 jet bombázót a következő patchben, amik elvileg sose repültek, mert meg lettek semmisítve idő előtt, illetve ott lesz a J7W1, ami szintén nem igazán volt harcképes.

No és emiatt sírás van, hogy a többi nemzetnek is legyen, blablaaa, németek kapják a Ho 229-et, amerikánál XF5F, XP-50, XP-55, orosz I-185-ösök, satöbbi...

War Thunder: Gelesztaa

(#5804) Atlantis válasza RG4L (#5803) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, vagy úgy. Nekem ez nem nagy gond, a WoT-ban már megszoktam, hogy tele van csak papíron létezett tankokkal.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5805) Volfram42


Volfram42
senior tag

A problema az, hogy a felsorolt gepek legalabb egyszer fel is szalltak mig a japan nem. Igy aztan hogy adsz meg valos repmodelt? Ha nem hogy hianyos feljegyzesek nem maradtak fenn, de konkretan meg azt sem tudni fel tudott volna szallni. En csak sb-rol tudok nyilatkozni. Ott rohadt illuziorombolo a dolog. Gondolj bele. Vilaghaborus jatekkal akarsz jatszani es elinditod. Ok Berlin palya ok. Eddig faja minden. Majd olyan gepek vesznek korul mindket oldalrol amik nem is leteztek. Na ez ad egy pofont az immersionnak. A tobbi modban felolem legyenek ott ugy is csak a piros negyzetbe kell belehuzni az egeret. Mindegy, hogy milyen a gep. Sot egy kilometerrol lovik egymast ugy se latni rendesen.:-) Meg hogy adsz meg nekik valos melegedest? Honnan tudod mikor milyen erok szaggatjak? Lathatjuk , meg a valodi ismert gepeknel is gondot okoz a dolog. Egy ilyen prototipusnal meg abszolute.
Igy, hogy bekerul a papir parduc aaa is akar berakhatnak egyebb fantaziadolgokat is. Irtak, hogy nem lesz maus, de ezek utan. Azt a vegen meg a ratte is bekerul. Na az fog adni az elmenynek tuti. Csak nezd meg milyen gepek vannak a wowp-ben. Kiraz a hideg toluk.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5806) Francia91


Francia91
veterán

En a Pearl Harbor RB palyaval vagyok ugy, hogy korhu gepekkel kene repulni. Nem volt ott B-25 meg Ki-102 sosem. De ez mar kisebb problema, mint amit ti emlitetek.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5807) Volfram42 válasza Francia91 (#5806) üzenetére


Volfram42
senior tag

En se szeretem amikor hordozos palya tele van szarazfoldi gepekkel.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5808) Szőrös  válasza Atlantis (#5804) üzenetére


Szőrös 
veterán

Csak hogy
1 ez nem a wot
2 a devek még az elején azt ígérték nem fogják elárasztani a játékot papírmasékkal.

No ehhez képest pont wot irányba megyünk.

Szóval engem leginkább a szavahihetőségük zavar.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5809) Micsurin válasza RG4L (#5800) üzenetére


Micsurin
nagyúr

LoL félre értve :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5810) Atlantis válasza Szőrös  (#5808) üzenetére


Atlantis
veterán

Én se örülök neki, hogy túl sok gép jön, szerintem a mostani mennyiség is elég. Viszont enélkül meg hamarosan azért háborognának, hogy semmi látható újítás nincs.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5811) anytime válasza Colos1 (#5798) üzenetére


anytime
őstag

Értem, köszi, hogy összeszedtétek.
Én magam a csak "ide-oda repülgetős" stílusomban is látom és érzékelem, hogy kusza dolgok vannak, lásd a nap mint nap hátrányosan érintő BR rendszer, OP gépek, stb ...
Reméljük, lesz ez jobb is.

Torz: mi ez a Clod? Adnál kérlek egy linket hozzá?

(#5812) Volfram42 válasza anytime (#5811) üzenetére


Volfram42
senior tag

Clifs of Dover. Repszimulator. Steamon 10 euro ha jol emlekszem.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5813) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Mi tegnap vettük észre, hogy a legélvezetesebb csatákat akkor játszuk, amikor vagy full 1.0-s kezdő gépeket viszünk, vagy 3db 1.0, és 1-et maximum 1.7 körül. Ekkor van az, hogy olyan ellenfelekkel rak össze, akik ugyanolyan szarokkal vannak, mint mi, és egyből a skill dönt, nem a gép különbsége. Olyan 5-6 killes meccseket játszottunk, hogy hangosan ordibáltunk hajnali 4-kor :D
Amint megy fölfelé BR 3-4-5 felé, onnantól egyre élvezhetetlenebbé válik a játék. Ezért van az szerintem, hogy sokan felrakják, elkezdik, kurvajó, élvezik, várják hogy jöjjön az egyre erősebb gép, az élvezeti faktor pedig megy a béka segge alá :(

Úgy röhögtem tegnap, hogy a cannonos HE112 próbálkozott a kis fos Fury biplénem ellen, és sehogy sem tudott mögém kerülni.

A fent leírtak ugyanúgy vonatkoznak AB-re, mint RB-re is (szerintem)

szerk.: ja, és a múltkori akció keretében kapott ingyen prémium Boston iszonyat jó kis gép. pár kör RB után úgy fordul AB-ben, mint egy fighter, simán ölök vele bárkit :P

[ Szerkesztve ]

(#5814) Atlantis válasza RockHaRD (#5813) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem értek egyet, én BR 3.0-3.7 körül is jól érzem magam, az itteni brit gépek nagyon jók és az amerikaiak is. A sokak által OP-nak tartott orosz madarak viszont nem tetszenek, azok az elején voltak jobbak. Németekkel 2.0 környékén vagyok, nem szeretem őket, ha 3.0 is ilyen vacak lesz, akkor nem viszem tovább a nemzetet. Természetesen AB, én RB-t elvétve játszom, egyedül sosem, mostanában meg a "klánélet" eléggé döglött. BreeZeR el van tűnve.

Az 1.0-s meccsek (nekem) unalmasak, mind ugyanarról szól, hogy földi célpontokat kellene szétszedni, én meg azt nem szeretem, folyton talajfúrót csinálok a gépeimből vagy megmetszem a fákat... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5815) Francia91 válasza Atlantis (#5814) üzenetére


Francia91
veterán

Mi meg az A-20G es F6F-3 gepekkel vagyunk el nagyon jol harman innen a topikbol. Az a 2 lovesz az A-20-ason buntet :). Aki mogem jon, az hullik, kiveve az oroszokat. Azok nem tudom, mibol vannak, de kell bele anyag, mire elpusztul, hamarabb kiszed engem...
Mentem T4 USA-val is, de ott nem sok eselyem van, mikor pl B-24-gyel megyek, ramjonnek harman, hiaba adok mindharomnak critical hit-et, azzal a fegyverzettel kiszednek pikk-pakk (Me-410, Fw-190)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5816) RG4L válasza Atlantis (#5814) üzenetére


RG4L
őstag

BreeZeRr nem tudom merre van :(
Nekem sajnos kb. csak hétvégente van rendesen időm játszani, hétközben so-so, viszont TS-re nem igazán tudok felmenni, de így is szoktam 1-1 meccseket menni a társakkal.
Mostanában pedig igyekeztem a B-24-es és a Tempest Mk V fejlesztésével, nem nagyon volt kedvem kis tiert menni.

Lényegében még tagokat kéne szerezni, egy-két helyen keresni embereket, és akkor talán aktívabb lenne az egész.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5817) RG4L


RG4L
őstag

Egy Sturm harcképtelenné tette a KV-met előző meccsen, elkezdtem tolni, rá akartam mászni egész tankkal hogy ne tudjon kilőni, végeredmény:


War Thunder: Gelesztaa

(#5818) RG4L válasza RG4L (#5817) üzenetére


RG4L
őstag

Mármint az a Sturm a Stug lenne :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#5819) Colos1 válasza Volfram42 (#5799) üzenetére


Colos1
őstag

És ezzel cseszik el az egészet :W
Nem kell sok repülő, már most is túl sok van benne. De ami benne van, az legyen jól megcsinálva. Elvileg folyamatosan javítják az FM/DM -eket, de így, hogy folyton új sz@rokat tesznek bele, nem lesz rá kapacitásuk. :(

Ok, árkádban meg realisztikbe kell a sok gép, mert ott más az elvárás. De szimulátorba bőven elég lenne nemzetenként mondjuk 10-10 gép, ami jó. Nem úgy, mint most, hogy pl. japóknál az A6M3 Mod 22 egy UFO -nál is jobban repül, a Ki-84 viszont egész tűrhető. Oroszoknál is tapasztalom - bár nem repülök velük, de látom, hogy újabban átesnek - az FM javítást, de az egyik Jak már jó, mert 300 alatt elkezd pörögni, de a másik meg még mindig 120 km/h -val fordul. :((( Nem kellene a gépet addig SB -be engedni, ameddig nem javítják. De már ezt is leírták a fejlesztőknek... :W

A játék élményét az határozza meg, hogy mennyi UFO van a csapatokban. Hétvégén volt pár kör, amikor nem volt egyik oldalon sem, akkor nagyon élvezetes csatákat mentem. De amint volt valami B-25J, vagy UFOJak, akkor az szétcseszte az egészet. Próbáltam, hogy én is UFO -val mentem (A6M3 Mod 22), de abban megint nem volt semmi izgalom... bááár a LA-7 -estnem tudtam vele kifordulni (!!!!!!!!), az izgalmas volt... :U :F (Hack6Cheat3 op22 vs. LAFO-7 :W )

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5820) RG4L


RG4L
őstag

Én értem az összes szimulátor rajongó gondjait, de ha ez így nem megfelelő, meg ahogy Colos mondta nem is megy el szimulátornak se, akkor ne vegyétek sértésnek, hogy megkérdezem, de miért nem valami normális szimulátorral játszotok?

War Thunder: Gelesztaa

(#5821) RockHaRD válasza RG4L (#5820) üzenetére


RockHaRD
addikt

+1

(#5822) Szőrös  válasza RG4L (#5820) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mert egyik sim-ben sincs ennyi gép és legfőképp ennyi potenciális sim játékos. Na jó abból egyre kevesebb.

-42

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5823) superecneB


superecneB
őstag

Beaufighterrel, RB-ben melyik a legjobb lőszer a 20mm-esekbe? A ground targets és a stealth között morfondírozom.
A turret-be API-t raktam.

(#5824) RG4L válasza superecneB (#5823) üzenetére


RG4L
őstag

Én Universalt rakok minden Hispanoba.

War Thunder: Gelesztaa

(#5825) Volfram42 válasza RG4L (#5820) üzenetére


Volfram42
senior tag

Úgy ahogy Torzonborz is írja. Illetve számomra amit szerintem le is írtam. A legnagyobb húzó erő a kombinált hadviselés volt. Az amit most a legjobban elcsesztek, de remélem rendbe hozzák idővel. A bf1942 óta nem volt nagyon olyan játék ahol mindennel lehetett küzdeni és akár egy csapaton belül is. Nekem hatalmas élmény volt amikor Torzonborz tankját lőtte az ai artillery és szólt, hogy baj van, mert éppen javít. Megtaláltam lekövettem a lövéseket és kidobtam azt az állást. Lényegében jelentősen segíteni tudtam a társamnak. Kettő sima földi ai-t szedtem ki nem ér sokat a pontozásban, de nekem az volt az egyik legjobb momentum az egész csatában, mert segíthettem egy társnak és tuti jól is nézett ki. Ilyen filmes volt. :) És itt jön az SB. Így a legélethűbb, nem egy piros meg jelet húztam rá a piros négyzetre. Meg kellett találni.
Szóval a válasz. Az élményért erőltetem. Ilyen máshol nem nagyon van. Persze repülők között igen, de kombinálva nincs.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5826) munnergep


munnergep
senior tag

Kipróbáltam egy szimulátor csatát:

Beaufighterrel mentem:
1. Fel tudtam szállni :)
2. Le tudtam lőni egy gépet.
3. Ismét le és fel tudtam szállni. Meg tudtam sebezni egy Ai-t.
4. Aztán ledarált egy fw.

DE! Itt nem volt pilótafülke, telibe láttam mindent. Következő csata He112-vel:
1. Felszálltam.
2. Spitet megláttam, fordult egyet, fordultam utána, fogalmam sem volt, hogy hol vagyok, dugóhúzó, hangár :)

Tényleg sokkal könnyebb pilótafülke nélküli repülővel szimulátorozni. Nem is értem, hogy ilyen miért lehet?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5827) Volfram42 válasza munnergep (#5826) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ezert morognak a simesek, hogy legalabb egy placeholder fulke legyen vagy ne mehessen az a gep amig nincs neki. Probald ki bombazoval nincs fulke es meg lovesznezet is van. Joy-al onnan nem olyan nehez vezetni aztan a masik kezeddel meg egerezel es leszeded az osszes vadaszt. Szornyu.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5828) Colos1 válasza munnergep (#5826) üzenetére


Colos1
őstag

+ az a BUGfighter egy cheater gép, engem G2 -vel utolért és lefordult. Az "utolért" még lehetséges, de a "lefordult" már inkább a nevetséges kategória... :W

Meg ez.
A gép statikai modellje, megpróbálom leírni, rajzolni jobb lenne.

A szárnyak súlyvonala alatt van egy csuklós alátámasztás. Az alátámasztás előtt a súlypont, itt lefelé hat a gép súlyából eredő erő (G), amely k1 erőkaron M1=G*k1 nyomatékot fejt ki. A vízszintes vezérsíkon lefelé hat az F felhajtóerő, amely k2 karon M2=F*k2 nyomatékot fejt ki az alátámasztásra, amely a szárny súlyvonala.
Az egyensúlyi egyenlet: G*k1=F*k2. Ezt konyhanyelven: a gép súlya előrebillentené a repülőt, de a vízszintes vezérsíkon fellépő, lefelé ható erő ezt kiegyenlíti, így egyenesben marad. A magassági kormányzás úgy valósul meg, hogy ezt az erőt változtatod meg, a vezérsík íveltségének változtatásával, amelyet a kormánylapát mozgatásával érsz el.

A vízszintes vezérsík a kormánylapátokkal együtt teljes, azok nélkül a felhajtóerő nem megfelelő, az egyensúlyi állapot nem áll be. Eredetileg a kormánylapátok nélkül a felhajtóerő túl kicsi volt, így a gép eleje a kormányelem sérülésekor lebillent. A biztonság miatt ezt később úgy csinálták meg, hogy a kormánylapát megléte csökkenti a felhajtóerőt (csökkenti az íveltséget), így anélkül túl nagy erő keletkezik, a gép felfele indul el a sérülésekor. Tehát összefoglalva: ha egy gépnek megsérül a vízszintes vezérsíkon lévő kormánylapátja, akkor az egyensúly felborul, nem tud tovább egyenesen repülni, vagy felfelé, vagy lefelé indul meg az orra.

Kivéve a fantasztikus, csodálatos, zseniálisan megtervezett B-25J, amely érzéketlen a vezérsíkokra. Ezt elküldtem BUG reportnak, de egyelőre nem jelenítették meg.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5829) Volfram42 válasza Colos1 (#5828) üzenetére


Volfram42
senior tag

Lehet erre lesz megolda. Lassar az egyik mai valaszban irta, hogy tervezi, hogy a szarnyaknak es a gunpodoknak legyen sajat dm-je. Mondjuk fura en azt hittem a szarnyaknak most is van. Bar csak futolag olvastam. Lehet elertettem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5830) Atlantis válasza Colos1 (#5828) üzenetére


Atlantis
veterán

Fura, emlékeim szerint AB-ben ilyenkor billegni kezd a B25, 1-2 alkalommal jártam már úgy vele.

Amúgy a fékszárnyakkal nem lehet ellensúlyozni a felhajtóerő-többletet, ami az ellőtt kormánylapok miatt keletkezik? Azok elvileg csökkentik a felhajtóerőt, nem?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5831) Volfram42 válasza Atlantis (#5830) üzenetére


Volfram42
senior tag

Azok novelik a felhajtoerot es csokkentik a sebesseget a megnovekedett legellenallas miatt. Ha ugy lovik el a magassagit, hogy elkezd a gep sullyedni es sehogy se tudod visszaemelni akkor segitenek, mert a megnovekedett felhajtoero miatt elkezd a gep emelkedni.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5832) RG4L válasza munnergep (#5826) üzenetére


RG4L
őstag

Gratula! Ajánlok egy jó gépet SB-re: Bf 110. Van cockpit, tehát megadja a feelinget és van gunner ha vakoskodnál. Én ezzel a Bf 110 jószággal mentem életem első SB-jét, előtte test flight felszállás, minden sima.

Az első killem pedig úgy történt, hogy kiszúrtam egy baráti He 111 bombázót, akit üldözött egy Mig 3, ha jól emlékszem, de a Mig nem nézett hátra, én meg annyi lőszert beleengedtem hogy darabokra robbant a gépe. Büszke voltam magamra! :U

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5833) RG4L


RG4L
őstag

Tök jó. Gaijin szerint a Yak 9 volt a II. Világháború legnagyobb darabszámban gyártott vadászgépe.

War Thunder: Gelesztaa

(#5834) donmackó válasza RG4L (#5833) üzenetére


donmackó
őstag

[link] 10000-20000 repülőgép kategória. Volt ott nagyobb számú is. ;]

Release the cable hounds!

(#5835) RG4L válasza donmackó (#5834) üzenetére


RG4L
őstag

Tudom. Ezért mondtam, hogy tök jó, hogy a Gaijin képben van.

War Thunder: Gelesztaa

(#5836) superecneB válasza RG4L (#5835) üzenetére


superecneB
őstag

Hát nem tudom ki, hogy van vele, de én azért a wikipediat is fenntartásokkal kezelném. Nyilván az oroszok mindig is szerettek játszani a számokkal :)

(#5837) RG4L válasza superecneB (#5836) üzenetére


RG4L
őstag

WWII MOST-PRODUCED COMBAT AIRCRAFT

Ilyushin IL-2 Sturmovik 36,183
Yakolev Yak-1,-3,-7, -9 31,000+
Messerschmitt Bf-109 30,480
Focke-Wulf Fw-190 29,001
Supermarine Spitfire/Seafire 20,351
Convair B-24/PB4Y Liberator/Privateer 18,482
Republic P-47 Thunderbolt 15,686
North American P-51 Mustang 15,875

War Thunder: Gelesztaa

(#5838) donmackó válasza RG4L (#5837) üzenetére


donmackó
őstag

Hát igen. Még a német oldalról is van olyan ami veri a YAK-9-et darabszámban.

Release the cable hounds!

(#5839) Colos1


Colos1
őstag

Na, a sok negatív dolog után végre pozitív is ért. Eddig, amikor a brit pályán játszottam, minden leszállásnál káromkodtam, hogy "Ha ezek az idióták feleekkora repteret tettek volna a németeknek, még közelebb az A ponthoz, akkor még nehezebben lehetne leszállni." Tegnap néztem, hogy távolabbra tettek egy akkora kifutót, amelyre 2 Boeing 747 -es kötelékbe leszáll :C

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5840) Volfram42


Volfram42
senior tag

Ez az megjött a joy és a pedál. Annyi gomb van rajta azt se tudom mit hova tegyek. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5841) RG4L válasza Volfram42 (#5840) üzenetére


RG4L
őstag

Fotó plííz? :)

War Thunder: Gelesztaa

(#5842) donmackó válasza Volfram42 (#5840) üzenetére


donmackó
őstag

Mi fajta-féle joy-pedál? :DDD

Release the cable hounds!

(#5843) Szőrös  válasza Volfram42 (#5840) üzenetére


Szőrös 
veterán

vazze hol vetted ? nekem még mindig nem jött meg amit rendeltem : :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5844) Volfram42 válasza Szőrös  (#5843) üzenetére


Volfram42
senior tag

Sgn Leon arulta az ovet. Amint irta le is csaptam ra. Telejesen jo allapotban van es pedal is jart hozza. 40k volt mindenestul.:-) nagyon vadallat a cucc. Nagyjabol ujra kell tanulnom mindent.:-)
A regi joy-t meg lehet odaadom egy cimbinem hatha rakap os is az SB-re.:-)

Donmacko.: X52pro es saitek pedal.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5845) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Volt az előbb egy elég Epic moment a játékban :D

Már mikor a gép alá kerültem, húztam fölfelé és az eget néztem, de vártam a visszaszámolást, mert biztos voltam benne, hogy odacsaptam a gépet, erre egyszer csak bekúszott a képbe alulról :D

(#5846) PAtr0n válasza RockHaRD (#5845) üzenetére


PAtr0n
addikt

Széééép! :C

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5847) Colos1 válasza RockHaRD (#5845) üzenetére


Colos1
őstag

1

2

:P :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5848) RG4L


RG4L
őstag

F7F Tigercat, Fw 190 A4 és D11 a CDK-ban. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#5849) Micsurin válasza RG4L (#5848) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Elsőnek nagyon örülök :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5850) RG4L válasza Micsurin (#5849) üzenetére


RG4L
őstag

Nem csak te : )

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.