Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) RG4L válasza munnergep (#6450) üzenetére


RG4L
őstag

Dat Ki-84 is too scary.

War Thunder: Gelesztaa

(#6452) PAtr0n válasza RG4L (#6451) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hagyjuk már, azért levadászható, bár nem könnyen. :D

(#6449) RG4L:
Végre! Reméljük tényleg javítja a DM-et (többek között) és jönnek az új UFO-k is. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6453) RG4L válasza PAtr0n (#6452) üzenetére


RG4L
őstag

A Ki-84 halhatatlan.

War Thunder: Gelesztaa

(#6454) munnergep válasza RG4L (#6449) üzenetére


munnergep
senior tag

Fappeningnek olvastam...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6455) RG4L válasza munnergep (#6454) üzenetére


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#6456) Volfram42 válasza munnergep (#6444) üzenetére


Volfram42
senior tag

Egyébként van egy egyszerű módja megtudni az emelkedésedet. Át kell ülni fülke nézetbe és a legtöbb gépen van műszer ami ezt mutatja. Angolszász gépeknél kell figyelni, mert ott nem méter hanem láb, de megtanulható az is. Japánoknál viszont bele se merek gondolni mit jelenthetnek a jelek. Ez az egyik oka amiért nem megyek japókkal. Nem értem a műszereket. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6457) Szőrös  válasza Volfram42 (#6456) üzenetére


Szőrös 
veterán

Bleh műszert bámuljon aki ráér arra. Éééérezni kell a gépet testvírem , érezni. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6458) Francia91 válasza munnergep (#6450) üzenetére


Francia91
veterán

Yakobinusok tamadasa :)
Ha ennyit meglatok, es nem joval felettuk vagyok, en is menekulore fogom gyorsan :D
Bar azert minden nap trollkodok egy-ket kort a Yak-9K-val, hadd szidjanak csak ;] . B-25-sokre es PBJ-kre elmeny vadaszni, mivel alulrol konnyen tamadhatoak, egyet odadorrentek neki, es hullik kette :). Meg azt tudom imadni, mikor P-38G meg KingCobra elkezd fordulozni velem... A Yak-kal lefordulom, es seggbelovom a 45 mm-essel. Csak ne forrna fel olyan hamar a motorja... Egyenesben 75 %-on kell jaratni, 90 fole csak szukseg eseten engedni

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6459) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Végre rávettem magam és elkezdtem az amcsikat. Azt mondja meg valaki hogy ez a OS2U Kingfisher mi a pöcsre jó? Nem fordul, lomha, tűzerő a nullához degradál. Elegem van belőle, remélem hamar kimaxolom, oszt soha többé elő nem veszem.
Viszont a PBY Catalina, valami istenség. Rohadék erőd. Alapból sok a bomba rajta, de kifejlesztve még jobb. Viszont 2 egymás követő meccsen lőtte le ugyanaz a fickó a farkamat, csicska Buffalóval szinte egyből. Bementem másik repcsivel (arcade), megközelítettem, és lám semmi sérülés a gépén. Cheater-eztem serényen, de hát úgy se használ semmit. Azt is írtam neki, hogy ugyan mit használ a Buffalón, 57mm-est? Persze semmi válasz. Büdös csaló. :((

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6460) RG4L válasza Volfram42 (#6456) üzenetére


RG4L
őstag

Jaja, angoloknál jó a műszer, de Spiten mindig csontra kiakad és alig megy alá :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6461) Colos1 válasza Szőrös  (#6457) üzenetére


Colos1
őstag

De amíg nem érzed a gépet, a műszereket kell nézegetni. :P

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6462) Szőrös  válasza Colos1 (#6461) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én azt nem nagyon nézem , mondjuk sokszor le is esek de ez van saját káromból tanulok.
A probléma akkor van amikor én pottyanok le az engem üldöző gép helyett.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6463) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Teljes patch note. No kíváncsi vagyok , elég sok gépet érint az FM változtatás , remélem SB helyrerázódik ettől.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6464) Colos1 válasza Szőrös  (#6462) üzenetére


Colos1
őstag

Amúgy az nagy kár, hogy jelenleg a WT -ben nem is érdekes, hogy mit mutat a műszer. A valóságban sokkal fontosabb volt.

Pl a P51D-nél full teljesítményen hamarabb ment tönkre a motor, minthogy a műszereken láthattad volna, ugyan is nem volt olyan műszer, amely jelezte, hogy elfogytak a dugattyúgyűrűk :D Csak azt vetted észre, hogy kék füst száll a kipufogókból...

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6465) Szőrös  válasza Colos1 (#6464) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nos először talán oldják meg hogy alap postfx beállítással normálisan láthatóak legyenek a gépek az észlelési határon ( meg azon belül ). Mert ha ezt akarod elérni akkor azt állítgatni kell így viszont kicsit kontrasztos lesz a műszer fal (is ).
De ezt úgyis tudod. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6466) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Segítsetek már nekem, légy szíves!

Ha találok egy nekem tetsző kamuflázst a hivatalos oldalon és azt letöltöm, hová másoljam be pontosan?

Köszi,
A

Még a keresés sem jön össze az oldalon :(, létezik, hogy egyetlen Ishak sincs fent???

[ Szerkesztve ]

(#6467) RG4L válasza anytime (#6466) üzenetére


RG4L
őstag

A live.warthunder.com keresője a '#' karakterrel működik csak. Ez azt jelenti, hogy ha I-16 skint keresel, akkor #I-16 vagy #I16 kulcsszavakat próbálod.

Ha találtál egy csinosat ami tetszik, akkor letöltöd az összecsomagolt fájlt, ez maga a skin, majd a kicsomagolod és a tartalmát berakod egy mappába pakolva ide:
c:\Program Files (x86)\WarThunder\UserSkins\

Ami a mappa neve, az lesz a skin neve a játékban, nálam pl:

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6468) Volfram42 válasza Colos1 (#6464) üzenetére


Volfram42
senior tag

Pont erre gondoltam. Illetve meg arra, hogy a jatekban nem is nagyon van az ember rakenyszeritve a muszerfal hasznalatara. A bal felso sarok amugy is kiir szinte mineen fontosabb adatot. Aztan nem, hogy ezt kiszednek a SB modbol meg a devszerveren a gepserulest is beraktak. Amint lejon a patch meglesem, hogy mi most a helyzet.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6469) Francia91


Francia91
veterán

Frissítés után sem olyan rossz a B-17 :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6470) RG4L


RG4L
őstag

A patch miatt sok gépről lekerültek a motorfejlesztés modulok, persze csak akkor érint, ha előtte ki volt fejlesztve.

Nem kell minden gépnél újból kifarmolni ezeket a modulokat, elég ha mindegyikkel egy-egy meccset mész (AB -ben a leggyorsabb) és a meccs végén azonnal felajánlja, hogy megveheted.

War Thunder: Gelesztaa

(#6471) anytime válasza RG4L (#6467) üzenetére


anytime
őstag

:R
Szuper!!!

Egy kérdés még, ha megvan a He51-C -hez a RedBaron skin, azt át lehet pakolni valamiképpen egy másik gépre?

Tudom - tudom, a történelmi hűség meg minden - egyébként töri tanárnak készültem még a középsuliban :) - de szeretnék egy vörös Zhuk-ot is :) - SZENTSÉGTÖRÉS!!! :))

Köszi,
A

(#6472) RG4L válasza anytime (#6471) üzenetére


RG4L
őstag

Nem tudom mennyire szeretnéd, hogy kifejtsem ezt. :D
A lényeg az, hogy csak egy egyező modellű gépre tudod átteni a skint. Példa: letöltöttél egy skint, ami a P-26-os trió első gépéhez van (nem vagyok ingame, ezért nem tudok pontos verziószámot). Ez a skin nagy valószínűséggel jó lesz a másik kettő P-26-oshoz is.

Ugyanígy, van félmillió fajta I-16, feltételezem, hogy amelyik cannon nélküli (3 kül. fajta), azokra jó ugyanaz a skin. Egy He-51-hez csinált skint nem tudsz átteni semmilyen más gépre, sajnos.

War Thunder: Gelesztaa

(#6473) Francia91


Francia91
veterán

Kikerült a pilóta a pilótafülkéből? :Y

Amúgy a fegyverek hangja elég jó lett, főleg a németeké :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6474) RG4L válasza Francia91 (#6473) üzenetére


RG4L
őstag

"Pilots will no longer be displayed with “Low Quality” textures selected."

War Thunder: Gelesztaa

(#6475) anytime válasza RG4L (#6472) üzenetére


anytime
őstag

Gondoltam, hogy nem, tiszta.
Koszonom a segitseget! :R

(#6476) RG4L válasza anytime (#6475) üzenetére


RG4L
őstag

Szívesen! Ha mondjuk mind a három Tier 1-es I-16-ra szeretnéd ugyanazt a skint, vagy valami hasonló párosításhoz, akkor szólj és leírom, hogy azt tudod megcsinálni.

War Thunder: Gelesztaa

(#6477) Francia91


Francia91
veterán

P-80-ason is javítottak, úgy vettem észre. jobban gyorsul, meg mintha egyszerűbb lenne felszállni vele

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6478) RG4L válasza Francia91 (#6477) üzenetére


RG4L
őstag

Én még csak most töltöm a HD cuccokat, mert uninstalloltam a játékot és újratelepítem. Majdnem 15 gigát nyomott már a játék, úgy hogy ebből csak ~450MB a skinek, nekem ez soknak tűnt.

War Thunder: Gelesztaa

(#6479) Francia91 válasza RG4L (#6478) üzenetére


Francia91
veterán

Viszont az M2 Browning hangja szerintem szarabb lett, legalabbis nekem jobb volt az ezelotti. A nemeteke viszont fenyevekkel jobb lett

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6480) RG4L válasza Francia91 (#6479) üzenetére


RG4L
őstag

A német fegyverhangok tényleg pöpecek lettek, nekem a japánoké is tetszik :K

War Thunder: Gelesztaa

(#6481) Volfram42 válasza RG4L (#6480) üzenetére


Volfram42
senior tag

Bele lehetne kötni, hogy a földön nem ugyan az a hangja a fegyvereknek, mint a levegőben, de ez legyen a legkisebb gond.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6482) RG4L válasza Volfram42 (#6481) üzenetére


RG4L
őstag

Persze, aláírom. Sok egyéb másba is bele lehetne kötni, de mégis egy játékról beszélünk. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6483) donmackó válasza RG4L (#6480) üzenetére


donmackó
őstag

A bombák zuhanási hangja is jó lett. :C

Release the cable hounds!

(#6484) Colos1 válasza Volfram42 (#6481) üzenetére


Colos1
őstag

Pedig a motornál ezt megcsinálták, mert repülés közben, ha nagyon alacsonyra megyek, akkor más lesz a hangja.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6485) munnergep válasza Volfram42 (#6481) üzenetére


munnergep
senior tag

Egy pár fegyveren hallani, hogy egy olyan helyen vették fel ahol visszaverődött a hang. Sőt néha még az is érezni, hogy közel dugták a mikrofont a torkolathoz :D

Ettől függetlenül 99%-ban nagyon nagyon jók az új hangok.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6486) RG4L


RG4L
őstag

Hozzátartozik, hogy az utolsó B-25-öst kb negyed órán át kerestem.

War Thunder: Gelesztaa

(#6487) anytime válasza RG4L (#6486) üzenetére


anytime
őstag

Grat, 6 kill az mar azert valami ... :)

(#6488) RG4L válasza anytime (#6487) üzenetére


RG4L
őstag

Love is in the air.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6489) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Hmmm, az 1.41-es peccs óta elég sok Úniós támogatást kaphattak Gájdzsinék, hogy építettek egy (inkább 2) bazi nagy hangárt, a csúnya betonlapokra rátérköveztek, és még parkosítottak is. Ja hogy vaccstóverből is lett még pár darab. Szép.
Mintha a játék is szépült volna. Tudom volt a peccsnotesban erre utaló bejegyzés, de nekem fel is tűnik. A lövéshangok pazarak, így tovább, végre egy velős update-ek kaptunk, és a jól működő dolgokba nem rondítottak bele.

R4GL:
Cuki. :) Kéne csinálni acrobatics dolgokat, aztán feltölteni Gaijinéknak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6490) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Csak lesek mi a szarra kaptam ennyi award-ot. Épp tesztelem az amcsikat fostalicska Arcade-ban, erre pénzt is hozott, meg jó sok kártyát. :)

Ez a Buffalo szuper kis gép. Gondolom nem csak Arcade-ban. Aztán a P36A Hawk is tetszik. A legdurvább az volt, hogy rámlőtt egy ki-45 Otsu szemből, és csak leszikrázott a cucc. Nem tom hogy sikerült neki, de biztos szídott. :) Ezek a gépek RB-ben is ilyen jók?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6491) Francia91 válasza PAtr0n (#6490) üzenetére


Francia91
veterán

Buffalo tényleg elég jó RB-ben, P-36-tal még sosem repültem egyik módban sem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6492) RG4L válasza Francia91 (#6491) üzenetére


RG4L
őstag

Ja, nem rosszak, de akármikor cserélném őket egy Bf 109-re :)

War Thunder: Gelesztaa

(#6493) Szőrös  válasza PAtr0n (#6490) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jó kis bivaly gép SB-n is , még Fókát is lőttem vele. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6494) PAtr0n válasza Francia91 (#6491) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát amennyire ódzkodtam az USA-tól, eddig szinte csak jó tapasztalataim vannak velük. Abból a kevésből persze ami meg van. (még csak most kezdek átkóstolni Tier 2-be). Azt a fostalicska OS2U-t leszámítva minden gépük tetszik eddig, még a P26 alapok is, amiken csak az a 2 szem Browning 7.62mm-es van. :)

Viszont: Mentem egy Arcade-ot Do-21 J2-essel (többek között). Az hagyján, hogy durva lett a német cannon-ok hangja, de 7! gépet szagattam szét vele, zsinórban! Oké, hogy 4x 20mm (air targets hevederrel), de eddig ezek nem sebeztek ennyire. Nekem kicsit OP-nak tűnnek most a német cannon-ok, persze lehet, hogy most tették tényleg történelemhűvé. Majd Colos vagy R4GL vagy torz on borz kioktat, amit kíváncsian várok. :)

#6492) RG4L :
Cserélnéd, főleg most, hogy sebeznek is a német cannon-ok mi? :D Amúgy nekem is a németek a favorit, utána japán, utána meg az összes többi.

#6493) torz on borz :
Az SB-től távol állok, de ha te ilyenre vagy képes ott, akkor bátran repülök majd vele RB-ben! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6495) RG4L válasza PAtr0n (#6494) üzenetére


RG4L
őstag

Kijött az új patch, német cannon fix, Bf 109 G-2, oroszok ellen. Alattam egy La 5 hasít, ráfordulok, eleresztettem egy sorozatot hátha talál alapon, durr, volt egy szárnya.
Reakció:

szerk: pontosabban MG151/20, Mk 103 és 108 fixnek mondanám, az MG FF még mindig fos.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6496) PAtr0n válasza RG4L (#6495) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem sámli. Pedig az alább taglalt Do-217-es pont MG FF/M-et használ. Azért durván feltűnt a sebzéskülönbség (elvileg a DM egyezik minden játékmódban nem?), nem lehet hogy nem jó hevederrel használod?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6497) RG4L válasza PAtr0n (#6496) üzenetére


RG4L
őstag

Az egyik játékfejlesztő is mondta, hogy tudják, hogy az MG FF nincsen még rendben teljesen és keresik a megoldást, tehát nem hinném hogy én rontottam el valamit. :D

A Dornieren szerintem azért nem érződik, mert van 4 belőle. Viszont amikor RB-ben a Bf 109 F-1-et viszed, MG FF/M x 1, 60 ammo, be is osztod azt a 60 lőszert és ettől várod a megváltást. Ja, ne várj tőle megváltást. :DDD

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6498) PAtr0n válasza RG4L (#6497) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hiszek neked! ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6499) RG4L


RG4L
őstag

I-16 type 5 - hivatalosan is a legrosszabb gép a játékban.
...de legalább csinos.

War Thunder: Gelesztaa

(#6500) Colos1 válasza RG4L (#6499) üzenetére


Colos1
őstag

Csinos?!? :DDD :O :Y

Már megbocsáss... kb. úgy néz ki, mintha fogtak volna egy fatörzset, amelyet aránytalanul rövidre vágtak, rászögeltek két aránytalan szárnyat meg néhány aránytalan vezérsíkot, az elejére meg egy aránytalan propellert. Minderre rátettek egy aránytalan pilótafülkét, néhány aránytalan kerékkel, és kész. ;]

Amikor először megláttam a játékban ezt a gépet, azért zuhantam le, mert elröhögtem magam :D

Ez nem repülőgép, mert a repülőgépeknek repülőgép formájuk van :P

Mondjuk nekem egyik csillagmotoros gép sem tetszik, mert olyan formájuk van, mintha egy bunkóra tettek volna szárnyakat meg propellert.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.