Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) miresz válasza RG4L (#5200) üzenetére


miresz
veterán

Még annó mikor megnyílt ez a topic,én már bedobtam ezt a kérdést,de reakció nulla.

(#5202) anytime válasza RG4L (#5200) üzenetére


anytime
őstag

NAGYON BENNE LENNÉK :)
Mi a helyzet a netre feltett excel táblázattal?

[ Szerkesztve ]

(#5203) RG4L válasza anytime (#5202) üzenetére


RG4L
őstag

Felmérésnek jó volt, lehet megcsinálom a squadront, aztán lesz ami lesz.

War Thunder: Gelesztaa

(#5204) Atlantis válasza RG4L (#5203) üzenetére


Atlantis
veterán

Mindenféle kötözködő núbok is mehetnek? :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5205) RG4L válasza Atlantis (#5204) üzenetére


RG4L
őstag

Jaja. :DDD Ezért lesz.

War Thunder: Gelesztaa

(#5206) anytime válasza Atlantis (#5204) üzenetére


anytime
őstag

Gyere!!! :)

(#5207) Atlantis válasza RG4L (#5205) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor benne vagyok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5208) Volfram42


Volfram42
senior tag

Én egy tank csomagot vettem oroszul otp mastercard-ra. Frankón minden működött. Az egyetlen gondom az otp-el volt, letiltották a kártyát. Van egy kód amivel neten azonnal engedélyezheted, de én azt sose tudtam ezért bementem személyesen intézni, meg kíváncsi voltam mi volt ez. Az ügyintéző telefonált és engedélyezték azonnal és mondta, hogy valami orosz cég és nem igazán ismert ezért a rendszer úgy vette, hogy lehet lopják a lóvét. Vettem már mást annak az oldalnak az angol verziójáról, akkor nem volt baj. Úgy néz ki a cirill szöveg ütötte ki a biztosítékot náluk. Mert ugye a számlázási adatok ugyan azok csak más nyelven és betűtípussal.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5209) PAtr0n válasza RG4L (#5199) üzenetére


PAtr0n
addikt

Most fogadta el vagy régebben?

Amúgy igen, ugyanazt írta ki nekem is oroszul, mint neked.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5210) superecneB válasza RG4L (#5200) üzenetére


superecneB
őstag

Tolhatjuk. Bár mi szoktuk is néha :)

(#5211) RG4L válasza PAtr0n (#5209) üzenetére


RG4L
őstag

Ma fogadta el.

A lényeg, hogy ezen az oldalon a Pay via credit card
179.1 rur melletti BUY gombra kattintva az átirányítás utána azt írja, hogy Pay via RBK Money. Ha azt írja, hogy Pay via Yandex, akkor nyomsz egy vissza nyilat a böngészőben, ráfrissítesz az oldalra majd megint próbálod. Csak ezt a módszert találtam.

War Thunder: Gelesztaa

(#5212) anytime válasza RG4L (#5211) üzenetére


anytime
őstag

Jelezd kérlek, ha megvan a squad. :R

(#5213) PAtr0n válasza RG4L (#5199) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így van! RBK-val megy, de nem értem miért irányított tegnap többször is a yandex-re. Ja meg tegnap az RBK-n is pofázott, ha véletlenül oda irányított.
Nem mind1, hogy ~4200Ft, vagy ~2900Ft 2500 sasocska. :)

#5211:
Akkor ezek szerint ez a megoldás, hogy vissza nyíl, és amíg nem mutat RBK-t, addig próbálni.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5214) Atlantis


Atlantis
veterán

Kezdem érteni, mit szerettek RB-n. Most volt egy (számomra) izgalmas csatám Koreán, F2A-3-mal mentem, orosz gépek voltak az ellennél, ráadásul nagyobbak, de sikerült valamilyen MiG-et és az IL-4-et leszednem, bár utóbbi halála előtt még ellőtte a motoromat, viszont vitorlázva még éppen elértem a reptérig és le tudtam tenni. Sajnos javítás közben elvesztettük a csatát, már nem tudtam mit tenni. De első lettem így is, 2 kill, kár, hogy bukta lett.

Azért a szorzózást még AB-vel csinálom, haladni is kell.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5215) anytime válasza Atlantis (#5214) üzenetére


anytime
őstag

Grat! Alakul :), meglasd, 1 het es itt ragadsz :)
Plane, ha osszejon a squd! Azert ha valaki direkte vedi a segged, akkor tobbet es jobban lehet akcozni akar a foldon is vagy akar a levegoben is tobb a sansz, hogy elkapjuk az egyedul szedelgoket! Varom mar nagyon :)

(#5216) RG4L válasza anytime (#5215) üzenetére


RG4L
őstag

Holnap délután ha hazaérek megcsinálom szerintem, aztán várom az itteni játékosokat szeretettel, remélem egyszer Breezerr haverom is előkerül, hiányzik már a bénázása. :(

HALLOD BREZŐRR HOLVAAGY :DDD

Ha pedig leszünk olyan 10-12-en, akár lehet csinálni custom meccseket, szimulálva egy valós csatát (egy adott BR környékét és két nemzetet nyílván), megtanulni bombázóval formációban repülni, minden, ami még realisztikusabbá teszi ezt az egészet. :)
És ez nem időpazarlás, mert befejezett custom meccsekért is jár rendesen RP.
Valaki említette régebben, hogy tud szerezni TS szervert ha összeállna egy squadron.

Atlantis kollegát meg kezelésbe vesszük és majd egyszer engem is lelő. :D

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5217) anytime válasza RG4L (#5216) üzenetére


anytime
őstag

Ma este vagy?

(#5218) RG4L válasza anytime (#5217) üzenetére


RG4L
őstag

Hát még éppenséggel egy kis időm van.

War Thunder: Gelesztaa

(#5219) BreeZeRr válasza RG4L (#5216) üzenetére


BreeZeRr
tag

Nyugi itt vagyok. :) Most van 2 hét szünetem,remélem jut idő a játékra.

(#5220) RG4L válasza BreeZeRr (#5219) üzenetére


RG4L
őstag

Azta ez meg itt hallgatózik, befosok :C

War Thunder: Gelesztaa

(#5221) BreeZeRr válasza RG4L (#5220) üzenetére


BreeZeRr
tag

;) Majd holnap felnézek.

(#5222) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Most olvasom az officialon ezt a japán Anabuki-t, nem semmi amit csinált. Angolosok olvasásra fel: [link]

Igazi hős volt. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5223) RG4L válasza PAtr0n (#5222) üzenetére


RG4L
őstag

Ott az az "egy P-38-ast lelövök meg egy Liberatort majd bekötöm a kezem mert szétlőtték és még kinyírok egy párat" részt beszarás. :R

War Thunder: Gelesztaa

(#5224) PAtr0n válasza RG4L (#5223) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na igen! Kicsit beleélte magát a csávó, bár lehet én úgy lettem volna vele mint ő, hogy már lehet úgy se éli meg a reggelt, megpróbál mindent ami lehet. Nem hiába, a japán katonák elszántsága példa nélküli volt...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5225) RG4L


RG4L
őstag

(#5226) PAtr0n válasza RG4L (#5225) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szép igen! :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5227) RockHaRD válasza RG4L (#5211) üzenetére


RockHaRD
addikt

kipróbáltam úgy, ahogy írtad, de visszadobta a kártyámat elsőre. Megnézem még egyszer mindjárt, hátha én rontottam el valamit.

Amerikai bankból származik a kártya, ez lehet gond? :D Amcsi kártya, Magyarországról, orosz oldalon keresztül... lehet, hogy ezt már nem bírja a rendszer ;]

(#5228) RockHaRD válasza RockHaRD (#5227) üzenetére


RockHaRD
addikt

akárhogy próbálom, sem a yandex, sem az RBK nem fogadja el :(

(#5229) RockHaRD válasza RockHaRD (#5228) üzenetére


RockHaRD
addikt

megoldottam máshogy :))

flyvpn, Amcsi VPN --> azt hitte a warthunder.com, hogy Amerikából vagyok, és így 14€ helyett 14$, ami ~2900ft, nem mindegy azért :P

elsőre sikerült :))

:R

(#5230) Atlantis válasza RG4L (#5216) üzenetére


Atlantis
veterán

Le-le, csak repülj előttem 1-2 percig nyugodtan és egyszer csak eltalállak. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5231) anytime válasza Atlantis (#5230) üzenetére


anytime
őstag

Kishitu vagy, egy sorozattal lekapod az egrol :))

(#5232) RockHaRD válasza RockHaRD (#5229) üzenetére


RockHaRD
addikt

közben visszaírt az RBK money is, és mondták, hogy a jövőben mennie kell a kártyámmal a dolognak, de szerintem még olcsóbb dollárért venni, mint RUB-ért, szóval legközelebb is inkább VPN-nel veszem :P

(#5233) RG4L válasza anytime (#5231) üzenetére


RG4L
őstag

Engem simán elég egy sorozattal megszórni, és már ég is a gépem, ahogy tegnap tette a csapattárs, mert hogy "elloptam a killjét". :F

War Thunder: Gelesztaa

(#5234) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Ejj,de jó volt a hangjuk. :)

Egész nap mentem ide-oda kocsival és néha még láttam is ezeket a dögöket.

[ Szerkesztve ]

(#5235) anytime válasza RG4L (#5233) üzenetére


anytime
őstag

Durva volt :(((
Arra azert kivancsi lennek, higy egy riport utan, kivizsgaljak az ugyet? Mi a kovetkezmeny?

Persze en csak vicceltem azzal az 1 sorozattal :)

Mi a helyzet squad ugyben? Sikerult?

(#5236) RG4L válasza anytime (#5235) üzenetére


RG4L
őstag

Van elvileg valami autoban rendszer is, vagyis olvastam róla valahol, de mivel azután, hogy felégette a gépem, nem tudtam lezuhanni azonnal, hanem vitorláztam még, majd szépen lehasalt a gép a felszínre, jött a Bf, amelyiket előtte üldöztünk, és ő ölt meg.

Igazából csak valami jó nevet kéne kitalálni, és csinálom.

War Thunder: Gelesztaa

(#5237) munnergep válasza RG4L (#5236) üzenetére


munnergep
senior tag

Én is belépek, úgyhogy nyugodtan lehet: [Useless] a neve :))

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5238) RockHaRD válasza RG4L (#5236) üzenetére


RockHaRD
addikt

kitaláltam a legjobb nevet: Véder ;]

(#5239) munnergep válasza RG4L (#5236) üzenetére


munnergep
senior tag

Fel A Szivárvány Zónába!

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5240) RG4L


RG4L
őstag

Brészőrrel már X ideje dumálunk a névről skypeon, de az új Inna klippen keresztül, a dark horseon át, érintve a raktárbeli szexet és a kancsal csajokat, már mindenről volt szó.

Akarom mondani, jól haladunk.

War Thunder: Gelesztaa

(#5241) RockHaRD válasza RG4L (#5240) üzenetére


RockHaRD
addikt

Egyszerüen csak Prohardver? Vagy PH? :D

(#5242) munnergep válasza RG4L (#5240) üzenetére


munnergep
senior tag

...érintve a raktárbeli szexet és a kancsal csajokat...

LOL

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5243) RG4L válasza RockHaRD (#5241) üzenetére


RG4L
őstag

Eddig a Tonker Donger a befutó. :DDD :( :(

szerk: ja igen, amúgy az Inna klippet mindenki nézze meg, a Cola Songot :U de lehet hogy erről nem itt kéne dumálni.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5244) munnergep válasza RG4L (#5243) üzenetére


munnergep
senior tag

Tonker Donker rulez :))

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5245) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Nah a kulisszatitkok kiderültek ... :DDD

Am eddig a "Fear" szó a közös nevező vagyis ebből akarunk kihozni valamit. De a félelemből is a belső félelem. Hogy tudja a ellenfél,ha ezt a squadron nevet látja akkor tuti halott. Csak nem találunk hozzá jó szövegkörnyezetet. Valami frappáns megfogalmazás kéne.

[ Szerkesztve ]

(#5246) RG4L válasza BreeZeRr (#5245) üzenetére


RG4L
őstag

Mármint, hogy mi vagyunk tuti halottak. #freefrag

War Thunder: Gelesztaa

(#5247) RG4L


RG4L
őstag

Az elképzelés pedig a félelemmel kapcsolatban, kis rizsával körítve.

A pilóta beszáll a vadászgépének fülkéjébe, jelentés jött, hogy ellenséges bombázók közelítenek. Vajon mit érezhettek ilyenkor? Amikor beül a gépébe, kiragasztva a feleségének/szeretteinek képe(i). Tudja, hogy lehet nem jön vissza felszállás után.

Mi van, ha ez lesz az első éles bevetése? Fél.

Megnézegettem a squadronok neveit, elég alja a többség, mi szeretnénk picit eltérni egy szépen megfogalmazott gondolattal a fent írtakról. Röviden, kifejezően, de elég nehéz ezt kifejezni, hiszen nem voltunk ilyen helyzetben.

Illetve nem szeretnénk ilyen tipikus neveket, mint Legends of the Sky, War of Legend, Art of Fly és társai...üres szavak egymásutánja csupán.

Remélem nincsen túlspirázva, próbálok a valóságra építeni, csak nem igazán sikerült a megfelelő nevet megtalálni. Ha van ötletetek, írjatok, magyar is lehet.

War Thunder: Gelesztaa

(#5248) Atlantis válasza RG4L (#5247) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem csak a repülősök féltek, a többi fegyvernem sem volt jobb, sőt, a repülés legalább gyors, relatíve áldásos halál volt, ha már egyszer eljött az idő. Személy szerint én a tengeralattjárósokat tartottam a legtöbbre, órákig bujkálni, kussolni, rettegni a vízi bombák miatt, mindezt az Isten háta mögötti tengereken, 50-en összezárva egy pi...nyi acéldobozban, várva, hogy a vízi bombák vagy a légierő tép szét, tudva, hogy tehetetlen vagy, legázol egy hajó vagy csak épp valami műszaki probléma miatt a fenékre süllyed a gép és összepréselődsz a nyomástól vagy órákig tartó agónia után megfulladsz az oxigénhiány miatt...na ez a nem semmi, a halálozási arány úgy tudom, kiugró volt annál a fegyvernemnél.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5249) Malibutomi válasza RG4L (#5247) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

"First in-Last out"

(#5250) PAtr0n válasza Malibutomi (#5249) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkó má inkább a rövidebb megfelelője: FIFO :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.