Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) PAtr0n válasza donmackó (#10000) üzenetére


PAtr0n
addikt

No akkor ha mindenkinek jó, vasárnap repülünk egy közöset... Aranyér :D

Hauptmann:
Pedig muszáj leszel zuhanni, mert az emelkedés még kínkeservesebb. A BR-jük nem magas, jó helyen vannak azok, csak sajnos ilyen gyengék. Akkármennyire is szeretnénk a BR-t nem lehet úgy igazítani, hogy ha gyenge egy gép akkor visszább tesszük. Nagyjából évjárat szerint próbálják a fejlesztők őket berendszerezni, tudom inkább kevesebb mint több sikerrel.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10002) gradient99 válasza PAtr0n (#10001) üzenetére


gradient99
tag

Nekem megfelel, csak egyeztetni kellene. Egyébként tegnap felvettelek a játékban ismerősnek, sok hasonló nevű volt, egy 60 valahányas szintű játékost vettem fel, remélem te vagy az :D :D

(#10003) gradient99


gradient99
tag

Na srácok, bejelentkeztem, és kaptam az új Commander GE Wagerből, ahol maximum 25 csatát kell nyerni úgy hogy 3 ellenfelet kell megsemmisíteni csatánként, persze most is csak 3 alkalommal lehet elrontani. Ahogy ismerem a játékot, mindenki csak ezt a szar Wagert fogja majd kapni, és senki nem fog tudni normális mennyiségű GE-t szerezni belőle :(

(#10004) donmackó válasza PAtr0n (#10001) üzenetére


donmackó
őstag

Én megint best squad-ra játszok. Kelly sok ezüst.

Release the cable hounds!

(#10005) Cseri0058


Cseri0058
őstag

nah meglett a tigris :D
nagyon faja így a játék :D
ez a 4. köröm vele. ezt a csatát nagyon élveztem. most voltam először ezen a havas pályán és hát nah...a grafika odabasz :)
[link]

(#10006) Francia91


Francia91
veterán

Srácok, következő héten leghamarabb szombat este tudok belépni a játékba... (Erdélyben leszek)
Ilyenkor mennyire szopat meg a rendszer? Kapok vmi büntit esetleg?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10007) PAtr0n válasza gradient99 (#10002) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez vagyok én:

Én is rád kerestem, de így mint a fórumon nem talállak. Mi az ottani neved?

donmackó:
Azt nyomsz amit akarsz. A lényeg, hogy mindenki bírjon ki legalább 20 kört :D

Francia:
Nem kapsz semmilyen szankciót ha pár hétig/hónapig nem lépsz be, persze a ládákkal szopás, mert visszadobál, max 2 hétre az aranytól.

Cseri0058:
Megnéztem (persze gyorsítva picit), jól használod a tankot nagyon is, érdemes lenne kipróbálni olyan módot is, ahol nem rágják a szádba, hogy ott az enemy. :) RB tökélete erre, mert ott a csapattársakat még látod a minimapon, meg tán az éppen "spotolt" enemy-t is. Én viszont az SB-re esküszöm ami nem mutat semmit, és only "csövön ülsz" nézet van :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10008) Francia91


Francia91
veterán

Végre ez is meglett, a Tempest Mk. V-t alapul véve sokat várok ettől a géptől is :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10009) gradient99 válasza PAtr0n (#10007) üzenetére


gradient99
tag

Bacaras néven vagyok fellelhető. Akkor jó embert vettem fel, de mindig offline-nak ír.
Van már terv hogy vasárnap mikor kezdődik a móka?

(#10010) RG4L válasza Francia91 (#10008) üzenetére


RG4L
őstag

Pedig olyan sokat ne várj tőle, törni fog a szárnya, ha követni próbálod az ellenfeleket :D

(#10009) gradient99: csak akkor látsz egy embert online-nak a barátlistádon, ha mindketten kölcsönösen felvettétek egymást.

War Thunder: Gelesztaa

(#10011) PAtr0n válasza gradient99 (#10009) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha hazaérek felveszlek! Előre láthatólag nekem kb. 9-től jó.

RG4L, Donmaci akkor jöttök ti is?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10012) donmackó válasza PAtr0n (#10011) üzenetére


donmackó
őstag

oks. 9 -re fenn leszek.

Release the cable hounds!

(#10013) gradient99 válasza donmackó (#10012) üzenetére


gradient99
tag

Milyen néven vagy fent a játékban? Felvennélek barátnak

(#10014) donmackó válasza gradient99 (#10013) üzenetére


donmackó
őstag

Ugyan ezen a néven mint itt, csak rövid ó-val mert a hosszút nem engedte. ;]

Release the cable hounds!

(#10015) gradient99 válasza donmackó (#10014) üzenetére


gradient99
tag

Akkor jól tippeltem :DD
Felvettelek, Bacaras néven vagyok fellelhető

(#10016) RG4L


RG4L
őstag

Halihó!

Nem valószínű, hogy leszek ma. A magyarításon dolgozok, holnap-holnapután jön egy új csomag. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#10017) PAtr0n válasza RG4L (#10016) üzenetére


PAtr0n
addikt

A magyarítás ráér, eddig is ráért, azért nincs kész :P
Be tudok segíteni én is, ha emiatt elmaradás lesz. Told fel a képedet, köll még egy Árkád-huszár. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10018) Francia91 válasza RG4L (#10010) üzenetére


Francia91
veterán

A Tempest Mk. V-nek tegnap törtem először a szárnyát, ahhoz képest nem rossz, hogy már mennyit mentem vele :)
Viszont ez az Mk. II-es már stock állapotban is szépen emelkedik :)

Nah, elköszönök, kellemes hetet mindenkinek, szombaton jelentkezem! :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10019) PAtr0n válasza Francia91 (#10018) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jó utat, vigyázni magadra! Aztán ne felejts el néha ideböfögni :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10020) donmackó válasza PAtr0n (#10017) üzenetére


donmackó
őstag

Árkád-huszár :DDD betojok

Release the cable hounds!

(#10021) PAtr0n válasza donmackó (#10020) üzenetére


PAtr0n
addikt

Haha! :D
Gyere fel donmaci, mi már beléptünk.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10022) donmackó válasza PAtr0n (#10021) üzenetére


donmackó
őstag

Nemrég léptem le, de megyek.

Release the cable hounds!

(#10023) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Köszi donmackó és gradient99, jó játék volt, ismét 1000GE-vel vagyok beljebb :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10024) donmackó válasza PAtr0n (#10023) üzenetére


donmackó
őstag

:C Gratula. Nekem is összejött a 2x10-es best squad. 200k silverrel lettem gazdagabb.

Release the cable hounds!

(#10025) gradient99 válasza donmackó (#10024) üzenetére


gradient99
tag

Komolyan sikerült? :Y
Azt hittem hogy pont lecsúsztál róla, de ez jó hír akkor :)

(#10026) donmackó válasza gradient99 (#10025) üzenetére


donmackó
őstag

Az uccsó 3 meccsen nagyon ki voltam már égve. Még killem sem volt 2 meccsen, csak földi célpontok. ;]

Release the cable hounds!

(#10027) PAtr0n válasza donmackó (#10026) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát az uccsó 5-6 meccs már nekem is szenvedős volt. :) De valahogy mindig szerencsénk volt, kivéve azt az 1 Air dominationt, ahol elég ütős csapatot kaptunk. A végén amúgy nem tudom láttátok e, tök rendesek voltak velem, én voltam már csak egyedül, bementem a He112-essel, 1 bombázót még leszedtem, aztán rám szálltak 3-man, de csak megsebeztek, én elkezdtem húzni a színes csíkot, nem is irányítottam a gépet, erre felhagytak a tüzeléssel és üldözéssel, én meg letettem messzebb a gépet, bár 1 fa megtekerte, és fejjel lefelé érkeztem :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10028) gradient99 válasza PAtr0n (#10027) üzenetére


gradient99
tag

Lehet ők is fáradtak voltak már :D Egyébként én nem láttam, mert már csak bambultam kifelé a fejemből :))

(#10029) donmackó válasza PAtr0n (#10027) üzenetére


donmackó
őstag

Utálom az összes domination pályát. Mindegy hogy air vagy ground domination. ;]

Release the cable hounds!

(#10030) PAtr0n válasza donmackó (#10029) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én csak az Air-t utálom. A sima domival semmi gond, ha észnél van a csapat.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10031) donmackó


donmackó
őstag

Valaki a hosszú hétvége alatt tervezi hogy beáll árkád-huszárnak?

Release the cable hounds!

(#10032) gradient99 válasza donmackó (#10031) üzenetére


gradient99
tag

Én csütörtök pénteken ráérek, amúgy is csak arcade-ot játszok, tankkokkal, repülőkkel is. Talán lehetne wagerezni is ha lenne elég ember.

(#10033) csaabz


csaabz
őstag

A tankos részben írnak valami változásokról. Jött patch?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10034) CHaooSS válasza csaabz (#10033) üzenetére


CHaooSS
őstag

MM + BR változásokat raktak ki. De azok is olyanok így elsőre, hogy majdnem elájultam.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10035) Találtgyerek válasza CHaooSS (#10034) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Azt én is néztem.Vannak bajok rendesen.Yak9P-t legalább 5.7-re fel kellett volna tenni,mert az UT-nél simán erősebb.F-80C letették 6.7-re a proposok közé,bezzeg az m262-t nem tették lejjebb.Ami pozitívum talán,hogy a k4-es messert 5.3-ra tették.

06-3o/9759I39

(#10036) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ez az egy pozitívom, a az összes többi változtatással németként szopjuk majd a nagy f**t..

Annyi jó van még tankoknál, hogy alacsonyabb szinten az oroszokat moderálták, de ennyi.. feljebb meg kész vicc az egész.. lénygében értelmetlen játszani a németekkel mert totál szívás lesz az egész.

na meg itt vannak a repcsik.. kész vicc amit itt is művelnek.. 262 mehet sabre meg mig15-ök ellen, huhuuu..

bekaphatják

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10037) Találtgyerek válasza CHaooSS (#10036) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Azért szerintem a némettel most nem olyan nehéz.Bearcat-eket gyengítették,spitiket is egy kicsit.Arról nem is beszélve,hogy a brit-amcsi csapat 80%a használhatatlan.Inkább az oroszokkal van gond,ott is leginkább a yak9-es és yak3-as szériával.

06-3o/9759I39

(#10038) CHaooSS válasza Találtgyerek (#10037) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mindig is az oroszokkal volt a probléma.
Ezért is hoztam fel a tankokat, eddig is nehéz dolga volt a németeknek, de ezek után még rosszabb lesz.
De legalább a repülőknél annyira nem vészes a dolog.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10039) Francia91 válasza CHaooSS (#10038) üzenetére


Francia91
veterán

Hát azért ezt nem jelenteném ki, hogy a repülőknél nem vészes a dolog...
Ott van pl a japán ág, aminek szűk fele rossz BR-en csücsül...

Az 1.51-gyel a BearCat-et tényleg gyengítették (F8F-1), ráadásul 5,7-ről 6.0-ra tolták fel a BR-jét a gyengítés mellett :U. Sok értelme volt így feltolni a BR-jét tényleg... A Tu-2S is rohadtul fenn van azzal a 6,0-ás BR-rel, bőven elférne a régi 5,7-es BR-jén maximum, de inkább az 5,3-asat tartanám neki ideálisnak...
Ki-84 Hei is csak a 30 mm-es ágyú miatt van 6,3-as BR-en, de kb semmi köze ahhoz a szinthez... És még sorolhatnám
Tehát a repülőknél is elég nagy gáz van még, amit nemtudom, mikor lesz hajlandó rendezni a Gaijin, mert már egyenlőre felhagytam a játékkal, a sok fizika nélküli Yak miatt, a japán ág játszhatatlansága miatt (egyetlen 12,7 mm-es találattól leég bármelyik japán géped....), meg nagyon sok gép nem a neki való BR osztályban van. A Tempest Mk II sem érdemli meg a 6,3-as BR-t, viszont az F7F jó helyen van a 6,3-as besorolásban... Volna mit söprögetni a repülős részen is

A tankos részről nem tudok nyilatkozni, azzal nem játszok

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10040) PAtr0n válasza Francia91 (#10039) üzenetére


PAtr0n
addikt

A leglátványosabb probléma, de már nagyon régen, az tényleg a japán gépek gyulladása. Komolyan mondom, az első practice shelltől kigyulladnak. Vicc. Ami még undorítóbb, hogy ha egy sztálinfa kaYak véletlen kigyullad, még 1 percig repked sértetlen FM-el, rosszabb esetben le is lő még. Próbálj meg egy kigyulladt japán gépet irányítani, ha nem csapódsz be egy darab kőként a földbe, 10 mp után úgyis fölrobbansz. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10041) Francia91 válasza PAtr0n (#10040) üzenetére


Francia91
veterán

Esélytelen, ahogy lángra kap, vetheted a keresztet, tutira leégsz a fenébe...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10042) Találtgyerek válasza Francia91 (#10039) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Tempest mk II-őt én sem értem.Nagyon szolid kis gép.Még hangja is alig van szegényemnek. :DDD

06-3o/9759I39

(#10043) Francia91 válasza Találtgyerek (#10042) üzenetére


Francia91
veterán

Az Mk V jó helyen van, az Mk II maximum 6.0-ás BR-re lenne érdemes, de nem 6,3-asra

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10044) CHaooSS válasza Francia91 (#10039) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ja hát nem tudtam, hogy ennyire rossz a helyzet, nemrég kezdtem újra játszani repcsikkel szóval annyira nem tudom a dolgokat. Azt tudtam, hogy a fegyvereikkel bajok vannak

Örülj neki, hogy tankos részről nem tudsz nyilatkozni.. borzalmas

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10045) RG4L


RG4L
őstag

Az túlzás, hogy a tankos rész borzalmas, a többi nagyjából rendben van, ha meg nincsen, úgyis hamarabb javítva lesz, mint bármi is a repülős részben, ezt tudjuk.

A Tempest Mk.II-vel ma repültem párat, szerintem nem baj, hogy 6,3-on van, mert egy nagyon jó propelleres gép. A gond azzal van, hogy ha mondjuk ez tényleg 6,0 körül érdemelne, akkor az N1K, Ki-84, miért 6,3, miért csak 5,7 az La-9 és még sorolhatnánk, de ne kezdjük újra az egészet, mert értelmetlen.

Ami vicc inkább, hogy a prémium P-51D-k lekerültek 4,7-re............................. de csak a prémiumok xD mi a faszom ez, már bocsánat, ha nem pay to win kb. 5,3-at simán adnék nekik.
P38 és valamelyik P-39 is lement már majdnem 3 alá BR-ben, röhej gyerekek, jóhogy nem tolják le 2 körülre a P-47D-ket, hogy azok 700-al repüljenek míg szenvednek 300-400-al a többiek xD
Le merném fogadni, hogy még a C.R.42 Falco-val is le tudnám lőni ezeket az amerikai pilótákat. Valami kibaszottul jól csinálnak, hogy ennyire tolják le a BR-t, ezt azért be kell vallanunk.

War Thunder: Gelesztaa

(#10046) CHaooSS válasza RG4L (#10045) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha nem borzalmas akkor mi?

Most őszintén annak mi értelme, hogy összedobjuk a 6.7es tankokat a nagyokkal? németeknél csak Leo ami képes normálisan átütni az oroszokat a Maus meg JT nehezen.. de úgy is közelről.
persze kicsiknél van APCR amivel belehet belőni őket, de azt ki is kell fejleszteni..
Így is nagyon szar a WR a németeknél, de ezek után még rosszabb lesz. jön egy négy fős T10m szakasz és ott vége az egésznek. Most az nagyon megnyugtató, hogy valahol van 1-2 Maus meg Leo..

Régen még jó volt a Maus mert lehetett használni a páncélt.. 1200 killt is össze szedtem vele mert azért szépen lehetett használni, de aztán jöttek az új lőszerek meg tankok és onnantól vége volt.
5.7 meg 6.7 volt amiben tényleg jól lehetett játszani a németekkel, de most, hogy összedob így vége.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10047) csaabz


csaabz
őstag

Gondoltam már arra, hogy megosztom veletek golden wager szerzős tapasztalataimat. Általában 3-an játszunk, ebből 2 haverom amerikaiakkal, én meg oroszokkal. Nekem 9 gépem van, nekik 8-8. Ez most soknak tűnhet, de biztosra akarunk menni mindig, minden helyzetben, legyen az Ground attack, vagy (Air) Domination. A legénység magasan fejlesztett, a bombázóimban Ace emberkék ülnek, a többiben Expert. Fontosnak tartjuk közben a kommunikációt a csapatmunkához, így skypeot használunk.
A tapasztalatok azt mutatják, hogy a 3.7 BR-ben (ebben játszunk mi) a nemzetek alkalmasságának sorrendje:

1. Amerika (jó vadászok, valamint a B-25 és az A-20, amik elviszik a hátukon az egészet)
2. Oroszok (lentebb kifejtem)
3. Angolok (egy kis ez, egy kis az, + Lancaster bombázni)
4. Németek (van bombázó rendesen, de kevés használható vadász)
5. Szerencsétlen japánok (ejj-ejj)

Mivel én az oroszokba ástam bele magam, azokról fogok írni. Szóval 9 gépem van, ebből 2 bombázó és 7 vadász:

IL-4 - Bombázó 2 tonna teherrel, alacsony sebesség (még zuhanásnál is), a lövészek nem tudják megvédeni a gépet szinte semmilyen esetben. Bázisok ellen hatásos.

Ar-2 - Bombázó 1,5 tonna teherrel, a lövészek csak 7 mm-es fegyverrel lőnek, de még így is hatékonyabbak, mint a fenti gépnél. Lehet vele zuhanó bombázni, egész jól kanyarodik méretéhez képest.

La-5 - Jól bevált gép: 2*20 mm, a fordulás nem a legjobb

La-5F - Az előzőhöz hasonló, de jobban fordul.

Yak-7B - 1*20 mm + 2*12 mm. Nagyon jól fordul, szeretem

I-16 type 27 - 2*20 mm, Rendkívül fürge, hozzáértő kezekben brutális, viszont könnyen gyullad

MiG-3-34 - 2*20 mm, Általános gép, fordulni nem szeret

Hurricane Mk IIB (Premium) - 2*20 mm + 2*12 mm. Igazából nem vált be nekem. Az adatai alapján jónak tűnt.

P-47D-27 (Premium) - Mindenre jó, a 8 db amerikai 12,7 mm felgyújt akármit és vész esetén rá lehet tenni 1250 kg (!!) bomba terhet

Mások véleménye az enyémtől eltérhet. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10048) PAtr0n válasza csaabz (#10047) üzenetére


PAtr0n
addikt

Látom, nektek is a 3.7 BR jött be, mint nekünk (RG4L és Francia kollégának), ha goldozásról van szó. Ők általában USA gépekkel jönnek, én mindig németekkel. Abban igazad van, hogy kevés a jó vadászuk abban a BR-ben, de azért van 1-2 amivel bátran be lehet menni. Sőt, én a BF110C-t mindig viszem, azzal könnyű killt szerezni, és nem is lövik le egykönnyen. Nem 2.3 BR-re való ha már itt tartunk. :)
Aztán ott van a Ju-88 amivel mindig parádésat megyek, amellett hogy a 1500Kg bomba elég gyorsan újratöltődik benne, a lövészekkel szinte mindig szerzek killt, és vadász legyen a szárnyán, amelyik utolér zuhanásban. A He-111 H16 (az egyetlen Tier 3-mas gép a lineupomban), 2250kg bombával, szintén nagyon jó cucc, a lövészei úgyszint nagyon jók, annyi hogy kicsit lassúcska.
Aztán ha vadász, ott az első fóka (A1), szakít rendesen, de én a Meserekkel is meg vagyok elégedve (F1, F2), grátisznak még a román He112 B2-t szoktam vinni, kicsit lassú, kicsit kevés a skuló, de jól sebez.

Az oroszok (mint nagyon sok tierben), nagyon easy way to play, nem is csodálom, hogy sokan velük repülnek.
De nagyjából egyet értek a felsorolással, bár lehet a németeket betenném a britek elé. Japán tényleg siralmas, amit nagyon bánok

Ja USA: A P47 egy rohadt szemét repülő, amikor SB tank csatákat 3 ilyen repülő dönt el szinte a legelején a fél csapatunkat kidobva, na akkor nyúlnék át a monitoron Gazsiékhoz, hogy ezt engedik. Spawn point rendszer kéne SB-be is mint RB-be, és csak akkor tudnának repülőkkel bejönni, ha már tettek is érte.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10049) Francia91 válasza csaabz (#10047) üzenetére


Francia91
veterán

Az IL-4-rol irtakkal nem ertek egyet, ugyanis nagyon jol hasznalhatoak a loveszek!
En RB-zni szoktam, csak a Golden meccsek alatt AB-zek, de RB-ben nagyon jo gep az IL-4 abban a kategoriaban.
Bar tegyuk hozza, hogy en szinte mindig atulok a loveszek helyere, ha meg kell vedeni a gepet, es egy meccsen (RB) siman osszehozok 2-3 killt is csak a lovesszel az IL-4-essel. Az A-20G-rol inkabb nem irok, paran tudjak innen a topikbol, hogy miket muvelek azzal a geppel... :D. anytime es egy masik kollega tud meselni kozos meccsekrol... Csak roviden annyi, hogy az A-20-as loveszeivel egy RB meccsen nem ritka az 5-6 kill :D

A P-47 tenyleg iszonyat jo gep, megpakolva egy pusztito, raadasul a 8x12,4 mm-rel meg a bombak es raketak nelkul is sima ugy a medium tank es light pillbox.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10050) csaabz


csaabz
őstag

:C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.