Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) RG4L


RG4L
őstag

Bf 109 G-6, szinte stock gép a Sicily eventen. Le vagyok nyűgözve.

War Thunder: Gelesztaa

(#6152) Francia91 válasza RG4L (#6151) üzenetére


Francia91
veterán

Jó gép :K
Nekem már fullos :D. Ha jó napom van, aratok vele szépen :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6153) RG4L válasza Francia91 (#6152) üzenetére


RG4L
őstag

Illetve sokkal jobb a német csapatban lenni, valahogy jobbnak érzem az itteni pilótákat. Tegnap volt olyan 12v12 mecs, ahol egy gépet se vesztettünk.

War Thunder: Gelesztaa

(#6154) Francia91 válasza RG4L (#6153) üzenetére


Francia91
veterán

Tegnap én meg rendszeresen egyedül maradtam 3-4 gép ellen, mikor a németekkel mentem... Remekül éreztem magam, ráadásul B-17-esek által meg voltam szaggatva, így emelkedni sem bírtam olyan jól
De tény és való, hogy jó játékosok mennek, mikor amcsikkal megyek T3-ban és T4-ben, akkor ledarálnak a németek gyorsan

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6155) Francia91


Francia91
veterán

Ez az F-82-es mekkora egy szar :D
Mondom lejátszom már a 10 ingyenes javítást, de akkora egy fos szegény, szerintem kár volt betenni a játékba :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6156) RG4L válasza Francia91 (#6155) üzenetére


RG4L
őstag

Hehe! :DDD Egyébként elméletileg nem kéne szarnak lennie, jobban kéne teljesítenie mint a sima P-51-esnek, csak nincsen még rendesn flight modellel ellátva. Remélem 1.43-ban meg lesz csinálva.

War Thunder: Gelesztaa

(#6157) Francia91 válasza RG4L (#6156) üzenetére


Francia91
veterán

Elvileg... Attól még szar és kész :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6158) RG4L válasza Francia91 (#6157) üzenetére


RG4L
őstag

Majd ha rendbeteszik mindenképpen adni kell még neki 1-2 esélyt!

War Thunder: Gelesztaa

(#6159) Francia91 válasza RG4L (#6158) üzenetére


Francia91
veterán

Amíg van ingyenes javításom, kap esélyt ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6160) Volfram42 válasza Francia91 (#6159) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha jol olvastam akkor csak az egyik motor mukodik rajta jelenleg. Persze, hogy kaki.:-)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6161) munnergep


munnergep
senior tag

Ebből kb. 45 hit ment egy A20G-re. Még egy Typhoon és egy F6F volt a meccs végén, a Typhoon-t sikerült leszednem, az F6F belém akart rammolni, csak mellé ment és összetörte magát.
Utána jött az A20. Kilőttem a két lövészt, az egyik motort, jobb szárnya szita volt, bal szárnya hasonló és leszállt... bázisra vissaz, aztán már csak a pilótafülkét lőttem és összejött a maradék 25 MG-ből egy pilot kill :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6162) Francia91 válasza munnergep (#6161) üzenetére


Francia91
veterán

Jó hát... B6/R3... Atomágyús Me-410, ilyenek szednek le, mikor B-17-tel megyek :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6163) RG4L válasza Francia91 (#6162) üzenetére


RG4L
őstag

Rosszat nézel :) Bf 109 E-1-el ment, és az Me 410-et fejleszti :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6164) Francia91 válasza RG4L (#6163) üzenetére


Francia91
veterán

Jaa, akkor nem szóltam. Erősen meló utáni állapotban vagyok még :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6165) RG4L


RG4L
őstag

Meccs elején láttam, hogy van a csapatban öt G8N1-es, és tudtam, hogy 4 le tudja szedni a bázisukat, mondom akkor yolo, bementem a darálóba, gyorsan kilőttem két gépet, biztosítva ezzel, hogy jó pontot kapjak a first win-re. A meccset sikeresen elbuktuk, és prémiummal kaptam érte kömény 1000 RP-t. :C

War Thunder: Gelesztaa

(#6166) munnergep válasza RG4L (#6165) üzenetére


munnergep
senior tag

:C

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6167) munnergep


munnergep
senior tag

Francia91 - bocsánat, mire észrevettem, hogy írtál, már sehol senki :( Pedig jó lett volna egy kis szakaszozás.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6168) munnergep


munnergep
senior tag

Eddig teljesen semleges/érdektelen volt nekem ez a gép, de most már kezdek vele nagyon megbarátkozni:

Francia91 kedvéért: a Typhoon-ról van szó ;] :))

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6169) Francia91 válasza munnergep (#6168) üzenetére


Francia91
veterán

Kezdetnek nem rossz, csak az a baj, hogy az a 3600 loszer gyorsan kifogy 12 csovon keresztul :)
Majd ha lesz egy teljesen felfejlesztett Thypoon Mk 1b/L repcsid, azt is szeretni fogod szerintem. 4x20 mm Hispano cannon (560 toltennyel), meg 31,6 m/s emelkedesi sebesseg (jobb, mint a Bf 109-esek, meg Fw-190...)
A briteknel egyedul ezzel szeretek repulni, razuhanok az ellensegre, beleeresztek parat es csokolom. Ezzel a geppel nem volt meg olyan, hogy valaki felettem lenne.
Tegnap is mentem a Bf 109 G-6-osommal (teljesen felfejlesztett), mikor felertem 5000 m-re, akkor lattam, hogy egy Thypoon kb 5500-6000 m kozott repulget odafent...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6170) MasterDeeJay

Tegnap olyat alkottam Bf110-C4-el hogy csodálkoztam rajta (csak árkádban persze). Igazi csapatmunkával megsegítve.
Nagyon ráéreztem a heavy fighter játékra. Azaz annyi a taktikám hogy kis gép ellen mindig teljesen szembe kell menni és sosem hagyni hogy megkerüljön, nagy gépek ellen lehet mozogni mert azok meg alapból nem tudnak jól fordulni. Ha nagy a tömeg akkor meg leszarni mindent és menni a közepébe és az épp aktuális előttem lévő elrepülő gépbe beleereszteni mindent ami van és lehetőleg egyenesen átmenni a legkevesebb sebességveszteséggel és kanyarodással. Sima MG-vel nem tudnak kilőni csak ágyúval, nem is értem hogy miért Tier1 a BF110.
Mivel csapatban játszunk ezért Tier3-4 gépeket adott be elennem és csak úgy kaptam a Hercules meg Beuwolf, killstreak... medálokat.
Nagyon jól meg van csinálva a légiharc, sosem érzem magam hátrányba ezzel a géppel, hiába jönnek nagyobb tierü gépek. Simán megyek rá minden nálamnál erősebb gépre, amiből nem nehéz keresni mert szerintem csak én megyek tier1-essel azokban a csatákban.
Gyors kisebb fighterektől szoktam félni, de azokat meg csapattársaim leszedegetik. Legtöbbször szemtől szemben inkább belém jönnek, mivel olyankor nem tudnak máshogy kilőni. Egyedül viszont nem mehetek semerre sem, mindenképpen kell támogató a kis gépek ellen. Me410 lesz a fejlesztési cél.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6171) Francia91 válasza MasterDeeJay (#6170) üzenetére


Francia91
veterán

En RB-zni szoktam, az A-20G-vel (6x12,7 mm M2 Browning) darabokra szaggatom a BF-110-eseket, akar szembol is :D
Ugy vettem eszre, hogy RB-ben mar nem olyan jo a 110-es. Legalabbis az A-20-as kibir jopar 20 mm-est, amit a Bf-110-es kopkod ram.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6172) Szőrös  válasza Francia91 (#6171) üzenetére


Szőrös 
veterán

A-20 szövetséges gép azokra más DM szabály vonatkozik . :DDD :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6173) Volfram42


Volfram42
senior tag

A bf110 mar az angliai legi csataban is vadaszfedezetet igenyelt. En mondjuk szeretem, foleg a kinezete miatt. Meg mostanaban rakaptam a ketmotorosokra.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6174) Francia91 válasza Volfram42 (#6173) üzenetére


Francia91
veterán

7 mm-es geppuskas lovesz csak ijesztgetni jo, semmi masra...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6175) MasterDeeJay válasza Francia91 (#6174) üzenetére

Volt rá példa hogy leszedett nekem gépet, de gondolom nagy szerencsével. Akkor is Hercules medált kaptam és pont a hátsó lövész szedte le.
Általában belemegyek a nagy tömegbe és mindent lövök amit lehet. Sok assistom szokott lenni.
A Do 217 egyik változatára leszek kíváncsi hogy vajon ki lehet-e használni a felfele lövő fegyverzetét. (elvileg van felfele is 4db 20mm-ese, bár jobban örülnék ha az mind előre nézne :DDD )

Volfram42
Egyedül nem is mennék vadászok ellen. Így is nagyrészt engem találnak meg először.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6176) Volfram42 válasza MasterDeeJay (#6175) üzenetére


Volfram42
senior tag

Lehet hasznalni es a japan ki-45 tei-n is van. Lehet nem a tei akkor a masik.:-) Schräge musik a neve. Az x az alapertelmezett gomb.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6177) Eagle16


Eagle16
addikt

GE-t hol lehet a legolcsóbban vásárolni? Az orosz hivatalos oldalon nem? Ott majdnem 40%-kal olcsóbb rubelben, mintha az EU oldalon venném euróban.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6178) RG4L válasza Eagle16 (#6177) üzenetére


RG4L
őstag

Én az orosz oldalon szoktam venni.

War Thunder: Gelesztaa

(#6179) RG4L


RG4L
őstag

Hopsz :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6180) Eagle16 válasza RG4L (#6178) üzenetére


Eagle16
addikt

Jól van akkor, én is ott szándékozom, mert még 1000 GE-nél is valami 700Ft különbség van.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6181) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!
Játékmentes időszak van, nincs VGA a gépemben.
Mondjatok, 1monitoron mit érhet a HD4000-es IGP? Gondolom, nem sokat ... :)
A

(#6182) RG4L válasza anytime (#6181) üzenetére


RG4L
őstag

Ha a játék futtatásával kapcsolatban gondolod, hogy nem sokat érhet, akkor megnézhetem neked, hogy Intel HD4600-al hogy fut.

War Thunder: Gelesztaa

(#6183) anytime válasza RG4L (#6182) üzenetére


anytime
őstag

Igen, arra gondoltam.
Ujra lett húzva a gép, azóta meg nincs VGA és nem tettem fel a játékot, mert nem tudom, mire lehet elég az IGP ..., de mar nagyon röpködnek :)
Bocs a hibákért, kikapcsolod a javítást a tab-on

(#6184) Francia91 válasza anytime (#6183) üzenetére


Francia91
veterán

Biztosan elfut, ha lentebb veszed a grafikát. Erősebb a HD4000, mint a notimban lévő ATI Mobility HD3650 (256 MB DDR3 128 bit). Nekem ezzel 1680x1050-ben fut Low Quality-n, stabil 50-60 fps-sel

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6185) anytime válasza Francia91 (#6184) üzenetére


anytime
őstag

Koszonom, akkor este lehuzom a klienst, ezer eve, akarom mondani mar legalabb 1 honapja nem jatszottam ..., igaz, Titeket azota is olvaslak :)

(#6186) RG4L


RG4L
őstag

yessss :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6187) PAtr0n válasza anytime (#6185) üzenetére


PAtr0n
addikt

Te csak 1 hónapja nem? Én már lassan 3 :D
Hiába no, nyár vót vagy mi, mégha elég szeszélyes is volt, ami kis időm volt gépre azt is a CS-be öltem, szigorúan gyors meccsekre. Hiába, egyszerűen kedvem sem volt a WT felé szagolni. De majd remélhetőleg ebben a borongós őszi időkben majd visszatér a kedv...

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6188) anytime válasza PAtr0n (#6187) üzenetére


anytime
őstag

:)
Kipróbáltam 1 monitoron, low grafikával és HD4000-el, hát, inkább hagyjuk ..., hozzászoktam a jóhoz :)

(#6189) superecneB válasza anytime (#6188) üzenetére


superecneB
őstag

Nem olyan rossz az, teljesen játszható. Én is így tolom...

(#6190) munnergep


munnergep
senior tag

Az egyik legjobb köröm lehetett volna, erre így teszem le a gépet...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6191) Francia91 válasza munnergep (#6190) üzenetére


Francia91
veterán

5 gép a 7,7 mm-essel, nem rossz :C

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6192) RG4L válasza Francia91 (#6191) üzenetére


RG4L
őstag

Főleg, hogy azok a 7.7mm-esek az előző fail patch óta úgy viselkednek mint a cannonok. :(((

War Thunder: Gelesztaa

(#6193) Francia91 válasza RG4L (#6192) üzenetére


Francia91
veterán

Rég mentem az Mk 1a-val, így nem tudom ezt a részét :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6194) RG4L


RG4L
őstag

(#6195) Francia91


Francia91
veterán

Bocs srácok, hogy "leléptem", itt nálunk vihar van, kaptam egy 20 perces áramszünetet... Noti bekapcsolva maradt (akku benne volt), de a router miatt nem volt kapcsolatom :((( .
Pedig nem indult rosszul a Mig-3-as meccs

Thypoon Mk 1a-ra visszatérve, nekem még ugyanolyan fosnak tűnnek a 7,7-es MG-k, mint eddig :D. Mentem vele egy kört, háát nem mondok inkább semmit... Inkább az Mk 1B/L, ott van tűzerő rendesen (4x20 mm Hispano cannon, 560 ammo), ráadásul jobban emelkednek, mint a Bf-ek, a cannon-nal van is értelme fent harcolni

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6196) munnergep válasza Francia91 (#6195) üzenetére


munnergep
senior tag

Szintén bocsánat a lelépésért, de a pincébe bejött a víz az egész éjszakás/napos eső miatt, muszáj volt intézkednem.

Kipróbálom majd a Late verziót is belőle, csak az még stock és a fejlesztést nagyon tudom unni prémium nélkül :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6197) Francia91 válasza munnergep (#6196) üzenetére


Francia91
veterán

Én is prémium nélkül játszok a kezdetek óta, a Bf 109 G6-nál és B-17G-nél azt hittem, hogy örökkévalóság lesz fullra fejleszteni, de meglett :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6198) RG4L válasza munnergep (#6196) üzenetére


RG4L
őstag

Látnád, hogy az La-7 mit le nem szenvedtem a Mustangok ellen, amikor stock volt... meg Griffon Spitek ellen :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6199) munnergep válasza RG4L (#6194) üzenetére


munnergep
senior tag

"Replay view interface has been significantly changed and improved"

Ezt várom a legjobban, remélem olyan lesz mint a wot replay-ek. Ha igen, akkor Gelesztaa replay-eket fogok kunyizni, had tanuljak kicsit :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6200) RG4L válasza munnergep (#6199) üzenetére


RG4L
őstag

Tudok gameplay videót csinálni, szóval ha érdekel valamelyik gép, szólj :)

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.