Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) Francia91


Francia91
veterán

Szegény anytime kolléga bekerült RB-ben az ellenség soraiba ellenünk (munnergep-pel repültünk pár kört), F6F-fel le is vágtam a Bf-109-esének a szárnyát :D. Pedig hősiesen manőverezett :DD

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5552) munnergep válasza Francia91 (#5551) üzenetére


munnergep
senior tag

:DD

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5553) Francia91 válasza munnergep (#5552) üzenetére


Francia91
veterán

Jo volt elovenni az F6F-es gepet, jot nosztalgiaztam :). Vagy 3-4 honapja mentem vele utoljara, mar majdnem elfelejtettem, hogy milyen jo gep :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5554) RG4L


RG4L
őstag

(#5555) Volfram42 válasza Colos1 (#5543) üzenetére


Volfram42
senior tag

Másik fórumon úgy néz ki IAS/TAS problémája van egy srácnak. Pont jókor. A lényeg, hogy utólagos engedelmeddel bemásolom oda is amit írtál. Természetesen nem saját szerzeményként. Nagyon jó tömör megfogalmazás lett ennél jobban úgy se tudnám leírni.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5556) anytime válasza Francia91 (#5551) üzenetére


anytime
őstag

:P

Ráadásul el is rontottam, hisz bőven felettem voltatok és squadban, én pedig elsőre felétek fordultam :B , ahelyett, hogy kapcsiból menekülőre fogtam volna.

A fordulóharcnál már verve voltam, hisz se magasságom, se energiám nem volt már, mivel előtte toltam egy japónak, erre jöttetek Ti :)

(#5557) munnergep válasza anytime (#5556) üzenetére


munnergep
senior tag

Amikor Francia91 észrevette, hogy az ellen között vagy, rögtön jött a nagy egyetértés, hogy bizony levadászunk :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5558) Francia91 válasza anytime (#5556) üzenetére


Francia91
veterán

Lattam, hogy repulsz felenk, mondom oke, akkor szemtol szembe :)
Sok ellenseg nem fogja fel, hogy milyen ereje van 6x12,7 mm-es M2-esnek. Amikor F6F-fel es A-20G-vel repulok, az FW-190-esek is jonnek velem szembe, aztan meg szetdaralom oket :). Sok RB alatt rajon az ember, hogy a cannon nem minden. Nekem pl sokkal jobban bejon a 12,7-es MG, megfelelo banasmoddal gyilkos.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5559) anytime válasza Francia91 (#5558) üzenetére


anytime
őstag

Én tudom, tegnap este attack-erekkel mentem, szedtem le B25-öket és JU87-eket is.
Írtam, elb@sztam a manővert, kill lett a vége.
Mikor felfogtam, hogy Ti vagytok, már késő volt, tudtam mi lesz a vége, sőt már akkor tudtam, mikor válasz sem jött az ALL chat-ben a köszönésre :)

(#5560) munnergep válasza anytime (#5559) üzenetére


munnergep
senior tag

Ez érdekes, mert én pont azt gondoltam, hogy ki van nálad kapcsolva, hogy az ellenfél csetjét is lásd, mert mi is köszöntünk... Vagy bug vagy lemaradtam róla :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5561) Francia91 válasza munnergep (#5560) üzenetére


Francia91
veterán

En koszontem All Chat-ben, irtam, hogy levadaszunk :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5562) superecneB


superecneB
őstag

Ez a power lifting féle harcmodor elsajátítása meglehetősen nehéz nekem. van valami tippetek rá?
Sajnos mióta meg van a p-38 kb. 20 meccset toltam, és egyet se nyertem vele. Próbáltam felmászni, de magasban nem hajlandó fordulni hiába a 2 motor, nem mászok feljebb mint egy YAK9, vagy Bf109 G2troop szana szét kapnak.

Ha lenn maradok, földi célpontra megyek - gondoltam alacsony magasságban a 2 motorral előnyre tudok szert tenni ha fordulnia kell a fighternek, hát simán utol érnek...

Van valami tanácsotok? Valamit tuti elbszok...

(#5563) RG4L válasza superecneB (#5562) üzenetére


RG4L
őstag

Vagy rossz módot választasz a mászásra, vagy az egész gépet rosszul használod. Szerintem nagyon jó gép a P-38, csak meg kell tanulni repülni vele, és még turnfightra is alkalmas tud lenni egyes szituációkban.

War Thunder: Gelesztaa

(#5564) Volfram42 válasza superecneB (#5562) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nem tudom milyen mód, ha RB akkor emelkedj a másik irányba aztán amikor leharcolták egymást akkor rájuk csapsz. Még azzal is lehet trükközni, hogy éles kanyarban visszaveszed az egyik motor tolóerejét a másikat meg tövig nyomod akkor jobban teker. Vagy a légcsavartollakat is állíthatod, hogy kisebb legyen az egyiknek a húzása. Egyszerűbb elkerülni a fordulózást.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5565) superecneB válasza RG4L (#5563) üzenetére


superecneB
őstag

Na de miért használom rosszúl?
Esetleg le tudsz írni egy alap taktikát?
Az a bajom hogy ugye a Bf109 vonallal kezdtem a németekkel, hát nem sok sikerrel, aztán jött a FW190 ami amolyan felüdülés volt, és jó kis gép, aztán átnyergeltem a Japánokra, és ez bejött, de kicsit belassultak a fejlesztések most A6M3 mod 22 környékén ezért kipróbálnék más nemzetet, aztán az amcsik kapórajöttek, és ez a P38 tetszik is, csak sehogy nem jön össze...
A P400 egy kalap... egy heavy fighter fordult már ki alacsony magasságnál csak pislogtam... Pedig majdnem maxos...
Az Aircobra nem győzött meg, ez a p38 olyan masszív gépnek tűnik 2 db erős motorral de valahogy nem jól manőverezem...

(#5566) superecneB válasza Volfram42 (#5564) üzenetére


superecneB
őstag

RB, de sajna ilyen trükköket nem tudom hogy lehetne csinálni, csak egérrel irányítom. De nem hangzik rosszul!
Próbálok nem fordulózni, de amikor rámesnek nem tudok elmenekülni valahogy ki kell térni a lövések elöl, de ha felfele fordulok azonnali halál, ha lefele (az meglehetősen lassú és lekövethető) ha jobbra/balra, akkor 90 fok os kanyar után kb már kezdenek lekövetni a fordulóval.

(#5567) RG4L válasza superecneB (#5565) üzenetére


RG4L
őstag

Szívesen csinálnék videót, hogy én hogy használom a P-38-at, ha a procim elbírná.

amúgy ajánlom neked Jnorbz videót youtubeon.
(nem egy entak vagy phlydaily a videóminőség és szerkesztettség, de szerintem van stílusa a srácnak és nem kérdés, hogy ügyes)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5568) superecneB válasza RG4L (#5567) üzenetére


superecneB
őstag

ha veszel fel replayt, valahogy nem tudom simán lejátszani? Vagy már a replay felvételét sem bírja? :)

(#5569) Volfram42 válasza superecneB (#5566) üzenetére


Volfram42
senior tag

Controlsban külön tudod tenni a két motor vezérlését. RB-n soha nem repültem vele ott nem tudom milyen menekülés válik be. SB-n nincs piros karika a gépem körül ott könnyebb elszökni. Ott ha valaki mögé beállsz akkor a koncentrált tűzerő, miatt biztosan le kell szedni, ha észrevesz és van energiád akkor spuri. Nekem ez bevált vele, bár nem repültem sokat ezt a gépet. Ha lesz US megint akkor lehet gyakorlom sokat én is.

P400 és P39 jó gép, de nem kell velük horizontálisan fordulózni. Lehetőleg erőltesd a vertikálist.
Illetve 350 IAS alatt nagyon vacakul fordul az fölött egészen kezelhető, persze a konstans fordulózást nem kell vele erőltetni. Japánok ellen meg semmiképpen sem szabad.
SB-n kicsit fel kell trimmelni az orrát kb. 7%-al és akkor nem esik bele lapos dugóba sem olyan könnyen. Ezt a tippet Drebil ismerősöm adta. Örültem is neki.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5570) RG4L válasza superecneB (#5568) üzenetére


RG4L
őstag

A replayt automatikusan vagy kérésre menti a játék, de nem ugyanolyan, mintha a játszott meccset visszanéznéd (nincsen minden gép kijelezve, ezáltal a pontos szituációkat sem adja vissza a felvétel).

War Thunder: Gelesztaa

(#5571) superecneB válasza Volfram42 (#5569) üzenetére


superecneB
őstag

Mit tudsz egy japán balerína ellen csinálni? Pl eg A6M2 ellen olyan géppel mint egy aircobra?

(#5572) Volfram42 válasza superecneB (#5571) üzenetére


Volfram42
senior tag

Gyorsabb vagy. Ne fordulózz soha és próbálj csapkodni, mintha német géppel mennél. Illetve ha van társad akkor megeszitek. Amíg fordulózik a másik rácsap és leszedi, de a japánok ellen nem valami jó. Nem jó arra a harcmodorra. Örültek is az amcsik amikor mindet odaadhatták az oroszoknak. Németek ellen meg bevált.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5573) Colos1 válasza Volfram42 (#5555) üzenetére


Colos1
őstag

Persze, örülök, ha tudtam vele segíteni :)

(#5561) Francia91, (#5560) munnergep és (#5559) anytime:
Az All Chat -hoz némi tapasztalat:

- Az egyik látja, a másik nem, pedig mindenkinél jól van beállítva
- Az egyik nem látja, a másik látja, pedig mindenkinél jól van beállítva.
- Egyikük sem látja, pedig mindenkinél jól van beállítva.
- Mindketten látják, pedig egyiküknél sincs jól beállítva
- Akinél jól van beállítva az nem látja, akinél rosszul, az meg látja.
:D

Továbbiak:
- beír a chatba valamit magyarul, valakinek kicsillagozza, valakinek nem, annak ellenére, hogy nem is csúnya szó.

Egyelőre nem tudtam annyi vodkát meginni, hogy lássam benne a logikát. :F

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5574) RG4L válasza Colos1 (#5573) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem csak 1-2 dolgot sikerült megfigyelnem a kicsillagozással kapcsolatban. Ha picit szleng módon beírod, hogy asszem, kicsillagozza, mert benne van, hogy 'ass'. A japán/japan/japanese szó/szavak is kicsillagozásra kerülnek, mert benne van, hogy jap, ami sokak szerint egy "negatív rövidítés" a népre.

Beállításokban egyszerűen ki kell venni a chat filtert, és mindent látni fogsz.

War Thunder: Gelesztaa

(#5575) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Valaki árulja el, hogy német oldalon Tier 2-nél a BF109-es sorozatnak mi a f.szom értelme van??? 3.0BR, ami azt jelenti, hogy bőven Airacobrák, és társaik jönnek ellenünk. Nem találom azt a pontot, amiben erős lenne. Nem fordul normálisan, a fegyverzet egy hulladék, de legalább kurvakevés lőszer van benne, és bónuszként szinte bármi kinyír azonnal, én pedig a kezdő olasz gépeket nem tudom kiszedni, mert folyamatosan csak annyit ír, hogy hit- hit-hit-critical hit, és így tovább, killt nem képes adni. Bombázókról már nem is beszélek, azokat esélytelen megsebezni is akár a BF-fel...

(#5576) Colos1 válasza RockHaRD (#5575) üzenetére


Colos1
őstag

Az Frigyesekkel menj, és combat flaps -al szinte bármit lefordulsz. A fegyverzet alapból gyenge, ki kell fejleszteni. Az F-2 -t javaslom, igaz, hogy csak 15mm -es, de 200 db, és kifejlesztve, nem az alap lőszerrel elég hatásos.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5577) PAtr0n válasza RockHaRD (#5575) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát.... én abszolút nem találom szaroknak a Bf109-es-eket a T2-ben. A híres yellow nose (E3), a 20mm-essel igen jól szakít, fordulni meg kell tanulni vele, de az egész BF109 széria energiaharcra való. Aztán ott a Colos által említett F2-es, ami tényleg kínlódás alap lőszerrel a 15mm-es cannon-al, mert még a papírsárkányokat is csak simogatja, de ha sikerül fullra fejleszteni, nagyon jó kis gépet kapsz. Mondjuk nekem az F1 barátságosabb volt, a 20mm-es cannon miatt. Azért az sem elhanyagolható, hogy mindegyikük igen jó kapaszkodik, és elég jó a sebességük is. Ami szintén meg lett említve, hogy a combat flaps, nagyon sokat dob a fordulékonyságukon, nekem már annyira beleégett a flaps toggle az ujjaimba, hogy semmilyen harcba nem megyek nélküle. :)
Ja, és az Airacobrákat reggelire eszem a Bf109-esekkel. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5578) Szőrös 


Szőrös 
veterán

109es szar gép ? jééézusom :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5579) RockHaRD válasza Szőrös  (#5578) üzenetére


RockHaRD
addikt

ezért kár ide írni, pláne nem OFF-ban :U

(#5580) Francia91


Francia91
veterán

Nagyon is jó a Bf-109-es, a 109E-t különösen szeretem, jó masina.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5581) RG4L


RG4L
őstag

Most mentem egy meccset a Bf 109E-1-essel, és volt egy szép hosszú és manőverekkel teli dogfightom egy Mig-3-15(BK) ellen, akit sikerült lenyomnom vele, a gond csak az volt, hogy végig követett közben két I-15-ös bot, és a Mig-3 felégetése után három LaGG-3-as támadott meg egyszerre, persze, hogy nem maradt addigra már csapatom.

War Thunder: Gelesztaa

(#5582) Szőrös  válasza RockHaRD (#5579) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem kár , rengeteg tutorial van yt-on, nézegesd és tanulj. Aztán rájössz hogy nem szar gép. Ha meg utána sem tudod kezelni akkor nem a géppel van a baj.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5583) RockHaRD válasza RG4L (#5581) üzenetére


RockHaRD
addikt

Az lehetséges, hogyha két fős squaddal megyünk meccsre, akkor a BR kitolódik? úgy értem, hogyha pl egyedül megyek, és csak a 3 alapgép van bent, akkor nyilván az ellenfélnek is csak az alapgépei lesznek bent. Ha viszont haverommal megyek együtt, akinek szintén csak az alapgépek vannak ugyanúgy, akkor rögtön erősebb gépeket kapunk. Ma is azt figyeltem meg, hogy mi megyünk az alap HE112-kkel, aminél a max BR asszem 2.3, meg mellette a HE51, ami ugyebár 1.0, plusz a leggagyibb BF109, ami szintén 3 alatti asszem bőven, és mégis jönnek a kittyhawkok, meg airacobrák. Esélytelen azok ellen ez a 3 fajta gép :(

(#5584) RG4L válasza RockHaRD (#5583) üzenetére


RG4L
őstag

Ez már egy fokkal impresszívebb meccs volt.

Elvileg nem kéne kitolódnia, én is láttam már fura dolgokat AB-ben... Mikor nálam az átlag BR pl. 4.0, pár embernek meg jóval 5 felett. Ezért is érdemes hanyagolni.

War Thunder: Gelesztaa

(#5585) Szőrös  válasza RockHaRD (#5583) üzenetére


Szőrös 
veterán

Squad átlag BR-t néz és ahhoz mérten kaphattok még max + 1.3 BR-es gépet.
El van baszva , nem kicsit. Én squadba nem is engednek 1 BRnél nagyobb eltérést sőt talán még ennyit se.
Pont az ilyen esetek miatt , eléggé elkeserítő mikor jóval erősebb gépekkel találja szembe magát az ember.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5586) RG4L válasza Szőrös  (#5585) üzenetére


RG4L
őstag

Ha minden igaz, most +/- 1.0 BR eltérés a max repülőknél és 0.7 tankoknál.

War Thunder: Gelesztaa

(#5587) RockHaRD válasza RG4L (#5586) üzenetére


RockHaRD
addikt

nyugodtan levehetnék 0,5-re, én inkább várnék többet két meccs között

(#5588) RG4L válasza RockHaRD (#5587) üzenetére


RG4L
őstag

Ez oké, de nem találsz 0.5 eltérést sehol. A mostani rendszer szerint 1.0, 1.3, 1.7, 2.0, 2.3, 2.7 és így tovább a BR beosztás. Ha meg levennék 0,3-ra, sose lenne RB meccs, szimulátor meg főleg nem. A 0,7 meg nem áll már olyan messze az 1.0-tól.

War Thunder: Gelesztaa

(#5589) Szőrös  válasza RG4L (#5586) üzenetére


Szőrös 
veterán

1.3 a max eltérés ;) de sok ez nagyon.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5590) RG4L válasza Szőrös  (#5589) üzenetére


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#5591) RockHaRD


RockHaRD
addikt

A kérdés, hogy a legmagasabb gépemhez mérten 1 a különbség, vagy az átlagomhoz képest a másik játékos átlagánál van 1, mert az tényleg kurva sok. Konkrétan egy tierrel feljebb lehet minden egyes gépe kb...

(#5592) Szőrös  válasza RG4L (#5590) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nna levitték 1.0-ra ? Frankó, már csak a gépek BR besorolását kéne gatyába rázni. Meg még pár "apróságot". :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5593) RG4L válasza RockHaRD (#5591) üzenetére


RG4L
őstag

Felejtsük már el ezt a Tier dolgot, mert semmit nem jelent. F4U-1a 3.3BR és F4U-1d is 3.3 BR, mégis van köztük tier különbség. P-63A-5 3.3-al csücsül Tier 3 végén, csak azért mert Kingcobra verzió. P-38 értékelése megegyezik a P-47-essel, mégis tierkülönbség van köztük... és sorolhatnám. Egy dolog számít a BR. Jelenleg ez rendszer nem pöpec, és szerintem hamarosan átalakításra is kerül.

War Thunder: Gelesztaa

(#5594) anytime válasza RG4L (#5584) üzenetére


anytime
őstag

Mar megint nem sok killt hagytal a csapatnak :D
Szep volt, grat!

(#5595) Colos1 válasza Szőrös  (#5585) üzenetére


Colos1
őstag

Mi meg sokszor direkt viszünk kisebb BR -ű gépet a squadba. Pl. tegnap voltam párszor Bf-109 F4 -el 4-es tierbe, és izgalmasabb légicsatáim voltak vele, mint 3 -ban. Lőttem egy Tempestet, egy Mk XVI Szarfirét, a múltkor meg 2 P51D -t.

Az egyik csapattársunk rendszeresen megjátssza, hogy alacsonyabb szintű gépet hoz. És több enemyt szed le vele, mint amennyit mi :B A legjobb az volt, amikor 4-es tierbe az oroszok ellen behozta a He-112 -t. A chatba azonnal jöttek a "LOL" '"XDXDXD" meg egyéb beírások, azonban amikor lelőtte vele a Jak -ot, mindenki csak pislogott :C
A múltkor amcsival mentünk olyan squadba, hogy ketten mentünk P51D-20 -al, egy fő P63-al, ő pedig valami I-es tierű géppel, talán F2A volt. És lőtt vele egy 3-as vagy 4-es tierű Fw-109 -est. :C

Ritkán, de előfordul az is, hogy úgy pakol össze, hogy nem a magasabb tierbe hozza az alacsonyabb gépeket, hanem alacsonyabba a magasabbakat. Pl. 3-4 kevert squad esetében a 4-es gépeket teszi 3-asok közé Ennek azért szoktunk örülni, mert akkor majdnem olyan gépekkel rak össze, mint amik a valóságban is harcoltak.

Erről jut eszembe: a múltkor beírtál egy kérdést, hogy "G2?". Nem mindig tudok válaszolni, mert a billentyűzetem repüléskor el van dugva, de ez is emiatt volt, 2-es tierbe rakott bennünket, mert a kolléga A1-es Fókával jött.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5596) Szőrös  válasza Colos1 (#5595) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez még a jobbik eset. De azt nagyon nem szeretem amikor direkt nagyobb BR gépeket tesznek be kisebb mellé. Ahogy néztem jellemzően oroszok játsszák ezt el.
Hét elején is Mk IIb-t repültünk , szemben meg lazán volt G2 is . Na ez azért már durva , hiába 1 BR az eltérés nagyon látványos az előny a G2 javára .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5597) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Vegyesben is ez van, hiába indulsz a legalapabb reserve takokkal és géppel, tuti hogy veled szemben fog jönni két 109 és azzal vége is a mókának.

[ Szerkesztve ]

(#5598) Colos1 válasza Szőrös  (#5596) üzenetére


Colos1
őstag

Mi amúgy ezt azért csináljuk, mert megfigyeltük, hogy tökmindegy hogyan pakoljuk be, ha 4 egyforma gépet hozunk, akkor is képes minket feljebb sorolni. Ritkán meg lejjebb.

Az nekem is feltűnt, hogy ha valaki a squadban G2 -t hoz (amelynek amúgy ugyanannyi a BR-je, mint az F4 -nek !!!), akkor Mk I és Mk II -es Szarfirék, meg Hurrican -ok ellen megyünk (ennek nagyon el van cseszve az FM -je, a valóságban egész fordulékony kis gép volt, itt meg egy tuskó), amelyeket az F4 -el motorkímélő üzemmódban legyőz. Ez komoly, tegnap egy meccsben 1 Hurricane -t és 1 Mk II -es Sz@rfirét lőttem egymás után úgy, hogy a géppel Cruise üzemmódban voltam, 80% gázzal 2300 fordulaton :U Nem volt valami izgalmas. Tegnap beszéltük is, hogy lehet, hogy jobb is, hogy a német gépeket nem évszám szerint teszi össze az angolokkal, mert akkor gyakorlatilag agyaggalamb lövészet lenne a játékból a németek javára.

Csak a Typhoon -al kéne csinálni valamit, mert oké, hogy gyors, de ez volt az egyetlen előnye a Messerekkel szemben, kifordulni egyáltalán nem tudta, leemelkedni meg csak a sebességének felhasználásával, energiából. Erre kifordul, és motorból leemelked. :F Ettől függetlenül ki szoktam őket szedni. :))

A következő a DM. Ha német géppel egy bombázó hátsó lézerpuskája 1x eltalál, azonnal nyeletlen fejszeként zuhanok lefelé. Ha Angol, vagy Amcsi géppel beállok direkt a német bombázó mögé, és eltalál, csak kopog rajtam :W Ugyanez érvényes a légvédelemre, és a 20 mm -esre. A Hispano nem volt erősebb az MG 151 -nél, csak általában 2 volt belőle, ezért tűnik picit erősebbnek, nagyobb volt a találat valószínűsége, így többször is talált. De a Minengeschoß -al hiába találom el, csak villog a többi nemzet gépein :W

Azonban úgy tűnik, hogy ezeket folyamatosan javítják, pl. a Jak-3 és a LaGG-3 elég realisztikus lett. A La-7 viszont még mindig egy UFO :D Meg az Orosz gépek elfelejtenek túlmelegedni, mint néhány amerikai.

Az egyik patch után, még 1-2 hónapja meg az tűnt fel, hogy a frissítés után már ki lehetett lőni az angol gépeket. Valamint a Sz@rfire, a múltkor még kerámiabevonattal rendelkezett, most meg már egész jól kilőhető.

A végén még lesz ebből a játékból valami :U

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5599) RG4L válasza Colos1 (#5598) üzenetére


RG4L
őstag

Nem gondolkodtál még rajta, hogy írsz FM bureportokat? :U

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5600) Colos1 válasza RG4L (#5599) üzenetére


Colos1
őstag

Az egyik csapattársam régebben csinálta, de leszokott róla... Mindig csak arra hivatkoznak, hogy hiteles dokumentumokat kérnek. Ezek itt vannak. Elvileg ezt folyamatosan csinálják.

Ha meg valaki visszaszól, hogy "és ti milyen dokumentumokkal igazoljátok, hogy a repülő a valóságban is olyan volt, mint itt a játékban" azt sok esetben kitörlik...
Azt pl. rohadtul nem értem, hogy amerikai oldalra hogyan kerül az XP-50, amely el sem jutott a háborúig, mert az egyetlen épített példány még a tesztrepülések során összetört, mert felrobbant a turbófeltöltője?!?

Ezeket a gépeket nem szabadna szimulátorba engedni.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.