Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#877) R.Zoli válasza dbius (#869) üzenetére


R.Zoli
őstag

Emlékszem anno hány Reserator tulaj rontott rám mikor le mertem írni ,hogy nem egy nagy szám cucc... Azóta ,hogy 20K-ért nem lehet a Reseratorokat eladni az apróhirdetésekben és senkinek eszébe sem jut megvenni őket ,azt már mindenki elfelejti ,hogy is voltak ezek... Rájöttem ,hogy ebben a topikban ha igazat írsz akkor ellenségeket szerzel... Talán ismeritek Fekete Gyula mondását:
''Aki azt akarja ,hogy mindenki szeresse, sokat kell hazudnia''. Én nem szeretném ha mindenki szeretne de mindig is azt írom csak le amit tapasztalok... Az ,hogy milyen stílusban irogatok itt az nagy mértékben kapcsolatban áll azzal is tudod ,hogy Reset Elek és sokan mások is sokszor hallgatnak ha bődületesen nagy baromság van a topikban meg a fórumozók 99%-a és ha valami hülyeségre én válaszolok akor velem kezdenek el személyeskedni és tudod egy idő után betelik a pohár...De amikor velem kell kötekedni akkor egyből ezek az ember iszonyat aktívak lesznek... Jah és én senkit sem akarok meggyőzni,csak ha olyat írnak le ,hogy egy HPPS jobb vétel mint egy D5 akkor azért ezt nem hagyom szó nélkül... Aki próbálta mindkét szivattyút az megért engem...A 2 szivattyú egy árban van azt hiszem az a korrekt ha a jobbikat ajánlja az ember...Írtam is ,hogy adjon valaki tesztre HPPS-t és bizonyítom is , el is mehet a tesztre akit érdekel... Az a gond ,hogy nagyon kevesen vannak akik több vízhűtéses cuccot próbáltak már és kicsit érdekes ha valaki olyan akar meggyőzni egy szivattyúról aki életében nem próbálta azt... De ezen senki sem gondolkodik el...



De ha már itt vagy akkor volna pár kérdésem mert ez egy szakmai topic és meg lehet beszélni Tody topicjában felvetett dolgot... Szóval mért is jó az ha valaki a CPU hőmérsékletet méri Core 2-nél aminek köze nincs valós értékekehez és nálam úgy indított ez a szenzor amikor beraktam a gépbe a procit és 35 fok volt a víz a proci hőmérséklet meg 23 fok... Azóta is össze vissza mér az a szenzor és képes egy reset után ugyan annál a vízhőnél totál mást kiírni... Míg a maghőmérséklet szenzorai sosem játszották azt velem ,hogy irreálisan alacsony vagy egy reset után full más értékeket írnának ki... És érdekes ,hogy minden tesztben a maghőmérsékleteket nézik, az a sok amatőr az XS-en is amit itt annyian szeretnek még azok is a maghőket nézik és csak röhögnek egy jót ha valaki proci hőmérséklettel jön.... a maghő mintha átlagban legalább 20 fokkal magasabb lenne minden magnál mint a procihő, persze amikor éppen jó napja van a CPU hőmérséklet szenzornak és nem 20 fokkal a szobahőmérséklet alá ír ki valami fals számot :D Hmm... hmm... És most ne legyek rosszindulatú?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.