Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47651) HUfantom válasza TESCO-Zsömle (#47647) üzenetére


HUfantom
őstag

A következő leleményes módszerrel találtam meg a kollégát..

Beírtam hogy sör a keresőbe
és lám lám meglett azonnal
Ezt ajánlotta felSÖR ellenében :)
A sör mindig bejön :)
Tegnap lakótársal közösen vettünk vagy 40et nehogy hamar elfogyjon...

PS: köszönöm a D5 RPM forrasztási segítséget :)

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47652) TESCO-Zsömle válasza HUfantom (#47651) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

:DDD

Am arra a szivacsosra gondoltam. Nem akarok én nagy dobozt farigcsálni így hirtelenjében, egy ilyen szivacsgolyó úgyis elég, hogy meglássam, megfő-e a cucc.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47653) JanR


JanR
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy Corsair H100-as hűtőt lehet légteleníteni?
Előre is köszi a válaszokat :D

(#47654) ---Lasali--- válasza TESCO-Zsömle (#47647) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Szerintem én voltam az egyik :D

(#47655) HUfantom válasza JanR (#47653) üzenetére


HUfantom
őstag

Helló

Az egy kompakt rendszer amit egyben adnak, és ha szétszeded ugrott az 5 éves gari. Csak nem te is beépítés miatt kérded ?

Ha már szétszedted venni kell egy kis tartályt és avval újra fel tudod tölteni illetve légteleníthető. A szétszedésnél amikor szétveszed szennyeződik és kicsurog a folyadék így azt is lehet cserélni...

Ha viszont levegős akkor irány vissza gariztatni...

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47656) blasko92 válasza HUfantom (#47655) üzenetére


blasko92
őstag

Amikor H50-esem volt, először csodálkoztam azon, hogy hallottam benne csobogni a vizet amikor meglötyögtettem a radiátort, azt hittem, hogy eresztett a rendszer.
Viszont nem kellett külön légteleníteni a pumpát az első beüzemelésnél.

Nem teljesen értem, hogy a H100-ast miért kell légteleníteni?

[ Szerkesztve ]

(#47657) JanR válasza blasko92 (#47656) üzenetére


JanR
addikt

Mert elég hangos a pumpa sajnos és azt a tanácsot kaptam, hogy légtelenítsek. Ez az első vízhűtésem, nem nagyon értek hozzá. De gondolom levegős a cucc, szóval visszaviszem jövőhéten :U

(#47658) blasko92 válasza JanR (#47657) üzenetére


blasko92
őstag

Ha a radiátor a pumpa(blokk) felett van, akkor nem tud belevegősödni.

Visszaviheted gariztatni, ha nagyon zavar és újat szeretnél (elképzelhető, hogy hibás a pumpája)

Egyébként úgy tudod azt a részét légteleníteni, hogy elindítod a rendszert, és a gépházat megdöntöd minden irányba, vagy ha már levetted a blokkot, akkor szintén elindítod, és megforgatod a pumpa részét.

(#47659) JanR válasza blasko92 (#47658) üzenetére


JanR
addikt

Köszi, ezt a forgatást kipróbálom. Igazság szerint pesten vettem és csak jövőhéten jutok fel újra, így meg kellene várnom a garancia időd (ipon) nem tudom milyen gyorsan csinálnák meg, vagy cserélnék, vagy bánom is én :D

Jó volna, ha a döntögetés megoldaná.

(#47660) HUfantom válasza JanR (#47657) üzenetére


HUfantom
őstag

Próbáld meg a szabályozót letekerni minimumra. Ha ott is zajos akkor az a pici levegő ami van benne bejutott a pumpába.

Ekkora csak a tajcsi-gyakorlatok maradnak a légtelenítésre...
Ahogy blasko92 is írja érdemes megpróbálkozni vele gari előtt...

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47661) JanR válasza HUfantom (#47660) üzenetére


JanR
addikt

Amikor fejtetőre állítottam a gépet akkor elhallgatott :D Próbálkozok tovább :U Hátha sikerül valamit elérnem.

(#47662) JanR válasza JanR (#47661) üzenetére


JanR
addikt

Az normális, hogy ahogy forgatom a házat, hallom, ahogy csurog a víz? :D

(#47663) HUfantom válasza JanR (#47662) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát egy kicsit kevesebb folyadék van benne mint ami lehetne a hőtágulás miatt...
Nekem épített rendszerem van így ott megvolt a tajcsi mire ez légtelenedett de után nem volt több gondom.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47664) JanR válasza HUfantom (#47663) üzenetére


JanR
addikt

Nálam is megvolt a karate, de nem segített :( Ahogy a gépet oldalára fektettem ha szemből nézzük, akkor balra (Arc Midi), akkor totálisan elhallgat a pumpa, de ahogy visszaállítom rendes helyzetbe, egyből el kezd kerregni :U Szerintem vissza viszem gariba. A Pumpa ugye a blokkba van beleépítve, a radi meg fölötte van.

Elég sok helyen panaszkodnak erről a probrémáról (persze vétel után találkozok vele én is...).
A corsair fórumán pl azt tanácsolják, hogy döntsük el a gépet oldalra, egy fél óráig, majd állítsuk vissza alap helyzetbe a gépet az idő elteltével. Azt mondják az segít :D

Kíváncsi leszek rá, de egy próbát megér, így is csak jövőhéten megyek pestre újra.

[ Szerkesztve ]

(#47665) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Sziasztok!

Kezdenek motoszkálni bennem a hangok, hogy kellene vízhűtést építenem.
Az lenne a kérdésem, hogy mennyiből lehetne összehozni egy hűtés AM2+/AM3 foglalatra, ha jól tudom mivel ezek nem változnak így később is felhasználható lesz a cucc.
Valamint egy HD6950-re? Használtban is gondolkodom. Valamint egy jó kis írásra lenne szükségem a vízhűtésekről, mert nem igazán vagyok képben.

Üdv.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#47666) TESCO-Zsömle válasza MZsoltee (#47665) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Már készül, de sajnos lassan haladok vele. :B

Csak simán procira ki lehet hozni 30-35k-ból, VGA-ra egy FC blokk használtan 10-15k, boltban 20-25.

Jómagam megelégedtem az Accelero Extreme Plus teljesítményével, ami egy unlockolt 6950-es esetében nálam max 60-70°C-ot jelent terhelve.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47667) HUfantom válasza MZsoltee (#47665) üzenetére


HUfantom
őstag

Mindig így kezdődik :)

Hát ha AMD-s maradsz akkor igen elég sokáig még jó fog lenni egy AM3as blokk de van amihez van univerzális felfogató így sok mindenre felmegy.
Legfontosabb kérdés: Mik a céljaid az egésszel ?
Halk működés ? Halk ventik alacsony fordulattal ? passzív működés ?
Jó teljesítmény ?
Házon belül, házon kívüli elhelyezés ?
Tuningolni akarsz-e ?
És végül mekkora összeget szánsz rá ?

A mennyiből jönne ki kérdésre a válasz 30----> csillagos ég......
/Csak CPU-ra/

Ugye a VGA-hoz nagyobb radiátorfelület kell és +1 FC blokk kell a kártyádra ami ha mákod van és kifogod használtan akkor 15 ha nincs akkor új 22-25.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47668) blasko92 válasza JanR (#47664) üzenetére


blasko92
őstag

Ez érdekes dolog....

Sajnos nem találok semmit a H100-as pumpájáról, hogy milyen is lehet valójában.

A H.. hűtőknek egy topikja [link], ott biztos vannak okos emberek akik tudnak valamit erről a jelenségről

HUfantom erre->"tajcsi-gyakorlatok", azt hittem, hogy tajcsi kollégára gondolsz :DDD Mondom az meg milyen gyakorlat?????? Mit fejlesztett ki?????? De egy ilyen gyakorlat után egy sört szürcsölve lehet pihenni.

tajcsi asszem TaaT kollégának voltak ilyen ventijei, szerintem Őt kérdezd

[ Szerkesztve ]

(#47669) tajcsi


tajcsi
senior tag

Nem tudom szerintetek ezek mennyire jó ventik ilyen célra?

[ Szerkesztve ]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#47670) kornel76 válasza MZsoltee (#47665) üzenetére


kornel76
aktív tag

Szia!

Keresd meg Tody56 -ot nekem most ajánlott komplett rendszert aminek kb 80k lett a vége (EK vga blokkal) , igaz nálam a dizájn is dobott rajta legalább 10-15k pluszt.
Lassan kezdem is rendelgetni tőle az alkatrészeket, nyárra meg össze is rántom az egészet.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#47671) HUfantom válasza blasko92 (#47668) üzenetére


HUfantom
őstag

egy sört szürcsölve lehet pihenni.

Egy sör nem sör elve alapján minimum 2 kell, és nem baj ha van még valami cimbora féle is akkor jobban csúszik :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47672) JanR válasza blasko92 (#47668) üzenetére


JanR
addikt

Írtam, hátha segítenek, de ha nem tudom megoldani egyszerűen, akkor visszamegy gariba a gép, mert nem fogom oldalra döntve használni ...

(#47673) MZsoltee válasza TESCO-Zsömle (#47666) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nagyon várom. Majd lesem a logoutot!

Körbe nézegettem és így lenne logikus:
Lépések, nagyjából 3 havonta:
1. Vennék egy halk tápot és egy vízhűtéshez megfelelő házat
2. Komplett rendszer a procira
3. vga bevizezése, ha már ráköltök akkor az extreme plusz is 15k+ ha 20ból bevizezhetem hát legyen
Így tűnik logikusnak nekem, de ha nem az akkor szólja tok tervezés fázis van még eléggé.

Nah az első lépés a ház és a táp lenne. Táps kérdséssel majd zaklatoma tápos topic lakóit, de a ház kérdésével inkább itt zaklatnám a topic lakókat.
Szóval olyan ház kellene, ami nem nagy, de elegendő ahhoz, hogy a hűtés minden darabkáját magába rejtse. Letisztult egyszerű és fekete.
Ki mit ajánlana vízhűtéses szemmel gondolom a jelen legi házam cm elite 335 nem megfelelő erre.

Célokhoz:
Alapvetően játékgép, minimális, nem extrém tuning. Alapfesz vagy minimális feszemelés.
CPU 1,35-1,4V vga 1,15-1,2V.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#47674) kornel76 válasza MZsoltee (#47673) üzenetére


kornel76
aktív tag

Szerintem ahhoz,hogy a vizes rendszert full magába rejtsen egy ház nem elég vmi kisebb.
A 650d-be szerintem radival pumpával tartállyal épp hogy bele fogom tudni szuszakolni (már ahhoz képest, hogy mutasson is valamit). Egy CM Storm Scoutot cseréltem le a vizezés miatt, mert abba sem fértem volna el igazán szerintem.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#47675) TaaT válasza tajcsi (#47669) üzenetére


TaaT
veterán

volt egy ilyen ventim, csak akkor érdemes ilyet használni ha a normál 25mm vastag nem fér el... a semminél több, amúgy nem sokat ér... :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#47676) TESCO-Zsömle válasza MZsoltee (#47673) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A táp egyszerű. Egy jobb márkától kell egy Gold vagy Platinum és el van intézve 90% körüli hatásfokkal már egy 700-as táp se fűt annyit, mint egy régi 400-as... Házaknál szerintem érdemes a barkácsolás fele nyitni, mert személyes tapasztalataim szerint a kicsi s az olcsó pont az ellenkező irányba vannak, mint a vízhűtésre gyárilag felkészített házak... :B

Ha nem vagy rest belevágni, a szó legszorosabb értelmében, akkor tapasztalni fogod, hogy szinte bármelyik ház alkalmas vízhűtésre, aminek megvan a szükséges nettó mérete. ;)

A te házad 413 hosszú, vagyis a tetején kívül elfér egy tripla radi, bár 1-2 5,25-ös hely biztos bánni fogja. Esetleg -ha új alkatrészek is jók- egy dupla 140-es. Az csak ~34cm hosszú, kb 2cm-el szélesebb és közel azonos a hőleadó felülete, mint egy azonos vastagságú tripláé.

A szivattyú mehet a ház aljába tartállyal együtt, blokkok helyét nem kell részletezni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47677) Weareus


Weareus
addikt

Megjött a MORA-m és a fémtetős Laing D5-öm. Az EK HD7970 tető adott, most már csak csövek, csatik meg bilincsek kellenek. Ja és valami böszme tartály. Legalább 20 literes.
Sajnos nem tudom milyen menetek vannak a szivattyún és a radin, szóval hogy milyen csonkokat vegyek és ehhez milyen vezetékeket illesszek.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#47678) MZsoltee válasza TESCO-Zsömle (#47676) üzenetére


MZsoltee
veterán

Én a CHIEFTEC CTG-500-80P-re gondoltam tápnak, nagyobb úgy sem fog kelleni.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#47679) TESCO-Zsömle válasza MZsoltee (#47678) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sztem ilyen kéne neked, de még németeknél se találtam belőle, nem hogy itthon...

Am néztem a topicot és nem értem, hogy mi köze a ház kialakításának a bele pakolt rendszer fogyasztásához. "alsótápos házba minimum 500-as kell"

Rá is kérdeztem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47680) MZsoltee válasza TESCO-Zsömle (#47679) üzenetére


MZsoltee
veterán

Az 500Wtól felfelé hosszabbak a kábelek a tápon. Azért kell az 500W-os.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#47681) TESCO-Zsömle válasza MZsoltee (#47680) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az nem téma, mikor fillérekért kapsz hosszabbítót.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47682) MZsoltee válasza TESCO-Zsömle (#47681) üzenetére


MZsoltee
veterán

De minek vegyek 1-2kért hosszabbítót amikor ennyi pénzért adnak olyan tápot is amihez nem kell és valami minimálissal többet is tud.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#47683) TESCO-Zsömle válasza MZsoltee (#47682) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mindegy, ez már amúgy is nagyon off itt a vizes topicban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47684) tajcsi


tajcsi
senior tag

Ne haragudjatok már, de minke platinum minősítésű táp? a Gold is még iszonyat jó, sőtt...

Apropó erre?

[ Szerkesztve ]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#47685) TESCO-Zsömle válasza tajcsi (#47684) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért ne?

Semennyire. Egy radiátor szellőztetéséhez általában statikus nyomás kell. Ezeknek a vékony légypiszkoknak olyan nincs.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47686) tajcsi válasza TESCO-Zsömle (#47685) üzenetére


tajcsi
senior tag

Meg is lepődtem mikor megláttam de gondoltam megkérdezek valakit. Hát igen azért nem egyszerű a TJ07-nek azt a nyamvadt tetejét megmoddolni, ezért sokan csak befűzik oda a radikat...

Táp meg okés hogy miért ne, de egy GOLD táp is néha overkill...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#47687) TESCO-Zsömle válasza tajcsi (#47686) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vicces, mikor az aljában ott a hely a radinak...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47688) tajcsi válasza TESCO-Zsömle (#47687) üzenetére


tajcsi
senior tag

Nagyom slim radinak kell lennie hogy oda beférjen....

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#47689) HUfantom válasza Weareus (#47677) üzenetére


HUfantom
őstag

Helló

A D5 ha mondjuk réztetős akkor 1/2es menet van bele vágva. A tető függvénye szokott lenni. Venni kell hozzá átalakítót és akkor olyan csatit raksz bele amilyent akarsz, vagy két darab 1/2es csatit.

Mostmár léteznek olyan verziók amik rendes 1/4es menettel rendelkeznek. Jó lenne tudni neked mid van.

A radiátorok, blokkok és úgy amblokk a PC-s vizhűtés be van állva az 1/4es menetekre. Ez jó mert minden mindennel kompatibilis. Az hogy milyen csatikat veszel hozzá csak tőled függ. Minden 1/4eset megvehetsz csak arra figyelj hogy a 10es csatihoz 16/10es ( Kulso/belso átmérő ) csövet míg a 13as csatihoz 19/13 csövet érdemes venni.

Esetleg keress egy kisebb tartályt, nem biztos hogy szeretnél egy bojlert rákötni a gépre :D

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47690) TESCO-Zsömle válasza HUfantom (#47689) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt mondjuk nem fogom megérteni, hogy mi értelme a 12-13mm-es belvilágú csövekkel szerelt rendszerekbe a 8-10mm-es belvilágú G1/4-es csatiknak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47691) HUfantom válasza TESCO-Zsömle (#47690) üzenetére


HUfantom
őstag

Én azt látom hogy az 1/4es menetnél a 13as csatijaimon már nem lehet 10-nél nagyobb belsőt rakni mert elfogyott az anyag, amit belülről ki lehet marni.

Biztos van egy minimális vékonyság, hogy ennél vékonyabb már nem lehet.
Senki sem szeretné gondolom hogy kézzel összetörhetőek legyenek a csatik.

Viszont egy újfajta furat bevezetésébe meg gondolom senki nem mer belefogni. Nagyon könnyen elbukhat ha senki nem akar mögé-állni és olyan alkatrészeket is gyártani

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47692) TESCO-Zsömle válasza HUfantom (#47691) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez így van. Viszont az Alphacool-nak voltak G3/8-ados menettel szerelt blokkjai.

Tartályokra pedig simán lehetne tenni G3/8-os csatikat, mert ott elfér, és nem tart sokba vásárolni hozzá csatit, mert abból annyi van, mint a szemét. Csak épp rakni nincs mire...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47693) blasko92


blasko92
őstag

Nyahh, ma kikaptam a tákolt dragonból a cuccokat, és átköltöztettem őket az új házikóba.

Volt egy kis meló mire leeresztettem a rendszert, és szétbontottam "atomjaira"
Gondoltam ismét megbizonyosodok arról, hogy a blokkok tiszták. Hát mit ne mondjak....... csillognak villognak.

Az új rendszerhez fehér 16/10-es Masterkleer csöveket vettem, és nagyon tetszett, hogy ilyen puha, és rugalmas.
Ám jött az összeszerelés..... Annyira, de annyira nehezen sikerült őket feltolnom a csatlakozókra. Rendesen megszenvedtem velük. Pedig azt gondoltam, hogy húúú, majd olyan könnyen rá lehet őket tornászni.... Az olcsó (viszont nagyon puha, könnyen alakítható) mezőgazdaság boltban vett 13/10-es csöveket ezerszer könnyebb volt rányomni a csatlakozókra. Annak a belső átmérője picit nagyobb is volt, mint a Masterkleernek.

Volt por rendesen a radiátoron

Most pedig ilyen lett a gépezet (persze még nincs kész....)

(#47694) Seri21 válasza TESCO-Zsömle (#47692) üzenetére


Seri21
tag

Úgy kéne csinálni a gyártónak hogy 3/8ados menetet rak a blokkra és alapból ad hozzá szűkítőt. Aztán aki akarja az 3/8adossal használja aki meg nem az szűkítővel.

Mint ahogy ennél a hátlapi átvezetőnél van : [link]

[ Szerkesztve ]

(#47695) TESCO-Zsömle válasza blasko92 (#47693) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Így jár, akinek fújnak a ventijei! :P

Seri21: Így kéne, de nem egyszerű. Több okból sem. A szűkítő nem esztétikus. Másrészt ez alapvetően változtatná meg a blokkok dizájnját is. Pl ide hogy küldesz bele egy 3-4mm-el szélesebb furatot? Érted...

Amúgy a legjobb megoldás szvsz az lenne, ha kétféle tetővel lehetne kapni a blokkokat. Mert mint látod, sok blokknál még házilag se lenne kivitelezhető a nagyobb lyuk, vagy éppen nem volna értelme.

Alapvetően szerintem az a probléma, hogy az egész turbulens kialakítás nem kedvez, mitöbb, homlokegyenest szembe megy a HighFlow kialakítással. Ezeknek a blokkoknak ugyanis minél nagyobb áramlási sebesség kell a talpnál, amit úgy érnek el, hogy a beömlőnél, vagy utána nem sokkal fojtanak egy combosat a rendszeren. Í szűk keresztmetszet miatt a víz felgyorsul és kész is a nagy ellenállás. Nem... HighFlow rendszerhez minimális ellenállással rendelkező tüskés blokkok kellenének ,mint pl az Enzotech Sapphire. Mai napig az egyik legkisebb ellenállású blokk...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47696) blasko92 válasza TESCO-Zsömle (#47695) üzenetére


blasko92
őstag

Már nem fújnak :P Hanem szív. konkrétan egy darab fért be középre.....
Elcsesztem a méretezést, és a csövektől nem fér el a másik kettő :W :W :W
De majd valamit kitalálok. Lehet, hogy depressziós szellőztetés lesz belőle, úgy legalább majd a radiátoron nagyobb felületen jár a levegő

(#47697) HUfantom válasza Seri21 (#47694) üzenetére


HUfantom
őstag

A kapitalizmus korában ez nem divat...

Ugyanazt a blokkba semmivel nem tart nagyobb lyukat fúrni de a 2 db plusz alkatrész növeli az előállítási költséget mindenképp.
Amúgy is elég szűk a célközönség, bőven elég még a 10es cső...

blasko92
Grat jó lett :)
Hát igen nem árt néha takarítani

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47698) blasko92 válasza HUfantom (#47697) üzenetére


blasko92
őstag

Köszi! De ez még nem jó.... majd. Talán hétvégén...

Lőttem egy idle hőmérsékletet a cuccokról, 1db 120-as szívó ventivel középen, ami kb. 80%-on megy.
Az szoba hőmérséklete 21°C, vizet majd később mérek, ha beszerzek egy hőmérőt.

[ Szerkesztve ]

(#47699) HUfantom válasza blasko92 (#47698) üzenetére


HUfantom
őstag

Most sikerült összeszedni az összes alkatrészt ami kell nekem is az átépítéshez.
De most megint új projekt jutott eszembe....

Kéne egy kis NVIDIA kártya physicet számolgatni persze vízzel..... :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47700) kornel76 válasza HUfantom (#47699) üzenetére


kornel76
aktív tag

Hát az EK-tól már lehet rendelni a GTX680-hoz blokkot, az a kari biztos erős Physixben :P.
Aszonygya 500$ + 100$ a blokkért , 600$ , 140 rugóból meg is vagy :DDD .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.