Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47801) robyg válasza jones965 (#47800) üzenetére


robyg
senior tag

Hány fokos így a vgád?

Alapon és terhelve?

(#47802) jones965 válasza robyg (#47801) üzenetére


jones965
Modder

Nem tudom, a fiam használja, majd megnézem.
A víz terhelés alatt ( core i7 980X, foxconn bloodrage, memória, vga--ezek vannak vízzel hűtve és default értéken) 28-29°C. 1 dupla és 1 tripla radival.

[ Szerkesztve ]

(#47803) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok,

az mitol lehet, hogy "csobog" a viz a radiatorban/valahol a rendszerben?

(#47804) jones965 válasza sto1911 (#47803) üzenetére


jones965
Modder

Nagy valószínűség szerint levegős a rendszered.

(#47805) sto1911 válasza jones965 (#47804) üzenetére


sto1911
veterán

:( pedig levegoztettem osszeszereleskor, bubik nem mozognak benne, megis adja a hangot. Megszorult volna valahol egy kis levego? Hamarosan ugyis masik hazba koltozes lesz, akkor szetszedem a rendszert, remelem csak ennyi baja van :S

(#47806) nemethati válasza sto1911 (#47803) üzenetére


nemethati
senior tag

Délelőtt lecseréltem a triplámat egy Phobya Nova-ra. Mikor már azt hittem nincs benne levegő még mindig volt, rendesen átmozgattam és benyelt még vagy 2dl vizet. Illetve ahogy melegedett a víz, úgy jött még belőle. Nem lehet hogy a tartályodnál csobog?
Dobhatnál ide egy képet a bekötött rendszerről, akkor nagyobb eséllyel tudnánk segíteni.

(#47807) sto1911 válasza nemethati (#47806) üzenetére


sto1911
veterán

Ahogy a meghallgatas miatt elmozditottam a radiatort, mintha kevesbe csobogna, viszont ahogy hallom a pumpatol jon (egyben van a tartaly es a pumpa, egy Laing DDC-1rol van szo)

(#47808) HUfantom válasza sto1911 (#47807) üzenetére


HUfantom
őstag

Esetleg egy Képet tudsz küldeni ??
Van egy tippem hogy miért hallod a hangot.

Ha úgy van hogy pumpa-tető-tartály kombot használsz, akkor ha nem a tetőbe vannak bekötve a csövek akkor előfordul hogy a nagy örvénylés közepette levegőt szív a pumpa.
nekem egy ilyenem van. És ha a visszajövő ág a tartályba van bekötve / az fém lezáró helyére / akkor bizony örvénylik az egész és levegő kerül a pumpába. És persze nem árt ha mondjuk menet közben félig tele van a tartály

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47809) blasko92 válasza sto1911 (#47807) üzenetére


blasko92
őstag

Akkor azon ne csodálkozz, hogy csobog.
Biztos rendesen mozog a víz a tartályban, és azt hallod.

(#47810) sto1911 válasza HUfantom (#47808) üzenetére


sto1911
veterán

Itt egy kep, ne lepodjetek meg se a minosegen, se az osszeszerelesen, csak ideiglenes, a "problema" nem most kezdodott, csak most kerdeztem ra.

1

@(#47808) HUfantom: ugy nezem neked lesz igazad, ugy van bekotve, ahogy orvenylik... Atkotom amint lesz idom...

[ Szerkesztve ]

(#47811) DigitXT válasza sto1911 (#47810) üzenetére


DigitXT
félisten

Huh, ez vmi szökevény a Mátrixból ugye?:R EMP-t ráküldted már?:DDD

(#47812) HUfantom válasza sto1911 (#47810) üzenetére


HUfantom
őstag

jééé ez pont olyan mint az enyém :)
Na pont ezt mondom hogy kössed a csövet alulra a tetőre, és hagyd hogy a levegő feljöjjön a köztes lyukban a tartályba.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47813) sto1911 válasza DigitXT (#47811) üzenetére


sto1911
veterán

:DDD

@HUfantom: ugy lesz, de csak par nap mulva. Hazat is kell vennem, meg rarakni a blokkot a mostani vga-ra, aztan akkor majd teljesen a nullarol kezdem.

Egyebkent mit ajanlotok lesarkazas ellen? Vmi vekony muanyagot szantam a GPU/NB kore, felragasztva a blokkra, hogy le ne sarkazzam (mar egyszer iskerult...)

(#47814) robyg válasza jones965 (#47802) üzenetére


robyg
senior tag

Elég jó érték.

Mindenképpen be szerválnom egy vizhűtéses vgát ezek után :DDD

(#47815) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Halihó!

Na, úgy néz ki, hogy ma megérkezett a DDC elektronika. Holnap nyitásra megyek a postára, aztán egy kisebb szerelés és beüzemelés után ráeresztem a 0.85bar nyomást DigitXT léket kapott Phobya tartályára. ;]

Nem tudom, hogy lesz-e fénykép vagy videó, mert nem sikerült megtalálni az állványt a masinához, három kezem meg nincs... :O

Ha ezzel megvagyok, szerintem összerakom a rendszert.

Üdv!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47816) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#47815) üzenetére


DigitXT
félisten

Alcím: jó "szervizes" a javítás előtt meggyőződik a hibáról.:D Van is erre egy vadászos vicc...:DDD

1 szavazat a videóra, hátha látványos lesz: tedd egy sámlira, vagy kartondobozra a képrögzítő berendezésed (bármi legyen is az, amihez állványod van).;] Ha meg később sikerül megragasztani, akkor újra lehet tesztelni ugyanígy: ha akkor kibírja, normál rendszerben sem lesz baja.:R (És akkor talán tudnék veszteséget minimalizálni...)

(#47817) TESCO-Zsömle válasza DigitXT (#47816) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem biztos, hogy Fater D7000-esét egy sámlin/kartondobozon szeretném tartani a kád fölött, miközben nyomáspróbázok... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47818) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#47817) üzenetére


DigitXT
félisten

LOL, hát ha csak olyan* akad otthon...:R Mondjuk azt a gépet állványra se raknám a fürdőbe (szerk: vagy a közelébe se), ahol épp instant szökőkút várható. Ellenben van egy 3eFt-os kulcstartó kamerám, azt nyugodt szívvel...;] *: mondjuk az állvány említéséből gondolhattam volna, hogy vmi komolyabb cucc van a háttérben. Igaz, még a legolcsóbb digitális gépek is felrakhatók állványra, csak azokhoz a ember általában nem szokott venni ilyesmit.:B

[ Szerkesztve ]

(#47819) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

blasko92: Nah, ma végre megjártam a patikát:

-Kezi'csókolom! Nagy tisztaságú etil-alkoholra lenne szükségem.
-96%-ost tudunk adni, mennyi kell?
-2deci
-1680, máris hozom...

Ez 1,92l 10%-os, vagy 3,84l 5%-os, és valszeg adott volna a hölgy többet is, csak a tárcám bánná... :))

DigitXT: Olyanom van nekem is, de minek készítsek olyan videót, amin nem látszik semmi? Mono-ba felvenni a csobogást meg jó az MP3 lejátszóm is...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47820) Weareus


Weareus
addikt

To 47819, TESCO-zsemle:

Patikában dolgozom, lehet szereznék olcsóbban is, de nem sokkal...
Max haszonkulcsot lehetne levenni, de azért baromi drága ott (is), hogy ne onnan vigyék (pl. az alkeszek) + jövedéki adó van rajta.

Denaturált szeszt olcsóbban is tudsz venni. Ez ugyanúgy nagy tisztaságú alkohol, csak beletesznek valami kellemetlen szagú-ízú anyagot (nálunk általában piridint), hogy fogyasztásra alkalmatlanná tegyék..., így lejön róla a jövedéki adó, de az adott célnak megfelel.

Az lenne a kérdésem, hogy miért használnak sokan a vízhűtéshez etilén-glikolt?
Ok, h. fagyáspont-csökkenést eredményez, de gondolom nem ez a fő szempont..., hiszen senki sem mínusz fokokon járatja a vízhűtését (na jó: legtöbben nem).
Talán szivattyúnál növeli a kenőhatást?
Mert nekem patikában propilén-glikolom van, lehet inkább ezt próbálnám ki (talán olcsóbban, könnyebben hozzájutok + sokkal kevésbé mérgező, na nem mintha meginnám, v. ilyesmi)...
Szóval ez érdekelne...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#47821) Weareus


Weareus
addikt

Bocs, szerk. idő lejárt: talán az algásodás ellen? (Mivel mérgező, nyilván mikrobiológiailag viszonylag tisztán tartja a deszt.vizet...).

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#47822) TESCO-Zsömle válasza Weareus (#47821) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pontosan.

És itt a legtöbben nem simán glykol-t használnak, hanem fagyállót.

A problémám az, hogy a fagyállóból előbb-utóbb elkezd kiválni valami anyag. Hogy ez maga a glykol, vagy vmi más részegység, azt én sajnos nem tudom, de a lényeg, hogy a kiváló anyag koszolja a rendszert, és nagy mennyiség esetén dugulást is okozhat.

Innen az ötlet, hogy alkohol kell az algásodás ellen. Vízzel korlátlanul elegyedik és nincs szárazanyag-tartalma. 5-10%-nál meg a párolgás se olyan combos, pláne zárt rendszerben...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47823) Weareus válasza TESCO-Zsömle (#47822) üzenetére


Weareus
addikt

Az alkoholt legjobban szerető mikroorganizmusok közé tartoznak az élesztőgombák. Ők kb. 15%-ig bírják, utána elhalnak.
Tehát ez az 5-10 százalék valóban ideálisnak tűnik, hiszen a legtöbb egyéb mikroorganizmusra itt már vagy -statikus (szaporodást gátló) vagy -cid (ölő) hatással van :K

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#47824) TESCO-Zsömle válasza Weareus (#47823) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na jó, de gondolom az alkohol és a víz önmagában nem elég az élesztő gombának se.

Másrészt alkoholból keverhetek 20%-osat is, akkor se lesz anyagkiválás szemben a fagyállóval.

Már csak az a kérdés, mivel takarítom meg a radiátor belsejét...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47825) Weareus válasza TESCO-Zsömle (#47824) üzenetére


Weareus
addikt

Persze, h. nem, nem is azért írtam :R
Persze, nyilván v.milyen szénhidrát (szacharóz, stb.) kell nekik, amit bontanak CO2-re és etanolra... (Ez azonban lehet nem csak szaccharóz, hanem nagyobb poliszacharidok is, ami pl. másik mikroorganizmus sejtfalából származik...).

A radiátor belsejét?
Mit akarsz kitakarítani belőle (alga, festékmaradvány, egyéb kosz)?

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#47826) TESCO-Zsömle válasza Weareus (#47825) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mit akarsz kitakarítani belőle (alga, festékmaradvány, egyéb kosz)?

Valahogy úgy. Korábban vmi UV-lötyi mehetett benne, vagy nem tudom, az is lehet, hogy oxidos, mert olyasmi a színe, de én meg nem mondom, hogy mi ez... Első körben megpróbálom majd szivattyúval és csapvízzel, hátha. Aztán talán mosogatószer, bár az csak zsíroldó, de hátha...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47827) imibogyo válasza TESCO-Zsömle (#47826) üzenetére


imibogyo
veterán

Én úgy tudom, hogy a csapvizes mosás elég nagy NO-NO a vízhűtésben nem?
Vagy nem lesz semmi baja?

(#47828) TESCO-Zsömle válasza imibogyo (#47827) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én nem tudom... Másrészt van aktív szenes szűrőnk, amivel a csapinál jóval tisztább vizet tudok előállítani. Anélkül néha brutál klórszaga van, ami inni nem a legkomfortosabb... Kb, mint egy iskolai WC felmosás után... Nem az a tipikus illat, amit az ember az orra alá nyomna ivás céljából...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47829) sto1911


sto1911
veterán

Mit ajanlotok lesarkazas ellen? Vmi vekony muanyagot szantam a GPU/NB kore, felragasztva a blokkra, hogy le ne sarkazzam. Van bevalt anyagotok erre?

(#47830) HUfantom válasza imibogyo (#47827) üzenetére


HUfantom
őstag

Alapvetően nem lesz neki semmi baja.

A mosástól ugye mindig marad egy kevés víz a csövekben amit utána ki kell szárítani belőle. Viszont ha ugye a víz kiszárad akkor a benne oldott ásványi sók vajon hova lesznek ?
Helyes, pont ott azaz benne marad a radinak, csöveknek a falához tapadva.
De ha ki tudod belőle szedni majdnem teljesen akkor belefér, de a desztvíz jobb, Tudod: Magyarországon kemény a víz -- Calgon reklám.

Én mindkét mora mosásánál sima csapvizet használtam és kifujkáltam a maradék vizet. Ezzel tudom, hogy hibát követtem el hiszen életet juttatam a rendszerbe. De azt majd megöli a hűtőfolyadék, viszont a víz nem marad a rendszerben mosás után.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47831) imibogyo válasza HUfantom (#47830) üzenetére


imibogyo
veterán

Erre gondoltam én is. Nem konkrétan a vízre. :K

(#47832) TESCO-Zsömle válasza HUfantom (#47830) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A szűrő azt is kiszedi. ;)

Legalább is a javát.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47833) blasko92 válasza TESCO-Zsömle (#47819) üzenetére


blasko92
őstag

Akkor úgy látszik, ahány patika, annyi szokás. :)

Én asszem valami Gyöngypatikában, vagy hol vettem, és egyből azzal jött, hogy csak korlátozott mennyiséget vehetek. Lehet más gyógyszertárban töményebbet, és többet is tudtam volna venni.

(#47834) HUfantom válasza blasko92 (#47833) üzenetére


HUfantom
őstag

Gondolom ez is tájegységenként különbözik meg csőróság....
Egy kis faluban ahol kb mindenki szőlőzik, gyümölcsözik nem fognak alkoholt venni. Viszont egy nagyobb városban ahol tele van csövivel ott lehet többen próbálnak gyógyszertárból alkoholt szerezni... :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47835) blasko92 válasza HUfantom (#47834) üzenetére


blasko92
őstag

Lehet, nem értek ehhez. Bár itt a csöviknél a 2literes fehér bugykos jár kézről kézre 20 ember között. A legjobb, amikor reggel 6kor veszekednek itt az ablak alatt a kukán, meg a lőrén... :@

(#47836) TESCO-Zsömle Na akkor így a leghatékonyabb a vízhűtés :DDD Ne járasd a pumpát, és a vezetéket meg hosszabbítsad meg vagy 2 méterrel.

7650-et pörög a DDC...
Milyen itt a hangja? Nem zümmög/fütyül?

[ Szerkesztve ]

(#47836) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Na, meg volt a száraz teszt.

Hőmérő - Nem működik. Alapon 16°C-ot mér, ha meghosszabbítom már csak 9-et.
Szabályozás - Nem működik. Nem tudom miért.
Fordulatszám - Ha jól működik, akkor szárazon ~7650-et pörög a DDC...
Táp - Elindul, szóval... :DDD

Megyek vizes tesztre, illetve dobok egy mail-t a gyártónak, hogy most mi van a szabályzással...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47837) TESCO-Zsömle válasza blasko92 (#47835) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az tény, hogy ez a szivattyú most nem szörcsög, nem rágja a levegőt. Miután elkapta a vizet még direkt nyomtam neki bubikat a szívócsőbe fecskendővel, de nem maradt meg a szivattyúba.

Egyúttal akkor rákötöttem a Phobya-t is. Hát alapból egy 3-4cm-es szakaszon spriccelt a víz ilyen stílusban, de miután befogtam a tartály kiömlőcsövét, kisebb ropogás után ez 10 centire szélesedett.

DigitXT jól gondolta. A közepén levő merevítő ragasztása elengedett, így a tartály alsó lemeze a nyomástól kidomborodott minden alkalommal, mikor elindították a gépet. Leállítás után persze visszaállt. A ciklikus mozgás szépen lassan kikezdte az amúgy tökéletesen záró illesztést.

Mivel csak itt és sehol máshol nem ereszt, ráadásul a probléma nem is az eresztés helyszínénél van, nem tudom hogy meg tudom-e javítani. A középső lemezhez szinte lehetetlen a ragasztót bejuttatni egy oldallemez eltávolítása nélkül...

Milyen a hangja? Tűrhető. A közép és magas tartományban nem sokkal hangosabb, mint egy sima, de a DDC-kre annyira jellemző mély morgás erősödött. Bár lehet, hogy ezt a lemezből készült kádnak köszönheti, szóval nem tudok még objektív véleményt alkotni, csak amolyan ízelítőt. Tény, hogy a szabályozás nélkül nem ez lesz az a cucc, amit éjszakára járni hagyok...

Akik a csendet szeretik, azoknak továbbra sem ajánlom. +3k RPM-től nem lesz csendesebb. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47838) blasko92 válasza TESCO-Zsömle (#47837) üzenetére


blasko92
őstag

Olyan nincs, hogy lehetetlen.

Egy fecskendőbe felszívod a ragasztót, majd a tű helyére felteszel egy vékony csövet, ami leér a tartály aljáig, lezárod az összes nyílást a tartályon, majd valahogy engedsz bele egy kis nyomást, hogy a tartály alja kidomborodjon, és elváljon a középső résztől, aztán máris nyomathatod neki a ragasztót :) Elengeded a nyomást, az alja visszaáll az eredeti helyére, és köthet is a ragacska.

(#47839) TESCO-Zsömle válasza blasko92 (#47838) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az elképzelésedben két apró hiba van. Először is nincs olyan fecskendőm, amit ne enne meg a ragasztó pár perc alatt. Másodszor, nincs olyan cső, amit ne dugítana el.

Ez a ragasztó attól jobb a sima oldószeres plexi-ragasztóktól, hogy oldott formában tartalmaz plexit, vagyis ha húzok vele egy csíkot az asztalra, az nem párolog el, hanem ott marad, mint plexi. A ragacs 50-10 perc alatt húz meg.

Persze, hogy nincs lehetetlen. Ki mondta, hogy nem lehet letépni az oldalsó lapot? ;]

Szerintem, ha lezárt véggel megkínálná valaki kompresszorral, akkor szétesne a cucc magától...

...meg attól a 8-10 bar-tól... :P

sz: Miért is OFF, ha vízhűtésről beszélgetünk? :F

És ím itt vannak a képek. :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47840) blasko92 válasza TESCO-Zsömle (#47839) üzenetére


blasko92
őstag

Egy ilyen üveg fecskendőt nem enne meg a ragasztó. (Jó, az új bolti ára nagyon húzós....)
Valahogy csak be lehetne juttatni az alja leszedése nélkül.
A nyomásnál pedig nem 8-10 bar-ra gondoltam :DDD Vannak merész ötleteim, de nem ennyire durvák ;] Épp csak akkora nyomás kellene, hogy legyen rés a két rész között, ahova bejuthat a ragasztó.

Sz.: Vagy egy vákuumos üvegfogó tappanccsal kijjebb húzod az alját, és akkor sem kell teljesen szléjjerszedni.

Az előző azért volt OFF, mert siettem, és véletlenül rányomtam az "off topic" gombocskára, utána meg rohantam is innen a géptől.

[ Szerkesztve ]

(#47841) TESCO-Zsömle válasza blasko92 (#47840) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet, de ilyenem nincs.

Miért jó az, ha nem szedem le a tartály alját? Úgyis körbe kéne ragasztani az egészet, elvégre mindenütt meggyengült a ragasztása, hisz ugyanannak az igénybevételnek volt kitéve.

Másrészt hogy csinálsz bele nyomást? Az egy dolog, hogy nyomatod bele a levegőt az egik csonkon, de egyrészt ott van az a 10cm-es rés, ahol szelel, másrészt ott van a nyílás, amin át a csövet akarod betolni. Emellett ott a tény, hogy a gyors légáramlástól hamarabb húz a ragasztó, mint kéne.

Egyszerűbb lenne fogni egy tapadókorongot, és kívülről meghúzni az alját... :U

És még egyszerűbb lenne, ha lejönne az alja...

sz: De miért baj az, ha szét lesz szedve? Mi előnyöm származik abból, hogy mindenféle fecskendőkkel meg csövekkel kell szenvednem? Komolyan érdekelne. :K

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47842) HUfantom válasza TESCO-Zsömle (#47839) üzenetére


HUfantom
őstag

És ím itt vannak a képek.

Tedd publikussá mert mi nem látjuk
vagy linkbe tedd bele az autkeyt is...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47843) blasko92 válasza TESCO-Zsömle (#47841) üzenetére


blasko92
őstag

Nekem nem baj, ha leszeded az alját.

Annyi előnyöd származna belőle, hogy nem áll fenn annak az esélye, hogy leszedésnél a feszegetéstől eltörik/megreped/stb.. az alja.

Nem beleszólni akartam, csupán pár lehetőséget vázoltam fel.

(#47844) TESCO-Zsömle válasza HUfantom (#47842) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Páblik. :B

blasko92: Jelenleg a cucc konkrétan értéktelen, szóval ennél már csak jobb lehet...

Gondolkodtam sima javításon, vákuum+kívülről ragasztó, de attól még a közepe ugyanúgy nem tartana semmit, szóval...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47845) blasko92 válasza TESCO-Zsömle (#47844) üzenetére


blasko92
őstag

Értem.

Hát szép kis szökőkút lett belőle.... Annak a kis dögnek meg van ereje bőven ;]

(#47846) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#47844) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát nem semmi... Na most ezt képzeld el a gépemben, ahogy adagolja
az anyagot a DVD meghajtóra, meg úgy általában mindenre.:O Jó, nem
volt rajta ilyen nyomás, sőt, az azonnali shutdown után már semmilyen,
tehát csak folyt, folydogált ki a víz, de elég volt egy combos áztatáshoz.

Részemről nyugodtan szedd szét: ha kukázom, akkor 14K-t bebuktam.
Ha viszont megjavítod - s utána lesz is rá vevő -, akkor egyezkedhetünk
a javítási költségről, az eladásból befolyt összeget valahogy megosztva.

(#47847) TESCO-Zsömle válasza DigitXT (#47846) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Le tudnád írni az egykori rendszered bekötési sorrendjét?

Köszi!

blasko92: Meg hangja is... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47848) InHell válasza TESCO-Zsömle (#47844) üzenetére


InHell
senior tag

Uhh az komoly!
Már értem mit érezhetett DigitXT mikor a gépében ilyen durván elkezdett folyni a cucc. :U

< béna duma helye >

(#47849) TESCO-Zsömle válasza InHell (#47848) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért ne felejtsük el, hogy alapból harmad ekkora volt a rés, ami a képeken látható, azt én csináltam ilyen nagyra, jobban mondva a DDC.

Mindazonáltal nagyon tanulságos.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47850) Razermazer válasza TESCO-Zsömle (#47849) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát ez siralmas, a selejt bosszúja meg a kínaiak gyártástechnikája borzasztó, képzelem hány ilyen hibás széria került ki.
digitxt-et nagyon sajnálom úgy örült neki pedig, és csak a kefét eszi már mióta.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.