Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41501) lorcsi


lorcsi
veterán

foglalkozik valaki helyben gépjármű köt. biztosítással ?
nagyon gyors bonyolítási idővel..

[ Szerkesztve ]

(#41502) Rolly válasza lorcsi (#41501) üzenetére


Rolly
veterán

biztosítás kötés online kb 10 perc a biztosítás kötés a megbízáait + ajánlatot ki kell nyomtatni és elpostázni ...(nem árt 2 példányban) ennél gyorsabb és kényelmesebb nem nagyon van :)

(#41503) lorcsi válasza Rolly (#41502) üzenetére


lorcsi
veterán

ilyennel már próbálkoztam..nem okés :(

(#41504) Syl válasza lorcsi (#41503) üzenetére


Syl
nagyúr

Én anno amíg volt kocsim, a biztosítást a Sziládékkal intéztettem az Ibolya utcában.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#41505) PowerBuldog válasza lorcsi (#41501) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én itt kötöttem. Kidobja, hogy milyen lehetőségeid vannak a különböző biztosítóknál. És szépen megkötöd online.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#41506) lorcsi válasza PowerBuldog (#41505) üzenetére


lorcsi
veterán

ezzel az a bajom, hogy el kell küldeni egy megbízásit (sima mail nem jó csak a fax és a levél..:( )
az lenne a jó, ha online megkötöm kinyomtatom és kész

(#41507) _Petya_ válasza lorcsi (#41506) üzenetére


_Petya_
őstag

az lenne a jó, ha online megkötöm kinyomtatom és kész

Uniqa-nál pont így működik. Nekem is náluk van.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#41508) tisn


tisn
addikt

thx a tippeket

(#41509) PowerBuldog válasza lorcsi (#41506) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Van netes fax küldés :D Én is úgy csináltam.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#41510) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Valaki tudja hol lehet konkrétan jó minőségű törölközőket kapni?
A lényeg az lenne, h vastag legyen lehetőleg színben is legyen választék.
jysk-be ugrottam be ma, de azok nem tűntek túl jónak.

- http://pazsitz.hu -

(#41511) ebegab92


ebegab92
senior tag

Keresek Portocom/Clevo 2700T alaplapot vagy hasonló képességgel megáldott notit (Socket-370-es Tualatinokat eszi)
VAGY Socket-478-as tokozású Mobile Pentium III-M-mel működő masinát :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#41512) quailstorm


quailstorm
nagyúr

A Robtron elektronikon kívül lehet valahol Szegeden kondenzátort kapni? (3300uF 10V vagy jobb)

(#41513) macilaci78 válasza PazsitZ (#41510) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jysk-es türcsit nyúzok 6 éve, elégedett vagyok. Az akció ideje alatt féláron lehet kapni, megéri. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#41514) Polemius válasza quailstorm (#41512) üzenetére


Polemius
aktív tag

Satelit? (A Rongykocsma felé költöztek el, kicsit visszább attól.)

(#41515) quailstorm válasza Polemius (#41514) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Oksa. Azóta nem voltam náluk hogy elköltöztek.

(#41516) biomassza


biomassza
csendes tag

Az előző két körben tömegével érkező jelentkezéseken (akvárium, nintendo) felbuzdulva :DD ezúttal most a karácsony - újév közti időszakra keresnék

- egy db nintendo wii kontrollert kölcsön

szokásos sörcsokiszaloncukor esetleg vatikáni valuta fejében.

Ha valakinél a polcon gyűjti a port, hálás lennék a segítségért!

(#41517) ebegab92


ebegab92
senior tag

Illetve Szegeden ki vásárol fel IT hulladékot + hol? :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#41518) PazsitZ válasza macilaci78 (#41513) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem is olyan van :) , nincs is ezzel gond, de ajándékba lenne és a barátnőm, vastagabb-puhább törölközőt szeretne.
Ha nem találok mást, az lesz, de még próbálkoznék, a fentiek tekintetében jobbat találni...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#41519) bitpork válasza ebegab92 (#41517) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Régen a Dorozsmai úton a méh telep volt egy vállalkozás de neked kell fizetni a szakszerű szétszedésért és megsemmisítésért

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41520) FoxiestFox válasza ebegab92 (#41517) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tőlem ő vett egy doboz régi alaplapot és procit régebben.

(#41521) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

HDMI apa- DVI-D apa kábele van-e valakinek olcsón? PS3-hoz kéne.
2k edigitalban meg műszaki pincében. Szóval ennél olcsóbban érdekelne.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#41522) DarkByte


DarkByte
addikt

Most célpontot csinálok magamban a topikban de igazából nem érdekel, hátha valakinek konstruktív ötlete is lesz. :D

Szóval, nem vagyok egy vékony alkat, egyáltalán. 100kg and counting :P és már többször megpróbáltam ezen változtatni, nem sok kitartással. Létezik Szegeden olyan személyi edző aki korrekt módon és áron hajlandó foglalkozni az emberrel, összeállít étrendet, edzéstervet, ilyesmi és utána még hajlandó is edzések alatt is néha-néha foglalkozni velem? Mindezt viszonylag az esti órákban és olyan helyen ahol mondjuk nincs állandóan tömeg nyomor? Legutóbb a Fit World-be jártam de ott hétköznap este 7 körül szinte mindig rengetegen voltak, úgy kellett oda pofátlankodnia gépekhez, nem szerettem.

Egyáltalán van értelme ilyet keresgélnem vagy alapvetően horror árban működik bármi hasonló és inkább ne álmodjak?

[ Szerkesztve ]

(#41523) proper válasza DarkByte (#41522) üzenetére


proper
őstag

miért lennél célpont? többen vagyunk szerintem itt 100 felett mint alatt :DDD

ha kicsit durod a netet te is össze tudsz állitani magadnak étrendet meg edzéstervet bőségesen
edzőteremben meg ugyis segitenek szerintem ha kérdezel esetleg veszel pár ilyen szakirányú ujságot vannak benne okosságok is

(#41524) PazsitZ válasza DarkByte (#41522) üzenetére


PazsitZ
addikt

Személyesen nem ismerem, de ismerősömtől Elek Gáborról jókat hallottam.
Az árakkal kapcsolatban itt találsz infót: [link]
Sok-nem sok, minden esetre, örökké úgy sem lesz szükséged rá, legfeljebb az elején, h segítsen, viszont ott valószinűleg sokat tud és hasznos.
Amiket írtál is, táplálkozás, edzés összeálítása és gyakorlatok helyes végrehajtása.
Ő mindenben tud segíteni, amiket írtál. De, amit megjegyeznék, a saját motiváció nagyon fontos.
Mert mondjuk, ne adj isten, amíg toljátok együtt nyomod, de utána szép lassan lemorzsolódsz és abbahagyod, akkor mondjuk tényleg kidobott pénz. De amennyiben meglesz az eredménye, mert csak meglesz a kitartásod is ;) , akkor nem hiszem, h annyira sok lenne.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#41525) tipuka


tipuka
addikt

sziasztok!

nem tudom e meséltem e már, de kipróbáltuk az általatok ajánlott "gyrosos-t" a dóm cuki-val szemben. ott kebabot árulnak amúgy (tudom, kb ugyanaz, csak a fűszer más. :D, de leírom, mert lehet valaki pont amiatt nem szereti...). vettünk ott 1-1 tálat, nagyon ízlett, köszi a tippet! :) a pitát is kipróbálom legközelebb, ha arra járok, nagyon bejövős :))

más: hol tudnék olcsón hozzájutni 2RCA-jack átalakítót? 1k ft az e-digitalban, az drága 1 hama-ért, ami hama" tönkre is menne szerintem. :D pesti boltban csak 340ft lenne, de nyilván az most nem játszik. :) illusztrációs kép.

(#41526) bitpork válasza DarkByte (#41522) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mi a cél? Fogyás, izomépítés vagy szálka?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41527) _Petya_ válasza tipuka (#41525) üzenetére


_Petya_
őstag

Műszaki pince. Ott is megpróbálják rádsózni a drágát elsőre, de ha mondod hogy olcsó kell, már adják is a pult alól, 3-400 Ft-os kategória. A minősége is ennek megfelelő :)

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#41528) tipuka válasza _Petya_ (#41527) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi szépen. :) Csak alkalmanként kell, azért nem gondolom, hogy rá kellene költenem többet.

(#41529) Digital


Digital
addikt

Hali!

Emporia Talk telefonhoz keresek akkut (AK-V29), tudtok Szegeden boltot ahol be tudom szerezni?

:R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#41530) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

tápot keresek alapkonfig meghajtására
-halk
-nem gagyi
-jó áron

PÜ pls!

köszi
Karesz

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#41531) ErőVarázsló válasza lorcsi (#41501) üzenetére


ErőVarázsló
tag

06203225492

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#41532) pmheros válasza DarkByte (#41522) üzenetére


pmheros
senior tag

Keresd Rawulf -ot ! Neki van tapasztalata személyi edző terén.

nem vagyok tökéletes

(#41533) maláj


maláj
őstag

Gödöllő felé nem ível valaki ???
el kellene hozni 1 pakkot nekem ;]
szaloncukor játszik :DDD

(#41534) Rolly válasza lorcsi (#41503) üzenetére


Rolly
veterán

én őket ismerem ... és bármi gondom volt akkor mindenben segítettek amiben tudtak a biztosítóval szembeni ügyintézésben ... ha érdekel leírom mi volt mert nem publikus :)

[ Szerkesztve ]

(#41535) szumoo válasza PowerBuldog (#41521) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia.

Elvileg nekem van otthon egy 5m-es. Még anno vettem gép és tv összekötéshez, de már nagyon régen nem használom. Este előtúrom, és ha kell akkor 1k-ért viheted! :)

Sz.

A nyúlon túl?

(#41536) Syl válasza tipuka (#41525) üzenetére


Syl
nagyúr

Gyere hozzám az irodába. Van egy doboznyi ilyen audio vackom, tuti van benne ez is.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#41537) fecus válasza DarkByte (#41522) üzenetére


fecus
őstag

A Szegi Fitneszben biztosan van pár ember aki edz. Robi biztosan fogyaszt is. Hogy mibe kerül azt nem tudom.
Reggel nincs nyomor, a többi napszakot nem ismerem.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#41538) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Micro SD, minimum 8 GB valakinek eladásra? (mobilba)
Vagy merre induljak venni,nem gyémántáron?

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#41540) Frenky89 válasza FoxiestFox (#41539) üzenetére


Frenky89
őstag

(#41541) FoxiestFox válasza Frenky89 (#41540) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, jó.. mondjuk sejtettem hogy van erre megoldás, de szerintem a laikusok úgy szórják fel az adataikat az alkalmazásaikkal, mint a sicc..

(#41542) DarkByte


DarkByte
addikt

Huh, apránként válaszolok. :DDD

proper: tudom hogy vannak ilyen oldalak. Valahogyan nincs kitartásom végigrágni és legyűjteni magamnak ezekből a cikkekből a lényeget. Nyilván a fogyás és edzés nélkülözhetetlen párja az izom építés de engem a body building nem izgat, és ezek a cikkek valahogy mindig ilyen oldalak környékén voltak fellelhetőek és keserű volt a szájíz. Próbáltam én már csak csirkés kajákat enni, kenyeret elhagyni, fehérje gazdag cuccokat enni. Igazából lassacskán ment is le rólam, de azt sosem tudtam meg hogy tényleg jó volt-e az étrend vagy sem. Mivel egyébként roppant keveset mozgok, két hónap heti 3x-i konditerembe járás simán le tudott rántani rólam 10kg-t, de utána stagnált. Valószínűleg ha inkább megutáltam mint megszerettem azt a fajta étrendet akkor valamit csak nem csináltam jól. A salátákat és a natúr csirkemellet elég rendesen megutáltam akkora dózisban, többek között ezért is halt el a dolog nem régiben újra. :(

PazsitZ: köszi. Szerintem írni fogok neki egy mailt és meglátjuk mit tanácsol. :R Árban azért nem olcsó. Bár ez relatív. Személyi edző 10 alkalomra + havi kondi bérlet még mindig majdnem olcsóbb mint egy havi bérlet a Sportuszodába. Főleg ha kerítek magam mellé még egy nyápicot akinek volna kedve hozzá. Kész szerencse hogy körbe vagyok ilyenekkel véve ;] :D

bitpork: fogyás. De az nyilván nem megy izomépítés nélkül. :)

pmheros: köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#41543) tipuka válasza Syl (#41536) üzenetére


tipuka
addikt

Rendben, úgy is rég láttalak, mettől meddig lehet menni? :C

(#41544) adequate_cou válasza DarkByte (#41542) üzenetére


adequate_cou
senior tag

A fogyás és az izmosodás együtt, olyan mintha kb kétszer olyan gyorsan fogynál. Az izomdefiníciód javul, sokkal emberiebben nézel ki rövidebb idő alatt.

Személyi edző totál felesleges. Tiszta felelősségáthárítás. Nem sok sikersztorit olvasol a neten, hogy az edző nélkül nem sikerült volna, míg rengeteg olyat, hogy magamtól megcsináltam.

Tim Ferris 4 hour body könyvében sok hasznos dolog van(meg sok amivel nem értek egyet), ha tudsz angolul mindenképpen nézd meg. body.builder.hu-n meg mindent megtalálsz a fogyásról.

(#41545) tisn válasza adequate_cou (#41544) üzenetére


tisn
addikt

a szemelyi edzo kepes a FOLYAMATOS kulso motivaciot biztositani

lehet haszna, ha valaki olyan, hogy fogyizik/edz, es par honap utan mindig abbahagyja
holtpont mindenkinel van

de erre valami kozosseg is megfelel (edzotarsak, dm fogyiprogram, stb...)

(#41546) r0by válasza _Petya_ (#41500) üzenetére


r0by
addikt

Nem tudom találtál-e már azóta?
Kecskésen a Czibula Antal utcánál van kiírva egy táblára, hogy kapható töves fenyő is. Látni nem láttam őket, csak a feliratot.

(#41547) SirRasor válasza tisn (#41545) üzenetére


SirRasor
őstag

Pár hónap után? Nálam 2 hét után szokott jönni a holtpont :DD
De az a legdurvább, hogy látom is az eredményt (nekem kb +10 kiló izom kell :U), de mégis elfogy minden, pláne a motiváció és energia :B

Egyébként én a motivációs könyvektől vagyok oda :D Ha már valaki annyira motivált, hogy elmenjen a boltba venni ilyen könyvet, akkor valószínűleg nincs is rá szüksége :W

DarkByte FUTÁS. Ha semmit se változtatsz az étkezési szokásaidon de 2 naponta elmész futni, akkor az is elég lesz. És mennyit kell futni? Amennyit bírsz; nem szabad eleinte túlzásba vinni. Az elején minél lassabban, minél tovább. A futásnak az egyik legjobb a motivációs része, mert ha egyszer elindulsz, akkor már úgyis fogsz előrefelé menni, és minél többet mész, annál többet kell visszafelé menned :DDD

Make Love not war!

(#41548) tucsok. válasza SirRasor (#41547) üzenetére


tucsok.
senior tag

neked hízni kéne koma, majd holnap viszek neked pörcöt meg kenyeret....az sd kártya mellé ;]

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#41549) DarkByte válasza SirRasor (#41547) üzenetére


DarkByte
addikt

Edzeni igazából egy kollégával jártam, de ő az a fajta mint a TV reklámban a modellek hogy neki aztán mi a fa**omnak kell a bármilyen edzőgép mikor most is úgy néz ki mint egy állat? :DDD Szóval nagyon másféle ok miatt jártunk edzeni és ilyenkor mindig csak azt éreztem hogy őt tartom vissza. Persze nagyon segítőkész volt meg minden csak elment nyaralni és akkor nekem is vége szakadt a történet. :( Rendszeresen lementem egy órával hamarabb futógépezni még ha csak gyors gyalogoltam is leginkább hogy mire ő odaér kicsit felpörögjek :D

Másik ismerősöm van aki futni szokott nyáron. Na ő már simán lefut egy "nagy hídkört" (Újhídon át Újszegedre, át a parkon, át a Belvárosi hídon majd a parton vissza az Újhíd lábához). Én szerintem már az Újhídon átfutás felénél meg volnék halva. :D Szóval ott megint az a baj hogy tök jó hogy vele futok, de Ő otthagy a picsába az első szakaszon, vagy ha nem akkor megunja az életét mire feljövök kicsit is a szintjére :D Pedig ja, el kellene kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#41550) Syl válasza FoxiestFox (#41541) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem mintha wp vagy ios alatt nem ugyanez történne. Csak ott nem tud róla a júzer :U

(#41543) tipuka

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.