Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41851) bitpork válasza Rick4 (#41850) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Addig amíg egy "gyakori kérdés"-es bejegyzés -ami elég szembetűnően egy helyesen írni nem tudó embertől származik- az összes bizonyítatlan "érved", nos addig válaszra sem méltó ez a dolog. Mindenesetre én tudom vezető politikusokról, hogy korrumpáltak de itt nem mutathatok bizonyítékot :N

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41852) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem fölösleges elvinni abba az irányba, hogy ki mi volt, mi nem, mi lehetett volna.. lényegében tökmindegy.. az emberek akkor is alkalmazkodtak a környezetükhöz, ahogy most is...
Én csak ezt a nagy "háteztmáraHofiismegmondta"-mániát nem értem... belenéztem több produkciójába is, zseniális volt a nyilvánvaló megállapításában, így a kisszerű emberek körében igazi népi híróvá nőtte ki magát, de ezen felül én nem véltem semmi eget rengetőt felfedezni.
Ne essetek nekem, ha lehet.. ez csak egy vélemény.
A hasonló, csinált humor előtte is, utána is szar volt, bár én alapvetően képtelen vagyok élvezni az ilyesmit, a helyzet és jellemkomikum élesben felismerése és kiaknázása áll közelebb hozzám.. :)

[ Szerkesztve ]

(#41853) Rick4 válasza bitpork (#41851) üzenetére


Rick4
félisten

1. Az nem érv volt, hanem a kérdésminőség függvényében a kérdezőnek egy javasolt következő lépcsőfok.
2. Nem neked szólt, ha nem érzed magadénak, miért gyártasz elméletet köré?
3. Napjaid vannak hátra, ha így folytatod. Rád bizonyítanak valamit, és vallatni fognak.
4. Nem lesz odabent nem.
5. Nem fogsz hiányozni. ;]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41854) Rick4 válasza FoxiestFox (#41852) üzenetére


Rick4
félisten

A vicc az, hogy én se gyerekként, se felnőttként nem szerettem (értettem?) Hofi humorát. Biztos bennem van a hiba. :B

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41855) bitpork válasza FoxiestFox (#41852) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A kis emberek körében?! Ha valakinek nincs megfelelő politikai v társadalom-ismereti tudása a vicceinek a nagy részét meg sem érti. Általános műveltség és sok háttér információ kellett sok viccéhez...amellett hogy voltak neki alpári, és buta viccei is, nem értem miről beszélsz. Az meg hogy aktuális csak annyit jelent hogy lassan 40 éve ugyanabban a szarban vagyunk csak a nagyobb daraboknak a neve változott.

Rick4: Ha bevisznek, eladlak mint ügynökmúlt ismerőt :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41856) ro_bert17 válasza Rick4 (#41848) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ettől a válaszodtól sem lettem okosabb. Ráadásul így azt gondolom rólad, hogy csak úgy irogatsz. Az meg klassz ugyan, ha az ember a helyén kezeli...
Ha a linkelt oldalról ilyesmi eszmefuttatásra gondolsz: [link], akkor az meg valószínűleg az én hibám lesz, ha ezen oldal hasonló szórakoztató posztjaira asszociálok: [link], [link], stb. és így azokat nem veszem komolyan.

(#41852) dying_star: nem izlésről beszélgettünk. Az mindenkinek a sajátja, amit másnak illik tiszteletben tartania.
Ha Neked nem tetszik, az a Te dolgod. Semmi baj sincs ezzel. ;)

Egyszer ebédlőben megkérdezte tőlem a kollegina, hogy én nem szeretem a gyümölcslevest????
Nem.
De miért nem??? Ez hogy lehet??
Mert nem szeretem, és kész.
De mit nem lehet ezen szeretni, amikor ez olyan finom.....
:W
Na az ilyen magas szintű eszme cserébe én se mennék bele.... :)

(#41857) Rick4 válasza ro_bert17 (#41856) üzenetére


Rick4
félisten

A linkelt oldal egy vicc, én is annak szántam. Aki utána akar járni bárminek, az megkeresi, (vagy esetleg csípőből tudja) és cáfol. Lehetőség van az én információimmal ellentéteset kibányászni a rendelkezésre álló internetes tartalmakból, aztán értekezzünk.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41858) FoxiestFox válasza bitpork (#41855) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha viszont van, akkor már azért nem vicces, hiszen bejön a captain obvious -effektus.

robert: rendben, ízlésről valóban nem érdemes. :)

(#41859) bitpork válasza FoxiestFox (#41858) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Begyönni bégyön, de ez is olyan mint az angol humor: kicsit savanyú, kicsit darabos, de kínos nevetéshez jó ez :)

(#41856) ro_bert17 : Te nem szereted a gyümölcslevest? :Y Nem is vagy ember :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41861) maláj válasza bitpork (#41859) üzenetére


maláj
őstag

a gyümölcsleves csak hidegen jó :K

(#41862) totya694 válasza maláj (#41861) üzenetére


totya694
őstag

Meg a pálinka is hidegen jó.Jobb esetben mind a 2 gyümölcsből készül :K

Üdv:Attila

(#41863) fecus


fecus
őstag

Hopp elértem az automatikus cen**ura küszöbét. Isten bizony semmi rosszat sem írtam, inkább csak keseregtem.

Van egy régi tápom ami működik. Állítólag jót tesz neki ha az ember kicseréli az elkókat mielőtt lemondanak. Valahol le van írva melyik elkókat kell kicserélni? Hogyan lehet eldönteni?
Milyet kell venni helyettük, valami spécit?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#41864) SirRasor válasza bitpork (#41849) üzenetére


SirRasor
őstag

Tudja mit beszél, hisz ő szervezte be, miután az időgép kvantumpolaritás-deintegrációs hibáját sikerült kiküszöbölnie :DDD

Más: guglizok már egy jó ideje, de nem tudom 100%-ig kijelenteni, hogy bioetanol == E85-ös biodízel (amit pölö az Etelka soron lehet tankolni). Most a végén bele is szagoltam, és az E85-ösnek benzin szaga van, míg a bioetanolnak meg olyan..furi, de nem hasonlít semmihez, max a körömlakklemosóhoz egy picit. Most akkor elméletben ezek azonosak?

Más: mélyen áron alul Dzsiájdzsó telefon eladó

32 GB Samsung CL10-es MicroSD eladó

Tartaléktelefonnak egy Telenoros bénaság olcsón, de kiváló akksival.

Make Love not war!

(#41865) Old fox válasza fecus (#41863) üzenetére


Old fox
tag

olvasd el

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#41866) zeg


zeg
senior tag

Notiba keresek 2.5"-os IDE/PATA HDD-t, a jelenlegi 20megás helyére(286-os noti). Csak kifogástalan állapotú, nem zörgő/csattogó haláltusáját vívó darab érdekel, minél kisebb kapacitással, legfeljebb néhány száz mega.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#41867) pilóta válasza SirRasor (#41864) üzenetére


pilóta
nagyúr

Pedig 100% kijelentheted. 85% ethanol, 15% benzin. [link]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#41868) totya694 válasza zeg (#41866) üzenetére


totya694
őstag

"Máris szomszéd"?

Üdv:Attila

(#41869) FoxiestFox válasza zeg (#41866) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Muti már azt a gépet

(#41870) totya694 válasza FoxiestFox (#41869) üzenetére


totya694
őstag

Én már láttam... :K

Üdv:Attila

(#41871) zeg válasza FoxiestFox (#41869) üzenetére


zeg
senior tag

[link]
[link]
[link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#41872) zeg


zeg
senior tag

Nem kellett sokáig vinyót keresnem az öreg laposba, fórumtárs jelentkezett:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#41873) FoxiestFox válasza zeg (#41871) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Á, komoly :)

(#41874) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Két pozitív tapasztalat szegedi kaja ügyben:

Classic Cafében vacsoráztunk párommal. A pincérek mosolyogtak, kedvesek voltak és a kaja is rendben volt teljesen. Mondjuk ezek alap dolgok, sajnos rácsodálkozom ha ilyennel találkozom.

Happy Hot pizza akciós rendelés: Ahogy olvastam más is tapasztalta a topikban, hogy ha akcióba raknak egy pizzát akkor lespórolják a cuccot róla. Hát tegnap este nem. Sonkás és SG pizzát rendeltünk. A sonkáson tényleg dupla volt a sajt, az SG-n is volt annyi, hogy az máshol dupla sajtot jelentene. A sajt tényleg mozzarella. Mondjuk szerintem nem volt 30 centi a pizza, de nem mértem le, finom volt és gyorsan ki is hozták.

Egy negatív-semleges példa: Haverommal Pizzaguruban kajáltunk. A pizza nagyon átlagos(olyan semmilyen), a rendelést a pultnál kell leadni ami nem valami szimpatikus dolog. Szegény csajszi kijött szólni az asztalhoz, hogy fáradjunk a pulthoz ha kajálni akarunk. Gondolom a főnök hülyesége.

(#41875) maláj válasza zeg (#41871) üzenetére


maláj
őstag

nem egyszerű szerkezet :DDD

(#41876) SirRasor válasza pilóta (#41867) üzenetére


SirRasor
őstag

Hmm majdnem. Kíváncsiságból begyújtottam a kandallót E85-össel, és a lángja teljesen más! Szinte teljesen sárga, és picit kormol. Utána meg pici olajszag marad. A bioetanolnak majdnem teljesen kék lángja van csak pici sárgával és nincs semmilyen extra szag elégetésekor és nem kormol.

A tapasztaltak szerint (ha tényleg azonos a kettő), akkor az E85-öst a kúton *feljavították* valamivel.

Make Love not war!

(#41877) totya694 válasza SirRasor (#41876) üzenetére


totya694
őstag

"Lehet" valami oldószerrel belemossák a műanyag ajándék kupont is (az is növeli a mennyiséget) :P :P

Üdv:Attila

(#41878) lugosi válasza SirRasor (#41864) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"E85-ös biodízel"

Nagyon vigyázz, itt súlyos fogalomzavar van!

Az E85 az benzines motorba való (leginkább olyanra, amit E85 fogadásra felkészítettek) a biodízel meg dízel, az dízelbe, nehogy összekeverd a kettőt!

(#41879) MaciG


MaciG
addikt

Valakit érdekel egy Hagymatikum fürdőbelépő Makóra? 800huf

BANZAII

(#41880) Rick4 válasza SirRasor (#41876) üzenetére


Rick4
félisten

Az E85-ös 85%-ban alkohol, ezért lesz más a szín. Az égés hőmérséklete sokkal alacsonyabb, mint a tiszta benziné, levegőből is más mennyiség kell hozzá.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41881) maláj válasza MaciG (#41879) üzenetére


maláj
őstag

nálam is van 1 :DDD

(#41882) SirRasor válasza lugosi (#41878) üzenetére


SirRasor
őstag

Akkor csak szimpla E85-ös, mivel csak ennyi van kiírva a kútnál. Viszont égésre és szagra se egyezik a bioetanollal :(

Make Love not war!

(#41883) pilóta válasza SirRasor (#41882) üzenetére


pilóta
nagyúr

Melyik részét nem érted teljesen annak, hogy 15% benzinből és 85% bioetanolból áll a benzinkúton tankolható E85 nevű üzemanyag? Ezért ez a neve. Vagyis nem 100% bioetanol, hanem van benne 15% benzin, a szokásos adalékanyagokkal. A köznyelv ezt nevezi bioetanolnak, már aki tankolja...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#41884) ebegab92 válasza SirRasor (#41882) üzenetére


ebegab92
senior tag

Itt van minden sötét titkos információ róla ;]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#41885) lugosi válasza pilóta (#41883) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én arra hívtam fel a figyelmet, hogy ez nem dízelmotorba való. Te biodízelt írtál, ez meg mondjuk úgy hogy biobenzin (de ez így nem pontos). A lényeg, hogy a biodízel dízelmotorba, az E85 meg erre felkészített benzines motorba való.

(#41886) pilóta válasza lugosi (#41885) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hol írtam én biodízelt? :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#41887) lugosi válasza pilóta (#41886) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Rosszra kattintottam, Rasornak akartam írni, mert ő kérdezte, hogy biodízel-e.

Szerk.: mellesleg meg te is írtad, mert erre a kérdésre: "de nem tudom 100%-ig kijelenteni, hogy bioetanol == E85-ös biodízel" azt írtad, hogy de 100%-ig kijelentheted. :P úgyhogy :P

[ Szerkesztve ]

(#41888) pilóta válasza lugosi (#41887) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jahogyúgy :D

Az etelkasoron E85-öt lehet tankolni, amit akárminek nevez se dízel, hanem benzines alkohol :D

Egyébként nagy kár, hogy az okosok megemelték a jövedéki adóját, mert azóta pont annyival fogyaszt többet, mint amennyivel olcsóbb, úgyhogy ugyanott vagy, mint benzinnel.
Aki beszereltette az elektronikát, annak esetleg egy picivel olcsóbb, de csak pár %. Úgyhogy meghalt teljesen ez a dolog, már nem éri meg átalakítani, mert soha nem hozza vissza az árát...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#41889) Polemius válasza pilóta (#41888) üzenetére


Polemius
aktív tag

Te nem kerozint tankolsz? :D

(#41890) lugosi válasza pilóta (#41888) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen nálunk ehhez a hozzáállás tök gyökér. Úgy hallottam nyugaton, ha ilyen sütőolaj dízellel megy az ember, akkor valami kedvezményt kap a kocsihoz, nálunk meg jövedéki csalást követ el. Mi mindig fordítva ülünk a lovon.

(#41891) Syl válasza lugosi (#41890) üzenetére


Syl
nagyúr

Londonban állítólag nem kell dugódíjat fizetni az ilyen átalakított dízel-temetők után. Meg pletykáltak valami utólagos állami támogatásról is. Az átalakítás költségét részben támogatják.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#41892) SirRasor válasza pilóta (#41883) üzenetére


SirRasor
őstag

Elvesztem a részletekben :B

Make Love not war!

(#41893) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

van esetleg valaki köztetek, aki szegedi itt és ért a motorkerékpárokhoz? kérlek írjon priviben aki ilyen, köszönöm szépen előre is

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#41894) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#41893) üzenetére


zsolt19900
őstag

már nem aktuális köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#41895) LordVader80


LordVader80
senior tag

Egy kis excel segítségre lenne szükségem :R
Hogy tudok úgy hivatkozni, hogy egy oszlop egymás alatt cellái egy sor minden 3. cellájára hivatkozzon?
Tehát pl: A1-10 értékei legyenek A13, B13, C13, D13....J13 értékei?

May The Force Be With You!

(#41896) kispéé


kispéé
aktív tag

Keresek eladó tablet-ot, így elsőre egy használt, gagyi is jó. Bombázzatok :DD

(#41897) Frenky89 válasza LordVader80 (#41895) üzenetére


Frenky89
őstag

Csak egy tipp: [link] +1: [link]

[ Szerkesztve ]

(#41898) LordVader80 válasza Frenky89 (#41897) üzenetére


LordVader80
senior tag

Köszi, megpróbálom :R

May The Force Be With You!

(#41899) Rawulf


Rawulf
őstag

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#41900) Amarth


Amarth
aktív tag

Kérek egy kis helpet!

Van egy laptop,amiben van 4G ram.
Nem lett feltelepítve semmi,egyik-napról a másikra a programok csak max 2 gigát használnak ki.Játékok közbe kiírja,hogy kevés a ram,zárja be,stb..

Memtest szerint minden ok.

Mit nézzek még rajta?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.