Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38401) ShadowX


ShadowX
őstag

A bónusz brigádon még pár óráig a Vodafone Red Standard csomag 9990 Ft két éves hűség esetén (13990 Ft helyet). :)

(#38402) Tim82 válasza Lacielvtárs (#38400) üzenetére


Tim82
nagyúr

Volt az első másfél hónapban két újraindulásom és két magától kikapcsolásom, ami után csak akku kivétel-visszarakás segített. Tippem szerint valamelyik 3rd party app okozott galibákat, mert magától megszűntek az ilyen gondjaim és az Amber frissítés akkor még a fasorban sem volt.

Amúgy szerintem nagyon jó telefon, gyors, nem lassul be, nem akad. Gyakorlatilag egy középkategóriás telefon, amiből kivágtak pár feature-t (vaku, ClearBlack kijelző), hogy belépőszintűként eladva ne veszélyeztesse a középkategóriára pozicionált Lumiák eladásait. Érdemben többet szerintem csak a 820 és az afölötti modellek nyújtanak az 520-nál.

Annak azért érdemes utánajárnod, hogy a WP8-cal, mint rendszerrel együtt tudsz-e élni, megfelel-e az elvárásaidnak. Nekem megfelel, ami hiányzik, az olyan funkció csak, amit Androidon is évente egyszer használok kb.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38403) pepe091 válasza Ted_Beneky (#38395) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az ilyeneket úgy nyakon csapkodnám... Egyik rokonom kint él Ausztráliában kb 45-50 éve, néhány éve hazajöttek pár hónapra és ugyan úgy beszélt mint bárki más, semmi akcentus..

(#38404) Ted_Beneky válasza pepe091 (#38403) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Szintén szívlapát a nyakszírtre. Nekem meg olyan ismerősöm van, aki kint él Írországban úgy 5-6 éve, de gyakorlatilag alig beszéli a nyelvet, mert a felesége beszél helyette az írekkel. :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#38405) szmatyi93 válasza bitpork (#38393) üzenetére


szmatyi93
tag

Nem, a nő az első második helyen meg a kocsi és zene van de a 3 együtt a legjobb :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#38406) pmheros válasza tisn (#38391) üzenetére


pmheros
senior tag

Akkor türelem, majd lesz valaki.
A beárazós topik pedig inkább iránymutatás

(#38376) bitpork - ?

(#38403) pepe091 Nekem egy unokatesóm ment ki a párjával Kanadába úgy 20 éve. Mikor nemrég hazajöttek családlátogatásra, a párja(nő) nem, míg ő erős akcentussal beszélt.

nem vagyok tökéletes

(#38407) Rawulf


Rawulf
őstag

Sikerült magyarítanom a teszt K-Touch W656 telefont. Most aztán dagad a mellkasom is a hájam fölött. :DD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#38408) bitpork válasza pmheros (#38406) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A tőlem hdd?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38409) Lacielvtárs válasza Tim82 (#38402) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszönöm hogy megosztatod a véleményed
elolvastatom a párommal mert neki lenne a telcsi :)
bár nekem tetszik a telcsi, de végül is ö fogja használni, neki kell majd döntenie :)

:R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38410) pmheros válasza bitpork (#38408) üzenetére


pmheros
senior tag

ja

nem vagyok tökéletes

(#38411) bitpork válasza pmheros (#38410) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

És ezt innen kell megtudnom?! Az gyári cserében jött vissza. Gondolom eszedbe nem jutott szólni h háta kicserélik... :(((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38412) Polemius válasza szmatyi93 (#38373) üzenetére


Polemius
aktív tag

Esetleg jó idő esetén a Holt-maros?*
Főleg a Fő fasor-Bérkert u szakasz, meg a Bérkerttől a Fürj u. (töltés) felé.
Nem messze onnan ott a Fasor vendéglő a Bérkert utcán, régebben jól főztek. Netán a Blues Kert étterem a Fő fasoron.
Vagy ha egyszerűbbre vágytok, akkor a Görög pizzéria a Fürj utcában (hétfőn zárva) és a Pizza Király a Fő fasoron.

*A legtöbb része autóval nem megközelíthető, így google street view-n csak egy része nézhető meg. Cserébe nincs is autóforgalom mellette.

[ Szerkesztve ]

(#38413) szmatyi93 válasza Polemius (#38412) üzenetére


szmatyi93
tag

Tetszik, megnézzük szerintem, marosnak a másik részét már végigjártuk de erre még nem voltam
köszi

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#38414) FoxiestFox válasza Lacielvtárs (#38400) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lumiák nem akadoznak.
Az S60v3 FP2 utáni Symbianos telefonokat tekintsük inkább meg nem történtnek :)

(#38415) Lacielvtárs válasza FoxiestFox (#38414) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értelek :)
:C
akkor a lumia ajánlott készülék, ennek nagyon örülök :)
köszönöm mindenki véleményét :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38416) lugosi válasza Lacielvtárs (#38415) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy ellenvélemény. Valamennyire kütyümániás vagyok, tehát minden ilyesmi érdekel, de az elmúlt 12 évben nem volt még olyan mobiltelefon a kezemben, amit bő 3 perc után meguntam volna, csak egy Múmia. Azt hiszem, hogy valamilyen komoly kényszernek kellene történnie, hogy ilyet kelljen használnom nap mint nap. Ez nem objektív, ebben jobb - abban rosszabb hozzáállás, egyszerűen csak unalmat vált ki belőlem is hihetetlenül taszít az egész rendszer.
Persze attól még lehet jó, csak arra is gondolj, hogy hónapokig, évekig kell vele együtt élned valószínűleg. Ha 3 perc után meggyűlölöd, az probléma.

[ Szerkesztve ]

(#38417) Lacielvtárs válasza lugosi (#38416) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm Lugosi Úr a véleményed
és megkérdezhetem hogy te milyen vagy melyik telefon márkát ajánlod?
tudod a proli fizetést figyelembe véve :)
érdekelne, mert az iphone almás kütyüt jelenleg nem tudom megfizetni :W
de szeretnék a páromnak egy normális telcsit
elöre is köszönöm a válaszod/véleményed :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38418) ST05


ST05
őstag

esetleg ha valaki találkozna az ellopott Merida-mmal :U
[link]

vadi uj hajtókar ( fekete schimano,) lánc, és váltó ...
vagy fekete MTB alkatrészt kinálnak valakinek, az is nyomra vezethet ..köszönöm a figyelmet!

(#38419) Frenky89 válasza ST05 (#38418) üzenetére


Frenky89
őstag

Honnan vitték el?

(#38420) martonx válasza Tim82 (#38397) üzenetére


martonx
veterán

hopsz, most ezen én is meglepődtem. Mondjuk bevallom a rádió a leszarom kategória, eddig keresni se kerestem. Igaziból én egy telefonnal telefonálni, sms-ezni, skype-ozni, emailezni, meg gps navigálni akarok. Az én igényeimre kb. bármilyen telefon jó lett volna. Viszont régóta szeretem a Nokiákat, az MS cuccok sincsenek az ellenemre (na jó win8-at bármikor hosszasan tudom ekézni, még akkor is ha a legújabb érintőképernyős notin az van, ami szar az szar). Jó árban volt, régóta kíváncsi voltam wp8-ra, így ezt vettem.

Én kérek elnézést!

(#38421) ST05 válasza Frenky89 (#38419) üzenetére


ST05
őstag

HOnt F u. 11. zárt lépcsőház.

(#38422) Syl válasza Lacielvtárs (#38417) üzenetére


Syl
nagyúr

Mivel a párodnak kell a telefon, szerintem ő kell, hogy döntsön. Nehogy a rossz választás végett gond legyen belőle. Mert oké, hogy neked tetszik a csempe, de mi van ha neki nem?
Olcsó és jó androidot nehéz találni (nekem volt olcsó sony-m, szerettem), az apple meg ugye árban kicsit más.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#38423) martonx válasza lugosi (#38416) üzenetére


martonx
veterán

Mondjuk bennem sose merült fel, hogy egy tárgyat szeretni szeretnék, és élvezettel várni, hogy mikor jön már emailem vagy sms-em, vagy hogy megnézhessem a fasza háttérképet a telefonon :DDD Bevallom így egy hét távlatából, hogy azt az 1-2 fényképet is csak azért csináltam vele, hogy 1-2 névjegyhez hozzá tudjam kapcsolni.
Az autóm is egy szürke hyundai, azt se azért vettem, mert hetente meg akarom csodálni, meg hétvégente autó ápoló napot tartani. A telefonomat is csak addig nyomkodtam, míg kipróbáltam a benne lévő navigációt. Egyszer kipróbáltam az internetezést rajta, rögtön el is vetettem mint alternatívát. Jellemző rám, hogy fingom sincs van-e benne rádió vagy nincs.
Ezzel nem akartam a telefonomat védeni, csak be szerettem volna mutatni, hogy van egy ilyen (szerintem a kütyü buzinál jóval szélesebb) réteg, akiknek nem szempont, hogy vált-e ki belőlük rajongást az új telefon.

Én kérek elnézést!

(#38424) Lacielvtárs válasza ST05 (#38418) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

uhhh
részvétem :(
:O :O
no ezért is nem járok profi, értékes kerékpárral
ha az enyémre rákötnék egy ezrest, lehet akkor sem vinnék el :C
de a tiednek részvétem és figyelek hátha meglátom :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38425) Lacielvtárs válasza Syl (#38422) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

andorid volt neki, nem jött be
szinte minden féle volt neki csak win phone nem volt
a csempéket meg ő imádja :D
ezért is beszéltük hogy ez jó lenne neki :)
de igazad van majd dönt ö
és ha nem elsz megfelelő, akkor így járt :)
neki már így is amióta együtt vagyunk több féle telcsije volt mint nekem az egész életem során :D
:DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38426) ST05 válasza Lacielvtárs (#38424) üzenetére


ST05
őstag

az, hogy profi, enyhén túlzás.... értékes? az is inkább csak nekem ,,
bár ha azt nézem ,csak a hajtókar.lánc, és legalapabb tourney váltó , e-három
alkatrész némi bóvdennel, kedvezménnyel volt 15k szóval fájdalmas veszteség,
30 ezer forintot szó nélkül kiadnék rá a nyomravezetőnek :((( és köszi az 1üttérzést

(#38427) Lacielvtárs válasza ST05 (#38426) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

okés értelek
hogy mennyit ér valami az mindig is az határozza meg hogy a tulajdonosának mekkora érték :)
a hiánya a gond, gondolom, mert eddig mindig ott volt és rápattantál és mentél
most belassul az élet :(
tudom, én is jártam már így :(
de igaz sajnos a mondás hogy kis hazánkban ami egy tonnánál könnyebb és nincs lebetonozva, azt ellopják, mindegy mi is az :O

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38428) ST05 válasza Lacielvtárs (#38427) üzenetére


ST05
őstag

pontosan :R

Valaki esetleg ismeri a szegedi toljavkergetők csapatból valakit?
jó lenne beszélni valamelyikükkel, lehet vennék egy GPS-t, hogy hogyan is megy ez...

(#38429) pmheros válasza bitpork (#38411) üzenetére


pmheros
senior tag

Nem kell a morcos szmájli. Elég sokat vásároltam ahhoz használt cuccot, hogy másfél hónap után már ne akarjak reklamálni. (Egyébként meg nem tudtam hogy gyári cseréből jött vissza.) És hasonló helyzetben én is voltam eladóként, így tudom van ilyen is.

Nem is neked címeztem a hsz -omat, a célom csak annyi volt, hogy rávilágítsak arra, hogy vinyóknál egyébként is vannak érdekes dolgok.

(#38424) Lacielvtars Vásárhelyen még a legszarabb kétkerekűeket is elviszik. Tapasztalat.

nem vagyok tökéletes

(#38430) totya694 válasza bitpork (#38411) üzenetére


totya694
őstag

Ami óta "elúszott az a pár HDD motor gyártó gyár" az óta nem biztos,hogy cserélik a HDD-t ha nem az is előfordul,hogy javítják/felújítják...
Régebben egy Gigabyte P35-DQ6 lapom ment vissza garanciába és azt sem cserélték ha nem javították(LAN chipet cseréltek rajta) majd eladtam és 1 hét múlva visszakerült,hogy nem megy a net rajta....

Üdv:Attila

(#38431) Lacielvtárs válasza pmheros (#38429) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azért ez már nagyon durva
bár anno amikor nekem loptak el egy mountain bikét és feljelentést tettem, a rendőr vigyorogva mondta hogy lopjak magamnak egy másikat :W
de röhej már ez a világ :(

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38432) vizslakutya válasza ST05 (#38428) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Dova = Dovalovszky András őt keresd.
bicajblog

Volt regisztrálva a rendőrségen,ha igen van egy kis esélyed,hogyha meglesz,legalább tudják ,hogy a tiéd.

#38431) Lacielvtars
Az enyémet meg 6 hónap után Tiszakécskén találták meg és vissza is került hozzám (regisztrált bringa volt )

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#38433) ST05 válasza vizslakutya (#38432) üzenetére


ST05
őstag

de szuper vagy köszönöm szépen !
Igen regisztrált, csak az a baj, hogy sajna a regisztrációs rendszer nem igazán müködik ahogy kellene
mondok egy példát: 3 rendőrből 3 csak nézett rám, amikor mondtam maguknak kéne tudni a vázszámot !
De igen értelek, ha előkerül elméletileg nevemen van, ha csak nem darálják le róla a vázszámot addigra..

(#38434) Agyasima


Agyasima
senior tag

Szombat este még mindenki meg akarta venni, mára meg már senki sem? VEGYETEK külső HDD keret!

A bal oldali nem vett, el is deformálódott! :)

Ne kelljen már felraknom hardverapróra!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#38435) vizslakutya válasza ST05 (#38433) üzenetére


vizslakutya
senior tag

A Tarjáni rendőrőrsön van egy zászlós,az csak a bringa lopásokkal foglalkozik,ott kellene feljelentést tenned,ő az aki be tudja veled azonosítani a bringát (a talpasok ehhez nem értenek).
Mondjuk előbb-utóbb hozzá kerül az ügy.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#38436) SirRasor válasza ST05 (#38418) üzenetére


SirRasor
őstag

Engem az jobban érdekel, hogy MIVEL volt lezárva?

Make Love not war!

(#38438) lugosi válasza Lacielvtárs (#38417) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom, milyen árkategóriát értesz proli fizetés alatt, illetve hogy ez az árkategória kártyafüggetlenül újonnan/használtan, vagy szolgáltatónál feltöltőkártyásban, előfizetéssel értendő. Ha voltak ezek az adatok, akkor bocsánat, nem emlékszem, de ez alapján lehetne szerintem még mást ajánlani, mert ha rosszat ajánlasz, tuti te leszel a hibás, míg ha jót, akkor ő milyen jót választott :DDD

(#38439) Lacielvtárs válasza lugosi (#38438) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát látod, ebben tuti igazad van/lesz :D
olyan 20 ezer körülire gondoltam, használtan, max 25 ezer a limit :)
és igazad van, ezek az adatok még nem voltak általam leírva :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38440) lugosi válasza martonx (#38423) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akinek minden mindegy, az persze más kérdés. Vannak ételekben is mindenevők, illetve vannak akik jobban válogatnak.
Azért is írtam, hogy valamennyire kütyümániásnak sorolom be magam, tehát elvileg fokozott érdeklődéssel kellene legyek az ilyen divájszok iránt. Ezek mellett sikerült a kipróbált múmiának letargikus unalmat kiváltani belőlem.
Ha a leendő tulajdonos ugyanúgy a minden mindegy kategóriába esik, akkor ugyanúgy jó választás lehet neki, mint neked. Ha az én kategóriámba inkább, akkor baj lesz belőle szerintem.

(#38441) martonx


martonx
veterán

Tényleg mobiltelefon kijelzőre fóliát hol érdemes venni? Vagy ez olyan lényegtelen apróság, hogy az első mobilos boltba bemegyek, és rakatok fel?

Én kérek elnézést!

(#38442) lugosi válasza Lacielvtárs (#38439) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ezért használtban tök jó készülékek vannak.
Most rákerestem a hardverapró szegedi hirdetéseire, és a következőket találtam ebben az árban:

Sony xperia x10 mini pro 12k
http://hardverapro.hu/apro/sony_ericsson_x10_mini_pro_1

Vagy az újabb változat xperia mini pro (ilyenem volt, szerintem tök jó) 24k

HTC cha cha (élőben sosem próbáltam, kicsit gyenge hardver de van benne fantázia) 25k
http://hardverapro.hu/apro/htc_chacha_elado_fekete_tokkal_dobozzal

xperia x8 15k
http://hardverapro.hu/apro/xperia_x8_nagyon_szep_allapotban

galaxy ace 22k (láttam ilyet élőben, nem rossz szerintem)
http://hardverapro.hu/apro/kivalo_allapotu_galaxy_ace_gt-s5830_kepekkel_elado
ugyanez 20k
http://hardverapro.hu/apro/cserelheto_samsung_galaxy_ace_fuggetlen_3

vagy ha nem ragaszkodik a touchscreenes okostelefonhoz, akkor szerintem egy nagyon megbízható, kicsit régebbi üzleti modell, nokia E52 14k
http://hardverapro.hu/apro/nokia_e52_t-mobile_10

Így elindulni, ötletelésnek szerintem jó, hogy mi van ebben az ársávban. Én az Xperia Mini Pro-t venném, ma már bánom hogy annak idején eladtam a sajátom.

(#38443) Lacielvtárs válasza martonx (#38441) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

attól függ milyen telcsi
de a népszerű telcsikre szinte minden mobilos boltban találni fogsz az tuti
nekem mindig ment a napfényparki tesconál a mobilos és laptopsnál eddig mindig volt mindenféle :)
az ár már egy másik kérdés, de egy ezres körül mindegyikhez lehet kapni
az hogy felrakja a neked a telcsidre azt nem tudom, én mindig magamnak csináltam otthon :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38444) bitpork válasza pmheros (#38429) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez nem is arról szól, hogy használt meg 1,5 hónap. Én is vettem, ráadásul helyi fórumtárstól.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38445) Lacielvtárs válasza lugosi (#38442) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

sony erccson volt a páromnak androidos, de az gyilkos készülék :(
nem jött be neki, atom mód akadozott, meghülyült és társai
egyik mobilos srác azt mondta ha androidot akarunk akkor minimum dual core-s legyen a procija :)
nem tudom hogy ez igaz e, de tény hogy az ilyen 650-700 Mhz körüli telcsik iszonyat mód akadoznak az androiddal.
tehát lehet ezek fényben emelni kellene nekem a keretet
ha jól gondolom :R

de az ajánlatod és véleményed maximálisan nagyra értékelem :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38446) pmheros válasza Agyasima (#38434) üzenetére


pmheros
senior tag

Csak egy dolog jár a fejemben: vajon ki tudja magának ny*lni ?

nem vagyok tökéletes

(#38447) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hol tudok most venni 150 kg Cleopatra vető burgonyát?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38448) pmheros válasza bitpork (#38447) üzenetére


pmheros
senior tag

1 Móra-input Kft

2 dorozsmai nagybani. De ne úgy kérd hogy Cleopatra -t keressel, mert rámondja, hogy igen. De 100 -ból 1 lesz tényleg az

nem vagyok tökéletes

(#38449) Syl válasza Lacielvtárs (#38445) üzenetére


Syl
nagyúr

nem tudom hogy ez igaz e, de tény hogy az ilyen 650-700 Mhz körüli telcsik iszonyat mód akadoznak az androiddal.

Most nem tudod, vagy tény?
Mert nekem van sony-ericsson egymagos telefonom (ray, 512 mb ram) és semmi akadozás, semmi fagyás nincs vele. Igaz még a 2.3-as android fut rajta, mert a 4.0-hoz már kicsit kevés az 512 mega.
A lányom iphone 4s-se ios7-tel meg naponta akkorákat fagy, hogy zúzmarás lesz a konyhaablak! [link] De nagyon sűrűn csak úgy, spontán újraindul.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#38450) Rawulf válasza Syl (#38449) üzenetére


Rawulf
őstag

512MB rammal jól elvan ez az olcsó Qualcomm MSM8225 dual 1Ghz telefon is. :)
Persze ki kellett gyomlálnom pár hulladék programot. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.