Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) LÁZ válasza Rawulf (#15149) üzenetére


LÁZ
addikt

kimenet parája van, win-ig eljut, aztán driver update után eldobja a képet a dvi-ken, lehet a hdmi-n is, azt nem néztem, de egyébként meg okés, ram-órajel-gpuz pozitiv :D
Ismerősnél is néztem, ment fél órát driver nélkül, ahogy a windóz felismerte, aztán update után meg rotty...CF-be tökéletes :D

@rt06: kockásmellű :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#15152) bitpork válasza rt06 (#15150) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

És 1általán hogy lehet háttérképnek hívni vmit ami akkora h kirúgja a szemét az embernek? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15153) Rawulf válasza rt06 (#15150) üzenetére


Rawulf
őstag

A kapcsolója nem baszódott el véletlen?

12.6 beta driverrel sem megy?

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15154) Rawulf válasza LÁZ (#15151) üzenetére


Rawulf
őstag

Én eddig két embernél láttam hasonló gondot újabb Radeon-nal. Ott csupán az volt a gond, hogy a DotNet-et nem telepítette fel. Illetve a régebbi vga kártya driverét nem uninstallálta.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15155) LÁZ válasza Rawulf (#15154) üzenetére


LÁZ
addikt

bios kapcsoló sztem okés, majd hnap berakom, és ránézek, ha a d3 engedi, mert pörög az ójrós biznisz nagyon ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#15156) macilaci78 válasza rt06 (#15150) üzenetére


macilaci78
nagyúr

1600×1200-es felbontású moncsira hova többet?
800×600-ba meg még indokolatlanul sok is. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15157) SirRasor válasza FoxiestFox (#15140) üzenetére


SirRasor
őstag

Már rokonszenves vagy ;]

Más: Valakinek kell sárkányfa? Elég nagy, 3 ágú, cserepestül kb 5-7 kiló és ~100 centi magas. Boltban 4-6k, 1k-ért helyhiány miatt vihető.

Ugyanitt 50 literes akvárium 1k-ért vihető. Csak az alja karcos, de az úgyse számít.

Make Love not war!

(#15158) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Megpróbálom újra ami tegnap nem sikerült:

Valaki mostanában nem szeretne 10 ezer ft körüli kp-ért színház-. mozi-, Balaton Sound-, Sziget-,SZIN vagy valami hasonló jegyet vásárolni?

Mi ezek helyett inkább erre az előadásra szeretnénk elmenni: [link]

Ha te máshova, akkor tudnánk egymásnak segíteni!
Részletek itt:
[link]

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#15159) Rolly


Rolly
veterán

ki keresett itt albit? és hol talált végül?

(#15160) macilaci78 válasza Rolly (#15159) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kolleginám keres most a 10 éves kisfiával albit. Erre is jöhetnek ajánlatok.
Olcsó legyen és "tiszta-rendes". Lehet priviben bombázni. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15161) maláj válasza macilaci78 (#15160) üzenetére


maláj
őstag

az enyém is csak kislánnyal :K
a többi paraméter stimmöl ;]

(#15162) Rawulf


Rawulf
őstag

Tanulságos szavazás: (Ez nem politika!)

Ön lesittelne egy hetedikest?

Idézet egy hozzászólásból:
"Emlékszik valaki még a 12 éves késelőre a Blahán? Ha az ő 15 éves gyerekét késelte volna meg, örülne, ha csak egy kis ejnye-bejnyét kapna? Na speciel azzal a kis...-al nem vitették el a balhét. Tudta jól, hogy mit tesz és semmi,de semmi megbánás nem volt benne (készült vele riport). Visszatoloncolták Romániába, ennyit tudtak tenni..."

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15163) Digital válasza Rawulf (#15162) üzenetére


Digital
addikt

Szavaztam, naná hogy büntessék!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#15164) rt06 válasza Rawulf (#15162) üzenetére


rt06
veterán

szuloket buntetni (minimum, mintha ok kovettek volna el), gyereket nevelni (akar elzarva is)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15165) bitpork válasza Rawulf (#15162) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hogy őszinte legyek, leültetném. De a pereputtyával együtt. Második esetnél pedig a kivégzés lenne a legolcsóbb és legcélravezetőbb. Persze most élet ellenes minősített esetekről van szó.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15166) Rawulf


Rawulf
őstag

10 évre vinném le!

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15167) ben800 válasza Rawulf (#15162) üzenetére


ben800
aktív tag

Abban a riportban csak annyi volt a felháborító hogy ugye egyszer elkapták,és az intézetből csak úgy kisétált......
Ha jól tudom azután volt a késelés is ami megakadályozható lett volna,a sok lopással együtt!

[ Szerkesztve ]

(#15168) maláj válasza Rawulf (#15162) üzenetére


maláj
őstag

8 éves kortól büntetném a dolgokat ...
a szülőket 25 évre ha már nevelni nem tudták ...
a gyereket fiatalkorúak börtönébe 21 éves koráig, hogy megtanulja mi-merre-hány méter ...

élet ellenes cuccnál persze ...

(#15169) Attix82 válasza maláj (#15168) üzenetére


Attix82
őstag

Az a baj a börtönbe egymástól tanulnak + költség ígyis úgyis.

Egy szigorított katonai létesítmény kell (kiképzőtábor), oda bevinni aki senkinek és semmire se jók csak golyófogónak. Megtanulnák mi a rend.

Kiskorba még nevelhetőbbek, még a végén korrektebbek lesznek mint jónéhány szabadonfutó ember, a kemény nevelés miatt.

(#15170) macilaci78 válasza Attix82 (#15169) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Se sorkatonaság, se úttörő tábor, se semmi. kitől tanul a mai fiatal fegyelmet és tiszteletet, amikor a faszbukon kurvulnak és rajoskodnak?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15171) rt06 válasza macilaci78 (#15170) üzenetére


rt06
veterán

en se' voltam se kisdobos, se uttoro, se (sor)katona, megsem rohangalok embereket keselve, noket eroszakolva, boltokat kirabolva es felgyujtva
a neveles, a megfelelo ertekrend atadasa a szulok dolga lenne, ezert is irtam fentebb, hogy oket kellene buntetni, nem a gyereket

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15172) azbest válasza Rawulf (#15162) üzenetére


azbest
félisten

ez a legszebb rész:
"Gondoljunk csak bele, egy 12 éves gyerek számára valóban megoldás a szabadságtól való megfosztás? Mekkora hátrányba kerül az a 12 éves gyerek, aki ugyan bűnt követett el, ám mégis szeretne megfelelni az oktatási rendszer, majd a munkaerőpiac elvárásainak?"

Egy kiskorú a kollégium vagy az iskola területéről sem mászkálhat ki. Ha "lesittelik", akkor iskoláztatják, oktatják sőt még akár munkahelyet is biztosítanak neki. Persze nem a jelenlegi nevelőotthonokra gondolok, ahol csak felveszik a pénzt utánuk, de többet vannak kinn, mint benn.
Úgy látszik a nevelés ellene van a jelenlegi oktatási és munkaerőpiaci elvárásnak... és végülis... tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#15173) gabesz82 válasza macilaci78 (#15170) üzenetére


gabesz82
senior tag

én ezeket (tisztelet, fegyelem) a szüleimtől tanultam... nem kell ehhez se katonaság, se úttörőtábor... a gyereket egyébként se 14-15 éves korában kell nevelni, akkor már rég késő...

PSN: Morfologus82

(#15174) macilaci78 válasza rt06 (#15171) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez már eső után köpönyeg. Önmagában jobb nem lesz, az elégtétellel meg kitörölheted a segged.

gabesz82: Így van.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15175) rt06 válasza macilaci78 (#15174) üzenetére


rt06
veterán

"Ez már eső után köpönyeg."

ha igy allsz hozza, akkor minden buntetes az, hisz addigra mar ugyis ellopta, megolte, akarmit csinalt
a lenyeg nem az elegtetelen van, hanem az elrettentesen, s egy ilyen koru gyerek szerintem, azon tul, hogy a tette sulyat sem biztos, hogy egeszen kepes felfogni, a kovetkezemenyeit szinte biztos vagyok benne, hogy max erintolegesen (igy az elrettentes celja mas kell, hogy legyen, nem maga a gyermek)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15176) macilaci78 válasza rt06 (#15175) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én azt mondom, hogy a szülőt büntetni a gyerek bűneiért nem feltétlen célravezető. Minden esetre megoldás ilyen esetben szerintem nincs. A gyerekben kell valamit alakítani, hogy helyes értékrenddel menjen tovább az életben, de ezt nem lehet kivitelezni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15177) gabesz82 válasza rt06 (#15175) üzenetére


gabesz82
senior tag

egy ilyen gyereket szerinted el tudsz rettenteni bármivel? Annyi esze sincs, hogy felfogja, amit csinál az nagyon nincs rendben. Plusz a legnagyobb baj az, hogy szerintem ezekbe a "gyerekekbe" teljesen felesleges időt, energiát és pénzt ölni, mert az mind mind csak kárba vész, semmire sem mész vele. Tudom itt most lehetne írni, hogy de hát adjunk neki egy esélyt, szerintem teljesen felesleges, mert úgysem fog vele élni, ez a vérében van...

PSN: Morfologus82

(#15178) rt06 válasza gabesz82 (#15177) üzenetére


rt06
veterán

pont ezt mondom en is, hogy a gyermek nem igazan fogja fel es foleg nem merlegeli, milyen kovetkezmenyei vannak a dolognak, ezert az o buntetese max melldongetesnek jo, hatasa nem igazan lenne

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15179) ben800


ben800
aktív tag

Valaki nem tud ajánlani valami jó diákmelót,akár szeged környékén is!!
Mindenhova bejelentkeztem de nem nagyon hívnak...
Akár betonozni is elmennék,csak legyen munka :D

(#15180) LÁZ


LÁZ
addikt

Diablo 3 térképek 2 méretben, 3k - 5k
Diamond 6950 2GB 30k, tesztelt, hibás
LEGO 10188 85k
+terem és stoplis cipők is kallódnak

Beszámitás hardver vagy kp, esetleg Cherubion Fantasy Exkluziv kötetek

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#15181) bitpork válasza rt06 (#15171) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Te csak szimplán internet és pc fetisiszta lettél :D

Viccet félre.
Én simán el tudnám képzelni hogy ilyen ember-v kezdemény összes könyök és térd inát elvágni, oszt ha már nem tud önállóan bűnözni, akkor majd megtanulja becsülni a másikat.
Tudom egy köcsög vagyok, de jól esik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15182) rt06 válasza bitpork (#15181) üzenetére


rt06
veterán

erre sajnos nem tudnek anelkul valaszolni, hogy kitiltsanak, igy inkabb lezartnak tekintem a beszelgetest

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15183) maláj válasza bitpork (#15181) üzenetére


maláj
őstag

nekem is azt mondogatja a főnököm szép csendben, hogy nem kellene minden bűnözőnek a kezét a satupadba fognom :C
és legyalulni sem az alkarját :DDD
sőt a hegesztőpálcáért is kár amit rápazarolnék a delikvensre :D

(#15184) bitpork válasza rt06 (#15182) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Félreértés ne essék. Nem bántónak szántam. Mert ugye mi itt mindannyian geek-ek vagyunk.
A másik része meg, nos, asszem belőlem nem lenne a legjobb belügyminiszter :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15185) macilaci78 válasza maláj (#15183) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hegesztőpálcának szvsz ugyan mindegy. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15186) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Akkor már ide is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15187) LÁZ


LÁZ
addikt

LÁsZló napi legózás

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#15188) pmheros válasza macilaci78 (#15186) üzenetére


pmheros
senior tag

köszönöm, ez igazán jó volt :D

nem vagyok tökéletes

(#15189) martonx válasza macilaci78 (#15176) üzenetére


martonx
veterán

Abból kiindulva, hogy legutóbb a Bartók téren a kis cigány gyerek elvette a kisfiam biciklijét, majd amikor levettük róla, a rokonai majdnem megvertek bennünket, szerintem igenis büntetni kellene a szülőket a gyerek bűneiért.
Szép, meg jó dolog polkorrektnek lenni. Másrészt szerintem nincs polkorrekt ember, csak tapasztalatlan ;]

Én kérek elnézést!

(#15190) LÁZ válasza martonx (#15189) üzenetére


LÁZ
addikt

az a baj, hogy a szocializáció teljes hiánya, és az arra való hajlandóság legcsekélyebb jele is hiányzik náluk, az egyedüli üdvös megoldásnak a bezárást tartanám, de mint mehikóba, be a börtönbe, aztán a többit meg oldják meg maguk.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#15191) Rolly válasza bitpork (#15181) üzenetére


Rolly
veterán

szerintem inkább minden kis pélőt le kéne vágni és 40-50 év múlva megoldja a természet a problémát :)

[ Szerkesztve ]

(#15192) Rawulf


Rawulf
őstag

Ha már este a Red Alert 3-as csajszik szóba kerültek.

Mai hír. Jenny McCarthy 39 évesen ismét a Playboy címlapján! :P

Na és persze ő volt a játékban Tanya, a szövetségesek kommandósa. ;)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15193) fecus


fecus
őstag

Tiszteletem!

Van valakinek 1-2 db, csoki árban eladó, 1-2GB-os, működő, pendrive? CD helyett. Telepíteni szeretnék optikai meghajtó nélkül, de itthon minden pendrive tele van valami fontossal.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#15194) fecus válasza Rawulf (#15192) üzenetére


fecus
őstag

Csak az a sok retusálás ne lenne! :N

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#15195) maláj válasza fecus (#15193) üzenetére


maláj
őstag

nálam is ez a szitu ;]
a linuxnak elég lenne 1 GB-os motyó is :)

(#15196) Rawulf válasza fecus (#15194) üzenetére


Rawulf
őstag

Jajaja!

Retus nélkül, de sminkelve! :)

Nekem egyébként van egy Real Madrid 1GB pendrive-om, de el nem adom. :D

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15197) Polemius válasza SirRasor (#15157) üzenetére


Polemius
aktív tag

"Valakinek kell sárkányfa?"

Nem harap? Osztán felügyelet nélkül hagyva nem okoz-e tüzet? :DDD

Találkozót meg a jelek szerint úgy kellene szervezni, hogy mindenki külön asztalnál ülne. :))

(#15198) maláj válasza Rawulf (#15196) üzenetére


maláj
őstag

margit-os pendrive-ot elvből nem teszek a gépembe :DDD

(#15199) pschio válasza LÁZ (#15187) üzenetére


pschio
őstag

Laci napra Lacinak!

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#15200) LÁZ válasza pschio (#15199) üzenetére


LÁZ
addikt

:DDD :DDD :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.