Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15501) Polemius válasza hodigy (#15500) üzenetére


Polemius
aktív tag

Feketesas utcában* a lakatos? (Amúgy általában nem bonyolult, de jól jön hozzá egy ilyen szerszám.)
Mennyire sürgős, hogy kinyisd?

*Ha minden igaz, Feketesas utca 20.

[ Szerkesztve ]

(#15502) hodigy válasza Polemius (#15501) üzenetére


hodigy
csendes tag

Köszi, holnap jó lenne a végére járni, de igazából nem sürgős, nincs benne romlandó (remélem). :)

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#15503) macilaci78 válasza hodigy (#15500) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bármelyik kulcsmásolót megkérdezed a városban és útbaigazít.

Jaja, a Feketesas utcait én is ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15504) Frenky89 válasza maláj (#15485) üzenetére


Frenky89
őstag

Az nice, mert addig sem ok, hogy amúgy is max. 30-cal lehetne menni keróúton, de ha jól sejtem akkor az említett szakasz gyalog és kerékpárút, ahol viszont 20 a max. ;)

(#15505) FoxiestFox válasza maláj (#15497) üzenetére


FoxiestFox
félisten

vegyél egy robogót

(#15506) FoxiestFox válasza bitpork (#15496) üzenetére


FoxiestFox
félisten

az oldboy nagyon fasza volt :)

(#15507) bitpork válasza FoxiestFox (#15506) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mifene, csak nem megnézted?! :Y
Meg vagyok döbbenve...
Akkor majd még keresek jó filmeket neked.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15508) Rawulf válasza FoxiestFox (#15506) üzenetére


Rawulf
őstag

Akkor itt egy kis thaiföldi horror 2007-ből: :DDD
ALONE TRAILER

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15509) Rawulf


Rawulf
őstag

Persze nálam még mindig a Fist of Legend viszi a pálmát:
http://www.youtube.com/watch?v=ev9N9OELyjk
http://www.youtube.com/watch?v=DuH0YGdU0Pw
Ez a film ihlette a Mátrix készítőit (sajnos). :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15510) Denniss


Denniss
tag

Jogos vevői öntudat, avagy vajon hol hibáztam? :D

Ha azt hallod hogy a GPS vétel megszűnt, az nem azt jelenti hogy már nem árulják a boltokban... "Ajánlom hogy nagyon csöndbe maradj, mert rossz lóra tettél szert!" by MrSutyerák

(#15511) FoxiestFox válasza Rawulf (#15508) üzenetére


FoxiestFox
félisten

a horror nem igazán az én műfajom, de azért kösz :)

(#15512) Attix82 válasza Denniss (#15510) üzenetére


Attix82
őstag

Nincs ebbe semmi érdekes....van ilyen. Ha nem tetszik vegye máshol, ahogy írta is. Sokat lelkizel ezeken :).

(#15513) Rawulf válasza FoxiestFox (#15511) üzenetére


Rawulf
őstag

Ez nem olyan belezős, gore film.
Csavaros thriller story egy kis ijesztgetéssel és a végére egy slusszpoénnal. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15514) FoxiestFox válasza Rawulf (#15513) üzenetére


FoxiestFox
félisten

akkor lerántom

(#15515) Rawulf válasza FoxiestFox (#15514) üzenetére


Rawulf
őstag

A 6.4 imdb pontszám szerintem objektív...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15516) Rhino666 válasza Rawulf (#15515) üzenetére


Rhino666
őstag

Ahogy a gyalázatosan szánalmas Stepheng King's The Mist 73%-a, vagy a siralmas 28 Days Later... 76%-a is? Ezek 30%-ot se érdemelnek, fércmű mindkettő. Az IMDb elég furcsán pontoz... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#15517) Syl válasza Rhino666 (#15516) üzenetére


Syl
nagyúr

Ízlés kérdése. Nekem mindkettő megfelelő. Ellenben erre nem adnék 20%-ot sem. :N

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15518) Rawulf válasza Attix82 (#15512) üzenetére


Rawulf
őstag

Még annó, mikor számtech boltban dolgoztam, biza volt egy emberke, akinek azt mondtam, hogy soha többet ne tegye be a lábát a boltba. HS2000-nél párszor összefutottam vele.
Sőt. Itt a ph!-n is belefutottam olyan vevőbe, hogy szintén a "sose üzletelj vele" dobozba került. ;]
Ugyanott volt (na akkor kijött belőlem a rasszista), mikor egy sötét alaknak nem tudtam elmagyarázni, hogy sima EDO ram nem lesz jó a 486-osáhaz, csak a 32bites.
"Hozzak neki sima EDO ram árban 32 bitest..."
A vége az lett, hogy sima EDO ramot minden áron rendelni akart.
Aláírt egy papírt, hogy ha nem lesz jó a gépében kompatibilitás miatt, akkor nem hozza vissza.
Na persze visszajött, hogy rosszak a ramok. Értetlenül nézte, mikor egy Socket7-es Acorp alaplapban pöccre, simán jók voltak.

Volt már, aki nekem esett a hardverapróban, hogy csak az árakat akarom letörni a hirdetésemmel. Nem tetszett neki, hogy a Momo Racing Logitech kormányt fele annyiért árultam, mint ő és fotózzam le neki a terméket, mert nem hiszi el, hogy létezik nálam a termék.
Szintén ugyanitt megvádoltak, hogy kamu volt a hirdetésem. Neki meg az nem tetszett, hogy azok közül, akik előtte jelentkeztek be a cuccért, volt egy komoly vásárló, aki beelőzte.
Mivel mostanában nem egyszer úgy hirdettem, hogy csak szegedieknek, személyes átvétellel (egy rakás idióta így eleve kilőve). Az milyen már, hogy sértődve közli velem, hogy "fizetne, nehogy már ne lehessen postázni".
Az igazi facepalm meg, aki egy hétig nézegette a hirdetésemet, hogy "ezt meg kéne venni" és mikor egy hét után a híredést érvénytelenítettem (mivel elkelt), akkor ki volt akadva, hogy milyen dolog az már, hogy ilyen gyorsan megszűnik egy hirdetés.

Ha ezeken mind rágódnék, akkor betegebb lennék, mint amilyen beteg elme most vagyok. :)
Hál'istennek, ha nem boltként üzemelsz, akkor megválogathatod az ügyfeleidet.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15519) Rawulf válasza Rhino666 (#15516) üzenetére


Rawulf
őstag

Nana! Nehogy le akarj vezetni ilyet abból, amit írtam. Én arra céloztam, hogy kivételesen egyet értek az imdb Alone 2007 értékelésével.
A sötét lovag szerintem is fos volt...

"MTV South Park éppen : - Azt mondtuk, hogy nőjjön fel végre. Erre kinyírta a plüssállatait." :DDD

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15520) LÁZ válasza Rawulf (#15518) üzenetére


LÁZ
addikt

de még hány ilyen idióta van itt a ph-n, te jó isten, ofkorsz, a jelenlévők mindig kivételek :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#15521) Rhino666 válasza Syl (#15517) üzenetére


Rhino666
őstag

Fura az ízlésed... :F :P

(#15519) Rawulf: Az Alone nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#15522) Attix82 válasza Rawulf (#15518) üzenetére


Attix82
őstag

Én szoktam olvasgatni, hogy kivel ne üzletelj topikot. Nagyon sok probléma elkerülhető lenne, ha lefektetik korrektül vétel előtt a szabályokat....szerintem 80% elkerülhető lenne.

Amúgy meg nálam ha valaki rendel, és nem tetszik, vagy valami miatt nem kell én nem pattogok. Joga van visszahozni, akkor vagy kicserélem neki másikra, vagy vissza a pénz. Sose gondolkodtam ilyen dolgon....
Max rendelésnél megnézem kompatibilis e a dolog, ha nem akkor írok neki....de van amikor nem is abba a gépbe szánja amit esetleg megrendelt kb kompletten :)

De amúgy vannak akik már sokat kérnek, nyomtató. Elviszi, rá 1 héttel szól, hogy nem tudja felinstallálni az XPre, megáll félúton. Mondom neki, egy másik gépbe, vagy esetleg win7el otthon próbálják ki, hogy a készülék jól működik e. De ők ezt nem tudják, menjek ki helyszínre és csináljam meg :)...mondom neki, hozzák vissza, itt megnézem fel tudom e rakni, ha igen akkor a készülék megfelelő, azóta se jelentkezett :)...

De rengeteg történet van, de ugye szabályokat betartva kell megoldani ezeket. Eddig semmi problémám nem volt senkivel sem. Mindig találtunk megoldást az ügyféllel.

[ Szerkesztve ]

(#15523) Rawulf


Rawulf
őstag

:C

"Please state the nature of the medical emergency."

(#15524) Syl válasza Rhino666 (#15521) üzenetére


Syl
nagyúr

Tudom :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15525) bitpork válasza Rawulf (#15523) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez már kicsit régi....néha át kell nézni a Milyen autót vegyek? topikba és ott láthatsz ilyeneket is. :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15526) Rolly válasza bitpork (#15525) üzenetére


Rolly
veterán

ez olyan, mint egyik ismerősöm vett egy 8 éves Tourant benne kb 100.000 km-rel ... mondtam neki, hogy ennél biztos több van benne ... mert én nem megyek sokat de így is megvan az évi 20-25 ezer km...

(#15527) macilaci78 válasza Rolly (#15526) üzenetére


macilaci78
nagyúr

13 éves VW Boránkban nincs 50k km sem. Ünneplős autó, na. :D

Ezzel szemben a Lada Samarában belecsavartunk 25 év alatt 250k km-t. Ebből 180k km-t az utóbbi 10-11 évben, mióta öcsémmel jogsink van. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15528) bitpork válasza macilaci78 (#15527) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Te tudod ugyn de én nem csavarni hanem vezetni szoktam a kocsit :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15529) Rolly válasza bitpork (#15528) üzenetére


Rolly
veterán

ha csavarod akkor kevesebbet fogyaszt :)

(#15530) Zoli1222 válasza Syl (#15517) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát akkor szégyelld magad! :)

(#15531) Syl válasza Zoli1222 (#15530) üzenetére


Syl
nagyúr

El is bujdosok gyorsan szégyenemben :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15532) macilaci78 válasza bitpork (#15528) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A km-óra bowdenjét csavartuk előre a főtengelyen keresztül... ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15533) Zoli1222 válasza Syl (#15531) üzenetére


Zoli1222
őstag

Helyes! ;] Mert azért jóval többet ér, mint 20%.

(#15534) Syl válasza Zoli1222 (#15533) üzenetére


Syl
nagyúr

30-at? :DDD ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15535) Zoli1222 válasza Syl (#15534) üzenetére


Zoli1222
őstag

Haladunk! :) Nem te vagy a puzsér? :D

(#15536) Agyasima válasza Zoli1222 (#15535) üzenetére


Agyasima
senior tag

MI EZ A SZELLEMI KÚTMÉRGEZÉS?!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#15537) Syl válasza Zoli1222 (#15535) üzenetére


Syl
nagyúr

Ki/mi a f*sz az a puzsér? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15538) Zoli1222 válasza Syl (#15537) üzenetére


Zoli1222
őstag

(#15539) Syl válasza Zoli1222 (#15538) üzenetére


Syl
nagyúr

Hiába. Évek óta nem nézek tévét. :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15540) Zoli1222 válasza Syl (#15539) üzenetére


Zoli1222
őstag

Erről anno én is a comment:com-on olvastam/hallottam. Tv-t már én se nézek 1 ideje.

(#15541) martonx válasza macilaci78 (#15527) üzenetére


martonx
veterán

Mióta pár éve átszoktam biciklire, az én autmbanis nagyon lassan gyűlnek a kilóméterek. Most 10 éves, és májusban csináltattam a 135.000-es kötelező szervízt. Ennek a 135K-nak a nagy része az autó élete első 10 évében ment bele. Az utóbbi 3 évben, összesen ha 15K-20K jöhetett össze.

Én kérek elnézést!

(#15542) maláj válasza Rick4 (#15498) üzenetére


maláj
őstag

rikárdó
azért én ha vezetek (mind1 milyen technika van alattam 2 vagy 4 kerekű) másra nem figyelek csak az adott dologra épp (gyk. vezetés) speciel rádiót hallgatva vagy pl. mp3-at biciklin nem tudok mivel a figyelmem csak az úton van :)

ha elém lép vki fékhatáron belül akkor hidd el neki fog jobban fájni mert én pl. lerepülök a technikáról de a másik félre rázúdul a bicikli + az én súlyom is, lendületem, stb.

tisn
ezzel az 1 bites luzer dologgal kár próbálkozni mert csak rosszul tudsz belőle kijönni velem szemben ...
én is szinte csak tekerek mióta a benzin 200+ Ft-os árfolyamban mozog úgyhogy tudom mi-merre nyugi :) de ha felfogja az ember, hogy autóba ülve a jobb oldalon kell közlekedni akkor azt is felfogja, hogy a járdára "gravírozott" ;] bicikli embléma nem véletlen van odatéve.
ha beborítom akkor majd elgondolkodik, hogy mit is ronthatott el és legközelebb majd jobban fog rá figyelni - "b" verzió máskor is a bicikli úton csámborog és elcsapja 1 másik ember is aki még meg is tapossa bónuszként ... valamiből már csak tanulni fog :K

Frenky89
előfordulhat :D de ilyen mélységében nem érdekel már a dolog ;]

dying_star
gondolkodtam régen rajta persze csak akkor nem volt ~ 200k-m + a benzin ugye megintcsak kizárja a dolgot :)

szerk:
biztos ami biztos ma is majdnem beborítottam 2 tagot baktó fele menet :DDD
nyilván bennem van a hiba, hogy a megfelelő helyen akarok közlekedni ;]

[ Szerkesztve ]

(#15543) FoxiestFox válasza maláj (#15542) üzenetére


FoxiestFox
félisten

szóval nem elkerülni szeretnéd a baleseteket, hanem megleckéztetni a figyelmetleneket?
ez tényleg elég egybites, ne haragudj :)

mondhatni, sötétmagyarmentalitásos.

nem fognak hozzád alkalmazkodni a forgalomban résztvevők
neked kell hozzájuk, ők vannak többen

ennyi erővel, aki nem szabályosan/neked tetsző módon közlekedik, nyugodtan csapd meg egy baseballütővel, kb olyan, mintha beleszállnál bringával :U

(#15544) Rolly válasza FoxiestFox (#15543) üzenetére


Rolly
veterán

azért azt tartsuk már szemelőtt, hogy nem viccből találták ki a kerékpár sávot ... ettől még nem kell elütni aki ott megy gyalog, de attól aki ott megy gyalog azt se nevezném 2 bitesnek ...

(#15545) FoxiestFox válasza Rolly (#15544) üzenetére


FoxiestFox
félisten

egyértelmű hogy az a hibás, aki nem tarja magát a szabályokhoz, de az nem megoldás, hogy "ok, ha elém jön, jól elcsapom, mert úgyis gyorsabban megyek, mint ott szabadna.."

(#15546) maláj válasza FoxiestFox (#15545) üzenetére


maláj
őstag

a másik ötletem még az volt, hogy leszállok a technikáról és még én kérek alázatosan bocsánatot, hogy szeretnék a nekem fenntartott sávban közlekedni :DDD

(#15547) pilóta válasza maláj (#15546) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem ne bonyolítsd túl. Rá kell csöngetni a rossz helyen bóklászókra, és nem kell agyatlanul száguldani.
Mindenki jól jár, és egészben is marad :K

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15548) martonx válasza maláj (#15546) üzenetére


martonx
veterán

ennél engem jobban zavar, amikor a f... biciklisek a sima gyalogos járdán közlekednek. Erre tökéletes példa a Tisza Lajos krt, ahol végig nincsenek kitiltva a biciklisek, mégis a 90%-uk a járdán közlekedik. Borzalmasan irritáló.
Amikor biciklivel járdára festett kerékpár úton megyek, kerülgetni kell ugyan a gyalogosokat, de közel sem olyan vészes a dolog, mint gyalogosként a járdán folyamatosan hátrafelé figyelni, hogy mikor üt el egy arra bicikliző paraszt, aki fél kimenni az autók közé, de azért szeret gyorsan menni.

Én kérek elnézést!

(#15549) pilóta válasza martonx (#15548) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mondjuk a Tisza Lajoson konkrétan tilos biciklizni, de a Feketesas az elkerülő útvonal...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15550) maláj válasza pilóta (#15547) üzenetére


maláj
őstag

nincs mivel csengetni :C

szerk:
Tisza Lajos krt. ahol ilyen fura díszburkolat van tán a gyermekorvosig ???

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.