Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60601) dethroner válasza DarkByte (#60600) üzenetére


dethroner
veterán

Bírják :K nálunk 2019 november óta, szinte minden parkoláskor be van hajtva. De csak ennyiért nem költök rá, ablak sosincs lehúzva. Korábban akartam venni olyan cuccot, ami örökre kikapcsolja a SS módot, de csajom lebeszélt róla. Azt mondta már megszokta hogy indítás után nyúl a gombhoz és kinyomja. Szval ilyesmire nem kell költenem, SS és tükör egy-egy gombnyomás. :C

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#60602) mefistofeles válasza DarkByte (#60600) üzenetére

Huh, ez nekem már egy Swiftnél sok. Szerintem Cunaja kolléga már lazán jár 7 misinnel. Persze nincs ezzel baj, különbözőek vagyunk. Az egész csak igény és pénztárca függvénye.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#60603) 2ozzmexy válasza mefistofeles (#60602) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Ez igazából csak helyetted nyomja a gombokat, ha alapból nem lehet gombnyomásra behajtani a tükröket és hátul mondjuk manuális az ablak akkor azt természetesen nem húzza fel.

Én is gondolkoztam rajta, mert a Vitarához szerettem volna, de sajnos abban a GL+-ban még a tükör behajtása manuális... :( Majd ha idővel rámszakad az OTP és lecserélem a tükreit villanyosra, majd akkor talán beépítek egyet én is. ;)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#60604) roti86 válasza DarkByte (#60600) üzenetére


roti86
őstag

"Nem tudom mennyire bírják a tükörbeli motorok azt a strapát, hogy minden záráskor-nyitáskor igénybe vannak véve."

Egyszerű, a tükör behajtásáért felelős csatlakozót a komfortmodulon nem kell bedugni, így nem fogja minden lecsukásnál behajtani, megmarad a gombra való működés. Nálam így van az S-Crosson ;)

(#60605) Cunaja válasza mefistofeles (#60602) üzenetére


Cunaja
addikt

Annyi nincs, de már 6 kiló ráment. Ha megjön, még 1kg, rá ugrik. Így elmondhatjuk, hogy mindennel együtt a GLX swift 6.8 milla lesz. Egyszer veszek autót és akkor megadom neki amit szeretnék. Igaz 7-hónap kell az autóhoz, volt idő válogatni dolgokat és a pénzt költeni. Sokkalom, de ez van. A dísztárcsa szett pl. miattad lett megvéve. :K

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60606) simonjoe válasza DarkByte (#60600) üzenetére


simonjoe
senior tag

OFF autó, 14 éves és a nejem a garázsból való ki-beállásnál állandóan behajtotta. A jobb oldali 1xcsak nem csukódott be pusztán a feléig. Nagyjából úgy egy évig volt ez a jelenség, a minap én is nagyon ráhúztam a garázskapura, így kénytelen voltam behajtani, és most műxik rendesen. Azóta többször próbáltam már és most minden rendben van. De, az egy örök igazság, semmi sem tart örökké.

Joe

(#60607) mefistofeles válasza Cunaja (#60605) üzenetére

A dísztárcsa szett az nem tétel... :DDD viszont kurva jól néz ki....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#60608) mefistofeles válasza Cunaja (#60605) üzenetére

Persze nincs ezzel semmi gond. Klassz lesz a járgányod!

Várjál, hogy jön ki a matek? Ha 700-at költesz pluszban akkor az én árlistám szerint sehogy s jön ki a 6,8 misi. Vagy neked már van egy régebbi rögzített árad?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#60609) Cunaja válasza mefistofeles (#60607) üzenetére


Cunaja
addikt

Éppen ez a lényeg. A többi kiegészítő is tetszik nekem amit vettem. Csak a kamera rendszer volt 120, ami most az Astrában van, mivel nem jött meg a kocsi időre.
Amúgy mindenből néztem az olcsóbb dolgot. A kartám se 90, mert nem a gyári kerül bele.
Szek.
Az ablakokat, meg elfelejtem felhúzni, ezért is jó lesz a komfort modul.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60610) Qtya123 válasza roti86 (#60604) üzenetére


Qtya123
őstag

Igen, ez egy jó megoldás. Ha esetleg veszek komfort modult én is így oldom meg. Nem akarom, hogy a tükröket milliószor hajtsa be. Maradjon az szépen kézi vezérlésű a gombról. Én olyankor szoktam csak behajtani, ha szűkebb helyre parkolok.

Az ablak felhúzás viszont hiányzik, ezért tervezem a komfort modult. Megszoktam a régi autón és itt sokszor elfelejtem felhúzni, mielőtt leállítom, utána meg mérgelődök. Ha rááll az agyam egy idő után és nem felejtem el felhúzni, akkor nem veszek, ha képtelen leszek alkalmazkodni, akkor veszek. :DDD
__________________________________________________________________________________________

Ja, közben elkészült az alváz+üregvédelem: [kép]

Megkapta a törődést, most szépen szolgáljon engem az autó gond nélkül úgy 8-9 évet, mert elkenem a száját, ha nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#60611) dethroner válasza Qtya123 (#60610) üzenetére


dethroner
veterán

12 év átrozsdásodásra adott gari mellett minek az alvázvédelem?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#60612) Qtya123 válasza dethroner (#60611) üzenetére


Qtya123
őstag

Mert nem 12 éves koráig használom. Most lesz idén 9 éves, 18-19 éves korig marad, ahogy az előző IS200 is addig maradt.

Ott is ment a nézés, hogy 11 éves korában minek csináltattam meg a védelmet. Aztán mikor a 15-16 éves kor környéke eljött, a márkatársak elkezdték kutatni a jó karosszériásokat, mert hopp, rügyezik a küszöb sarka, a sárvédő, stb... És repkednek a 3-400e Ft-os végösszegek lakatolás+fényezésre.

[ Szerkesztve ]

(#60613) Cunaja válasza Qtya123 (#60612) üzenetére


Cunaja
addikt

;] Nem csak én költök a kocsira.
Mindenkinek ami tetszik, arra költ és a pénztárca bírja.
Nem vagyok milliomos, de nem sajnálom az autótól az ilyen dolgokat.
A kollégám azt mondja, minek neked annyi csecse és annyi extra, a felét se fogod kihasználni.
Erre én, csak annyit mondok, az én autóm (lesz) és kész.
Te úgysem fogsz benne ülni, csak 1x mer ez nem taxi fuvarozó autó.
Most az opelban, van amikor 4-en ülnek kollégák. A Swiftbe, senki se lesz csak 1x. ;] 800ft benzinnél minden kiló számít, illetve ne lakják le.
#60610:
Ha rááll az agyam egy idő után és nem felejtem el felhúzni. Nem fog ráállni, mert évekig azt szoktad meg.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60614) Qtya123 válasza Cunaja (#60613) üzenetére


Qtya123
őstag

Nekem 2007-től volt veterán korú hobbi Zsiguli, plusz ugye a többi autót is öreg koráig használom. A tapasztalatok megvannak hosszú távra az alvázvédelemmel. És annak hiányával is.

Ha valaki új autót vesz és kb 10 éves korában eladja, annak nyilván nem kell ilyennel foglalkozni, de öreg korra meghálálja.

(#60615) Cunaja válasza mefistofeles (#60583) üzenetére


Cunaja
addikt

Éppen tegnap beszéltünk róla.

#60614: Nem tartozom én sem, a 2-3 évig van autóm hívők táborához. Persze maximálisan meglehet őket is érteni, mert mindig új technikában ülnek. Nálam a fő cél az üzembiztonság és a cél elérése. Az opelom is lehet jobban karban van tartva, mint némelyik évtizedekkel fiatalabb autó. Egyszóval, arra én sajnálnám a pénzt, hogy pár év múlva lecseréljem a kocsit. Ha az élet engedi, a Suzu se lesz nyugdíjas még 20-évesen se. Ha az opelben lenne klima és nem tiltanák be, illetve a szmogriadó alatt is lehetne vele menni, akkor nem lennék itt a fórumon.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60616) AMD Power


AMD Power
titán

Tavaly volt a gép ózonos klíma tisztításon és töltésen. Most csak egy klíma bombás tisztitást kapott csak. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60617) Cunaja


Cunaja
addikt

Következő fura kérdésem. Suzuki feliratos rendszámtábla tartót nem tudtok véletlenül? Első dolgom az lesz, hogy lecserélem az eredetit, mert véletlenül sem szeretném reklámozni a kereskedőmet. Simát találtam, de az olyan semmilyen. Esetleg van olyan ahol1 autóra is foglalkoznak vele egyediben? Olyanokat találok, ahol egy halommal kell minimum rendelni.
A sima Suzukis meg sehol nincs készleten.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60618) cigam válasza Cunaja (#60617) üzenetére


cigam
félisten

3D nyomtató topikban kérdezz rá, esetleg [link]

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#60619) Cunaja válasza cigam (#60618) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Van Suzuki is. Lehet rendelni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60620) cigam válasza Cunaja (#60619) üzenetére


cigam
félisten

Mondjuk a képeken az autó felé néz a felirat. Nem úgy lenne praktikus, ha pl. szemből nézed az elejét, akkor el tudd olvasni?
Hányan nézegetik a motorházon hasra fekve? ;]

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#60621) Jadro válasza Cunaja (#60617) üzenetére


Jadro
veterán

Majd a rendszeres szervizeken mindig szólj, mert automatikusan lecserélik... Nekem most szebb lett mint az eredeti, kevesebb rajta a felirat és az is diszkrét. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#60622) tboldi válasza Cunaja (#60617) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is rendeltem #hondahungary feliratos keretet, de nem tetszett, rájöttem, hogy a kevesebb több, és sebbenzinnel ledörgöltem. Most sima fekete, és amúgy kifejezetten jó minőségű műanyag, nem a teszkós törékeny fajta. :)

A Lancián meg nincs is, valamelyik tulajdonoselőd odaszegecselte. Papírforma szerint szabálytalan, de már 10+ éve így műszakizik. :D

[ Szerkesztve ]

(#60623) tboldi válasza cigam (#60620) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt a részt 90°-kal fel kell hajtani, úgy rögzül a tábla a keretbe. ;)

(#60624) szabonagyur válasza tboldi (#60622) üzenetére


szabonagyur
félisten

A régi matricát szépen le kéne szedned :P
Csalódtam ;]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#60625) blakey válasza cigam (#60620) üzenetére


blakey
titán

Mondjuk a képeken az autó felé néz a felirat. - "kifelé" van hajtva. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60626) tboldi válasza szabonagyur (#60624) üzenetére


tboldi
nagyúr

Valaki már előttünk megpróbálta, az ott foltokban csupasz fém. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60627) Cunaja válasza tboldi (#60622) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Igaz, sima lesz. Így nem fogom a feliratot megunni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60628) mefistofeles válasza Cunaja (#60615) üzenetére

" Nem tartozom én sem, a 2-3 évig van autóm hívők táborához"
Ez szerintem nem hit hanem szimplán pénztárca kérdése. Ne mond, hogy ha nem kéne számolgatnod akkor 15 évig hajtanál egy vasat, mikor jönnek a modernebb, szebb, gazdaságosabb modellek.
Én se azért hajtottam 14 évig a swiftemet mert nem tudtam volna elképzelni újabbat.
Nem vet fel a pénz és imádom az új verziót (a régit is szerettem) de ha tehetem, tuti nem várok a cserével 14 évet.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#60629) cigam válasza blakey (#60625) üzenetére


cigam
félisten

Aha... erre nem gondoltam :B Köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#60630) simonjoe válasza mefistofeles (#60628) üzenetére


simonjoe
senior tag

Azért én ezt a gazdaságosságot nem nagyon látom az új autókon. Pontosan ez a bajom, nem találok "méltó" utódod. Olyat ami erős, nagy csomagtartója van, kényelmes és keveset fogyaszt. :((

Joe

(#60631) Napfénysüti válasza simonjoe (#60630) üzenetére

Erős és keveset fogyaszt, ez a lehetetlen párosítása. :)

Més que un club!

(#60632) 2ozzmexy válasza Napfénysüti (#60631) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

A kevés és az erős nem egzakt jelzők, ahogyan a nagy sem. A Vitara csomagtartóban a swiftehez merten nagy és erősebb is a motorja. A fogyasztást nem tudom megitelni... :R :DDD

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#60633) Cunaja válasza mefistofeles (#60628) üzenetére


Cunaja
addikt

"Ne mond, hogy ha nem kéne számolgatnod akkor 15 évig hajtanál egy vasat"
1-év alatt raktuk össze a Swift árát, egy hónapos nyaralás után. Egyszóval megengedhetném magamnak, hogy 2-3 évente verdát cseréljek, de nem teszem. Az S-Cross-t is megvehettem volna, de azt sem teszem. Meghaladja a lélektani határt. Az a típusú ember vagyok, aki megbecsüli ami van, illetve addig használja azt, ameddig csak lehet. Ha 10-év alatt tönkre megy, lesz új autó, de ha nem, akkor ha tehetem, még 25.év múlva is a Suzut nyomom. Érted a felfogást? Nem hencegésből írtam, amit írtam, csak, hogy értsd meg a dolgokat. Megveszem, amit megéri katagóriának tartok, de semmi többet. A 2-3 éves autó csere, nem éri meg kategória nálam. Inkább elnyaralok 3 millát egy hónap alatt, mint vegyek egy új autót. Ez csak egy példa volt.
Nézd ezt a rendszámtartót inkább, ez nekem tetszik és valószínű megrendelem, ha nem beszél le róla valaki, mert ismeri.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60634) tboldi válasza Cunaja (#60633) üzenetére


tboldi
nagyúr

Inkább ilyet vegyé’!


(#60635) simonjoe válasza Napfénysüti (#60631) üzenetére


simonjoe
senior tag

OFF autó, a Passat CC közel 200 lóval 400Nm-el a legalacsonyabb fogyasztás 4,4. Pályán 150-es tempóval csomagokkal, Zasszonyal meg egy kutyával 5,5l. 7 literes fogyasztásom akkor van, ha a vonóhorgon bringaszállító, rajta 4 kerékpár, négy utas és a hozzájuk tartozó csomagok. (egy hétre való személyes cuccokkal) Pályán 130-140 körüli sebességgel. A csomagok beférnek, az utazás négy embernek kényelmes. Nos, erre keresek alternatívát.

Joe

(#60636) Cunaja válasza tboldi (#60634) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez sem rossz. Ilyesmi.
Nem rezonál be a rendszám?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60637) hemaka válasza simonjoe (#60635) üzenetére


hemaka
nagyúr

Van csomó, csak kérdés a keret...

(#60638) Cunaja válasza tboldi (#60634) üzenetére


Cunaja
addikt

Közben konzultáltam az asszonykámmal és 4 típus közül, a fentebb linkelt grafit metált választotta. 2-napon belül itt lesz.
Csak nehogy a kereskedésben cseréljem még le. Lehet azt fogom tenni, mert a közútra nem vagyok hajlandó kimenni a nevükkel.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60639) SirKero


SirKero
őstag

Értelmes árban ( itthoni viszonylatban ) vevő lennék rá.
[Bemutatkozott a teljesen új Suzuki Grand Vitara]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#60640) simonjoe válasza hemaka (#60637) üzenetére


simonjoe
senior tag

Sajnos nincs! Egy komponens, hiányzik, az pedig a fogyasztás. Minden más megtalálható egy tucat márkában.

Joe

(#60641) Qtya123 válasza mefistofeles (#60628) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem feltétlen pénztárca kérdés. Értékrend, szemléletmód kérdése is.
Én például, mint korábban is mondtam 5-6 havi bevételnél többet nem vagyok hajlandó autóért adni. Ami belefér az belefér, ami nem az nem. Pedig nagyon szeretem a jó és szép autókat.

Ha egy normálisabb új autó férne bele ebbe, akkor nyilván én sem bohóckodnék alvázvédelemmel, meg a használt autós hercehurcával, hogy találj jót, írasd át stb...
De akármennyi megtakarításom is van, akárhányszorosa egy adott autó árának, az nem autóra van. Akkor sem fektetek bele több pénzt, mint az az 5-6 havi bevétel, mert nekem nem ér ennyit, pénzkidobásnak tartom. Ahogy az autó cserélgetéssel járó plusz költségeket is annak tartom, ezért is dekkol addig nálam egy autó, amíg nincs vele gond és nem öregedett el. Amint eléri azt a kort, amikor már nagyobb eséllyel lesz foglalkozós, akkor megy a háztól, de addig nem.

Ha beférne ebbe a keretbe egy normális, nem full fapad vadi új, akkor sem pár évig tartanám meg, mert akkor meg azt tartanám pénzkidobásnak, hogy eladom teljesen hibátlanul csak azért, mert mondjuk 5 éves.

Fontosabbnak tartom a portfólió építgetést. Van még hová diverzifikálni. Szeretnék minél több irányból passzív bevételt. Az autó ilyen szempontból nagyon sokadlagos szempont pénzügyileg.

Az újabb modernebb és kényelmesebb dolog meg úgy a 2000-es évek közepétől egyre inkább szűkül.

Egy 1990-es fapad autóhoz képest nyilván sokkal jobb egy új autóban ülni, de ha van egy jól felszerelt -hasamra ütök- 2010-es évjáratú Ford Mondeod mondjuk, akkor annak a kényelme nem lesz úgy lemaradva egy 2022-es autótól, hogy az instant cserére sarkalljon.

[ Szerkesztve ]

(#60642) simonjoe válasza Qtya123 (#60641) üzenetére


simonjoe
senior tag

"5-6 havi bevételnél többet nem vagyok hajlandó autóért adni."
Havi nettó 6 millával én is így gondolkodnék!! :DD

Joe

(#60643) Qtya123 válasza simonjoe (#60642) üzenetére


Qtya123
őstag

Ha már így a pénzügyi résznél tartunk, én úgy gondolom, hogyha egy családba kell egy autó, akkor a 6 havi bevételt akár családi szinten lehet számolni, hiszen egy család, egy életközösség fogja azt az autót használni.

Azért azt szerintem kijelenthetjük, ha kb a minimumot nézzük, akkor manapság egy férj+feleség még akkor is, ha nem túl jól fizető munkát végeznek hazavisznek nettó 450-500e Ft-ot ketten. Nincs túlfizetve a magyar dolgozó, de azért ennyit elég sokan megkeresnek, ha kettő bevételről beszélünk.

És még ezzel az alacsonyabb keresettel is számolva az 6 haviban 2,7-3 millió Ft. Most drágaság van, de azért ebben a szegmensben már bőven találni nem rozsdakupac bontószökevény autókat, ami jó pár évig még jó lesz.

Persze az más kérdés, hogy ebből a havi bevételből mennyit lehet félretenni a mai inflációs áradatban, főleg ha van gyerek, főleg, ha van hitel.

[ Szerkesztve ]

(#60644) simonjoe válasza Qtya123 (#60643) üzenetére


simonjoe
senior tag

Megértelek, és osztom is. Az előző poén volt, de gondolom ezt Te is levetted! :R

Joe

(#60645) mefistofeles válasza Qtya123 (#60641) üzenetére

A második bekezdésed első két sorával pont azt írod, hogy ez nálad is pénz kérdés!
Persze én sem úgy gondoltam a dolgot, hogy hetente cserélném......

De ezen nem fogunk összeveszni, szerintem ez elég kevés embernél reális élethelyzet.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#60646) Qtya123 válasza mefistofeles (#60645) üzenetére


Qtya123
őstag

Pénz kérdés persze, de nem olyan értelemben, ahogy a beszélgetés kezdődött, hogy azért nincs cserélgetve újabbra-újabbra, mert nem teheti meg az ember.

Azt akartam kifejteni, hogy tisztán pénzügyileg akár megteheti, de nem feltétlenül teszi meg egyéb okokból, ami valóban pénz kérdés, csak máshogy.

Mondjuk van bőven egyéni mozgástér az IKEA vezér, aki ezer éves Volvoval járt és a hónap végére át kell gondolni a kaját, de kihozom a szalonból hitelre az új Suzukit vásárló között. :)

[ Szerkesztve ]

(#60647) mefistofeles válasza SirKero (#60639) üzenetére

Most megmondom neked, hogy ez cseszett drága lesz, főleg a full hibrid.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#60648) burgatshow válasza mefistofeles (#60647) üzenetére


burgatshow
veterán

Europai ertekesitesrol egyelore nincs hir. Szoval ez most kb. a vagy lesz, vagy nem kategoria.

Motorikusan viszont nagyon gyengenek erzem. :/

(#60649) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem olvaslak titeket, hiba és minden nélkül nyalok bele a 4400km-be. 6.4-es fogyi mellett, néha 6.9 ha oda csapok neki, jön megy, megáll, hűt, fűt. Igazából nincs miről beszélni. :Y

[ Szerkesztve ]

(#60650) mefistofeles válasza Kolondrum (#60649) üzenetére

Ez így természetes! Sok örömöt kívánok az autóhoz!

Ma lesz egy 200 km-es pályázásom, kiváncsi leszek a fogyimra ebben a hőségben, légkondival.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.