Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61501) Napfénysüti válasza Tigerclaw (#61500) üzenetére

Az nem kevés, nekem asszem ennyi volt a gyári. Thule ennél több lenne?

Més que un club!

(#61502) Tigerclaw válasza Napfénysüti (#61501) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

100k + és sajnos a legtöbb hazai teőcsomagtartós cég szinte csak Thule-t forgalmaz, ami még nyugaton is drágának számít.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#61503) Napfénysüti válasza Tigerclaw (#61502) üzenetére

Ijj az szép ár. A bringatartóm Thule, jó márka és meg is kérik az árát a termékeiknek de azért 100k... :U
A helyedben írnék valami közeli Suzuki kereskedésnek hogy gyári tetősínt tudnak-e szerezni és ha igen mennyiért?

Més que un club!

(#61504) mefistofeles válasza Napfénysüti (#61503) üzenetére

Nem tudom, hogy a balenohoz jó e de a gyári tetősín (Swift) 100 K felett van. A tetőbox 250....
A gyári cuccok borzasztó drágák.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#61505) simonjoe válasza Tigerclaw (#61498) üzenetére


simonjoe
senior tag

Nem fogsz találni alacsony zajú tartót egyáltalán, független az ártól. Próbáltam egynehány típust, profilt. Sajnos mind fütyül mint a gőzmozdony. A Thule-tól van egy "wingbar" nevű, az a legcsendesebb a piacon, de azt kell, h mondjam, nem egy silent típus az sem. A többségében elérhető négyszög profilú mind hangos. Bár én csak kerékpárokat szállítottam tetőn, meguntam, már vagy 10 éve csak horgon viszem hátul. Viszont ne vásárolj ócska dolgokat, inkább költs rá kicsit többet, de szállíts biztonságban! :K

Joe

(#61506) Kolondrum válasza AMD Power (#61494) üzenetére


Kolondrum
félisten

Láttuk meg van. Hazafelé kirakom asszonyt. :DD

(#61507) Tigerclaw válasza simonjoe (#61505) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Csak ritkán használnám, de nincs alternativa jelenleg mert kajakot szállítanék. Mondjuk terv szerint nem autopályán, szóval 80-90-es temóval max. Lehet hogy így feleslegessé válik hogy csendesebb tipust keressek, mert a kajak biztos nagyobb zajt csap önmagában is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#61508) burgatshow válasza Tigerclaw (#61507) üzenetére


burgatshow
veterán

Én megvettem a gyárit, az patent es 70-ből megvolt. Igaz S-Cross/Vitara.

(#61509) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Nem vesztem el, csak folyamatos a meló. El is felejtettem írni, hogy amikor tankoltam, 214km volt benne és bemyelte a 14,15 litert. Ez így 6,6liter. Remélem azért lesz kevesebb.
Ma meg azt láttam, hogy tolonganak az emberek a kutaknál, biztos holnap már nem lesz üzemanyag.
Mai mérlegem, két kerékpáros miatt, majdnem kimentünk anyókával az ablakon. Ha nem satuzom le, már most 2 idiótávall kevesebb lenne :W és összetört volna a suzu. Egyszerűen gondoltak egyet és befordultak szemből balra, 90-es úton. Jó a fék, sőt, a műszeral átment karácsonyfába és sípolt mint állat, gondolom a vészfék is működött. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#61510) Qtya123 válasza Cunaja (#61509) üzenetére


Qtya123
őstag

Ja, mekkora tolongás lesz majd augusztus 20 előtt, főleg hogy már bejelentették, hogy be lesz zárva x darab kút.

Swiftre vigyázz, budapesti közlekedés nem karcmentes autó barát. :(

Én szerencse, hogy a külsőbb kerületekben mozgok az esetek többségében. A belvárosban teljesen kamikaze mindenki minden irányból. Meg ugye a bringás mellett ott van már a sok rolleles is.

(#61511) Cunaja válasza Qtya123 (#61510) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez most nem Pesten volt. Nagytarcsa és Isaszeg között. Alapban óvatosan megyek, mert szeretik a kerékpárosok azt az utat, de azért, hogy kamikázék vannak, arra nem voltam felkészülve. 86-ról satuval megállni, nem a legjobb. Anyóka remegett mellettem, mert elkönyvelte a két hülye gázolását. Szinte hihetetlen, amit művelnek.
Közben ezt is felraktam. Küszöb matrica.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#61512) tboldi válasza Cunaja (#61511) üzenetére


tboldi
nagyúr

Valszeg ezzel egyedül vagyok, de engem zavarna, hogy eltér a betűtípus az autó sajátjától. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#61513) mefistofeles válasza Cunaja (#61511) üzenetére

Megfertőztél... :D
Ezt a matricát én is megrendeltem, elvileg a napokban jön.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#61514) Cunaja válasza mefistofeles (#61513) üzenetére


Cunaja
addikt

Sebbenzin. Clean takarít, majd sebbenzinnel zsírtalanít.
A feliratra vigyázz, mert kényes. Jelöld meg a helyét, akkor nem szúrod el. Vékony tű legyen a közelben, mert hátul egy kicsit macerás.
Nagyon jól mutat.
Tboldi: ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#61515) Franky74 válasza Cunaja (#61514) üzenetére


Franky74
tag

Ezek után galytörő is kell a gépsárkányra!! :D

(#61516) Qtya123 válasza Franky74 (#61515) üzenetére


Qtya123
őstag

Azt azért ne. Még a végén eltéveszti az útirányt, ahogy itt is tették: [link] ;]

(#61517) Mike Farrel válasza Qtya123 (#60985) üzenetére


Mike Farrel
tag

Meglett a megoldás. Ugyángyártott féltengelynek a belső csuklójánál a fogazat előtti átmérője csak D44,5 volt. Míg magának a toldótengelynek az átmérője a fogazat mögött D45. Így pont csak annyira ment fel, hogy a rugó nem akadt be rendesen és szétcsúszott. Fel lett fúrva a féltengely csukló furata és máris tökéletesen a helyén marad. :W

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#61518) zsolt19900 válasza Mike Farrel (#61517) üzenetére


zsolt19900
őstag

mintha' én is valami ilyesmit mondtam vóna :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#61519) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. 2012 es swiftem van. Mpg 70-72 pályán, varosban 49-52 ez jonak szamit? Hany liter a fogyasztasom?

(#61520) beef válasza venom8888 (#61519) üzenetére


beef
őstag

Nem lehet átkapcsolni l/km-re?
Egyébként tessék: https://www.mpgtolitres.com/

[ Szerkesztve ]

(#61521) Pist@bácsi válasza venom8888 (#61519) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

70 mpg? Metrikus mértékegységgel számolva 112 km/3.78 liter, ami 3.375L/100km. Ez nem hangzik túl hihetőnek. Honnan veszed az értéket? Tankolásnál nem egyértelmű mennyi volt a fogyasztás?

(#61522) venom8888


venom8888
őstag

Van fogyasztas mero a kijelzon, UK ban élek, azert nem tudtam litert megadni. Az nekem konverterben i ternrten azt irja hogy varosban 4.9-5 liter, pályán pedig 3.9-4 liter.

[ Szerkesztve ]

(#61523) venom8888 válasza Pist@bácsi (#61521) üzenetére


venom8888
őstag

Nem 100km enként tankolok.

(#61524) mefistofeles válasza venom8888 (#61522) üzenetére

Nem tudom a 2012-es swiftedben milyen motor van, az új modellből indulok ki.

A városban az 5 liter körüli tartható, ha nagyon finom a lábad és kevés a dugó,
Pályán a 3,9-4 az nem tudom hogy jön össze. Tempomattal 60-70 es tempónál esetleg.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#61525) 2ozzmexy


2ozzmexy
aktív tag

Sziasztok! Android Autó frissített és azóta hiába dugom rá a 2019es Vitarara, csak tölteni hajlandó...
Mintha nem erzekelne hogy rá van dugva a kocsira. Autó elfelejtese volt, egyéb ötlet valakinek esetleg? Emlékszem hogy többen is küzdöttek vele. Megneztem 1860 van a fejegysegen és egy galaxy a52 4g-vel próbáltam.

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#61526) dethroner válasza 2ozzmexy (#61525) üzenetére


dethroner
veterán

Lehet a csatlakozás sorrendje rossz. Én először waze-n megcsinálok az útvonaltervet, aztán bt-t elindítom, vezetékkel összedugom és pár mp múlva már látom hogy csatlakozva van, csak el kell indítani az AA-t a fejegységen és utána már minden megy magától. Bár néha megküzdök azzal, hogy az AA-ba utólag belepakolt alkalmazásokat (youtube, poweramp) bekapcsoljam, de többnyire azzal sincs baj. Van egy rakás jó zene a pendrive-on, viszont ha megy az AA, akkor ugye a telefont kell bedugni a pendrive helyére. Ilyenkor jön jól, hogy a telóról lehet zenét lejátszani, vagy youtubre-ról ráküldeni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#61527) venom8888 válasza mefistofeles (#61524) üzenetére


venom8888
őstag

Igen varosban 5 liter kb a fogyasztas. Most a tengerre mentunk vele, tehat lefele haladtunk azert volt csak 3.3l Hazafele tobb volt 3.7liter. Palyan 100-110 es tempoval

(#61528) venom8888


venom8888
őstag

1.2 benzin

(#61529) Brogyi válasza venom8888 (#61528) üzenetére


Brogyi
senior tag

Az kb. 3,5l/100km-es fogyi 100-110-es tempónál. Tedd össze a két kezed, és örülj neki.
Bár elég hihetetlen, mert az még nem hibrid. A mostaniak 60km/h-nál produkál 3,3l/100km fogyit.
Természetesen mindig van troll akinek 130km/h-nál 3,5l/100km fogyaszt. Majd ők überlni fognak téged. :D
2ozzmexy
Apkmirror-ról kézzel telepítsd fel az AA v8-t.

[ Szerkesztve ]

(#61530) szabonagyur válasza Brogyi (#61529) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mivel ő UK-ben van így esélyesen a hőmérséklet is szerepet játszhat (kevesebb klíma), de akár az is ha mondjuk ahol megy nem 130 a max amit mehet stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#61531) 2ozzmexy válasza dethroner (#61526) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Tuti nem,ez a telefon eddig úgy ment hogy az usbc kábel fixen a kocsiban van, beulok, beindit,vár amíg a rádió megszolal, telefon rádug és megy utána.

Jött egy frissítés a playboy áruházban, balgan ranyomtam hogy összes frissítés... :W aztán csak tölteni hajlandó a telefont, semmi mást, másik ugyanilyen telefonnal ugyanez. Az sosem volt csatlakoztatva hozzá mert ketteske telefonja...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#61532) 2ozzmexy válasza Brogyi (#61529) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom. :R

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#61533) Cunaja válasza 2ozzmexy (#61531) üzenetére


Cunaja
addikt

Töröld le a francba a Play áruházas Android Autót, mert csak a gond van vele.
Próbáld ki ezt. Android Auto apk. - Apkmirror
Mindig innen rakom fel és megy rendesen. Igaz már új szoftver verzió van a kocsiban, de szerintem, neked is jó lesz. Azt megfigyeltem én is, hogy csak akkor megy rendesen a zene a telefonról, persze kábelen, ha előbb elindítom és utána dugom rá. Szintén zensz monjuk a Waze.
Amúgy képzeljétek el hogyan jártam. Műszerfal ápolóval lekentem a kijelzőt és utána morogtam, hogy nem érzékel semmit. Kellett egy kis idő, hogy rájöjjek és lemossam róla. :W
Anyókától ilyen porszívót kaptam ajándékba. Nagyon jó, tökéletesen elégedett vagyok.
Leszúrtam, miért ilyen drágát vett, mert én a fórumon mellékelt porszívott mutattam neki. Mondta, hogy volt kupon és jóval olcsóbb volt, de a tesója azt mondtam, ez jobb.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#61534) szabonagyur válasza Cunaja (#61533) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerintem orulj, hogy a kijelzonek nem lett baja a rakent cucctol :U
Ertem en, hogy rendben akarod tartani de ne ess tulzasba.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#61535) Cunaja válasza szabonagyur (#61534) üzenetére


Cunaja
addikt

Üvegfólia van rajta. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#61536) Gyöször válasza Brogyi (#61529) üzenetére


Gyöször
senior tag

Play magától pakolja az AA-mat, 7.8.622514 teljesen jól működik, stabil, nem kell megvárni, hogy bebootoljon a fejegység és akkor rádugni, úgy is műkődött mindig, hogy leállítottam a kocsit rajtafelejtettem a telót és ráindítottam.
Nem tudom miértnem frissült jun28 óta, de ez jó, ez már annyira tuti, hogy navigáció hangnak nem állítja le a zeném csak lehalkítja és rámondja. Mint a régebbi verziók a rádióra.

V8 mit tud? Nagyon bétás még? Ezen nem bétáznék, ez jó ha stabil.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#61537) mefistofeles válasza Brogyi (#61529) üzenetére

A hibrid sem megy el 3,5 literrel.... Pályázásnál, amúgy is 0 szerepe van a hibridek.
4 alatti fogyit, úgy kb. stabil 60- nál tudok elképzelni

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#61538) Kolondrum válasza mefistofeles (#61537) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1 szóró szóra egyet értek. Figyeltem a működését. Főleg akkor kalcsol be ha induláskor/kis sebességnél gyorsítani akarsz kisebb nagyobb mértékben. Relatív nagyobb tempónál intenzív gyorsításkor is segít. 5.8 alá is benéz a cross Allgrip Automata ha nem kell megállni és 60-80 körül mész.
A fogyasztás tüskéket faragja le kisebb nagyobb mértékben.

[ Szerkesztve ]

(#61539) mefistofeles válasza Kolondrum (#61538) üzenetére

Van egy szitu amikor a swiftnél totálisan érezni az elektromos rásegítést. Hidegindításkor mikor harmadikba dobom, akkor olyat oda húz, hogy elvigyorodok.
A fogyasztásra visszatérve, nyilván hosszú távon sosem próbáltam de 60 vagy 70-nél lehet 4 alatt. 80 körül már szerintem nagyon határmezsgye.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#61540) dethroner válasza mefistofeles (#61539) üzenetére


dethroner
veterán

5 lóerőnek ennyire bírsz örülni? :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#61541) Kicsirics77 válasza dethroner (#61540) üzenetére


Kicsirics77
veterán

aki a kicsit nem becsüli :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#61542) mefistofeles válasza dethroner (#61540) üzenetére

szomorkodnom kéne miatta? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#61543) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Szerdán viszem az első kötelező szervizre az autót, mert elérte a 15.000-et, ma reggel felhívtam a szervizt az időpont miatt és rákérdeztem az összegre, az ügyintéző azt mondta, 70-75.000 Ft, ekkor kicsit seggreültem, de azt mondja, hogy ebben minden benne van.
Kérhetem, hogy csak a feltétlen szükséges dolgokat cseréljék ki (olaj, olajszűrő)? pl. én a klímát még nem piszkálnám, alig van használva és amúgy is 95% ban M4 és M0 körgyűrűn megy az autó.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#61544) ncc1701 válasza Tigi (#61543) üzenetére


ncc1701
veterán

Milyen autó, mennyi ideje van nálad? :)

Amúgy a szűrőkön, ilyesmin én nem spórolnék. De 15e-nél kb csak olaj+szűrő csere van, kivéve, ha megvolt az 1 év, mert akkor levegő+pollen szűrőt is illene cserélni.
Kevesen tudják, de nem feltétele a garinak az, h márkaszervízbe vidd, egy általános szervizes szakember is pecsételhet a füzetébe. És ott a szám is kicsit más lesz. :)

(#61545) szabonagyur válasza Tigi (#61543) üzenetére


szabonagyur
félisten

A klimat erdemes kitakarittatni, mert a keves hasznalat ellenere berohadhat. Ha nem markaban akkor barhol mashol erdemes ranezetni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#61546) burgatshow válasza dethroner (#61540) üzenetére


burgatshow
veterán

Ha ugyanaz az ISG van benne mint a Vitara/Scrossban akkor az az 5 LE inkabb 13-14. Meg hat ugye villany, szoval nyomateka az egekben. Tokre erezni, meg a nagyobb sulyu kocsikban is.

mefistoteles: egyebkent gazpedal allas fuggo is, figyeld meg, hogy ha finomabban taposod neki van, hogy ra sem kapcsolja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#61547) blakey


blakey
titán

Suzuki Factory tour

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#61548) tboldi válasza blakey (#61547) üzenetére


tboldi
nagyúr

Neked is most dobta a YT algoritmusa? :DDD

(#61549) burgatshow válasza tboldi (#61548) üzenetére


burgatshow
veterán

Pedig ezeréves. Ráadásul nem is az eredeti, mert ez az eredeti.

(#61550) tboldi válasza burgatshow (#61549) üzenetére


tboldi
nagyúr

De konkrétan azt a videót attól a feltöltőtől? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.