Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25751) pjen válasza dnelb (#25750) üzenetére


pjen
félisten

Kb egy fél éve ég,először csak szakaszosan,két három hete folyamatosan.Kitörlöm 5 perc mulva megint világít.Szerintem hiába veszek bármit,hisz a szervíz műszer írta:ismeretlen hiba.Egyébként lehet vennék,de nem értek hozzá azért vittem szervízbe.

[ Szerkesztve ]

(#25752) dnelb válasza pjen (#25751) üzenetére


dnelb
veterán

Pesti vagy? megnezhetjuk az enyémmel ha gondolod

(#25753) pjen válasza dnelb (#25752) üzenetére


pjen
félisten

Pesti vagyok,bár most vidéken szabin.Két hét mulva viszem megint szervízbe(gömdcsukló és társai).Ott megint kiolvastatom.Egyébként köszönöm a lehetőséget,ha segítesz egyszer veszek is egyet.

(#25754) Thome válasza Motion_Blur (#25739) üzenetére


Thome
addikt

Fél óra alatt megvolt az egész, ráadásul úgy, hogy magam kerestem a megoldást meg. Rossz esetben 20 perc alatt így már megleszel ;)

De nem árt, ha van ott valaki, aki megtartja a kárpitot, mert felesleges a kábeleket lehúzni, plusz szopóka csak. :DDD

(#25755) dnelb válasza Thome (#25754) üzenetére


dnelb
veterán

Akkor ez a zorges úgy látom nem egyedi hiba :D

(#25756) pjen válasza dnelb (#25752) üzenetére


pjen
félisten

Kicsit körbe néztem 12k ért OBD2 kábel +szovtver plussz esetleges segítség,lehet veszek egyet.

(#25757) dnelb válasza pjen (#25756) üzenetére


dnelb
veterán

ebayen 3k az adapter, szoftver meg van free telefonra.

(#25758) Thome válasza dnelb (#25755) üzenetére


Thome
addikt

Ez valószínűleg szériahiba. Ó jaj, a Suzuki nem megbízható. ;]

(#25759) pjen válasza Thome (#25758) üzenetére


pjen
félisten

Ez lenne a legkevesebb,de a váltó az valóban széria hiba,mire az enyém készlett már kettő állt sorba.Nem csak a Svift hanem az ignis is.És ez csak egy műhely.

(#25760) yanna válasza pjen (#25748) üzenetére


yanna
őstag

Mivel lett kiolvasva a semmi/valami?

[ Szerkesztve ]

(#25761) pjen válasza yanna (#25760) üzenetére


pjen
félisten

Egy kábel a végén egy tenyérnyi doboz,ami USB kábellel csatlakozott egy laposhoz amin win volt.

(#25762) yanna válasza pjen (#25761) üzenetére


yanna
őstag

No az a tenyérnyi doboz az komoly, vagy e-bay-es 10€-s valami?

Mintegy 40-45 percig nem lehetett a PH-hez csatlakozni,,, Karbantartás miatt...

[ Szerkesztve ]

(#25763) dnelb válasza yanna (#25762) üzenetére


dnelb
veterán

Szerinted aminek olyan kis adatbázisa van hogy ismeretlen hibát ír az komoly lehet? :DDD

(#25764) Kornel válasza dnelb (#25763) üzenetére


Kornel
veterán

Vicc.
A fehér vgate elm327 simán jó lenne szerintem.

(#25765) yanna válasza dnelb (#25763) üzenetére


yanna
őstag

Pont azért kérdeztem, mert ha a komoly is ismeretlent ír, akkor az valóban ismeretlen, sok ismeretlenes lehet. ;)

(#25766) Kornel válasza yanna (#25765) üzenetére


Kornel
veterán

Olyan nincs, hogy ismeretlen hiba.
Valami gagyi noname cuccal diagoltak.

(#25767) pjen válasza dnelb (#25763) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem az adatbázis a laposban lehetett.

(#25768) yanna válasza Kornel (#25766) üzenetére


yanna
őstag

Ezt próbálom kideríteni. :K

(#25767) pjen:Inkább egyikben sem... :U

(#25769) pjen válasza yanna (#25768) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom,tényleg nem ismerem a rendszert,de ki kellett választani az autó típusát,gyártási évét,hengerürtartamát,stb.Ha igaz 2 hét mulva márka szervízbe viszem,talán okosabb leszek.

(#25770) yanna válasza pjen (#25769) üzenetére


yanna
őstag

Igen a típus specifikus kiolvasás lesz az igazi.

Amúgy tippre, ha sok a város, EGR-re gondolnék.

(#25771) dnelb válasza yanna (#25770) üzenetére


dnelb
veterán

sztem meg tipikus p0420 ;]

(#25772) Kornel válasza dnelb (#25771) üzenetére


Kornel
veterán

Ennyi.
Hagyni kell a francba ha az.

(#25773) yanna válasza dnelb (#25771) üzenetére


yanna
őstag

Elképzelhető, de én még nem hallottam/láttam olyat, hogy a katalizátor "szakaszosan", hol igen, hol nem jelezte volna a hibát.
EGR-nél viszont igen.

De ez nem jelent semmit.
Remélem mielőbb megoldódik kis pénzért. :K

(Monnyuk katalizátor és EGR összefügghet.)

[ Szerkesztve ]

(#25774) dnelb válasza Kornel (#25772) üzenetére


dnelb
veterán

érdekes am Pesten sose dobja :) otthon meg 50 kilométerenként :)

(#25775) domojko válasza dnelb (#25774) üzenetére


domojko
senior tag

Mostmár nekem is rendszeresen dobja a katalizátor hibát, fene a pofáját.
Más: keresztfiamnak néznénk első autót. Egyes swift tapasztalatokat tanácsokat szivesen vennék. Mit érdemesebb 1.0, 1.3, 8v, 16v. Mik a tipikus hibák mire figyeljünk? Pl[link][link]
Előre is köszönöm :R

(#25776) dReFiX válasza domojko (#25775) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ne rohadjon, röviden összefoglalva.

(#25777) Narancs


Narancs
őstag

Tegnap kitakarítottam anyám 2002-es Swiftjét. Újonnan vette, garázsban tartja, van benne 120 ezer km. Belül ezt a két rohadást találtam:

A küszöb peremére vissza volt hajtva a szőnyeg, fém kapcsok fogták egy műanyag sínhez. Ezek a kapcsok teljesen elrohadtak, és ahol érintkeztek a küszöbbel, ott a küszöb is elkezdett rohadni.

Az ülésrögzítő csavar környéke gyakorlatilag már elporladt, mindkét oldalon siralmas. Remélem a kereszttartó, amihez a sín rögzül szintén az enyészeté. Még nem volt időm megnézni.

Nektek is így rohadnak ezek a helyek?

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#25778) pjen válasza yanna (#25762) üzenetére


pjen
félisten

Megvan,a dobozra az van írva:delphi,nekem nem mond semmit.

(#25779) yanna válasza pjen (#25778) üzenetére


yanna
őstag

Hmm... Elméletileg ismernie kellene az összes kódot szerintem, bár nem egy nagy durranás lehet, ~25 k-tól indul a neten.

(#25780) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Már van hirdetve új S-Cross. Szerintem nem vészes az ára a konkurenciához képest.

(#25781) Kornel válasza Harkovz (#25780) üzenetére


Kornel
veterán

na hol van, muti :D
a végén még megveszem :D

(#25782) mdani01 válasza Kornel (#25781) üzenetére


mdani01
aktív tag

1.4T

1.0

Vedd meg ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#25783) Kornel válasza mdani01 (#25782) üzenetére


Kornel
veterán

közbe már látom.
persze az 1.4T kéne csak :D
át kell gondolni, hogy mire jó egy ilyen.
egy biztos, ennyiért nem rossz.

(#25784) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok!
Klímánál normális működés az ha ki-bekapcsol (leáll a ventilátor majd bekapcsol)?
Köszi!

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#25785) dReFiX


dReFiX
senior tag

Scross árlista
http://imgur.com/a/C7yxP

(#25786) gerii válasza dReFiX (#25785) üzenetére


gerii
addikt

Litereshez AT váltó, biztos hosszú életű lesz a motor :DDD

(#25787) Tom1939 válasza dReFiX (#25785) üzenetére


Tom1939
őstag

Jól látom, hogy az 1.4-es turbóhoz csak akkor van automata ha 4wd? Akkor ez sem nekem lesz, pedig éppen azon gondolkoztam hogy ránézek hogy élőben is rondácska e... De 5,8 milláért nem (és ez "csak" gl+, már kedvezményesen).

[ Szerkesztve ]

(#25788) Siriusb


Siriusb
veterán

Nagyon meg vagyok elégedve a Falken gumiabroncsokkal. A WagonR+ nem éppen az az autó, amire azt mondanám, hogy jól fekszik az úton, de ma, ebben a durván szakadó esőben mentem vele 100km-t, hát nagyon jó volt a tapadása annak ellenére, hogy az országúti aszfalton kitaposott nyomvonalakban szépen felgyűlt a víz. Igaz, a szembejövő kamionok akkora erővel zúdítottak nagy mennyiségű vizet a szélvédőre, hogy a csattanástól néha majdnem kiugortam a tetőn keresztül. :)

(#25789) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Asszem jól sikerült a waxolás:

Collinite 915, 5 hete felhordva - azóta nem volt mosva az autó.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25790) biker válasza Motion_Blur (#25789) üzenetére


biker
nagyúr

LIKE

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25791) biker


biker
nagyúr

Jól vizsgázott a Vitara, nem gyenge anyagból vala...
[link]

Mammut 1-2 közti szakasz. Megálltam, járó motor, villogó, amíg asszony kiszáll, 1:20-körül jön a lényeg
szerencsére a tükörkonzol kibírta a 180fokos fordítást, a motor se akadt ki, de majd szervizben kiderül
Az ütést meg a parkoláshoz kifordított elsőkerék kapta, de csak a gumi, a felni nem.
Megy azért futóműveshez, addig itt a kéksárga kitöltve, eltéve, ha van baja, akkor lehessen leadni.

A nőci még megy előre, azt mondja, épp ide jött a parkolóházba, leparkol és mindjárt jön. És nem érti, miért kiabálok vele, hogy ide most leparkol.
Mondtam ok, lefotóztuk, kamera van, ha nem jött volna vissza 5 percen belül, feljelentem a 3,14-be

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25792) tboy93 válasza biker (#25791) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azért akkora nagy baj nem történt, nem kell leordítani egyből szerencsétlent :U értem én hogy ideges voltál, de szerencsétlen nőre rendesen ráhozhattad a frászt. Picit higgadtabban is lehet az ilyet kezelni (szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#25793) Tigi válasza bod101 (#25784) üzenetére


Tigi
őstag

Hali

Milyen autó?
Fater Splash-ébe is ki be kapcsol, szerintem ez ilyen, én a Skoda-ba nem halom, hogy ki be kapcsolna.

tboy93:
Szerintem az rég baj ha nem tudja, hogy miért kiabálnak vele, mert akkor valszeg fel se tűnt neki, hogy neki ment egy másik kocsinak.
Én is hasonlóan jártam bent a városban mikor még egy éves se volt az Octi.
Ugyancsak nő a jobb oldali sávban úgy akart bejönni az én sávomba, hogy gyakorlatilag nem látta, hogy ott vagyok pont mellette, szerencsére elég hangosan üvöltöttem neki és így csak a tükrünk ért össze.
Persze nekem is azonnal elgurult a gyógyszer. :D

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#25794) Kornel válasza tboy93 (#25792) üzenetére


Kornel
veterán

En ki is szedtem volna a kocsiból.
Ha ez megnyugtat.
Szerintem még higgadt és kulturált is volt.

(#25795) Motion_Blur válasza tboy93 (#25792) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Aham.... hogyne..

Szerencsétlen? Az ilyen balfaszokat ott helyben fel kéne pofozni és eltiltani a vezetéstől örökre...

Ha az velem történik valszeg nem ússze meg ennyivel.

ui: ezért (is) utálom Pestet... ha tehetem elkerülöm..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25796) dnelb válasza tboy93 (#25792) üzenetére


dnelb
veterán

Szerintem én még ki is szedtem volna a kocsiból, nagy respect hogy csak leordította. Az ilyen minek ül kocsiba, hogy a faszomba nem lehet látni egy vitarát. idióta barom

(#25797) Thome válasza tboy93 (#25792) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem teljesen normális hogy így reagálta le.

Jelen esetben én voltam itt a legkulzúráltabb. :D
De valszeg nálam is hasonló lett volna a szituáció. Idióta barom nő.

[ Szerkesztve ]

(#25798) gerii válasza tboy93 (#25792) üzenetére


gerii
addikt

Nem szerencsétlen az a 6 méter széles úton...

A kocsit meg be kell vizsgálni, biztosítójánál jelentsd be, hadd fizessen többet a "szerencsétlen".

(#25799) Studi válasza Motion_Blur (#25795) üzenetére


Studi
addikt

Mondjuk én meg a vidékieket utálom Pesten. :K

Gondolom ti akkora pengék vagytok, hogy soha nem hibáztok. Én szoktam, ezért egyetértek tboy fórumtárssal, hogy lehet kultúráltan is kezelni ilyen helyzeteket.

(#25800) tboy93


tboy93
nagyúr

Okééé, akkor csak az én családom hidegvérű. Volt már pár balesetünk sajnos, voltunk vétkesek, áldozatok is, de mindig sikerült normális hangnemben megbeszélni a dolgokat. Nekem is vitték már el a tükrömet, nem örültem neki, de nem kezdtem el azonnal leordítani a csóka fejét :U

Én ilyen vagyok.

Szerintem nem idióta barom mert véletlenül elszámolta magát és elvitt egy tükröt. Bárkivel előfordulhat. Ha mondjuk édesanyáddal történt volna ugyan ez a szitu őt is eltiltanád egy életre a vezetéstől?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.