Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26451) dnelb válasza meroly (#26450) üzenetére


dnelb
veterán

na akkor kuplung alapból kuka .. ;]
szerintem utal egy alapvető igényességre, hozzáállásra az is hogy milyen a képek minősége, milyen leírást írnak. aki szarik bele valszeg a kocsival is így volt, meg sok más dologgal az életében...
nah de megnéztem mik vannak 800-1kk között, semmi extra, el.ablak, klíma, szervizkonyv, muszaki, 175k futás. maradt 9db találat, ebből 3 dízel, 2 fapad, szóval sok sikert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26452) roberto211 válasza dnelb (#26451) üzenetére


roberto211
őstag

Azért nem kell elkeseriteni 1millaert 1.3 gc ac vagy netán még glx swiftet is kaphat ha ügyes. Speciel nem tudom mi a baj azzal amit linkelt . Képből valóban nem sok minden derül ki de elkell menni megkell nézni.

2. Meg aki alap valtozatot vett UJKENT nem biztos azert vette mert nincs penze karbantartani hanem pld nem 50 hanem 30 volt a torleszto s mem voltak neki fontosak az extrak.

Tehát kérdező. , sok sikert szerintem fogsz találni ;)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#26453) Tigi válasza meroly (#26450) üzenetére


Tigi
őstag

Hát, én egy 50-es nőcitől vettem tavaly a 2001-es 1.0 Swift-et.
Olajcserék nuku, szűrőcserék nuku, mindennap pár km használat városban, csak csillaggarázsban állt, ami látszik is rajta sajnos, gyakorlatilag a kocsi életét mentettem meg azzal, hogy megvettem.
Mondjuk hála istennek nincs semmi baja a gépnek. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#26454) meroly


meroly
veterán

Kösz fiúk nem sürgős amúgy a vétel. :R

Impossible is nothing

(#26455) Thome


Thome
addikt

Így van, aki igénytelen képeket tesz fel, ott feltehetően bajok vannak.

Enyém is egyébként itt-ott nyomott, látszik is rajta hogy nő használta, állapota elég gatya esztétikailag. Mondjuk legalább műszakilag rendben tartották. De ettől független igaz, 1 misi alatt minden tekintetben szép-jó állapotút nem kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#26456) pjen válasza meroly (#26454) üzenetére


pjen
félisten

Azért a klíma hiánya ne legyen kizáró ok.150000ft körül utólag is bel rakják.

(#26457) Tigi válasza pjen (#26456) üzenetére


Tigi
őstag

Szerintem annyiért biztos nem találsz klímát beszereléssel együtt. :(

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#26458) pjen válasza Tigi (#26457) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem most szezonon kívűl még olcsóbban is.Keresgélni kell bontókban,szervizekben.Például a hengersor utcai szervizben biztosan építenek be utólag.Havernak tavaly 1 év garival 180K.

(#26459) Tigi válasza pjen (#26458) üzenetére


Tigi
őstag

Akkor sokat csökkentek az árak, mert pár éve nekünk még 300-at mondtak ugyanott.
Egyébként 6 suzit vettünk ott anno. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#26460) meroly válasza pjen (#26456) üzenetére


meroly
veterán

Köszi az infót, ez érdekelt volna. Egyébként a full fapad és a full fapad + klíma közt árban ennyi a különbség.

Impossible is nothing

(#26461) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Kicsit hülye kérdésem lesz. :D Ma gyártottak le az egyik rokonomnak egy Suzuki SX4 S-CROSS típusú autót, mit gondoltok kb mennyi időt kell még innentől várni, hogy átvehesse azt? (Azért érdekelne mert a mostani autó hozzám fog kerülni.)

Előre is köszönöm a választ.

Üdv.

(#26462) roberto211 válasza Willie (#26461) üzenetére


roberto211
őstag

Szerintem egy hét míg elmegy a tréleresük elhozza lepapirozza kereskedő stb kb egy hét SZERINTEM. .

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#26463) Willie válasza roberto211 (#26462) üzenetére


Willie
őstag

Úgy legyen, nagyon szenvedek, szeptember eleje óta vagyok autó nélkül. :D

(#26464) roberto211 válasza Willie (#26463) üzenetére


roberto211
őstag

Én április óta néha néha vannak 1-2hetre autó de én is szenvedek :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#26465) Willie válasza roberto211 (#26464) üzenetére


Willie
őstag

Bocsánat, akkor nem szóltam semmit. :B

(#26466) dReFiX válasza Willie (#26461) üzenetére


dReFiX
senior tag

5 munkanap a szállítási határidő. Plusz az okmány irodai eljárási idő 1-2 munkanap. De annyi mindenen tud ez csúszni... Én gyártástol 5-10 munkanapot szoktam mondani.

[ Szerkesztve ]

(#26467) Willie válasza dReFiX (#26466) üzenetére


Willie
őstag

Köszi neked is, remélem hogy tényleg így lesz. :)

(#26468) Hego


Hego
tag

Épp mikor a Suzuki beállt a sorba és elkezdett kis turbós motorokat gyártani:

http://www.autonavigator.hu/sztori/egy-egy_modellnel_mar_megfigyelheto_de_allitolag_trend_lesz_a_downsizing_cafolasa-17981

[ Szerkesztve ]

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#26469) dnelb


dnelb
veterán

bármelyik omv benzint rakom az autóba , 95-100 mindegy , 3k rpmnel halálhörög a motor, mintha rossz lenne a kipuff hővédő.. amint teletoltom shellel, rögtön megszunik. csak ebben a hónapban 210 liter tankoltam, és tuti ettől van.. talalkoztatok már Ilyennel? elvileg ugyanaz a benzin, nem?

[ Szerkesztve ]

(#26470) domojko válasza dnelb (#26469) üzenetére


domojko
senior tag

Szerintem még sosem raktam bele omv benzit. Shell, mol, agip, lukoil, mobil petrol, awia, de egyiknél sem tapasztaltam ilyet. Viszont most nekem nagyon sokat szarakodik az alapjárat. Szinte minden megállásnál leesik kb 500 rpm-re, sokszor érződik h rázkódik a motor. Van amikor kell vagy fél perc mire visszaküzdi magát 700 rpm-re máskor meg csak egy pillanat műve. EGR-t a nyáron takarítottam.

[ Szerkesztve ]

(#26471) tboy93 válasza dnelb (#26469) üzenetére


tboy93
nagyúr

Érdekes, nálam nincs gond az OMV-vel :N

(#26472) dnelb válasza tboy93 (#26471) üzenetére


dnelb
veterán

ennek örülök :D csak zavar hogy nem tudom mitől lehet...

(#26473) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Anyukának lassan vennénk egy Stiftet (2005-'07,1.3 benzin, manual, 5d) Tudnátok linkelni egy olyan oldalt ahol össze vannak szedve a felszereltségi szintek? Van esetleg azzal tapasztalat hogy mekkora munka egy manuális klímát digitálisra cserélni?

Köszönöm.
:R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#26474) Thome válasza Zewa (#26473) üzenetére


Thome
addikt

A klímához hozzászólnék. Akartam digitálisra cserélni. Totális szopás, szóval vagy vedd meg úgy, vagy ne szórakozz vele. :DDD

(#26475) Kornel válasza Zewa (#26473) üzenetére


Kornel
veterán

Vegyél neki swift sportot, abba digitális a klíma 😉

Egyébként a GS-ekben is az van, de ha már lúd, legyen kövér.

[ Szerkesztve ]

(#26476) Zewa válasza Thome (#26474) üzenetére


Zewa
senior tag

Gyakori extra.. :( Nem létszükséglet de gondoltam mégiscsak rákérdezek..

A sport szerintem túl van árazva. Erős 1,5M-ért tuti nem azt venném. :B

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#26477) dnelb válasza Zewa (#26473) üzenetére


dnelb
veterán

csak az 1.5 GS ;] (8 lufi, digit klima, ülésfűtés, keyless go stb)

[ Szerkesztve ]

(#26478) Kornel válasza Zewa (#26476) üzenetére


Kornel
veterán

Mert még nem ültél benne...
Igaz Krisztian, hogy jóféle verda az? 😉

(#26479) dnelb válasza Kornel (#26478) üzenetére


dnelb
veterán

naná. most írhatnám hogy mondjon alternatívát akkor rá ha annyira túlárazott, ami 2007-2008as, 8.9s alatt van százon, 8 lufis digitklimas futott uleses, keyless go-s, gokart futomuves, de úgyse tudna ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#26480) Thome válasza dnelb (#26479) üzenetére


Thome
addikt

Nem az, hanem egy másik Suzuki Swift Sport. :DDD

(#26481) Zewa válasza Kornel (#26478) üzenetére


Zewa
senior tag

De, ültem benne, sőt a mecseki szerpentinen meg is hajtottam. Tettszett, jó kis kocsi csak szerintem kicsit langyos hot hatchnek, főleg a Focus St170 után. Egyéni preferenciája válogatja, az én szívem sokkal inkább húz a kicsit öregebb de annál intimebb vezetési élményt adó 7gen Type-R-hez.

Csak nem lelem a 2005-> Stift felszereltségi szintjeit összegyűjtő doksit. Nem tud valaki segíteni benne? Elvileg alap a GS-eknél a digitklíma gyakorlatilag nem igen van az annak hirdetett vasakban..

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#26482) Szólista válasza Zewa (#26481) üzenetére


Szólista
senior tag

2005-ben a GS-ben alap volt a klima,a manuális.Később lett digitklima.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#26483) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok!

Mi a vélemény az alábbi 2 gépről? Melyikkel érdemesebb foglalkozni?

[link]

[link]

(#26484) dnelb válasza salieri. (#26483) üzenetére


dnelb
veterán

fekete + ez

(#26485) Kornel válasza salieri. (#26483) üzenetére


Kornel
veterán

Mondom én hogy a liana kell neked 😉
Akarod tesztelni hosszú hétvégén a fateromet?
Elkerem megint ha gondolod.
Ha akarod és a közelben lesz valami, meg is nézhetjük hétfőn vagy kedden.

(#26486) fess


fess
őstag

Sziasztok
Ignisemben toronycsapágyat cseréltek, hazafelé vettem észre, hogy csak jobboldalról kanyarodáskor néha nyekken,kattan egyet. Kompletten cserélték, gumikkal együtt. Ez ilyenkor normális, kell egy kis idő,míg beáll a gumi (csak akkor bal oldalról miért nem hallom) vagy vigyem vissza holnap?

(#26487) dnelb válasza fess (#26486) üzenetére


dnelb
veterán

szerintem nem normális. amikor új volt a kocsi akkor is nyekergett szerinted vagy mi ? :F
nekem is cseréltek komplett féket, kimentek, nem volt semmi. elhoztam már az első 500 méter után éreztem hogy darabos a fék. visszavittem rögtön, gyári hibás volt a tárcsa, raktak be másik újat, van ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#26488) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,

Belső küszöböt 1-es Swiftnél mennyiért javítanak a karroséria lakatosok?
Hol érdemes venni motorblokkot ugyan ebben az autóba? 8 szelepes 1.3-as alu deknis kellene.

- Árad -

(#26489) Kornel válasza lakisoft (#26488) üzenetére


Kornel
veterán

Motor meg kaszni is halódik?

(#26490) roberto211 válasza lakisoft (#26488) üzenetére


roberto211
őstag

Nagyon nagyon sokért, és általába új küszöböt szoktak felrakni.. Ez puszi alapon is 40körül van...

Facebook csoportba nézelődj ott vannak bontósok és általában vannak motorjaik is..

De sok időt lesz nálad az autó? Érdemes még rákölteni ennyit szerinted? Legolcsóbb megoldásba gondolkodj ilyen kaliberű és ilyen korú autóknál.. Én is ilyen voltam hidd el h 400ezres suzukira rálocsoltam még 150et kb a törésen kívül de fölös volt a fele... Küszöb mondjuk nekem nem volt lyukas, de futóműtartó már volt javítva, elkeztdett máshol rohadni...

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#26491) lakisoft válasza roberto211 (#26490) üzenetére


lakisoft
veterán

Csak a belső küszübüket kell megcsinálni a külső az megvan és hibátlan. A belső köszöb javító készlet oldalanként 4-5k körül van. A munkadíj érdekelne elsősorban. :R Alkatrész az van olcsóért új. Bontottal nem foglalkozok. A motort csak akkor cserélem ha megáll. Addig így marad. 25 - 35k-ért van már motor a facebookon. de kínáltak már 20-ért is. Eszetlenünk nem fogok rákölteni ennyit az biztos. 1999-es az autó még 5-10 évig használni akarom és utána vége kb. De majd látjuk. :R

- Árad -

(#26492) lakisoft válasza Kornel (#26489) üzenetére


lakisoft
veterán

nem olyan vészes a dolog amúgy. :R

- Árad -

(#26493) Land


Land
veterán

Van itt a fórumban olyan tag, akinek Suzuki Vitara 1.6 120 LE manuál autója van GL Plusz felszereltséggel? Lenne hozzá néhány kérdésem, köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#26494) Kornel válasza Land (#26493) üzenetére


Kornel
veterán

Van pár, igazi sláger autó ez 😉

(#26495) Land válasza Kornel (#26494) üzenetére


Land
veterán

Opel és Ford topicba is beírtam. Nézelődök. :)
Más márkákat nem igen találtam a kritériumaimnak.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#26496) Kornel válasza Land (#26495) üzenetére


Kornel
veterán

Megy a 159????

(#26497) dReFiX válasza Land (#26493) üzenetére


dReFiX
senior tag

Igaz saját nincs, de egy jó árajánlatot tudok küldeni :-D

(#26498) Land válasza Kornel (#26496) üzenetére


Land
veterán

Megy persze, de lehet új/újszerű garis autóra váltunk míg nem kezdünk bele a 20 év lakás hiteles nyomorba. :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#26499) Kornel válasza Land (#26498) üzenetére


Kornel
veterán

Uhh.
Legalább ki tudsz belőle szállni "árában"?
Én nem vennék 2-300k-val olcsóbban tízezreket futott vitarat, hanem beneveznek egy zsír újra, nem sokkal drágábbak.
Bár a legjobb ajánlat most szerintem az új scross, 1.4T, 140 PS, nyulmokus is van bőven, saját véleményem szerint sokkal jobb autó, mint a vitara, és mint eddig bármelyik suzuki, kivéve a kizashit, mert azt még nem próbáltam.

(#26500) dedike válasza Kornel (#26499) üzenetére


dedike
addikt

Érdekes ez a "jobbság" különben.

Mikor a céges Vitarával megyek akkor az tűnik jobbnak, mikor visszaülök a sajátomba, akkor elfog a "tökömnek sem kellene a Vitara" érzés. És nem tudom, hogy ez mitől van... :( :F

Jó szerencsét!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.