Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25101) domojko


domojko
senior tag

2006-os swift-en, Bp-en hol érdemes szélvédőt cseréltetni? Vannak e minőségbeli különbségek? Kb milyen árkategóriában mozog?

(#25102) yanna válasza Kvazár (#25100) üzenetére


yanna
őstag

Nagy valószínűség szerint a tárcsa és betét közötti "kapcsolat" az oka. Ezen belül lehet pár dolog, láttam már betétbe gyógyult kavicsot is. Esetleg felkeményedett, vagy picit ferdén álló betét, vagy vállas tárcsa. Sőt láttam már olyan tárcsát is amiben a kopó felületen több rozsdás, változó méretű "zárvány" volt.

(#25103) Siriusb


Siriusb
veterán

Találkozott már valaki olyannal, hogy a hátsó támla ledöntés után nem kattan vissza helyére? A retesz működik, ha egy csavarhúzót belenyomok.

(#25104) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Tegnap lecseréltem az olajakat a Suzikban (régi Swift 10W40 Eneos Premium, Splash 5W40 Premium Hyper Eneos).
A használt olajakat hol tudom leadni?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#25105) batai15


batai15
félisten

Srácok az újabb suzukiknak mi a felni osztó köre ?sport , vitara érdekelne.

(#25106) Kornel válasza batai15 (#25105) üzenetére


Kornel
veterán

5 x 114,3 ha jól tudom.

(#25107) dnelb válasza batai15 (#25105) üzenetére


dnelb
veterán

elvileg a sport 5x114,3x60 17", 6,5Jx17CH,ET50

[ Szerkesztve ]

(#25108) HUNPSP válasza tboy93 (#25098) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséged!

(#25099) roberto211: Ahova kuldtelek kipuffoshoz ők csinalnak ilyet is hívd fel. Viszonylag korrekt áron dolgoznak s jól..
^ Roberto, szintén nagyon köszönöm. :R Igen, gondoltam rájuk egyébként, csak nincsenek közel, 45-50p oda. Bár a korrekt munkáért manapság megéri.

Régóta akartam dobni egy képet a legutolsó találkozóról (itt még kornelka-nak is megvolt a Swift... :(), de nem nagyon volt idő előkutatnom a képet, most pótolom. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#25109) roberto211 válasza HUNPSP (#25108) üzenetére


roberto211
őstag

Mdani fórumtárs is ma vett egy régi 1.3gs swiftet,majd gondolom ma tesz fel képeket. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#25110) Jadro


Jadro
veterán

Tegnap megadta magát az Ignisem vezető oldali napellenzője. Valami elpattant benne és most csak lifeg. Van erre valami használható házibarkács, vagy muszáj lesz újat vennem?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25111) roberto211 válasza Jadro (#25110) üzenetére


roberto211
őstag

Mi tört le? Így elég nehéz lesz bármit is mondani rá..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#25112) Jadro válasza roberto211 (#25111) üzenetére


Jadro
veterán

Külsőre semmi jele nincs. Csak hallottam, hogy kattant valami és kb kilazult, nem tudom felhajtani. Le tudom húzni a csavarozott kis rúdról, de azon nem látok semmi törést, ugyanúgy néz ki mint a másik oldalon. (Bár azt nehezebb lehúzni.) Valami belül pattanhatott el gondolom.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25113) cool13 válasza Jadro (#25112) üzenetére


cool13
őstag

Sziasztok. Egy 99-es swift ezres alapjárat gondom van. Megálláskor magas, majd kis idő múlva leesik normál alapjáratra. Mi lehet, a hiba oka? Mit kell nézni, tisztítani, esetleg cserélni? Bocs, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#25114) MuchACHO válasza hentes555 (#18386) üzenetére


MuchACHO
csendes tag

Sikerült szerezni infót, hogy minek kell lennie az SD kártyán, milyen SD kártya kell, hogy menjen a VITARÁBAN a navigáció? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#25115) PRDZsolesz válasza Jadro (#25112) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Tipushiba, nem igazán tudsz vele mit tenni. Horror áron vehetsz újat, bontóban sem igen kapsz már állítólag.

(#25116) biker válasza MuchACHO (#25114) üzenetére


biker
nagyúr

olyan, amit veszel szalonban. nem másolható sajnos. sehogy.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25117) yanna válasza Jadro (#25112) üzenetére


yanna
őstag

Úgy rémlik az Index fórumon volt egy-két megoldás, az egyik kimondottan sufni tuning volt.

[ Szerkesztve ]

(#25118) Jadro válasza yanna (#25117) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi, utánaolvasok. Egyelőre pillanatragasztóval megoldottam, az esetek 90%-ban úgyis lehajtott állapotban van. :)

PRDZsolesz: Köszi Neked is, láttam sajnos, hogy milyen ára van. :(

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25119) MuchACHO válasza biker (#25116) üzenetére


MuchACHO
csendes tag

Nem feltétlenül a programot vagy a navit akarom lemásolni. De a fejegység egy bizonyos fájlrendszer (fat, nfts, stb) bizonyos mappájában (\navi) megpróbál elinditani egy navigációs fájlt pl (\navi\navi.exe)
Innentől kezdve csak kompatibilis navigációs szoftvert kell elinditani a fejegységen. Na ezért kéne nekem egy eredeti SD kártya tartalma és rágyógyítanám az igo-t vagy valamelyik másikat.

Neked nincs ilyened véletlenül?

(#25120) biker válasza MuchACHO (#25119) üzenetére


biker
nagyúr

ha ez ilyen egyszerű lenne, már rég csinálnák.
ez nem egy pda, amin ez működik.

A gyári nav össze van kötve egy titkosított, letárolt kulccsal, amiben a gyári SD kártya ID-je és a navi program kulcsa is el van tárolva, és ez kvázi unlock kód a működéshez.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25121) MuchACHO válasza biker (#25120) üzenetére


MuchACHO
csendes tag

Ez nem ilyen bonyolult mint ahogy te gondolod. Szoftverfejlesztő és vezérléstechnikus vagyok. A dologról annyit, hogy a mirrorlink és a videolejátszás a vitarámban már menet közben is működik. Viszont nincs meg, hogy mit próbál elinditani SD kártyáról. Valami féle autorun lehet kézenfekvő, de ha kulcs kell neki akkor meg tudnám nézni honnan próbál kulcsot szerezni.

(#25122) biker válasza MuchACHO (#25121) üzenetére


biker
nagyúr

szerintem én is ilyennel foglalkozom, a mirrorlink kikötése meg 5 perc, két drót.

az SD kártya nem írható sorozatszáma bele van kódolva a rajta futó programba, ezért nem másolható. ezt több fórumon kifejtették már.
Ezért nem létezik frissítés sem, mert akkor sérül az állományok ellenőrző összege, megint nem indul el. Kártyacsere az upgrade. hülye megoldás, ez van.
Nem menti a kártyára a navi adatokat, előzményeket sem. Fejegység frissítés legyalulta az összes mentett címet. gondolom az egész sd kártya tabu a rendszernek

Ettől függetlenül ha a fejegység hajlandó elindítani más navit, nyerhetsz. Ezt viszont rém egyszerű tesztelni, mivel ugyanaz lesz az elérési útja az sd kártyának, ha felmountolja, csak ugyanazon mappanevekbe kell menteni, mint a jelen navi.

igo-n működik mindig a másolásos kavarás, de az nem android.

ha csak annyi a kérdésed, hogy mi a mappaszerkezet az sd kártyán, akkor behozom a kocsiból, és kiolvasom, ok?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25123) biker válasza MuchACHO (#25121) üzenetére


biker
nagyúr



A cryptnav/program/valamelyik file amit indít, a compatible versions SUZUKI_SLN_SOP_2014;
egyébként egy 2014-es HERE maps

magyar hangot próbáltak tudtommal már feltenni rá, de az sem sikerült a checksums fileok miatt, amik csak az eredeti fileokat engedik át.

Ha sikerül megoldanod, szerintem egy 5-6ezer darabot el tudsz adni belőle

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25124) mdani01


mdani01
aktív tag

Csatlakozom én is egy 1.3 GS Sportal a Suzukisok táborához :)

iPhone 6S SpaceGray

(#25125) dnelb válasza mdani01 (#25124) üzenetére


dnelb
veterán

szép a verda :) és megy a telód színéhez ;]

(#25126) dedike válasza dnelb (#25125) üzenetére


dedike
addikt

B+, akkor én soha nem fogok tudni telefont venni...

...igaz miért kellett lime színű autó? :DDD :C

Jó szerencsét!

(#25127) mdani01 válasza dnelb (#25125) üzenetére


mdani01
aktív tag

Köszi :) Ahhoz vásároltam autót :D

dedike: át kell fóliáztatni és nem lesz gond ;]

iPhone 6S SpaceGray

(#25128) Kornel válasza mdani01 (#25124) üzenetére


Kornel
veterán

Kell ra egy 195/45 r15 szett, valami jó kis OZ, hátra sötétítés, aztán utána jó lesz 😂
Mod: sötétítés úgy látom megvan, akkor már csak a kerekek hiányoznak 😉

[ Szerkesztve ]

(#25129) dnelb válasza Kornel (#25128) üzenetére


dnelb
veterán

az elején azt hittem az enyémről van szó ;] amúgy jobb ezekbe bele se fogni, nagyon könnyen elmegy 300k 2hónap alatt, és mindig lesz valami új terv :D :O

[ Szerkesztve ]

(#25130) Kornel válasza dnelb (#25129) üzenetére


Kornel
veterán

Te már így is tunner joska vagy. 😉
😂😂😂

(#25131) dedike válasza mdani01 (#25127) üzenetére


dedike
addikt

A telefonomat gondoltad te is, igaz? :D

Használd egészséggel! '98-ban én is ezzel a típussal kezdtem, igaz az ötajtóssal. :K

Jó szerencsét!

(#25132) dnelb válasza Kornel (#25130) üzenetére


dnelb
veterán

miért mondod, az enyém még full legál :D a gumi is csak 1mm híja, de akkor se lóg ki oldalra ;] a felni közepe már kintebb van, dehát 7.5j et37.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25133) roberto211 válasza dnelb (#25129) üzenetére


roberto211
őstag

Én szeptemberbe veszek ha minden igaz egy stift 1.6 sedant. Szervos,stbstb...

Abbol akarok valami kicsi sleepert csinálni :D Legelső lesz a literes váltó :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#25134) Kornel válasza dnelb (#25132) üzenetére


Kornel
veterán

Nonpara, max. a lampadert és a gyári méretek kozt (a B oszlop oldalán a táblán) nem szereplő gumi méret miatt kaphatsz 1-1 csekket, de azert ültetés meg xenon, és egyéb nyalanksagok híján nem jellemző.

Roberto: azért gyerek nehogy megijedjen majd hátul 😉

[ Szerkesztve ]

(#25135) dnelb válasza Kornel (#25134) üzenetére


dnelb
veterán

Én már megfogadtam, ha esetleg elvennék a forgalmit(igazából bármibe beletud kötni ha akar, akár projektoros lámpa, akár a sportdob hiába műbizis, lámpa E jeles stb...), és visszakéne alakítani full stockra, megcsinálnám, de adnám is el azonnal.. :) Nagyon megszerettem így ..

(#25133) roberto211 : hurrá :C

[ Szerkesztve ]

(#25136) Kornel válasza dnelb (#25135) üzenetére


Kornel
veterán

Minap láttam egy sport "optikas" 1.3-at.
Kilógott a lóláb, mert fehér volt, aztán néztem, hogy hátul csak egy kipufogoja van, meg a műanyag oldalboritasok is ott figyeltek a küszöbön, valami limitált kiadású 1.3 lehetett tuner joska kezében átalakulva 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#25137) mdani01 válasza Kornel (#25128) üzenetére


mdani01
aktív tag

Most 14-esek vannak rajta matador gummával (így vettem) de gondolkozom a 15-ös szetten :)

Válasz a másik topicból: Tőlem nyugodtan jöhetsz suzi talira, én szívesen látom a Civicet is :K

To all: Sötétítéssel vettem, a tulajnak sem volt bizonylata róla (Skyfol)..ezért ha rendőr ha kiszed akkor számíthatok valamire?

mod: dedike: Arra gondoltam igen :D Köszönöm, meglesz..nagyon jó mindennap ránézni mikor lemegyek hozzá :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#25138) roberto211 válasza Kornel (#25134) üzenetére


roberto211
őstag

Kb 2 hó múlva lesz kesz a stift. Full felújított darab lesz mindene rendben lesz .. azaz 2 hó múlva nagyon max augusztus végén még nem lesz meg a gyerek. December-januar kozott szuletik ha minden igaz.

Addigra lesz belőle kb sleeper :D ;]

Mikor bennt ül a gyerek nyilvàn nem feszegetem az 1.6nak ezres váltóval a határait de mivel sedane így asszony sem fog pattogni h 3 ajtós :D Varom mar nagyon. Veletlen derult ma ki h lesz egy ilyen :)

Nekem meg barati aron oda adja. Egy biztos. A bejáró előtt újra kell betonozni.:D :DDD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#25139) Kornel válasza mdani01 (#25137) üzenetére


Kornel
veterán

Ja.
Ha kotekszik szájba kell *****!!!!
😂😂
Amúgy hátul nem szoktak kérni semmit.

(#25140) HUNPSP válasza mdani01 (#25124) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Majdnem egy Humvee a rendszáma alapján, meg az alapján amiket írtatok. Szép, hajrá ahhoz hogy mégjobb gép legyen belőle! :R

Végülis én is más tábort erősítek már (Civicről jutott eszembe), egy 1.8 16V Focus-szal, viszont mindig emlékezni fogok a Swiftre, és hiányzik is, hiába ég és föld a kettő (mindenben, fogyasztásban is sajnos :N). Meg persze ahogy írtam, maradtam itt is olvasgatni, követni a topikot és egyáltalán. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#25141) roberto211 válasza HUNPSP (#25140) üzenetére


roberto211
őstag

Tegyel be kepet a fokarol :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#25142) Dark Archon válasza MuchACHO (#25121) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ez a menet közbeni MirrorLink engem is érdekelne... bár alapból sem nagyon működik, de akkor elviszem frissíteni, ha van mire.

Előre is köszi!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#25143) mdani01 válasza HUNPSP (#25140) üzenetére


mdani01
aktív tag

Köszönöm :) A motorháztetőn lévő horpadást/kőfelverődéseket fogom megcsináltatni (közelről látszik csak de zavar) utána a felni/gumi csere jön :)

iPhone 6S SpaceGray

(#25144) Szólista


Szólista
senior tag

SX4 S-Cross visszahivás

Nem vagyok normális. Na és?!

(#25145) máyköl


máyköl
veterán

Kornelka!
Ebbe a capuccino -ba gyömöszölted be magad? ;]

(#25146) Kornel válasza máyköl (#25145) üzenetére


Kornel
veterán

Ja, ilyenben :)
Nem volt kellemes.

(#25147) dnelb válasza Kornel (#25146) üzenetére


dnelb
veterán

így voltál


;]

(#25148) Kornel válasza dnelb (#25147) üzenetére


Kornel
veterán

Kb.
Meg 13%-al növeltem az autó súlyát 😂

(#25149) mdani01


mdani01
aktív tag

Regi Stiftbe a kalaptartot mivel erdemes a csomitartohoz rogziteni? Ti mit használtok?

iPhone 6S SpaceGray

(#25150) Kornel válasza mdani01 (#25149) üzenetére


Kornel
veterán

Azert, hogy ne zorogjon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.