Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96051) bepken válasza Ga3rieL (#96050) üzenetére


bepken
veterán

nem kell akkor sehova rakni :) ha a paypal-hoz rendelt bankkártyával fizettél (tehát nem paypal egyenlegből), akkor automatikusan a bankszámládra megy vissza a pénz

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96052) Ga3rieL válasza bepken (#96051) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Óh, ezt jó hallani,akkor jó. köszi szépen a helpet, és ugyszint mindenkinek. :R :))

(#96053) #58682368


#58682368
törölt tag

Sziasztok!

Az következő hibával kapcsolatban kérek segítséget. Bekapcsolás után egy úgynevezett gldriverquery.exe hibaüzenetet kapok. Ennek bezárása után minden (általam használt alapfunkciók) működnek, a CS:GO is hibamentesen fut. Mi a megoldás a hiba megszüntetésére?

(#96054) phenomHUN válasza #58682368 (#96053) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

(#96055) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Sziasztok!

Haverhoz átugranék játszani és nem akarom vinni az asztali gépem. Viszont van egy üzleti laptopom ami dedikált gpu hiányában nem alkalmas játékra, szóval streamelném rá. Lehetséges úgy, hogy nem egy hálón van az asztali gépem és a laptop?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#96056) DeFranco válasza sith7 (#96037) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van egy 3 éves fiam, és megesz a fene, de azt sem hagyom hogy azt lássa, én játszom a gépen

pedig de nagy tervek voltak, hogy hogy fogunk mi local coopozni a lego xy-nal meg a donkey konggal stb.-vel ahogy meg tudja tartani a kontrollert...

de be kellett látnom szerencsére még jó előre, hogy ki kell tolni az időt amíg egyáltalán géphez kerül ameddig csak lehet, mert onnantól kezdve nem lehet kirobbantani sem, csak kötelezés, feltételszabás, zsarolás árán. és minden óra amit a gép előtt tölt valami hasznosabbtól, őt jobban fejlesztő, minőségibb időtöltéstől veszi el az időt (már amikor nem mesét néz éppen a tévén)

emlékszem milyenek voltunk mi is, pedig akkor még nem volt ennyire színes meg szagos, csak a nagy pixel volt gyönyörű (by stöki) a C64/+4-en de már ott is lázadás volt meg szobából napokig ki nem mozdulás.

ez van, meg a fektetés után titokban játszás :D húzom amíg lehet, aztán amikor már nem lehet visszatartani akkor megkapja ő is a gamepadot. feltéve hogy áthackeli magát a windows loginon muhaha ;]

(#96057) sith7 válasza DeFranco (#96056) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :R

(#96058) gyugyo79 válasza sirszevenap (#96055) üzenetére


gyugyo79
addikt

Elméletileg igen. VPN -n belül, ugyan úgy megtalálhatja mintha otthon csinálnád ezt (és gondolom azért merült a lehetőség is fel benned mert lokális hálón ez működik).
Gyakorlatba is láttam YT videot akinek sikerült de nekem nem találta meg egymást a 2 eszköz amikor rápróbáltam, mondjuk nekem otthon is voltak (amikor utoljára használtam volna nyáron teraszon így a laptopot) anomáliák mert ha a laptopom nem LAN -on volt hanem wifin se látta az asztali gépet vpn nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#96059) cintula187


cintula187
addikt

Hali!

Előszőr vásároltam tárgyat életemben steamen.
Amikor megtettem az ajánlatot hibát írt ki a steam, frissítsem az oldalt. Megtettem az új ajánlatot és két eladótol vásároltam meg ugyanazt a tárgyat ugyanannyiért. PUBG-hez ing amúgy.
A támogatáson belül viszont csak a jéték készítőjéhez tudok eljutni a steamen magán nem tudok ezügyben reklamálni?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#96060) bepken válasza cintula187 (#96059) üzenetére


bepken
veterán

piacos vásárlásra nem hiszem, hogy tudnának adni refund-ot. túl nagy macera lenne az eladóval is tisztázni, hogy miért került vissza az adott tárgy a raktárába (az ára pedig le a wallet-ből)

egyetlen opció nem más, mint hogy eladod a felesleges tárgyat a piacon.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96061) elithun válasza cintula187 (#96059) üzenetére


elithun
őstag

Nincs refund Piaci vásárlásnál, eladni tudod maximum a tárgyat, legközelebb meg résen lenni. :(
Forrás: link

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#96062) cintula187 válasza elithun (#96061) üzenetére


cintula187
addikt

Ezt meg is érteném, ha én lettem volna az ökör, de az első próbálkozáskor error-t írt tehát nem történt meg a vétel. De az all purchases are finalt is értem. 0.7EUR tanulópéz. :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#96063) elithun válasza cintula187 (#96062) üzenetére


elithun
őstag

Arra gondolok, hogy hátha a Wallet értéke esetleg frissült és abból feltűnik a változás, vagy, hogy az inventory-ba került-e a vásárolt tárgy az error ellenére. Már csak azért mondom, mert láthatóan a Steam nem segít ebben többet, nem pedig szemrehányásként. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#96064) cintula187 válasza elithun (#96063) üzenetére


cintula187
addikt

Pont akkor derült ki, hogy dupla vétel volt amikor megnéztem az inventoryt.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#96065) joe-ker


joe-ker
senior tag

Mi lett a steam-el,már futtatni sem kell hogy kidobja a kártyákat egy adott játékból? :DD Ma beléptem a fiókomba 4 új tétel a raktáramba 4db kártya a Dream Pinball 3D-hez. Ez hogy?

(#96066) regener válasza joe-ker (#96065) üzenetére


regener
veterán

Énis kaptam :D

(#96067) SityiSXT válasza joe-ker (#96065) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ha utólag lesz egy játék kártyás és már van benne egy jókora adag játékidőd, akkor automatikusan adja a kártyákat.

(#96068) joe-ker válasza SityiSXT (#96067) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ezt nem nevezném annak :D

Egyébként volt már ilyen hogy később lett kártyás egy játék,de sosem dobta ki a őket csak farmolással.

[ Szerkesztve ]

(#96069) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok ! Van egy játék a Steam -en, amit meg szeretnék venni, de nincs egyenlőre értékelés róla.
Meg tudom azt nézni, hogy hányan vették meg az adott játékot, vagy hogy éppen hányan játszanak vele ? Mert így látatlanban a képek alapján sok a 16,99€ szerintem.
Egyébként ez lenne az : [link]
Köszi ! :)

(#96070) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Sziasztok.
Létezik még olyan program amivel kilehet szedni a kártyákat a játékokból telepítés nélkül?
Vagy ezeket a programokat tiltja a Steam?

(#96071) -secret- válasza FLATRONW (#96070) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#96072) bepken válasza -secret- (#96071) üzenetére


bepken
veterán

vagy ASF :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96073) -secret- válasza bepken (#96072) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

vagy :D

(#96074) KubanitoS válasza aftercooler (#96069) üzenetére


KubanitoS
veterán

Vedd meg és ha nem tetszik két órán belüli játékidő esetén (+2 héten belül) kérhetsz rá pénzvisszatérítést, de ez a pénz csak a Steam fiókodra fog kerülni, nem pedig a bankkártyádra vissza.

Amúgy ahogy nézem ez egy rétegjáték, ami három napja jelent meg. Türelem, türelem. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96075) PöCöKuk@c válasza aftercooler (#96069) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Megveszed, két óra alatt, amíg a visszatérítés lehetséges leteszteled, ha meg nem tetszik vissza kéred az árát. Még csak 16- án jelent meg. :)

(#96076) FLATRONW válasza bepken (#96072) üzenetére


FLATRONW
őstag

Mindkettőtöknek köszönöm.

(#96077) aftercooler válasza KubanitoS (#96074) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Rendben, köszi ! :)

(#96078) wjbhbdux válasza KubanitoS (#96074) üzenetére


wjbhbdux
veterán

oda térítik vissza ahonnan jött a pénz, de walletre is lehet kérni. a banki havi elszámolásodban nem is fogod látni hogy levették volna a vásárláskor, ha nem épp számlazárás közben csinálod, akkor ott lesz zárolva.

[ Szerkesztve ]

/s

(#96079) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Van itt valaki, aki kicsit ismerősebb Steamgifts-en?
Kaptam egy 5 napos felfüggesztést, azzal az indokkal, hogy nem aktiváltam be egy 2015.04.13.-án véget ért giveaway nyereményét, egy Arkham Origins Season Pass-t. A suspend miatt az oldalon semmit nem tudok csinálni, így azt sem tudom leellenőrizni, mit nyertem valójában, lassan 3 év távlatából meg ki emlékszik már rá... Steam-en viszont a játéknál másnapi aktiválás van a New Millenium Skins Pack-on, szóval valószínűleg ez volt az, amit valójában nyertem. Szerintetek, ha lejár a suspend, és továbbra sincs beaktiválva a Season Pass, kapok bannt? Arra gondoltam, ha lejár, és újra hozzáférek az oldalhoz, leellenőrzöm, hogy mit kaptam, de ettől félek kicsit. Vagy érdemes lenne még inkább most ticketet nyitni?

(#96080) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!

Eddig voltam egy win7 rendszeren hdd-vel. Most betettem egy ssd-t a gépbe, és arra felraktam egy windows 10-et. Nem szeretnék megint letölteni kb 100 gigát, úgyhogy ilyenkor mi a teendő? Megpróbáltam feltenni a steamet az új rendszerre, és a régi steamaps/common mappából átmásolgatni a játékokat. Sajnos a steam nem látja őket, úgyanúgy le szeretné tölteni.

A neten van egy csomó "megoldás" de egyik sem működik.

(#96081) SenorGrande válasza freeknight (#96080) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ha megvan a teljes régi Steam könyvtár, csak indítsd el a Steam.exe-t, és belakja magát az új rendszeren. Teljesen rugalmas szoftver.
Ha csak a .../steamapps könyvtár van meg, kellenek az acf fájlok is. Bővebben itt.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96082) freeknight válasza SenorGrande (#96081) üzenetére


freeknight
őstag

Hmm, így mondjuk nem csinált semmit, de nekem az lenne a lényeg, hogy át is mozgassam a játékokat az ssd-re, végülis ezért lett véve.

De ha olyan rugalmas, akkor az működhet, hogy mondjuk a teljes steam mappát áthelyezem az új rendszerre?

(#96083) SenorGrande válasza freeknight (#96082) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Persze, mozgathatod bátran a Steam mappát, indításkor majd módosítja a regedites bejegyzéseket.

Ha már itt járok. Ki melyik letöltő-szervert használja?
Gigabites net van, mérésekkor 700-900K meg is van, Steamről mégsem sikerült még 35MB/s-nél többel lefelé szednem. SSD-re tölt, tehát az sem lehet a szűk keresztmetszet.
Most Luxemburg van beállítva.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96084) wjbhbdux válasza SenorGrande (#96083) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ausztria meg Frankfurt szokott lenni, csak régi megszokásból mert abba az irányba UPC nettel alacsonyabb pingek vannak szerverekre mint némelyik magyarra.

Steam stats oldalról a magyaroké:

Steam Global Traffic Map (most recent 7 days)

Hungary
Total Bytes: 787.7 TB
Average Download Rate: 34.3 Mbps
Percentage of global Steam Traffic: 0.4%

Performance by Internet Service Provider (ISP)
Shown below are the average download rates for Steam clients on the most popular Internet Service Providers for Hungary, sorted by the number of bytes delivered to that network.

Network Average Download Rate
Magyar Telekom 26.2 Mbps
UPC Magyarorszag 61 Mbps
DIGI Tavkozlesi es Szolgaltato Kft. 52.1 Mbps
Invitech Megoldasok Zrt. 16 Mbps
Tarr Kft. 26.7 Mbps
ViDaNet Cabletelevision Provider Ltd. 32.8 Mbps
PR-TELECOM Rt. 26.2 Mbps
Telenor Hungary plc 20.9 Mbps
ZNET Telekom Zrt. 14.6 Mbps
KIFU (Governmental Info Tech Development Agency) 37.5 Mbps

/s

(#96085) NyMRooD válasza SH4D0W2011 (#96079) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha a giveaway Season pass-ra volt kiírva és te csak New Millenium Skins Pack-et kaptál, de visszajelezted, hogy megkaptad az sp-t, akkor lehetnek gondjaid, de szerintem még most nyiss ticketet (valószínűleg csak azért most kaptad, mert dlc-ket elvileg nem tudják automatikusan leellenőrizni).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#96086) freeknight válasza SenorGrande (#96083) üzenetére


freeknight
őstag

Így már sikerült köszi!

(#96087) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Helló! Plz help egyik ismerősöm megvette az új codot itt Mo-on. Viszont most ki ment Németbe melózni, aztán nem indul el neki a játék ilyenkor mi a teendő? Support vagy hol érdeklődjön? Mi a Supportja a Steamnek? Előre is köszi a segítséget!

PSN: szuhi

(#96088) SH4D0W2011 válasza NyMRooD (#96085) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, valószínűleg ez volt, de elég sokszor láttam már ga-t, ahol meg volt jegyezve, hogy nem is pontosan az, amire kreálva lett, én meg szerintem ekkor sem foglalkoztam vele, csak örültem, hogy nyertem valamit, a felajánlónak meg nem akartam problémát, erre most nekem van bajom belőle. :((( Megfogadom a tanácsod, és ha hazaérek melóból, nyitok inkább ticketet időben, legvégső esetben meg megnézem, hol lehet legolcsóbban megvenni.

(#96089) Pangelus válasza SH4D0W2011 (#96079) üzenetére


Pangelus
tag

Ha visszaigazolsz valamit ami nincs beaktiválva és hébe hóba leellenőrzik autoba küldenek kis pihenésre tiketet meg azért nyitni, hogy magyarázkodj nem azt kaptad hanem mást felesleges szerintem ilyen idő távlatából. Nekem is volt/van hasonló visszaigazoltam nincs meg (máshogy rendeztük) utána kb fél évre rá emiatt kaptam 5napot most vagy 3év elteltével meg megint 5nap pihi :S de végleges ban-t azt kétlem ahhoz több kell :)

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#96090) wjbhbdux válasza sz.atesz89 (#96087) üzenetére


wjbhbdux
veterán

https://help.steampowered.com/en/

de az itteni változat Németországban be van tiltva, semmiképp sem játszhat vele.

/s

(#96091) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Helló.

Szerintetek várjam ki az utó business 7-ik napot és akkor fenyegessem be őket,és adjam fel ha addig nemtérítik vissza a pénzt, vagy inkább most? Mert szerintetek, azt a linket nem tart sokáig ellenőrizni,hogy aktivált lett e a gém,vagy nem? a gamesdeal.com oldalról beszélek. Előre is köszi a helpet.

[ Szerkesztve ]

(#96092) wjbhbdux válasza Ga3rieL (#96091) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Feladnod nem kell, Paypalon lehet 180 napig refundot kérni bármire, megírod hogy a Steam előfizetői szerződés megszegésére akartak rávenni azzal hogy megosztod a fiókot, hogy 1 kínai terméket aktiváljanak neked európai usernek

/s

(#96093) Ga3rieL válasza wjbhbdux (#96092) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Amúgy most nézem, az oldalukon ott van, a pubg, és digital code van azon,hogy azt küldik. most akkor? de nembaj,várok a mostani hét csütörtökig. addig meglátom.

[ Szerkesztve ]

(#96094) SenorGrande válasza Ga3rieL (#96091) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem értem, már töltöttél fel egy képet paypal-ről, amin megkaptad a refundot.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96095) Ga3rieL válasza SenorGrande (#96094) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

az csak refund. nem refunded. nem kaptam semmit meg.

[ Szerkesztve ]

(#96096) KubanitoS válasza Ga3rieL (#96095) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor annak kérdezz utána Paypalon, hogy ez a refund mennyi idő alatt fog megérkezni hozzád.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96097) Ga3rieL válasza KubanitoS (#96096) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

ők úgy irták, 5-7 business day.a gamesdeal.com

(#96098) KubanitoS válasza Ga3rieL (#96097) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mármint kik írták úgy? Ha a szkemmer oldal, akkor azzal nem kell foglalkozni. A paypal supportnak kell írni és rákérdezni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96099) Ga3rieL válasza KubanitoS (#96098) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

igen, a szkemmer oldal irta.

(#96100) Ga3rieL válasza KubanitoS (#96098) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

és a messege center oldalon tudok velük írni,vagy hol, milyen címre?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.