Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96201) bepken válasza Csapoati (#96200) üzenetére


bepken
veterán

vagy mondjuk játék közben mobil appban még egy cserét is megerősít :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96202) NauYea


NauYea
csendes újonc

Sziasztok!

Sürgős segítség kellene! Lehet, hogy már egy éve nem tudom pontosan, de elég rég óta van problémám a steamen való letöltéssel! Bármilyen játékot töltenék elkezdi de leesik 0byte/sec -re. Néha néha felugrik pár mega/sec -re de egyből vissza 0-ra. Utána olvasva olyanokat láttam, hogy esetleg letöltési régiót változtassak, de nem segített. Az internetem jó, torrenten vagy Uplayen, simán töltök, torrenten van, hogy több mint 10 megával szedek, steamnél is írja, hogy legmagasabb 10,2 mb/sec, de 0 byte/sec-el tölt, azaz nem tölt, néha meg ugrál. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni, mert mindig mikor valami steames játékhoz kapok kedvet, ezzel szenvednem kell.
A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#96203) morfondőr válasza NauYea (#96202) üzenetére


morfondőr
őstag

Steam-en menj be a beállításokba és nézd meg a letöltések panelt. Letöltési régió Hungary legyen és ne legyen beállítva korlátozás. Nekem hibás sata kábel miatt volt, hogy rendszeresen megszakadt és lefagyott a letöltés, bár akkor több gondot is okozott, de próbáld meg áttenni a letöltési mappát egy másik meghajtóra!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#96204) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ajándékba van egy GTA Vice City Steam linkem. Akinek kell váltsa be: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96205) -secret- válasza l.skywalker (#96204) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Already Redeemed

(#96206) l.skywalker válasza -secret- (#96205) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi! Te mindig adsz visszajelzést :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96207) kriszpontaz válasza l.skywalker (#96206) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ja, ha már az nem veszi a fáradtságot aki beaktiválta....

(#96208) -secret- válasza l.skywalker (#96206) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Olyan visszajelzést szívesebben adnék, hogy: Köszi! :R :D

(#96209) l.skywalker válasza -secret- (#96208) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem ez is nagy segítség, de akkor a következőt neked küldöm!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96210) -secret- válasza l.skywalker (#96209) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ezer köszi! :R

(#96211) NauYea válasza morfondőr (#96203) üzenetére


NauYea
csendes újonc

Sajnos változatlan. Még a gépet is újra raktam, beállítottam másik meghajtót, hogy oda töltsön, de akkor is ugrál.. Mostmár gyakrabban tölt, de folyamatosan leesik 0-ra! Remélem valaki tudja mi a megoldás! Régió az Hungary, korlátozás nincs beállítva!

Képek róla:

[ Szerkesztve ]

(#96212) DrTechnoid válasza NauYea (#96211) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Próbáld ki SSD-vel, lehet hogy a HDD nem bírja az iramot.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96213) morfondőr válasza NauYea (#96211) üzenetére


morfondőr
őstag

Alt+Ctrl+Del, megnyitod a feladatkezelőt és megnézed, hogy mekkora a lemezhasználat, illetve mi használja még a lemezt. Lehet valami erősen tekeri a HDD-t és nem jut levegőhöz. Pl. torrentkliens is tud ilyet csinálni le-fel töltéskor.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#96214) Fleto93 válasza NauYea (#96211) üzenetére


Fleto93
tag

Nekem a NAS is meg van adva játék mappának (1-2 olyan játék oda van telepítve, ami csak akkor kerül elő, ha haverok is itt vannak, pl. Mortal Kombat X), és rendszeresen azt csinálja a rohadék, hogy ha új játékot vagy frissítést szedek le, akkor oda nyomja a downloading mappába, majd onnan húzza át a gépemben lévő SSD-re, és ez okoz nálam hasonló gondokat, bár nem ilyen drasztikusan mint nálad.

(#96215) FollowTheORI válasza NauYea (#96211) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem valami hálózati probléma... nem jó a natolás, router beállítás, megfogja a víruskereső vagy a tűzfal... vagy illyesmi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96216) Woodslave


Woodslave
nagyúr

A bankkártya forgalmamon azt vettem észre hogy paypallal 5 euró steam wallet fundra ment. Én biztos nem vettem semmit és nem is látszik. Mi lehet ez kihez forduljak paypal vagy steam?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96217) bepken válasza Woodslave (#96216) üzenetére


bepken
veterán

első körben szerintem Paypal! legalabbis Steam igy önmagában nem igazán tud mit kezdeni azzal, hogy valahol valaki a saját fiókjára töltött némi egyenleget.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96218) Woodslave válasza bepken (#96217) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de valaki hozzáfért a paypal számlámhoz és a legnagyobb dobása hogy 5 eurót töltött a steam walletjére? Arra gondoltam még hogy valami automatikus dolgot állítottam, hogy évente ennyit feltölt :F de nem hiszem hogy lenne ilyen "előfizetés"...

mondjuk szombat hajnalban volt. Be voltam baxva rendesen, de kizárt dolog, hogy mobilról, amint a steam belépést it most kellett megcsinálnom kóddal 5 euroért vásároltam volna valakinek steam walletet.. ;] :D .

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96219) morfondőr válasza Woodslave (#96218) üzenetére


morfondőr
őstag

Be voltam baxva rendesen :DDD
Nem csak neked, hanem mindenkinek javaslom, hogy a Paypal-on is van kétlépcsős azonosítás, sms-ben küld kódot a belépéshez, elvileg normál díjas az sms, de nekem még sosem számlázták ki, szerintem a havi sms keretből kerül levonásra.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#96220) Samus válasza morfondőr (#96219) üzenetére


Samus
addikt

Abból sem kerül levonásra, mivel ezt kapod, és normális telefonszámról jön, nem ilyen 0690 akármiről, szóval teljesen free, ahogy a Google kétlépcsős témája, és gondolom az összes többi cégé.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#96221) FollowTheORI válasza Woodslave (#96218) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

PayPalon mindig vissza lehet csinálni, ezzel hirdetik magukat hogy védve vagy... :P

Szóval nézd meg hova ment meg kinek... (ha nem magadnak).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96222) eami válasza FollowTheORI (#96221) üzenetére


eami
Topikgazda

viszont csak óvatosan, mert az a steam fiók amiről visszaszívja a paypal kap egy szép kis lockot, ami jó eséllyel nem is fog lekerülni.

[ Szerkesztve ]

(#96223) l.skywalker válasza FollowTheORI (#96221) üzenetére


l.skywalker
félisten

A PayPal digitális taratlmakra nem véd, csak külön esetben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96224) FollowTheORI válasza l.skywalker (#96223) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A fraud ellen véd, tökmindegy mire költik. Legalábbis így hirdeti magát.
IE mintha ellopnák a kártyád, visszavonható.

Na de nagyon off... meg mondjuk 5 EUR nem is érdemes feltétlen zargatni, csak ha nagyon fontos.
:)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96225) l.skywalker válasza FollowTheORI (#96224) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja, igen. Nem. De. Az ellen nem véd. Kérem kapcsolja ki. :D :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96226) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Helló mindenki!
Kellene némi segítség,ma feltelepítettem a Steam-ot kb 1 év kihagyás után akarom indítani de frissítés 27%-a után unavailable a Steam.Többször próbáltam de semmi sem történik.Vajon mi lehet a baj?

(#96227) Woodslave válasza Woodslave (#96216) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ha érdekel valakit (kétlem ;] ) örömmel jelentem, hogy egy levél után írt a paypal hogy refundot kaptam a steamtől..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96228) wjbhbdux válasza Medvelászló (#96226) üzenetére


wjbhbdux
veterán

túlbuzgó védelmi software megakadályozza hogy felülírja saját magát? ne a C:/program files mappába telepítsd hanem máshova.

/s

(#96229) KubanitoS válasza Medvelászló (#96226) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ékezetes mappába telepítetted?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96230) Medvelászló válasza KubanitoS (#96229) üzenetére


Medvelászló
senior tag

F meghajtó,Steam mappa.Nálam a C-n van a rendszer,oda már élből nem tudom telepíteni hely hiány miatt.Kb 7.-szer próbálom telepíteni de semmi,kitöröltem belőle mappákat etc..de semmi. :W

(#96231) wjbhbdux válasza Medvelászló (#96230) üzenetére


wjbhbdux
veterán

27%-nál írná felül a Steam.exe önmagát a friss verzióval, ezt blokkolhatja valami programod (antivirus pl)

/s

(#96232) manu75


manu75
aktív tag

Kezdő felhasználóként lenne egy kérdésem, pl. ez a [játék] működne win 10 rendszerrel? A játékleírásban xp és vista szerepel, de olvasom vannak tavalyi kommentek is a játékhoz írva arra gondolok nem ilyen régi rendszereken használják a játékot. Meg lehet valahogy tudni amit letöltenénk az biztos fut win 10 alatt ha az nincs oda írva mint támogatott op. rendszer.

(#96233) EmptyParadox válasza manu75 (#96232) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Találtam egy thread-et róla.

Illetve nekem az a tapasztalatom, hogy érdemes megnézni a PCGamingWiki oldalát, mert általában jól összeszedik a problémákat, infókat az adott játékról.

[ Szerkesztve ]

(#96234) Medvelászló válasza wjbhbdux (#96231) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Kikapcsoltam mindent,tűzfal,vírusirtó de továbbra sem hajlandó frissíteni magát a Steam.

(#96235) SityiSXT válasza Medvelászló (#96234) üzenetére


SityiSXT
őstag

Töltsd le a Steam telepítőjét, és engedd rá a meglévő telepítésre, hátha rendberakja magát.

(#96236) manu75 válasza EmptyParadox (#96233) üzenetére


manu75
aktív tag

Köszönöm, elmentettem az oldalt. Van pár régi játék amit szívesen letöltenék majd, ha bekerül akcióba. Azoknak akkor utánanézek. Reméltem maga a steam oldalán van valami konkrétabb is. Volt olyan játék ahol a hozzászólásban volt írva valakinek igen valakinek nem ment win 10 alatt.

(#96237) S1M0N válasza manu75 (#96236) üzenetére


S1M0N
senior tag

Üdv!
Kipróbáltam a legfrissebb Win10-zel a játékot, a grafikai beállításoknál egyszer fagyott ki (lehet sok volt neki egyszerre a felbontás és a részletesség beállítása), de újraindítás után hibátlanul ment, bár csak az egyik tutorialt csináltam meg.

(#96238) Land


Land
veterán

Üdv!
Milyen beállítás lehet elcsúszva nálam?
Játék közben (steames Cod ww2) a billentyű kombinációra (Shift+TAB) nem jön fel a steam beszélgetőablak és így csak kényelmetlenül - tálcára lerakva a játékot- tudok játék közben visszaírni. View Profile-ra kattintva elvileg meg tudnám nézni a játékostársaim steam profilját, de az sem jön fel. Esetleg a játékban lenne valami elállítva? Mi lehet a gond?
Win 10 64 bit
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#96239) EmptyParadox válasza Land (#96238) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Jobb klikk játékra Library-ben, Properties->General->Enable the Steam Overlay while in-game be van pipálva?

Meg mintha korábban említették volna itt topicban, hogy 3rd party program is bekavarhat, már nem tudom mi volt konkrétan.

[ Szerkesztve ]

(#96240) Land válasza EmptyParadox (#96239) üzenetére


Land
veterán

Igen be van pipálva.
A Fraps fut közben, esetleg az zavarhat be?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#96241) KubanitoS válasza Land (#96240) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igen, ezen kívül az MSI Afterbburner és bármi egyéb program bekavarhat, ami valahogy a játékhoz kapcsolódik. Mindent kapcsolj ki és utána próbáld, jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96242) EmptyParadox válasza Land (#96240) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#96243) Medvelászló válasza SityiSXT (#96235) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Letöltöttem most már műxik.Köszi a segítséget mindenkinek!
Most már nyomathatok egyet a HL2-vel :Y

(#96244) Land


Land
veterán

Köszi! Most már működik.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#96245) csaba951


csaba951
veterán

Ma 18:00-kor járnak le a The Steam Awards - 2017 Trading Card-ok!

(#96246) DFlash válasza Land (#96240) üzenetére


DFlash
tag

Fraps kikapcsol, Játék indít, Fraps indít így működni fog :)

(#96247) Land válasza DFlash (#96246) üzenetére


Land
veterán

Köszi!
Mondjuk a steamben is be lehet állítani, hogy mutassa játék közben az fps-t, nekem az elég.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#96248) Segal


Segal
veterán

Sziasztok
Tudom hogy volt már róla szó de sajnos nem találom a hozzászólást és google-be is hiába keresem a kifejezést csak a wallet feltöltés aktiválást adja be :(
Tehát a kérdés. Tudna valaki küldeni egy linket hogy hol lehet böngészőbe játékot aktiválni steamen? Előre is köszönöm szépen a választ :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96249) SenorGrande válasza Segal (#96248) üzenetére


SenorGrande
senior tag

https://store.steampowered.com/account/registerkey

#aktiválás #kulcs #böngésző

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96250) Segal válasza SenorGrande (#96249) üzenetére


Segal
veterán

Ez gyors volt köszönöm :R
Sajna ma ezért maradtam le egy játékról mert hiába szereztem kódot mire hazaértem már nem engedte beaktiválni de tanultam az esetből és legközelebb melóból mobilról beaktiválom :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.