Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96401) Vertigo18 válasza SP4C3 (#96400) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem ráadásul a kliensben nem is engedi kiválasztani, mintha be lennének ragadva a gombok. Böngészőből működik.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#96402) sagem válasza Borisz76 (#96399) üzenetére


sagem
addikt

Lehet több fiókod is, azt nem tiltja semmi (tudtommal), szóval regisztrálhatsz a Te adataiddal is, és odaadhatod neki a fiókot:, azt sem tiltják. A távolság ellenére is tudsz itthonról regisztrálni, ha mindenképpen Te akarod véghezvinni, pl. Teamviewerrel belépsz a gépére :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#96403) Borisz76 válasza sagem (#96402) üzenetére


Borisz76
veterán

Valami hasonló lesz a megoldás...
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkitől!

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96404) DrTechnoid válasza Borisz76 (#96403) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Csináljál még egy fiókot magadnak, a steam egyáltalán nem tiltja. És így csak azzal játszhat a gyerek amit ráteszel neki. De ha van egy külön telszámod a másik account regisztrációhoz, az se baj, mert ha a gyerek egy online játékban god mode-ra vágyik és tudtodon kívül valami csaláshoz nyúl , akkor az összes , azonos telefonszámon lévő account megkapja a VAC ban-t, vagy a game ban-t.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96405) Amantius válasza DrTechnoid (#96404) üzenetére


Amantius
senior tag

Na beszélgessünk erről egy kicsit.
Természetesen Én is külön fiókot csináltam a gyereknek. Tisztáztuk, hogy csalás, meg egyéb csínytevések eszébe se jussanak. Nem hülye gyerek, bízom is benne, nem is kicsi már. Viszont szerintem vannak olyan "ismerősei", akik nem tartoznak bele egyáltalán ebbe a csoportba.
Szóval itt most milyen telefonszámról beszélünk? Mert ez itt az Authenticator téma, akkor most a guardról van szó? Az enyém a saját windowsos telómon van. A gyereké viszont a tabletemen, ott nincs telefonszám. Viszont az accon megadom a saját telefonszámomat, annak viszont semmi köze a guardhoz. Most akkor Én nem értek valamit, vagy keverek valamit valamivel, vagy mi van?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#96406) Amantius válasza Amantius (#96405) üzenetére


Amantius
senior tag

Hú rémlik már valami. A guardhoz kellett telefonszám, jött valami sms. Francba, régen volt. Nem emlékszem milyen számot adtam meg a kölöknél. Jól van, azt hiszem tárgytalan, lassan eszembe jutnak a dolgok. :B
Ja, meg is van (megérte átolvasni ezt az faq-t), ugyan az a szám, tuti, ami biztos cserélem.
Köszi ben!!

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#96407) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ha cserélek valakivel itemet, az az item fog kapni a trade bant?

We are only Stardust...

(#96408) Segal válasza Jinxb1rd (#96407) üzenetére


Segal
veterán

nem

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96409) etejedu


etejedu
őstag

Bocs félrement...

[ Szerkesztve ]

(#96410) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy lehetséges-e a jelenlegi Steames játékok mappát (és annak teljes tartalmát) áthelyezni valahogy másik meghajtóra? Jelenlegi HDD amin található minden Steames Game, azt kivenném/eladnám és van 2 db 3TB HDD-m , így egyiket befognám a játékok tárolására.

Válaszokat/segítséget előre köszönöm! :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#96411) Out válasza MaxxDamage (#96410) üzenetére


Out
addikt

Igen, lehetséges.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#96412) MaxxDamage válasza Out (#96411) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Ezt miként lehet kivitelezni?

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#96413) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok!

Új masina lesz üzembe helyezve ma este valószínűleg, így szeretnék érdeklődni, hogy merre találom az alábbi Steam-es játékok mentéseit, hogy ki tudjam őket másolni és ne vesszenek el? A Tomb Raidernél látom, hogy van Steam Cloud save, a többiből viszont csak a Borderlands 2 van feltelepítve, ott viszont nem ír ilyesmit a kliens.

- Borderlands 2 GOTY
- DOOM
- Tomb Raider (2013)
- Rise of the Tomb Raider

Köszönöm szépen :R

(#96414) MaxxDamage válasza Out (#96411) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Meg is találtam! :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#96415) eami válasza Alvin_ti4200 (#96413) üzenetére


eami
Topikgazda

ajánlom a GameSave Manager-t, mert még a steam cloudos játékok sem biztos hogy felhőbe tolják a mentéseket.

(#96416) Sziszi1


Sziszi1
csendes tag

Üdv!

Vettem Gameflip-en egy haveromnak PUBG aktiváló kódot. Aktiválta, telepítette, játszott is két napig, de ma ezt az abalakot kapta:

Mi lehet a probléma?

Köszönöm előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#96417) Lackki válasza Sziszi1 (#96416) üzenetére


Lackki
senior tag

az hogy ilyen helyen vette :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#96418) Alvin_ti4200 válasza eami (#96415) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi, le is mentettem mindent, meglátjuk, sikerrel járok-e :R

(#96419) eami válasza Sziszi1 (#96416) üzenetére


eami
Topikgazda

kb olyan volt ez a vásárlás mintha a Népliget aluljáróban vettél volna két csokit egy cázasért :(

de hogy vmi konstruktívat is mondjak, ha még 30 napon belül vagy és PayPal vásárlás volt, akkor mehet egy dispute a vásárlásra.

[ Szerkesztve ]

(#96420) SP4C3 válasza Sziszi1 (#96416) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez van ha az ember a feketepiacon vesz kulcsokat játékokhoz, windows-hoz, office-hoz...
Szerintem lopott hitelkártyával fizethették ki a kulcsot, ami aztán visszavonásra került...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#96421) csaba951 válasza Sziszi1 (#96416) üzenetére


csaba951
veterán

Vagy eleve lopott kulcs volt, vagy lopott kártyaadatokkal vették. A kiadó/kereskedő letiltotta a kulcsot. Ha olyan kulcs kell ami nem csak 2 napig jó, az nem ennyibe kerül. :DDD

(#96422) bepken válasza csaba951 (#96421) üzenetére


bepken
veterán

nem biztos, hogy annyira nagyon baráti áron vette, erről nem esett szó.

ha paypal fizetés volt, nálam egy reportot még megérdemelne azért az oldal :)

szerk.: ja most látom, írta az oldal nevét. jó lenne tudni az eladó nevét, instant blacklisted természetesen... (20 dodó? az szép...)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96423) heroesiii


heroesiii
csendes tag

Sziasztok!

Erre a két problémára esetleg tudtok valami megoldást?
https://prohardver.hu/dl/upc/2018-02/27/224977_qfg2zvnbotbhiiri_dbz2.jpg
https://prohardver.hu/dl/upc/2018-02/27/224977_zuuq5yu42hqi2e7s_autostandoff.jpg

A DBZ2 elindul ha rámegyek a tulajdonságok - helyi fájlok - helyi fájlok böngészése és ott a start-ra kattintva, de a másik az sehogy se.

Előre is köszönöm!

Üdv: Heroes

[ Szerkesztve ]

(#96424) Segal válasza heroesiii (#96423) üzenetére


Segal
veterán

Szép tiszta az asztalod nálam kint van vagy 90 parancsikon :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96425) csaba951 válasza heroesiii (#96423) üzenetére


csaba951
veterán

Steam-et indítsd rendszergazdaként, és próbáld meg úgy. De előtte indítsd újra a gépet!

(#96426) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Srácok, eladtam a telefonom ahol be voltam lépve a Steammel. Hogy tudnék bejelentkezni most új gépre? Ugye telefon appba kaptam a belépési kódot.

Holnap hozzák már az új telót de kérdéses, hogy biztonsági mentést visszaállítva belépve maradok-e. Ha nem akkor, hogy jelentkezek be?

szerk.: Az a tartalék kód megvan amit még kaptam a bekapcsoláskor, gondolom azzal menne...

[ Szerkesztve ]

(#96427) Monoton válasza -secret- (#96426) üzenetére


Monoton
tag

Ha a számod ua. maradt akkor sms-el is el tudod intézni.

[ Szerkesztve ]

(#96428) -secret- válasza Monoton (#96427) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Maradt a szám persze csak most nincs main telefon. Köszi! :R

(#96429) EmptyParadox válasza -secret- (#96428) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nálam app visszaállítással (+data) simán működött tovább, mintha mi sem történt volna.

(#96430) Sziszi1 válasza bepken (#96422) üzenetére


Sziszi1
csendes tag

Köszönöm az infót!

Én úgy gondoltam (naív voltam?) hogy a Gameflip felel a hirdetőkért, ráadásul ennek az eladónak (Gbgames) van 353 pozitív értékelése is.

Indítottam egy report-ot PayPal-on és Gameflip-en is. Egyébként 17 dodo volt a kód.

Jelentkezem, hogy mi lett a vége!

[ Szerkesztve ]

(#96431) Csapoati válasza Sziszi1 (#96430) üzenetére


Csapoati
nagyúr

17 dollár az egyértelműen túl alacsony ár. 20 alatt nem is láttam máshol, de már az is az alja volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96432) heroesiii válasza csaba951 (#96425) üzenetére


heroesiii
csendes tag

Köszönöm, este kipróbálom

(#96433) heroesiii válasza Segal (#96424) üzenetére


heroesiii
csendes tag

Újra telepítettem a Win -t, hátha... de sajnos u.a. Majd este kipróbálom, amit Csaba951 javasolt.

(#96434) SityiSXT válasza heroesiii (#96433) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ugye nem a Program Files mappába telepítetted a Steamet?

(#96435) heroesiii válasza SityiSXT (#96434) üzenetére


heroesiii
csendes tag

De magát a Steamot igen, de a játékokat nem,

Azokat egy másik winyóra, nem a rendezerre

[ Szerkesztve ]

(#96436) SityiSXT válasza heroesiii (#96435) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Steamet sem tanácsos oda tenni, bekavarhat (a Program Files mappa egy speciális, védett mappa a Windows rendszeren belül).

(#96437) SP4C3 válasza SityiSXT (#96436) üzenetére


SP4C3
veterán

Megvédi a programokat saját maguktól és egymástól. MS Genius.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#96438) heroesiii válasza SityiSXT (#96436) üzenetére


heroesiii
csendes tag

Ok, köszönöm újra telepítem ha haza értem.

(#96439) Sziszi1 válasza Csapoati (#96431) üzenetére


Sziszi1
csendes tag

A Gameflip visszaküldte a pénzt PayPal-on, ügy lezárva :)

Köszönöm a segítségeteket!

(#96440) heroesiii válasza csaba951 (#96425) üzenetére


heroesiii
csendes tag

Köszönöm, működött mindkét játék megy.

(#96441) #58682368 válasza SP4C3 (#96400) üzenetére


#58682368
törölt tag

Nálam megjegyezte.

(#96442) Winne


Winne
nagyúr

Urak!

PUBG-hez szeretnék kulcsot venni, de egy-két napja hibát dob rá, vagy azt, hogy nem tud kommunikálni a Steam szerverekkel, vagy azt, hogy váratlan történt tranzakciód jóváhagyása közben, próbáljam később.

Próbáltam két különböző neten, pc-n 3 böngészőből, telefonról és játékon belülről is, uez mindenhol. Vettem valami kis cuccot, hogy megnézzem azzal megy-e, ott nem volt gond. Pénz van a pénztárcában.

Pls help.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96443) Segal válasza Winne (#96442) üzenetére


Segal
veterán

Mar irtam neked a pubg temaba hogy steam kliensbol probalj meg egyet a piacterrol. Buksz rajta kb 30 centet de hatha sikerul.
Nekem neha a steam dragakonel problemazik hogy nem sikerult probaljam ujra de nekem ugyanarrol a geprol vagy mobilrol is engedi kicsit kesobb.
Ha nagyon nem sikerul venned akkor irj ram privatot es veszek neked aztan 1 hettel kesobb csereajanlatba el tudom kuldeni a fizettseget meg megbeszeljuk valahogy.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96444) Winne válasza Segal (#96443) üzenetére


Winne
nagyúr

Piacról nem akarok venni, a 30 cent 15 kulcsnál már nem kevés pénz. :)

Eddig tudtam venni és mást is tudok most is venni, csak ezt nem engedi, azért nem értem. Van valami Steam live contact, ahova lehet írni?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96445) Segal válasza Winne (#96444) üzenetére


Segal
veterán

Egyet vegyel probakent ne huszat:)

Nagyon max meg egy fajl ellenorzes steambe a pubg-ra nem serult e valamelyik fajl a jatekba.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96446) #58682368


#58682368
törölt tag

Közben rájöttem... :D

[ Szerkesztve ]

(#96447) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Üdv!

Napok óta rendületlenül kapom az e-maileket, hogy valaki megpróbál belépni a fiókomba, ezért küldi a 2. lépcsős kódot. Gyerekre rákérdeztem, nem ő volt, IP cím szerint helyileg majdnem jó, de biztos, hogy nem mi vagyunk, mert mi Invitelesek vagyunk, a próbálkozó pedig Telekomos. Mit lehet ez ellen tenni?

(#96448) eami válasza -ZeeZee- (#96447) üzenetére


eami
Topikgazda

ha már a második lépcsős kódot küldi, akkor valaki tudja a jelszavatokat. érdemes megváltoztatni.

(#96449) -ZeeZee- válasza eami (#96448) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Huh, erre nem is gondoltam, köszönöm, már változtatom is. (valahogy nem jutott el a tudatomig, hogy tudja, csak nem engedi be...)

(#96450) FLATRONW válasza eami (#96448) üzenetére


FLATRONW
őstag

Az is kérdés, hogy a próbálkozó ilyenkor mit remél?
Azt hiszi, hogy egyszer véletlenül beengedi a rendszer?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.