Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96351) SityiSXT válasza VGYke (#96350) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nekem megvan, a mai nap folyamán megnézem neked, fut-e Win10-en.

(#96352) eami válasza DrTechnoid (#96347) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem sem mutatja, friend listből csak egyetlen egyet mutat, de többeknek is van.

(#96353) S1M0N válasza VGYke (#96350) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hibátlanul megy Win10-en, viszont nincs steam overlay.

(#96354) Spet válasza Winne (#96348) üzenetére


Spet
addikt

Jatekot giftkent mar nem lehet vasarolni, hacsak nem kozvetlenul elkuldod es aki kapja felhasznalja, vagy rogton a konyvtaradhoz adod.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96355) SityiSXT válasza S1M0N (#96353) üzenetére


SityiSXT
őstag

Most néztem meg én is, megerősítem.

(#96356) Laraxior


Laraxior
titán

Nem tudjátok, hogy az Age of Empires 3 megy-e W10 alatt? Mert nekem Initilization Failed-et ír ki :O
Az AoE 2 HD megy szépen, azzal tudok játszani.

:R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#96357) Segal válasza Spet (#96354) üzenetére


Segal
veterán

Úgy értette hogy bankkártyára utalnak neki készpénzt és ő cserébe megveszi a kért játékot ajándékként. Ez a mai napig működő kiskapu steam pénz kiszedésére :)
Csak meg kell állapodni az árban :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96358) Winne válasza Spet (#96354) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó tudni, köszi. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96359) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Valakinél nincs felesleges h1z1 kupon?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#96360) morfondőr válasza Laraxior (#96356) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam gond nélkül ment a steam-es AoE 3 win 10-en, pár hónapja vettem elő néhány órára.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#96361) Vertigo18


Vertigo18
addikt

A Lara Croft Temple of Osiris játéknál mit jelent a "Season Pas Included" csomag, ami most 4.34€? Gondoltam én, hogy benne vannak a Dlc-k, de amikor rákattolok a Steam Database-re, akkor ott csak annyi van, hogy "Includes 1 items: LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS™"

Akkor most mi is történik?

Kicsit lejjebb azt írja viszont, hogy 3 Dlc-t tartalmaz...

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#96362) csaba951 válasza Vertigo18 (#96361) üzenetére


csaba951
veterán

Apps fülön mutatja, hogy miket tartalmaz.

(#96363) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Meg szeretném vásárolni a Dark Souls III játékot, amit biztosan meg is fogok, viszont akcióban van a steam contollerrel együtt, érdemes együtt megvásárolni őket?

Köszi

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#96364) KubanitoS válasza Snowy_owl (#96363) üzenetére


KubanitoS
veterán

Humble Bundle Monthly pakkban 12 dollárért benne van a Dark Souls 3 + valami DLC is + kapsz mellé 6 db játékot még a későbbiek során.

A kontroller meg véleményem szerint nem annyira jó, hogy ki tudjon váltani egy sima, de mindennel 100%-ban kompatibilis Xbox vezérlőt.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96365) Samus válasza Snowy_owl (#96363) üzenetére


Samus
addikt

Jelenleg 12 dollár a Humble Monthly keretében. Ha az alábbi árra megy szállítás, amit látsz, mikor kosárba rakod), akkor már nem biztos, hogy olcsóbb, mint bármelyik sale alatt.

Szerk. : megelőztek...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#96366) Snowy_owl válasza Samus (#96365) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ha az alábbi árra megy szállítás

Ez azt jelenit, hogy nem kódot kapok, hanem kiszállítják a játékot, és utána aktiválhatom?

(#96364) KubanitoS
A controller akkor most kimarad, köszi.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#96367) Samus válasza Snowy_owl (#96366) üzenetére


Samus
addikt

Steam-en kódot soha nem kapsz, ott azonnal az accountodra kerül a játék. Viszont a kontroller kézzel fogható eszköz, azt ugye ki kell szállítani. Emlékeim szerint 15 euró körüli áron működik a dolog (és pár nap).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#96368) Snowy_owl válasza Samus (#96367) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Akkor végképp nem kell, inkább xbox controller. Ezt a humbles módot választottam, köszönöm uraim! :)

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#96369) DrTechnoid válasza eami (#96352) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz a választ, neked lejött hogy mire vagyok kíváncsi. Tehát a Link-kel is ez lehet a helyzet? Mert azt még nem üzemeltem be.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96370) Samus válasza Snowy_owl (#96368) üzenetére


Samus
addikt

Már csak megjegyzésként íróm, mert lehet, hogy ismered a Humble Monthly rendszerét. Az egy előfizetés, ami minden hónapban (vagy attól függően, hogy előre fizettél-e több hónapot) vonja az aktuális csomag díját a Paypal egyenlegedből, vagy a hozzá kapcsolt kártyáról, kérdés nélkül. Persze bármikor lemondható a dolog, és amit kifizettél (akár egy hónap, akár több), azt meg is kapod a zsákbamacska leleplezésekor.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#96371) Snowy_owl válasza Samus (#96370) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Láttam hogy vannak különböző csomagok vagy előfizetési lehetőségek, meg ahogy kattingattam írta hogy le id lehet mondani de így kiegészítve érthetőbb, hasznos infó. :R

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#96372) manu75


manu75
aktív tag

Hol tudnám megtalálni a steam felületén, hogy egy játék ára korábban mennyi volt, hogyan változott? A múltkor nézegettem de most sehol a világon nem találom csak külső oldalakat.

(#96373) genndy válasza manu75 (#96372) üzenetére


genndy
addikt

Steamnek nincs ilyen funkciója. Böngészőben Enhanced Steam kiegészítővel láthattál ilyet, mert elég szépen beépül az áruházi felületbe.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#96374) VGYke


VGYke
addikt

Bocsánat ezen kérdésért: Mit jelent a steam overlay?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96375) Csapoati válasza VGYke (#96374) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ami Shift+Tab-ra előjön a játéban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96376) genndy válasza VGYke (#96374) üzenetére


genndy
addikt

"Steam átfedés"nek fordították, az a felület ami a játék fölött előjön, a Steam saját információival, a barátlistával, stb. Alapból Shift+Tab. Nem minden játék támogatja (főleg a régiek nem).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#96377) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Sziasztok!

Valaki megtudna mondani,hogy a könyvtárat hogyan lehet megosztani, pl. otthoni más gépekkel, hogy a másik is kitudja próbálni az adott gémet? Mert ha bemegyek a baállításokba, ott a cslád, és könyvtármegosztás, akkor a táblázat az üres, nem listáz ki semmit. Vagy bekell lépni mind a kettőnek a más fiókjába, és úgy megcsinalni,aztán vissza mindenki a sajátjába? Vagy hogy? Légyszi help valaki,akit tud. Előre is köszi mindenkinek.

(#96378) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#96377) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Fontos lenne, köszi.

(#96379) PöCöKuk@c válasza Ga3rieL (#96378) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Be kell lépni az adott gépen elöszőr azzal a fiokkal, melyikkel meg szeretnéd osztani, utána azzal, melyiken a megosztandó játékok vannak. Automatikusan ki kellene majd listázza azokat a felhasználókat javaslatként, melyek már be voltak lépve előtte azon a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#96380) Ga3rieL válasza PöCöKuk@c (#96379) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

akkor csak úgy lehet? és ha a többi is kábelen lenne a neten akkor nemlistázna ki magától?

(#96381) PöCöKuk@c válasza Ga3rieL (#96380) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

A Steam megjegyzi a gépeket, melyeken be volt a felhasználó lépve(de ezt meg is lehet neki tiltani, mert azt hiszem rá is kérdez erre). Nem tudok más megoldást és ez szerintem logikus is, hanem honnan tudja. A sokmillió felhasználó mind a neten lóg, nincs honnan hanem tudja, melyikkel szeretnéd megosztani. :)

[ Szerkesztve ]

(#96382) SityiSXT válasza Ga3rieL (#96380) üzenetére


SityiSXT
őstag

Itt van részletesen leírva minden. Máshogy nem megy, nem listáz ki magától semmit. Miért is tenné?

(#96383) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Akkor mindegy,köszi a helpet nektek.

(#96384) De4d


De4d
őstag

Na mire fel kaptuk meg a Company of Heroes első részét steamen? :U

Minden jó, ha a vége jó!

(#96385) VGYke válasza genndy (#96376) üzenetére


VGYke
addikt

Csapoati, genndy, köszönöm!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96386) Csapoati válasza De4d (#96384) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Make War Not Love kampány a SEGA részéről.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96387) SityiSXT válasza Ga3rieL (#96383) üzenetére


SityiSXT
őstag

Jó volna tudni, mit szeretnél elérni pontosan, hátha tudunk rá megoldást

(#96388) Ga3rieL válasza SityiSXT (#96387) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

steamen a könyvtár megosztást akarnám. másképp minthogy mind2 bejelentkezne a más fiókjába, pl. legyen az most jelenleg az otthoni hálózaton.

(#96389) SityiSXT válasza Ga3rieL (#96388) üzenetére


SityiSXT
őstag

Szerintem itt valami félreértés van. Ha a te könyvtáradat akarod megosztani mással, akkor annak a másnak a gépén kell belépned a Steambe és megosztanod onnan vele. Ha kölcsönösen akarjátok megosztani egymással a könyvtáraitokat, akkor kell eljátszani ezt oda-vissza.
Gyakorlatilag az történik, hogy egy adott gépen megengeded más felhasználónak, hogy a könyvtáradban lévő játékokkal játszhasson. Az általad vázolt metódus irgalmatlan visszaélésekre adna lehetőséget, emiatt nem fog soha működni.

(#96390) eeXaa


eeXaa
addikt

...lenne vkinek ötlete miért nem tudom felvenni az ismerösöm steamen? hiába kereseka nevére nem találom...

(#96391) Amantius válasza eeXaa (#96390) üzenetére


Amantius
senior tag

Nem privát? Van jogosultságot barátot felvenni?

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#96392) eeXaa válasza Amantius (#96391) üzenetére


eeXaa
addikt

nekem van... neki friss accja van.... mondtam neki hogy lehet nem fejeztebe az acc setupot v. vmi... de én biztos fel tudnám venni ha látszódna a rendszerben... hol lehet beállítani hogy ne legyen privát?
..a paladinsal pedig játszik már egy napja vele..

[ Szerkesztve ]

(#96393) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Trine 2 co-op ba keresek valakit aki szívesen játszana vele - esetleg legutóbbi Sale alakalmával beszerezte a játékot! :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#96394) KubanitoS válasza eeXaa (#96392) üzenetére


KubanitoS
veterán

A kliensen belül be kell állítani, hogy látszódjon a steam url adress bar, majd haverod megnézi a profilját és ott lesz a link hozzá.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96395) eeXaa válasza KubanitoS (#96394) üzenetére


eeXaa
addikt

ok. köszi... hihetetlen hogy ez alapból nincs beállítva...

(#96396) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Van steam fiókom és pár játék a könyvtáramban.
A 11 éves fiamnak szeretném lehetővé tenni, hogy 1-2 játékot használhasson.
Van külön gépe de neki nincs fiókja mert csak 13 éves kortól lehet regisztrálni.
Az én gépem Németben az övé Magyarországon van.

Létezik megoldás ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96397) customer114 válasza Borisz76 (#96396) üzenetére


customer114
senior tag

“..mert csak 13 éves kortól lehet regisztrálni”

:DD

(#96398) TESCO-Zsömle válasza Borisz76 (#96396) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megszeged a szerződést és regisztrálsz neki egy acc-ot hamis születési adatokkal. Nem fognak anyakönyvi kivonatot kérni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#96399) Borisz76 válasza TESCO-Zsömle (#96398) üzenetére


Borisz76
veterán

Gondoltam rá persze....
Csak szerettem volna valós adatokkal regisztrálni.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96400) SP4C3 válasza Borisz76 (#96399) üzenetére


SP4C3
veterán

Elárulom neked, hogy hiába adtam én meg annó valós adatokat, hiába töltöttem be a 18-at/21-et, hiába mondtam már neki el ezerszer, hogy mikor születtem, (mondjuk egy horror játék store oldalát akarom megnézni) mindig kérdezgeti. :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.