Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96701) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

"Ha a Steam piacterén vásárolsz egy cserélhető tárgyat, akkor hét napot kell várnod, hogy továbbadhasd az adott cuccot, mert a Valve így akarja elkerülni a különféle visszaéléseket, ám a cserékre eddig nem vonatkozott ez a szabály. Viszont a srácok most úgy döntöttek, hogy a más felhasználóktól kapott tárgyakra is hét napos cooldownt raknak, és ez a változás könnyen keresztbe tehet a kereskedőknek, akik gyakorlatilag ebből élnek."

(#96702) Spet válasza -secret- (#96701) üzenetére


Spet
addikt

Vo'tmá :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96703) -secret- válasza Spet (#96702) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#96704) #58682368


#58682368
törölt tag

Valakinek van IDF (CS:GO) kártyája? Adok érte 2 kártyát, mert kitűzőt akarok csinálni és 18-ig nem elérhető a piac.

(#96705) Segal válasza #58682368 (#96704) üzenetére


Segal
veterán

Cserelni sem fogsz tudni ha barmilyen okbol nem piacozhatsz jelenleg.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96706) #58682368 válasza Segal (#96705) üzenetére


#58682368
törölt tag

Cserélni már tudok. 30 nap piac és 15 nap csereban van az adott esetekben.

(#96707) mmdms


mmdms
addikt

Helóka!
Még 2016 végén vettem nagyonolcsóért egy Ghost in the shell kódot, nagyon régen játszottam már vele, gondoltam megnézem most hogy áll a játék.
Hát nem megfelelő ID-t ír indításkor. Ez mit takar? Mi a probléma?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#96708) maross válasza mmdms (#96707) üzenetére


maross
veterán

[link]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96709) wjbhbdux válasza mmdms (#96707) üzenetére


wjbhbdux
veterán

tavaly decemberben bezártak a szerverek, ha fizettél mikrotranzakcióért akkor elvileg más Nexon játékban levásárolható NX pontok járnak érte.

/s

(#96710) Pangelus


Pangelus
tag

Limitált ideig ingyenes a Crusader Kings II
(aki nem tudná ha most hozzáadod a fiókhoz később is megmarad)

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#96711) s7evcsenko válasza Pangelus (#96710) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszi. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#96712) Assimilator


Assimilator
őstag

Mi most a legjobb megoldás tömeges piacra rakásra? Mintha azt olvastam volna, hogy az Inventory Helper nem jó vagy mi van vele?

(#96713) De4d


De4d
őstag

Volt Humbleban a Mafia 3+dlc az régiózáras európába?
Számít bármit is a régiózár? Azon kívül hogy lehet aktiválni.
Illetve ezek a régiózárak a cserék miatt vannak? Mivel egyes régiókban ugye olcsóbb, de ha ha idehaza mondjuk aktiválok egy régiózárast és mondjuk a gép kiderülne külföldre az addig aktivált régiózáras játékok még mindig futnának rajta nem? Csak akkor nem ha külföldön venne valaki új gépet?

Minden jó, ha a vége jó!

(#96714) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Üdv! Ma vettem akciósan 16 euroért kulcsot az F1 2017-hez. A Humble oldal akciója volt, de amikor kérem a kulcsot a következő üzenet fogad:

Ilyenkor mi van? Kifizettem, de nem tudom aktiválni... :W :F

[ Szerkesztve ]

(#96715) peterszky válasza =Mentor= (#96714) üzenetére


peterszky
őstag

Kifogytak a kulcsokból, amint beszerzik az újabbakat, kapsz te is, néha előfordul ilyen.

What else you gonna do on a Saturday?

(#96716) bepken válasza =Mentor= (#96714) üzenetére


bepken
veterán

én is jártam már így, pár órán belül pótolták is (ASAP :) )

szerk.: de egyébként csak megnyugtatásként... ha valami nagyon nagy gebasz volna (humbli estén nem lesz), akkor a pénzed kapnád vissza.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96717) Syíf válasza =Mentor= (#96714) üzenetére


Syíf
csendes tag

Szia!

Semmi okod az aggodalomra. A Humble Bundle teljesen megbízható oldal. Én is így jártam tegnapig pár Assetto Corsa DLC-vel. Az én esetemben úgy gondolom az volt a dolog mögött, hogy nem tudták mennyi kulcsot rendeljenek, mert nagyon best buy árak voltak. Amint letelt az akció azonnal lett kulcsuk. Szerintem emögött az áll, hogy nem akarnak túl sok kulcsot rendelni a steam-től, hogy ne maradjon a nyakukon.

(#96718) De4d


De4d
őstag

Van ez az átfedés (overlay) igazából ez mit befolyásol? Van steamen van gogon.
Gogon megvan a witcher 3 folyamatosan 50-60 fpsem volt, de mozgás közben darabos volt az egér.
Próbáltam már sok dolgot, amit találtam a neten, végül ezt az overlayt kellett kikapcsolni.

Minden jó, ha a vége jó!

(#96720) eami válasza SityiSXT (#96719) üzenetére


eami
Topikgazda

huh, meg még egy rakás másik oldalnak is betesz :\

(#96721) Assimilator válasza eami (#96720) üzenetére


Assimilator
őstag

Pl. Steamladder is behalt.

Total Playtime 0 hours
Avg. Playtime 0 minutes
0 Games

(#96722) gejala válasza De4d (#96713) üzenetére


gejala
őstag

Igen, Mafia 3 EU régiózáras nálunk, a DLC viszont nem biztos. De ha giftlinket csinálsz Humble-n a kulcsból, akkor mindig kiírja, ha van rajta régiózár.
A kiadó döntése, hogy a játékára tesz-e régiózárat és milyet.
A régiózár csak az aktiválást tiltja olyan ország IP-kről, amikre érvényes. De ha már bent van a könyvtáradban egy játék, azzal bárhol játszhatsz.

Emellett néha vannak országspecifikus verziók is játékokból, eltérő lokalizációval vagy kevesebb vérrel, stb. Ezeket általában lehet kulccsal aktiválni máshonnan is, de ilyenkor pl. nem vehetsz Steam Store-ból DLC-ket hozzá, mert Steam szerint nincs meg neked a játék az eltérő régió miatt.

(#96723) De4d válasza gejala (#96722) üzenetére


De4d
őstag

Köszi! ez érdekelt mert a Mafia 3 eu régiózáras volt a dlc nem, de gond nélkül aktiválódott szóval gondolom gondolom igazából jelentéktelen "számomra" nyilván ha Amerikában élnék akkor viszont nem sokra mentem volna vele, így viszont teljesen mindegy hogy globál vagy eu záras.

Minden jó, ha a vége jó!

(#96724) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Remélem, nem (túl) rossz helyre írok. A Taiku Mansionben hogyan lehet elérni az összegyűjtött tárgyakat? Rögtön a játék elején rábukkantam valami sárga izére, (remélem, hogy egy kulcs az), de nem találom, és így használni sem tudom. :B

(#96725) vorosmarti válasza C. s. (#96724) üzenetére


vorosmarti
senior tag

https://steamcommunity.com/app/529760/guides/#scrollTop=0

Itt találsz hozzá leírásokat. Az Achievements vagy Walkthroughs alatt általában mindent leírnak amivel ki tudod maxolni. Ez annyira rossznak látszik, hogy már szinte jó... :D

(#96726) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Úgy néz ki az új privacy settings-nek hála az IdleMaster-nek végleg lőttek... Ki tud jó alternatívát ami jelenleg működik is? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#96727) Urguru válasza Agyzuzo (#96726) üzenetére


Urguru
tag

Nekem megy az IdleMaster.

(#96728) vorosmarti válasza Agyzuzo (#96726) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Mennyiben érinti az IdleMastert ez a változás? Bejelentkezett felhasználóként mindent kéne hoigy lásson...

(#96729) De4d válasza Agyzuzo (#96726) üzenetére


De4d
őstag

archi steam farm.

Minden jó, ha a vége jó!

(#96730) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Nálam beállításoktól függetlenül nem látja, hogy van kiszórni való a Mester. :((

(#96731) po1son válasza Agyzuzo (#96726) üzenetére


po1son
addikt

Nekem már 3 hete nem megy, archiSteamFarm-ra váltottam.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#96732) De4d válasza po1son (#96731) üzenetére


De4d
őstag

Sokkal jobb, okosabb program, és ez frissítést is kap.

Minden jó, ha a vége jó!

(#96733) FLATRONW válasza De4d (#96732) üzenetére


FLATRONW
őstag

Annyi a baj vele, hogy csak 64 bites rendszereken fut.

(#96734) eami válasza FLATRONW (#96733) üzenetére


eami
Topikgazda

az miért baj?

[ Szerkesztve ]

(#96735) FLATRONW válasza eami (#96734) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nálam például az Idle Master egy 2GB rendelkező notebookon fut. Soha nem teszek 64 bites rendszert egy ilyen gépre.

(#96736) Csapoati válasza FLATRONW (#96735) üzenetére


Csapoati
nagyúr

32 bit az olyan... 2007. Semmi baja nem lenne annak a laptopnak se a 64 bites Windowsdtól...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96737) FLATRONW válasza Csapoati (#96736) üzenetére


FLATRONW
őstag

Baja nem lenne. Viszont a múltkor véletlenül 64 bites OS-t tettem rá és megéreztem.

(#96738) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Miért lehet hogy a steam app Server Error üzenettel dob ki és nem is loginel? Még nem tapasztaltam ilyet ezelőtt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96739) EmptyParadox válasza DrTechnoid (#96738) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Úgy látszik, nem nálad van a gond: https://steamstat.us/

[ Szerkesztve ]

(#96740) C. s. válasza vorosmarti (#96725) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen a segítséget, majd átolvasom! Angoloztam egy kicsit az utóbbi időben, most próbára teszem. :D

(#96741) DrTechnoid válasza EmptyParadox (#96739) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Geez , akkor megnyugodtam , ennyi sárgát meg pirosat a steamsatus-on az elmúlt 2 évben összesen nem láttam :)

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96742) ollie válasza FLATRONW (#96737) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fájtak tőle az izületeid? :DDD

De most komolyan? Valami probléma volt belőle?

***

(#96743) ayo válasza ollie (#96742) üzenetére


ayo
addikt

gondolom, hogy több ramot tudott használni... ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#96744) eami válasza ayo (#96743) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem volt olyan laptopom ahol a win által le nem foglalt RAMot a GPU behúzta magának. Ott kifejezetten jól jött a 32bit :DDD

(#96745) FLATRONW válasza ollie (#96742) üzenetére


FLATRONW
őstag

Tényleg a memória használat a problémás. Alapból 300-400 MB-al többet kér a 64 bites OS. Böngészés alatt elég hamar kifutok a 2 GB-ból, pedig max 2-3 oldal van megnyitva. Ilyenkor pedig elég szépen belassul minden.

(#96746) mmdms válasza FLATRONW (#96745) üzenetére


mmdms
addikt

Netbookon ugyanez a gondom. Semmi más nem segít ezen csak egy ssd. De a fene se költ már rá. Vagy váltasz Unicorn puppy linuxra.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#96747) regener


regener
veterán

Van valami ötletetek arra hogy a Steam miért nem mutatja egyik játéknál sem hogy Játékban (Ingame) vagyok? Bármit indítok kék marad a keret is és mások is csak azt látják hogy fent vagyok.
Már váltottam bétára, azzal se.

[ Szerkesztve ]

(#96748) regener válasza regener (#96747) üzenetére


regener
veterán

Megoldás:
Változott a privát profilos beállítás, már aztis elrejti ha játszol.

(#96749) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok.
Használ valaki Steam Linket otthon?
Tudna pár szót írni róla?
Köszönöm

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#96750) eami válasza promagus00 (#96749) üzenetére


eami
Topikgazda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.