Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96151) Plebi válasza traktorgumi (#95950) üzenetére


Plebi
senior tag

Mindenképpen jobb minőséget fog elérni kábellel. Nekem egy 10m-es HDMI kábellel van összekötve a gép és a TV-m. Főleg filmnézés miatt, de játékra is jó Xbox 360 kontrollerrel (vezeték nélküli adapterrel). Ezzel teljesen kihagysz egy eszközt a körből, nem kell tömörítgetni, hálózaton áttolni, stb. Nagyobb távolságon biztos kényelmesebb a link, de oda is érdemes kábelezni, akkor meg mindegy.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#96152) Mariann294


Mariann294
őstag

Na basszus....megvan a ludas. Ezzel szarakodtam egészen mostanáig. Rá kerestem mindenre, mindent kipróbáltam, de semmi eredmény. Végül ott tartottam hogy a játékot el sem tudtam indítani mert "hibát észlelt ezért leáll". Újratelepítettem, ugyanez. Máshova telepítettem, ugyanez. Aztán sorba lőttem ki a futó programokat. Így jöttem rá hogy a Fraps nem tetszik neki. Most már tudom indítani rendszergazdaként, és előjön a Steam menü a játékban. Yeeeeeeeeeeey! :)) :D

(#96153) elithun válasza Mariann294 (#96152) üzenetére


elithun
őstag

Fun fact, hogy a Steam overlay meg tudja jeleníteni az FPS számot is, ha esetleg amiatt használtad a Fraps-et. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#96154) Vesporigo válasza elithun (#96153) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Nálam az Nvidia is megjeleníti játékon belül az fps számot.

(#96155) Mariann294 válasza elithun (#96153) üzenetére


Mariann294
őstag

Tudom. Arra is. Képernyőmentéseket készítek, megszoktam a frapsot, nehezen tágítok tőle, de úgy látom muszáj lesz. De amúgy van olyan játékom is amelyik nem Steames, arra meg ott az Afterburner. Csak nekem az úgy volt szimpi hogy bal oldalon fent az fps, a többi adat meg a jobb alsó sarokban. Na mindegy, majd kitalálom, a lényeg hogy most már végre működik a dolog.

(#96156) KubanitoS válasza Mariann294 (#96155) üzenetére


KubanitoS
veterán

F12 a képernyőmentés Steam alatt...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96157) Segal válasza Mariann294 (#96155) üzenetére


Segal
veterán

Ha csak kepernyomentes kell akkor tenyleg a stesm beepitettje a legjobb ha videora is hasznaltad a fraps-et akkor meg a shadowplay-t ajanlom. Sokkal kissebb eroforras igenye van a frapsnel es meg tobbet is tud. Ja es nem utolso sorba meg ingyenes is...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96158) Vesporigo válasza -secret- (#96125) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Megoldódott az el nem tűnő értesítések problémája?

(#96159) Mariann294 válasza Segal (#96157) üzenetére


Mariann294
őstag

Tényleg jó a steamé. Az Afterburnerrel annyi a gond hogy kb 1,5 mb egy kép. Ronthatnék a minőségen de szerintem nem lesz jó az eredmény. Shadowplayt meglesem, köszi! :R

(#96160) -secret- válasza Vesporigo (#96158) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, most bejelentkezve már nincs ott. 1 hétig ott volt majdnem.

(#96161) Vesporigo válasza -secret- (#96160) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Mi volt a megoldás? Vagy magától tűnt el?

(#96162) -secret- válasza Vesporigo (#96161) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Magától tűnt el mert előzőleg mindent csináltam már.

(#96163) Vesporigo válasza -secret- (#96162) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Remek, örülök, hogy megoldódott! :)

(#96164) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok!

Kivették azt a lehetőséget, hogy egy már megvett terméket megveszek leárazáskor még egyszer? Netán én nem találom az eldugott opciót? Haveromnak nincs steamfiókja, és gondoltam megveszem az insurgency-t neki... (Oké, nem tart semeddig a regelés...)

HUN_Thorpedo

(#96165) bepken válasza szabog4 (#96164) üzenetére


bepken
veterán

ha nincs Steam fiókja, akkor nem is tudnál neki venni semmit :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96166) wjbhbdux válasza szabog4 (#96164) üzenetére


wjbhbdux
veterán

előbb regisztrálnia kell, a friends listán lévőknek tudsz vásárolni.

/s

(#96167) szabog4 válasza wjbhbdux (#96166) üzenetére


szabog4
aktív tag

igen, de melóba van és lejár a kedvezmény, mire hazaérne.

Rendben. Akartam írni (csak rossz topikba küldtem), hogy 5 euros limit van, addig nem tud barátot felvenni... de akkor visszafele működik.

HUN_Thorpedo

(#96168) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok.
Szeretnék az ssd-mre telepíteni steamel egy játékot viszont azt írja : meghajtó nem írható, Tudnátok segíteni hogy tudom beállítani ?

El. Psy. Congroo.

(#96169) csaba951 válasza adamkaa777 (#96168) üzenetére


csaba951
veterán

Legegyszerűbb ha Rendszergazdaként indítod a Steam-et.
Intézőben jobb klikk a steam.exe-n.

[ Szerkesztve ]

(#96170) eami válasza csaba951 (#96169) üzenetére


eami
Topikgazda

csak hogy alapból nem kell neki... csináljon inkább egy másik foldert az SSDn.

(#96171) SP4C3 válasza eami (#96170) üzenetére


SP4C3
veterán

"csak hogy alapból nem kell neki..." Már miért ne kellene? :W

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#96172) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Transformers Devastation-t lehet venni még valahol? :U Tudom lekerültek a TF játékok steamről, de hátha...

Life is better with a Titan

(#96173) Spet válasza Eversmann (#96172) üzenetére


Spet
addikt

G2A szürke piacról.

De van eby-en drágábban.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96174) eami válasza SP4C3 (#96171) üzenetére


eami
Topikgazda

már miért kellene a steamnek alapból rendszergazdai jogosultság? :F

(#96175) SP4C3 válasza eami (#96174) üzenetére


SP4C3
veterán

Mert ha a "C:\Program Files\"-ba akarsz írni/olvasni, akkor kell a rendszergazdai jogosultság És ez így is van jól. Mármint az hogy oda írkál és nem a C:\Users\UserName\AppData-ba. Amikor telepíted a steam-et, akkor beokádik a rendszerbe egy SteamService nevű mocskot, na az azért kell, hogy megadja neki a jogot, máskülönben minden alkalommal ugrana fel a useless, idegesítő UAC ablak, hogy engedélyezed-e a szerencsétlen software-nek, hogy hozzáférjen a saját mappájához.

Ha a steamet csak másolod, nem telepíted (portable yay!), akkor indulásnál elkezd picsogni, hogy bizony nincs telepítve a SteamSzavice és ő így nem tud működni... Igenám, de ha admin fiókban indítod (vagy run as admin), akkor simán, szó nélkül talpra áll. :C Nem kell neki semmi féle service.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#96176) eami válasza SP4C3 (#96175) üzenetére


eami
Topikgazda

ja, de épp ezért nem is kell oda telepíteni... ;)

(#96177) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem ezzel a 200 tételes eladási limittel kapcsolatban.
Elég csak kitölteni az űrlapot és le is van tudva a dolog, mivel nem vagyok amerikai állampolgár és nem is élek ott?
Vagy változott az évek során ezzel kapcsolatban valami?

(#96178) Eversmann válasza Spet (#96173) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Köszi ;)

Fuhhh, jó drágák. Szerintem várok egy kicsit vele :U :D

Life is better with a Titan

(#96179) SityiSXT válasza FLATRONW (#96177) üzenetére


SityiSXT
őstag

Igen, elég csak kitölteni.

[ Szerkesztve ]

(#96180) Spet válasza Eversmann (#96178) üzenetére


Spet
addikt

Kutakodni kell sajnos. Ennel mar csak dragabbak lesznek, hogy fogy a keszlet.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96181) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Van aki már megkapta a Battalion béta kulcsot? Mert már rég feliratkoztam rá, de semmi hír felőlük azóta se.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96182) yozsee11 válasza DrTechnoid (#96181) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Múlt hétvégén volt a béta, én kaptam is kulcsot hozzá nem sokkal a kezdés előtt.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#96183) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!

Van egy Tom Clancy's játékom az "e" meghajtón (itt van a steam is), viszont az uplay kliens a "d" meghajtóra van telepítve. Ha újra telepítem az uplay-t akkor a mentett játékállás nem fog eltűnni? Vagy ha a "savegames" mappát átmásolom az új helyre ("e" meghajtó)?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#96184) wjbhbdux válasza Winnie The P (#96183) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a pcgamingwiki-n az adott játék adatlapján megtalálod hogy pontosan hova menti a dolgait.

/s

(#96185) Winnie The P válasza wjbhbdux (#96184) üzenetére


Winnie The P
őstag

Értem, megnéztem az általad ajánlott oldalt de semmi hasznosat nem találtam. A kérdésem továbbra is megválaszolatlan maradt. Ha újra telepítem az uplay-t akkor a mentett játékállás nem fog eltűnni?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#96186) FLATRONW válasza SityiSXT (#96179) üzenetére


FLATRONW
őstag

Kösz.

(#96187) wjbhbdux válasza Winnie The P (#96185) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha lemented az pcgamingwiki-n lévő adatlapon a "Save game data location" rész alatt bejegyzett helyen lévő fájlokat, akkor biztos nem.

/s

(#96188) nico9519


nico9519
tag

Sziasztok!

Szeretnék megvenni egy játékot, viszont nem vagyok biztos benne, hogy normálisan futna, ezért elég megnyugató lenne a 2 órán belüli refund opció, mégse dobnék ki szívesen 60 eurot az ablakon. Azonban vásárlás előtt ezt a szöveget írja ki:

,,A lenti gombra kattintva a továbblépéshez elfogadod, hogy a Valve azonnali hozzáférést biztosít számodra ehhez a digitális tartalomhoz, amint befejezted a vásárlásod, a 14 napos elállási idő kivárása nélkül. Ennek következtében kifejezetten lemondasz a jogodról, hogy elállj ettől a vásárlástól."

Konkrétan eg bejegyzést találtam erről a problémáról, ott vitatkoztak az EU jogszabályokon, meg hogy ez más, mint amit mi a normál refund alatt értünk, de nem lettem sokkal magabiztosabb :F A kérdés tehát az lenne, hogy nyugodtan megvehetm és ha mégse megfelelő akkor refundolhatom? :)

(#96189) Csapoati válasza nico9519 (#96188) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nyugodtan megveheted, lesz refund 2 héten belül, ha nem játszottál vele még 2 órát.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96190) csaba951 válasza nico9519 (#96188) üzenetére


csaba951
veterán

Mi ez a játék? MMO-knál elképzelhető, hogy nincs visszatérítés.

(#96191) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hali.

Legközelebb mikor lesz/lehet a Steam-en combosabb leárazás?

Előre is köszönöm! :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#96192) wjbhbdux válasza TESCO-Zsömle (#96191) üzenetére


wjbhbdux
veterán

2-3 hét múlva kínai újév sale

/s

(#96193) TESCO-Zsömle válasza wjbhbdux (#96192) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

:R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#96194) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Lehet, hogy részben off: pár napja vettem meg a NFS: Hot Pursuitot (2010). A játékban az ea.com-os fiókba akar bejelentkezni. Ez az Origin akar lenni?

(#96195) PöCöKuk@c válasza Zsoxx (#96194) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Igen. :)

(#96196) wanted5


wanted5
őstag

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek nagyon meg@&#na a steam, ha barátom accountjával játszanék egy játékot?
Nem tudja kölcsön adni, mert nem költött el 5 eurót, de, ha meg is csinálja, 1 hónapot várni kell úgy tudom.
(nem voltunk eddig nagy steam-esek, én is az utóbbi fél-egy évben kaptam rá jobban, de nekem is soká lett meg a 'hivatalos acc' mert általában külső forrásból olcsóbbak a játékok, neki meg 1-2 játék van rajta csak)

(#96197) Csapoati válasza wanted5 (#96196) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint a te gépeden belogolsz az ő accountjával és úgy játszol? Annak semmi akadálya.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96198) Segal válasza wanted5 (#96196) üzenetére


Segal
veterán

Annyi felhasználót hozol létre amennyit csak szeretnél tehát ha haverod megadja a felhasználónevét és jelszavát akkor tudsz a profiljával játszani. (Én mondjuk tutira nem adnám ki az ő helyébe)
Nem muszáj elkölteni az 5 eurót az is elég ha a profilra feltölti az ember.

Más:
Ma megcsináltam életem bizniszét steamen :DDD
Faék egyszerűségű játék de komolyan mondom még az 1 eurós alapárát is megéri :)) Readásul kártyás :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96199) wanted5 válasza Csapoati (#96197) üzenetére


wanted5
őstag

Igen, erre gondoltam.

Mielőtt megpróbálom, szerettem volna megkérdezni, mert nem örülnék egy végleges bann-nak.

Köszönöm :R

(#96200) Csapoati válasza wanted5 (#96199) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem is látom, hogy miért kéne ettől félni? Ha az ember mondjuk 2 vagy 3 hely között ingázik (koli, albérlet, másik lakás, szülök stb.), akkor miért ne léphetne be az accjával több különböző IP-címről is? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.