Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96651) wjbhbdux válasza -secret- (#96648) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Dota market nemmegy most.

/s

(#96652) -secret- válasza wjbhbdux (#96651) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

Hol látod?

[ Szerkesztve ]

(#96653) wjbhbdux válasza -secret- (#96652) üzenetére


wjbhbdux
veterán

dota2 redditen meg community fórumon reklamálók kommentjei alapján, hivatalos infó nincs, vmit elrontottak a tegnapi játékot is érintő leállás alatt.

[ Szerkesztve ]

/s

(#96654) -secret- válasza wjbhbdux (#96653) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi!

(#96655) VGYke válasza SP4C3 (#96643) üzenetére


VGYke
addikt

Gondoltam! De jó lenne ha lenne hozzá magyarítás a turista angolosoknak, azonnal csapnék le rá. De így nem :W

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96656) SP4C3 válasza VGYke (#96655) üzenetére


SP4C3
veterán

Ilyen világot élünk, meg kell tanulni angolul. :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#96657) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

PUBG skinekből sikerült egész szép kis összeget összeszednem steamre.
Valahogy kitudom én szedni ezt a pénzt steamből, vagy csak ott tudom elkölteni?
Ha ebből az online vagyonból veszek játékot, akkor annak az árát is vissza tudom kérni ha nem tetszetős a játék?

Köszönöm :R

(#96658) -secret- válasza forras2 (#96657) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak steamen tudod elkölteni. Skineket vehetsz belőle és pár oldalon azt el lehet adni PP pénzért de úgy is valamivel kevesebb lesz a "kiszedett" összeg.

(#96659) Segal válasza forras2 (#96657) üzenetére


Segal
veterán

Ki lehet szedni. Páran alkalmazzák is. A lényeg hogy adj fel egy hirdetést hogy vennél másnak játékot x% kedvezménnyel. Az illető elutalja neked bankkártyára a pénzt te meg megveszed neki a játékot steam pénzből. Általában 15% kedvezményt szoktak adni, tehát mindenképp buksz a dolgon de a nagy része kimenthető.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96660) csaba951


csaba951
veterán

Egekben a VGA és a RAM árak, de te mégis PC-t fejlesztenél? A PC Building Simulator a megoldás! Nagy fejlesztés - kis pénzért!

Na, ez is kellett már mint egy falat kenyér! Bár az is igaz, hogy ilyet még tényleg nem láttunk! :D

[ Szerkesztve ]

(#96661) pingtest


pingtest
tag

Sziasztok!

Játékkártyáimat hogyan tudnám gyorsabban eladni? Mindet egyesével kell megerősíteni? Egy barátom régebben ajánlott egy oldalt, de amikor én néztem soha nem működött, már nevére sem emlékszem.

Ú bocs, lehet nem jó helyre írtam. :-/

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#96662) -secret- válasza pingtest (#96661) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Telefonos appból egy klikkre azt hiszem meg tudod erősíteni az összeset.

(#96663) #58682368 válasza csaba951 (#96660) üzenetére


#58682368
törölt tag

WOW megtaláltam a nekemvaló játékot :) Köszönöm!

(#96664) bepken válasza csaba951 (#96660) üzenetére


bepken
veterán

anno a Cisco féle IT Essentials tananyag egyik segédlete volt ehhez hasonló :) Virtual Desktop

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96665) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Várható valamiféle easter sale vagy nem szokott lenni ?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96666) Segal válasza DrTechnoid (#96665) üzenetére


Segal
veterán

Nem szokott lenni

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96667) forras2 válasza Segal (#96659) üzenetére


forras2
őstag

Hogy én erre nem is gondoltam eddig... Köszönöm :R

(#96668) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Valaki találkozott ezzel hogy a pshising stb oldalakra megy a tiltás? Nekem ez az első ilyen, kezdem egy kicsit úgy érezni hogy a volvó szeret minket és gyermekeinket :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96669) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Na csak meglépték volvónál hogy az opskins meg a többi skinmaffia oldal meg legyen b@szv@ :

'Today in the latest Patch for CS:GO Valve deployed a new update that added a seven day restriction on items that are received in trading. With this new system users will have to wait seven days before they can trade an item that they receive from trading.'

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96670) #58682368 válasza DrTechnoid (#96669) üzenetére


#58682368
törölt tag

Ez nekik miért jó?

(#96671) wjbhbdux válasza #58682368 (#96670) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem tudom hogy állnak de több per is indult ellenük is az illegál szerencsejátékos oldalak indirekt támogatása miatt a steam trade rendszerével, sajnos visszájára fordult a sok nyerészkedő miatt a dolog. Artifact interjúkban arra utaltak, hogy ott már nem is lesz felhasználók közti tradelés, csak a marketet lehet használni majd.

[ Szerkesztve ]

/s

(#96672) Winne


Winne
nagyúr

Urak!

Bejelentkeztem egy régi accountomra, ahol fel van véve pár arc barátnak, köztük a saját fő accountom is. Mióta megvan ez a 2-es számú account, azóta jöhetett be az a változás, hogy 5 dollárt el vagy fel kell tölteni és akkor tudok használni bizonyos funkciókat, pl barát felvétele.

A kérdésem az, hogy hiába van felvéve barátnak a fő accountom, nem tudok vele kapcsolatba lépni, tárgyakat cserélni, vagy bármi ilyesmit, amíg nem teszek rá dellát?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96673) Doki16


Doki16
addikt

Még régebben láttam valahol egy olyan programot ami segít kitisztítani a steam könyvtárat a sok vcredist meg hasonló automatikus telepítőfájloktól ami minden játékhoz letölt. Tudja valaki, hogy mi volt ennek a neve?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#96674) Segal válasza Winne (#96672) üzenetére


Segal
veterán

Evente kell 5 euro penzmozgasnak lennie. Ha valamikor volt akkor nem veglegesen kaptad meg a jogot a piacozasra hanem 1 evig. Utana megint kell lennie penzmozgasnak a profilon.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96675) genndy válasza Doki16 (#96673) üzenetére


genndy
addikt

TikiOne Steam Cleaner

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#96676) bepken válasza Segal (#96674) üzenetére


bepken
veterán

amennyire én tudom, elég akár egy cent is (én legalábbis nem költöttem 5 eurót nagyon régóta másod accon)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96677) Doki16 válasza genndy (#96675) üzenetére


Doki16
addikt

Igen ez az, köszönöm szépen :R

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#96678) Segal válasza bepken (#96676) üzenetére


Segal
veterán

Lehetseges. A lenyeg hogy lennie kell penzmozgasnak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96679) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Az első alkalommal kell 5 €-t elkölteni ahhoz, hogy pl. tudj barátokat felvenni, vagy piacon ténykedni. Ez már nagyon régóta így van. Azután elég annyi, hogy valamiféle tranzakció legyen az accounton ÉVENTE, különben jön a fenti korlátozás.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#96680) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni, illetve ötleteket. :)

Ha van egy bizonyos összeg a felhasználómon, amit nem szeretnék elkölteni hogy a legegyszerűbb kp-ra váltani? Opskins sajna valamiért nem akar működni, az nem opció. Giftként átküldésre gondoltam, amiből a vevő bármit vehet magának. Úgy tudom, ha játékot veszek az a profilomhoz kapcsolódik, nem átadható.

(#96681) Amantius válasza Grave_444 (#96680) üzenetére


Amantius
senior tag

Giftet (játékot giftként) vehetsz valakinek, csak nem tárolhatsz.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#96682) Grave_444 válasza Amantius (#96681) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szóval amit felraktam hirdetést elvileg rendben van? Amikor giftet vásárolok tudom egyből más profiljára küldeni? Még nem csináltam ilyet úgyhogy bocsi a láma kérdésekért.

(#96683) Winne válasza Segal (#96674) üzenetére


Winne
nagyúr

Amikor azt regeltem még piac sem volt sztem, akkor nem volt ilyen megkötés, hogy kell 5 euro, mert különben barátot sem vehetsz fel, ez elég bicskanyitogató szvsz.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96684) Amantius válasza Grave_444 (#96682) üzenetére


Amantius
senior tag

Igen, egyből másnak kell adni a giftet. Csak késleltetést lehet beállítani, hogy pl. ápr. elsején kapja meg. Nálam ez spec eddig még egyszer sem működött (fiamnak vettem így pár dolgot, de mindig át kellett állítani azonnali küldésre, mert sosem küldte el időben).

Nagy gáz, kis szerencse!

(#96685) Grave_444 válasza Amantius (#96684) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Rendben, köszi a segítséget. :R

(#96686) Segal válasza Grave_444 (#96682) üzenetére


Segal
veterán

A baratlistadon szereplo embereknek tudod elkuldeni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96687) csaba951


csaba951
veterán

Factorio
Április 16-án kijön EA-ból, és az árát felemelik 20 €-ról 30 €-ra. Most érdemes még "olcsón" megvásárolni!
további info

(#96688) KubanitoS válasza csaba951 (#96687) üzenetére


KubanitoS
veterán

A képek alapján már ezzel a 20 euroval is rendesen túl van árazva...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96689) Spet válasza csaba951 (#96687) üzenetére


Spet
addikt

Oldalukon ugyanúgy megvehető, de 20$ért (aka olcsóbban).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96690) csaba951 válasza Spet (#96689) üzenetére


csaba951
veterán

Ott meg 30 USD lesz hamarosan.

(#96691) maross válasza KubanitoS (#96688) üzenetére


maross
veterán

Pedig tobb dolog is szimpi rajta, pl hogy nem 19.99 hanem 20, es ahogy igertek, nem is vitték le 20 ala egy learazas alkalmaval sem. És 1.2millio folotti eladott peldanyszam. Akinek bejon a stilus, annak ajanlott cucc.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96692) budo82 válasza KubanitoS (#96688) üzenetére


budo82
tag

Nem szabad mindig a képek alapján dönteni, a Factorio stílusához ez tökéletesen illik. Kategóriájában szerintem mestermű (hasonlóan, mint pl.: a Terraria, az sem a grafikájáról híres).
Azért ilyen értékelést se sűrűn látni Steam-en:

Ha már képek alapján dönteni: kezdhetnénk sorolni a csilli-villi játékokat, amik játékélmény alapján 2 EUR-t sem érnek, gondolom neked is eszedbe jut jó pár...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#96693) PöCöKuk@c válasza Winne (#96683) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Lehet felvenni 0- ás szintüt is, mert én vettem fel, csak nem emlékszek hogyan oldottam meg, mert rég volt. Olvass utánna, mert van megoldás. :)

(#96694) Shuffnee


Shuffnee
újonc

Sziasztok, kis segítséget szeretnék ha valaki tudna. A Stardrive 2 (MoO 1-2 -nek gyakorlatilag egy megfésült változata) -vel játszanék (Steamen), de valamiért egyszer csak nem indult többet. Megvettem a Sector Zero kiegészítést is - hátha ezt hiányolná (bár ez nem valószínű), de így sem. A játék az indítóképernyőig jut, ott megfagy (?), nulla processzorhasználattal és nem szaporodó memória foglalással áll és csak áll. Korábban vagy 100 órát már játszottam vele. Valakinek valami javaslata esetleg hogyan bíztassam tovább?

(#96695) wjbhbdux válasza Shuffnee (#96694) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a fórumán a kiemelt témák közt van megoldás a fejlesztőtől hasonló gondra: [link]

/s

(#96696) Shuffnee válasza wjbhbdux (#96695) üzenetére


Shuffnee
újonc

Köszönöm a tippet, végignéztem az ajánlott linken lévőket - élmény volt a google fordítóval :-)) -, de sajnos az ott leírtak is csak annyit segítettek hogy már nem nullán áll a processzorhasználat. A betöltőképernyő szerint a játék 0 %-ot tölt be (legutóbb fél óra alatt). Sajnálom hogy úgy tűnik elvesztem ezt a játékot, az eredeti nagy kedvenc volt és ma is az (lenne :-))

[ Szerkesztve ]

(#96697) Edorn


Edorn
aktív tag

GooglePlay-es játékokat össze lehet kötni steam-es változatukkal? Pl acsik tekintetében, esetleg mentés ügyileg?
Konkrétan most a Warhammer Quest kapcsán merült fel bennem a kérdés...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#96698) #13055232


#13055232
törölt tag

Üdv! Segítségre lenne szükségem. A steam fiókomat össze tudom kapcsolni a ps fiókommal ps4 en? Hogy lássam a steam-en elért eredményeimet a Steam fiókba? Köszönöm a választ

(#96699) -secret- válasza #13055232 (#96698) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#96700) wjbhbdux válasza #13055232 (#96698) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csak PS3 és a Portal 2 esetében volt ilyen lehetőség.

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.