Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96451) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok,

nyugalmasan néztem TV-t, mire jött egy mail-em, amiben a Steam tájékoztatott arról, hogy beállítottam a telefonos bejelentkezést egy 36 végű telefonszámra. Itt sejtettem, hogy baj van, mire a gépemhez értem, már a mailcímem is megváltozott egy orosz IP címről egy y.....ru (gondolom yandex.ru) mail címre.. :/ Innentől kakukk, mert a telefonszámom közben változott, itt nem is tudtam, hogy regisztrálva volt.

Írtam a supportnak, remélem, meglesz, bár sok játék nem volt rajta (remélem, ami volt, azt nem küldte el magának, mert akkor magamhoz nyúlok), de azért fájna, ha ellopnák.

A gépemen keresztül tudtak belépni / jelszót megszerezni, vagy szimplán "brute force" módszerrel, míg el nem találták?

Ha sikerül visszaszerezni, jelszócsere alap, de mit tudok még tenni? Egyáltalán van esély, hogy visszaálljon az eredeti állapot?

Előre is köszi,
Attila

(#96452) Zolás válasza KrAt (#96451) üzenetére


Zolás
addikt

Ha van bármi olyan játékod, amit dobozosan vettél, azokat fotózd le, és csatold a supportnak, így elvileg gyorsabb.
A játékok nem mennek sehova az accountról, viszont a raktárban tartott kártyák, egyebek viszont eltűnhetnek.
Ja és ha VAC bant rak az accountodra, az lehet hogy ott is marad.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#96453) Mariann294 válasza KrAt (#96451) üzenetére


Mariann294
őstag

Szia!

"Ha sikerül visszaszerezni, jelszócsere alap, de mit tudok még tenni?"

Steam Guard-ot kapcsold be. Ekkor csak úgy fog engedni belépni ha beírod azt a kódot amit küld e-mailben, Vagy ha van steam alkalmazás a mobilodon akkor oda is lehet küldetni, Nekem is sokszor jön mail hogy ez meg az a kód, miközbe én be se léptem. Próbálják feltörni, de ha nem tudják ezt a kapott kódot akkor nem tudnak belépni.

(#96454) SenorGrande válasza Mariann294 (#96453) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ha kapod a guard kódot, tudják a jelszavad. Engem azért igencsak zavarna, hogy honnan...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96455) Mariann294 válasza SenorGrande (#96454) üzenetére


Mariann294
őstag

Tudom, de ha nem tud belépni akkor nem mindegy?

Megváltoztattam a jelszavam, azóta nem jött, de akkor is irritál honnan tudták meg.

Engem is érdekel, persze, de nem hiszem hogy a steam foglalkozna ezzel ha rájuk írnék. Vagy megér egy misét?

[ Szerkesztve ]

(#96456) KrAt


KrAt
veterán

Köszi mindenkinek, egyelőre a Steam-nél a labda, remélem, kár nélkül visszaáll az eredeti rend :)

(#96457) Csapoati válasza Mariann294 (#96455) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez nem is a Steam dolga, nem tőlük került ki a jelszó valószínűleg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96458) Isti2


Isti2
aktív tag

sziasztok.
most kezdtem gondolkodni steam fiók létrehozásán pár játék megvétele miatt, pl. age of empires és c&c sorozatok, amik ugye régi címek.
-ha megveszek egy játékot, elvileg a steam-nek van valami mentés-készítője, amivel ki tudom írni dvd-re és később nem kell újra letöltenem az egészet? ha igen, minden játékra igaz ez?
mert sajnos csak mobilnetem van korlátozott forgalommal, nem tudok többször leszedni semmit.
-milyen fizetési módok vannak?
-a store és a kliens gondolom magyar nyelvű is?
-legális win10 van a gépemen, az ilyen régi játékok menni fognak?
-lehet tudni az egyes játékoknál hogy win10 kompatibilisek-e?
-ha jól értettem, akkor lehet egy játék mindkét gépemen egyszerre telepítve, de a steamre belépve nyilván csak egy gépről tudok egy időben? ezesetben a játékállást szinkronizálja a rendszer a gépek között?
köszönöm
:R

(#96459) Segal válasza Isti2 (#96458) üzenetére


Segal
veterán

Nem tudod kiirni. Bankkartyaval fizethetsz vagy tehetsz be a steam aruhazba penzt (bankkartyaval vagy uzletben vasarolt koddal) es akkor azzal.
Utana kell olvasni mi megy win10-el. Magyar nyelvu az aruhaz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96460) Amantius válasza Isti2 (#96458) üzenetére


Amantius
senior tag

Elég egyszer letölteni, onnan oda írod, rakod, ahova akarod. Létezik beépített biztonsági mentés is a Steam-en, de arra sok volt régen a panasz (mostanában nem foglalkoztam vele), egyszer Én is próbáltam, speciel nekem sem működött a visszaállítás. Mondjuk a mai fájlméretek mellett a DVD-re írás eléggé esélytelen (pl. az AOE3 több, mint 4 giga), de egy HDD-re kiírhatod a fájlokat, amit csak vissza kell másolni, ha kell.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#96461) kisselandras válasza -ZeeZee- (#96447) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ez sok mindentől függ ! Gyerek hol kivel játszik stb !
Nálam 1 hónapja volt olyan hogy 2 naponta jött ez a hitelesítés stb nem kattintattam rá semmire pedig 2 lépcsős azonosítás van nem tudom mit remélnek vele de jelentettem steam en belül a dolgot azóta semmi email vagy ilyesmi az adott ip ről :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#96462) Zin


Zin
senior tag

Fiokod nem felel meg e funkcio hasznalati kovetelmenyeinek.Ezt irja ki amikor baratot akarok hozza adni.Mi lehet a gond?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#96463) KubanitoS válasza Isti2 (#96458) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Windows 10-es dolognak neked kell utánanézni minden egyes játék esetén. Ha valami felújított remastert, vagy HD verziót is meg tudsz venni, azoknak menni kell win10-en is. A C&C sorozatot amúgy nem fogod megtalálni Steamen. Ezek EA játékok mostmár és nekik van saját letöltőkliensük Origin néven, ami hasonló a Steamhez csak kevesebb közösségi funkcióval rendelkezik.

ha jól értettem, akkor lehet egy játék mindkét gépemen egyszerre telepítve, de a steamre belépve nyilván csak egy gépről tudok egy időben? ezesetben a játékállást szinkronizálja a rendszer a gépek között?

Erre talán nem kaptál még választ. Ha az adott játék mentéseit a Steam szinkronizálja, akkor működni fog a dolog több gép között is.

Ami még esetleg fontos lehet számodra az a külső oldalakról történő vásárlás, mert ilyenre is van lehetőség. Itt most legálisan webshopok által árult Steames CD kulcsokról beszélünk. Ezekről az oldalakról is vásárolhatsz, több esetben olcsóbbak, mintha a Steamről vennéd meg, pláne ha az adott oldal akciót hirdet. Megveszed a kulcsot, beaktiválod a Steam kliensedben és onnantól kezdve olyan, mintha a Steamről vetted volna meg a terméket.

Ne felejtsd el bekapcsolni a Steam Guard szolgáltatást sem, ez segít megóvni a fiókodat ha tolvajok megszerzik a jelszavad és el akarják lopni.

Zin: Feltehetőleg az a baj, hogy nem vásároltál a Steamen keresztül még semmit, csak valami kódot aktiválhattál be. A Steam beállításokon belül állítsd be, hogy láhatóvá váljon a címsor, amely megmutatja a Steam felhasználói fiókod internetes címét. Ezt megadod a barátodnak és Ő majd fel tud ezzel venni miután megnyitotta azt böngészőből.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96464) Isti2 válasza KubanitoS (#96463) üzenetére


Isti2
aktív tag

igen, pl. az age of empires II hd változat érdekel első körben, akkor az menni fog 10-en is, gondolom, azok a játékok, ahol nincs az ajánlott rendszernél csak xp vagy 7 nem biztos hogy mennének.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :C :R

(#96465) Borisz76 válasza KubanitoS (#96463) üzenetére


Borisz76
veterán

Bocs KubanitoS igazából Isti2 szántam....

-ha megveszek egy játékot, elvileg a steam-nek van valami mentés-készítője, amivel ki tudom írni dvd-re és később nem kell újra letöltenem az egészet? ha igen, minden játékra igaz ez?

A játék / játékok letöltése után van lehetőség elmenteni azokat a gépedben lévő HDD bármely könyvtárába.
Választhatod az összes telepített játékot vagy amit szeretnél menteni.

Én konkrétan egy hálózati adattárra ( NAS-ra ) mentettem legutóbb, ami kb 1 hete volt.
Az adott merevlemezről ( tárhelyről ) pedig könnyen és jóval gyorsabban visszaállítható az összes lementett játék.

Mentésnél van lehetőség "darabolásra" ( CD 640 MB és DVD 4,7 Gb méretekben vagy egyedi méretet is megadhatsz ).
Igaz, hogy maga a kliens nem tudja kiírni CD-re / DVD-re az adatokat....
De a HDD-re lementett mappákat simán ki lehet írni mint adatlemezt.
Erre ideális a "DVD darabolás".

Csak pl nálam közel 90 Gb-nyi játék van.
Darabolás után ez 22 db mappát eredményez...azaz 22 db DVD lemezre lehetni kiírni.
De még olvasóm sincs évek óta, nemhogy íróm.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96466) -ZeeZee- válasza Zin (#96462) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ha jól emlékszem, csak akkor engedi, ha legalább 1 centet elköltesz a steamen.

(#96467) bepken válasza -ZeeZee- (#96466) üzenetére


bepken
veterán

inkább 5 dodó lesz az az 1 cent szerintem :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96468) KrAt válasza KrAt (#96456) üzenetére


KrAt
veterán

Sikerült is visszaállítani, telefonszámot is cseréltem, meg mailcímet, jelszót, stbstb :)

Viszont érdekes, hogy mikor már az új jelszóval néztem, milyen kár ért (vett az idióta egy 20Eurós játékot a profilomra.. :D), akkor kaptam egy belépési sms-t. Na most ez érdekes, hogy már tudta az új jelszavam (kizárt, hogy megtörte, több, mint 15 karakter, mindenféle betűkkel és számokkal), vagy megpróbálta visszaállítani a jelszavát sms-ben történő hitelesítéssel?

(#96469) De4d válasza KrAt (#96468) üzenetére


De4d
őstag

Az igen?
"Megpróbálta" ellopni az accountod majd a lopottra vett egy 20 eurós játékot?
Remélem az okozott kellemetlenségért(lopási kísérletért) amit okozott, neked nem kell refundolni (így ugye ő kapja vissza a pénzt)

Ilyenkor ugye azért le lehet nyomozni milyen ip-vel használta, így gondolom a többi accját is meg lehet találni.
Az ilyeneket nem tiltják ki utólag steamről ip bannal? Illetve ezzel így feljelentést is lehetne tenni nem?

Minden jó, ha a vége jó!

(#96470) Segal válasza De4d (#96469) üzenetére


Segal
veterán

Kizárt dolognak tartom hogy az vette rá a játékot aki lopta. Szerintem az accoutot árulta és aki megvette tőle az vehetett rá valamit aztán jött a pofára esés.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96471) KrAt válasza Segal (#96470) üzenetére


KrAt
veterán

Na erre mondjuk nem gondoltam... Ilyenkor mivan? Nem mintha az a pár ezer forint zavarna, ha vissza kell adni, de akkoris..

Mondjuk érdekes, hogy a nick nevem is átírta más (kis-nagy betű) karakterrel, de pl ki volt töltve a komplett neve, hogy russia, volt egy pár barát felvéve, stbstb...

(#96472) Samus válasza KrAt (#96471) üzenetére


Samus
addikt

Maximum annyi történik, ha külsős fizetéssel vette, hogy ott refundol, a Steam pedig eltávolítja a játékot, fizetési probléma miatt. Erről értesítést is kapsz. Vagy vehette lopott kártyával is, direktbe megadott adatokkal, utóbbi esetben is hasonló történik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#96473) -ZeeZee- válasza bepken (#96467) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Lehet, régen volt már, meg nem is nagyon használom... :B

(#96474) KrAt válasza Samus (#96472) üzenetére


KrAt
veterán

Nem bánom, ha eltávolítja, soha nem fogok vele valszeg játszani, de azt sem akarom, hogy egy harmadik fél miatt valakinek kára essen.

Mindegy, ha akar, megtalál :)

(#96475) De4d


De4d
őstag

Azt a furcsa jelenséget megtudja valaki magyarázni, hogy egyszer csak kártyákat tudok kinyerni egy-egy játékból?
Pl először is volt a Hitman (legújabb) ami egyszer csak rajta lett az accountomon, de a raktárnak használt accounton nem.
Aztán, most látom hogy a raktár accon pedig megjelent egy sose hallottam játék, és kártyás "lett" ( nem is tudom mikor aktiváltam)
Az adatlapja alpaján pedig nem is kártyás.
[link]

Minden jó, ha a vége jó!

(#96476) Enton


Enton
addikt

Hi.

Saját, jóideje nem variált jelszóm kinyerése/megnézése lehetséges valamilyen módon?
Kb 3 éve műxik magától és nincs kedvem próbálgatással rájönni éppen melyik jelszó van neki beadva.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#96477) bepken válasza Enton (#96476) üzenetére


bepken
veterán

szerintem egyszerűbb, ha indítasz egy jelszó visszaállítást. - [link]

ez után olyan jelszót állítasz be, amilyet csak szeretnél :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96478) KubanitoS válasza Enton (#96476) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha esetleg böngészőn keresztül is léptél be Steambe, akkor ott ki lehet nyerni az elmentett jelszavakat legalábbis Chrome alól. A Steam kliensben nincs erre mód ha minden igaz.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96479) Enton válasza KubanitoS (#96478) üzenetére


Enton
addikt

Ha ott lett volna nem kérdeztem volna, de azota mar meglett.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#96480) stickles


stickles
tag

Sziasztok
Letöltésnél nem hajlandó gyorsabban tölteni , mint 2.4-2.6 mb/s
Próbáltam már régió változtatásával meggyorsítani , de nem hajlandó .

50mb-os otthoni internetem van , ha más honnan töltök le akkor meg van a 6mb/s

Ötletek van erre ? :R

(#96481) Borisz76 válasza stickles (#96480) üzenetére


Borisz76
veterán

Valahol a kliensben lehet állítani a sebesség határokat.
Ott nézd meg első körben....hátha korlátozva van a tempó.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96482) Segal válasza stickles (#96480) üzenetére


Segal
veterán

nekem 100 megás nettel szokott 6-7 megával tölteni a steam :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96483) stickles


stickles
tag

Néztem a Beállításokban a Letöltés/ Otthoni továbbítás fül alatt, semmilyen korlátozás nincs .

Csak nem értem mikor 30mbos netem volt akkor is ennyivel töltött

(#96484) eami válasza stickles (#96483) üzenetére


eami
Topikgazda

esetleg gyenge / régi a routered? nézz rá hogy milyen sebességgel tud NATolni illetve milyen sebességű max a WAN.

(#96485) SP4C3 válasza stickles (#96483) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem lehet, hogy kevered a Megabit-et a MegaByte-tal?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#96486) Winne válasza eami (#96484) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha máshonnan tudja azt a sebességet, akkor nem azzal lesz a gond, nem? Nekem ssd-n van a Steam full sávszélen jön mindig minden, amit eddig szedtem, még a torrentnél is nagyobb sebességet ír (27 vs 31) és nem is ugrál, úgyhogy a Steam szerverek mögött van kraft az biztos. :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96487) Jacktor válasza Winne (#96486) üzenetére


Jacktor
tag

Szerintem ez játék- esetleg időpontfüggő. Nálam van ami 30MB-tal jött és van ami csak 5-tel, bármilyen szervert állítottam (ha jól emlékszem az valami régebbi játék volt, bár nem tudom van-e jelentősége).

www.wotinfo.hu

(#96488) DrTechnoid válasza Winne (#96486) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem is dettó. 200 megás netem van , atomstabilan szedi a ~25 megabyte-ot nettóban SSD-re.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96489) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nyitottam a Darwin Project-nek egy topikot, ha esetleg többen összegyűlnénk Steam-en ill. Xboxon játszani, akkor legyen egy közös hely. Igyekeztem az összefoglalót is hozzá igazítani, némi infót már raktam fel.

Darwin Project Topik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96490) Winne


Winne
nagyúr

Ha Opskinsen veszek valami cuccot, akkor az már eleve nem tradebanos, ugye, mert lehetett tradelni és mivel a bot is tradeli nekem és nem úgy veszem, ezért tovább értékesíthetem?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96491) edgR válasza Winne (#96490) üzenetére


edgR
őstag

igen

(#96492) Segal válasza Winne (#96490) üzenetére


Segal
veterán

Csak nem a PUBG skinekre készülsz :DDD
Gyakorlatilag olyan az opskins mintha cserélnél steamen.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96493) Winne válasza Segal (#96492) üzenetére


Winne
nagyúr

dede, most nem szívom meg még egyszer a tradebanos kulcsaimmal, inkább addig nem veszek egyet sem! :DDD

@(#96491) edgR: köszi!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96494) vorosmarti válasza De4d (#96475) üzenetére


vorosmarti
senior tag

[link]

Gondolom WarZone-od volt, ahelyett lett MidZone kártyákkal.

(#96495) Segal válasza vorosmarti (#96494) üzenetére


Segal
veterán

Tegnap én is meglepődtem.
Először jártam úgy hogy a már meglévő játék később lett kártyás. Úgy hívta fel rá a Steam a figyelmem hogy adott egy kártyát :DDD Aztán gyorsba ki is szedtem belőle a többit :)) Guns'n'Stories: Bulletproof VR a játék neve.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96496) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nagyon jófej a Scavengers Studio:
Mindenki aki tesztelte a Darwin Project játékot Alfa vagy Beta szinten megkapja Steam-en az Early Acces verziót! [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96497) Segal


Segal
veterán

Tudnátok segíteni egy kicsit mert most megállt a tudományom :(
Pár napja jelezett a Steam hogy érkezett egy üzenetem és amikor rákattintottam nem történt semmi, viszont az 1 olvasatlan üzenet jelzés megmaradt.
Azóta már volt gép újraindítás és a jelzés ott volt megint. Ha rákattintottam akkor néha felvillan ez a beszélgető ablak de ugye semmi szöveg nincs benne és mivel folyamatosan offline így semmi sem történik csak az a fránya 1 olvasatlan üzenet infóm zöldellik fent a profilomon. Van erre valami megoldás?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96498) PöCöKuk@c válasza Segal (#96497) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Nyisd meg valamelyik játék átfedésében és el tudod olvasni, így törlődik is.

(#96499) Segal válasza PöCöKuk@c (#96498) üzenetére


Segal
veterán

Próbálom kitalálni hogy mire érted :B Az overlay menüre gondolsz? Ha nem akkor írd meg részletesebben. köszi :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96500) PöCöKuk@c válasza Segal (#96499) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

igen arra gondoltam. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.