Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96301) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Szerintem túl sok az az információ, ami megjelenik a kivánságlistás játékoknál....szerintem persze. :)

(#96302) dugo_


dugo_
veterán

Belefutott már valaki olyanba, hogy egy SSD-re telepített játék update-je a HDD-n lévő Steam mappa \steamapps\downloading temp mappájába jön le és onnan települ át az SSD-re? Utána üres, azzal nincs gond, csak így az update kiakaszt mindent a lemezművelet szűk keresztmetszete miatt.

Hogy lehetne force-olni, hogy a C:\-n lévő \downloading mappát használja?

(#96303) Fleto93 válasza dugo_ (#96302) üzenetére


Fleto93
tag

Nekem is ez a bajom, azzal megspékelve, hogy nekem nem HDD-n van a mappa, hanem hálózati meghajtón.

(#96304) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

Sajnos a probléma még mindig adott! Valakinek ötlet? :R

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#96305) elithun válasza ilovedigweed (#96304) üzenetére


elithun
őstag

Elég megfoghatatlan hiba. Amit olvasgattam erről, hogy egy mókolt exe (moddolt, crackelt, általad átírt, stb.) okozhatja ezt a hibát, vagy, az exét valami másik program fogja (pl. vírusírtó) mikor csinálna valamit.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#96306) dugo_ válasza Fleto93 (#96303) üzenetére


dugo_
veterán

Közben eszembe jutot, hogy ez egy véletlenül HDD-re telepített játék volt, amit utána egyből átmozgattam az SSD-re. Lehet valami bejegyzés beragadt.

Este nyomtam egy uninstallt és visszatöltöttem egyből az SSD-re.

A következő frissítéseknél majd megpróbálom monitorozni.

Szerencsére van olyan játék is, ami sosem járt HDD-n, lesz összehasonlítási alap.

ilovedigweed

Több, mint másfél éve van egy ilyen hibám a Firefox vonatkozásában. :D

Csak azóta történt egy teljes gépcsere, lecserélődött az össze periféria, illetve Win7-ről átálltam Win10-re, de a hibakód változatlan. :C

Egyedül az SSD maradt a régi, ami SMART és minden adat szerint hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#96307) ilovedigweed válasza elithun (#96305) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Igazából semmi crack-elt program nincs a gépemen, sem tört játék, sem csalás...

A Synapse telepítése óta jött elő a hiba. Sajnos ez a program kell, hogy tudjam konfigurálni a hardverek.

Hát hogyha a Synapse okozza az elég nagy hiba a Razer oldaláról, feltéve ha tényleg az a gond.

Nod32 van a gépemen de nem gondolnám, hogy az a ludas.

Megnézem Synapse törlése után... :R

@dugø

Elképzelésem sincs mi akadhat össze de rettentő bosszantó.

Írtam már a Steam-nek is ezzel kapcsolatban de nem válaszolnak... :C

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#96308) Fleto93 válasza dugo_ (#96306) üzenetére


Fleto93
tag

Nekem biztos nem járt sose a hálózati meghajtón egyik játék sem a Mortal Kombat X-en kívül, mégis minden frissítésnél oda pakolja az ideiglenes mappát. Arra tudok tippelni, hogy azért mert ott van a legtöbb szabad hely.

(#96309) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha lejártak a téli sale kártyák akkor így jártam, venni/eladni se tudom? :D

Paranormal Cocktivity

(#96310) De4d válasza cyberkind (#96309) üzenetére


De4d
őstag

A-a, kb +1 hónapig éltek a vásár után. De ezt írja is a raktáradban ha kijelölsz egyet. (el is tűnnek akár a kupunok)

Minden jó, ha a vége jó!

(#96311) cyberkind válasza De4d (#96310) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj, hogy nem találom a raktáramban (esetleg rosszul keresem, bár eddig beadta mindig) csak a kitűzőkészítőnél.

Paranormal Cocktivity

(#96312) De4d válasza cyberkind (#96311) üzenetére


De4d
őstag

Azért írtam is, kb +1 hónappal a vásár után ha nem adtad el, vagy raktad ki el is tűnik teljesen a raktárból.

Mint a kuponoknak, van/volt egy érvényességi ideje.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#96313) cyberkind válasza De4d (#96312) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja jó, akkor lényegében így jártam, köszi! :)

Paranormal Cocktivity

(#96314) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Mostanában nektek is olyan akár a webes, akár a kliens Steam felület, hogy ha meg akarsz nézni egy játékot, a születési dátumot állandóan a "nulláról" kell megadni, tehát sem a web, sem a kliens nem jegyzi meg?

Mostanában: beírom a korrekt dátumot, megnézem amit akarok, kilépek (akár a web akár a kliensből), majd ismét belépek, akkor ismét meg kell adnom a születési időmet :F

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96315) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

Ha nem tudok hozzáadni fizetési módot, de visszatérítésből lesz pénz az egyenlegemen tudom használni a piacot? Fizetési módot csak akkor "kell" hozzáadni, ha egy adott bankkártyával szeretnék egyszer vagy több alkalommal vásárolni igaz?

Visszatérítést kaphatok amiatt, hogy ultra gagyi egy adott játék és indoknál arra mentek, hogy nem szórakoztató? :U Majdnem 1 hónapos vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#96316) morfondőr válasza VGYke (#96314) üzenetére


morfondőr
őstag

Engem is idegesít, hogy mindig megkérdezi, pedig meg van adva a születési dátumom! Korábban nem kérte ennyit!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#96317) Segal válasza Grave_444 (#96315) üzenetére


Segal
veterán

2 hetig kaphatsz visszateritest vagy kevesebb mint 2 ora jatekidovel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96318) Grave_444 válasza Segal (#96317) üzenetére


Grave_444
nagyúr

7 percem van benne. :R

(#96319) SP4C3 válasza Grave_444 (#96315) üzenetére


SP4C3
veterán

Majdnem 1 hónapos vásárlás. - Itt bukott el a dolog.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#96320) dugo_ válasza Grave_444 (#96315) üzenetére


dugo_
veterán

Nekem térítettek már vissza 14 napon túl, próbáld meg.

(#96321) Grave_444 válasza SP4C3 (#96319) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A VAGY-ból kiindulva gondoltam működhet a dolog. Amivel már többet játszottam nem is kérhetek visszatérítést az említett játékkal ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#96322) maross válasza Grave_444 (#96321) üzenetére


maross
veterán

Ha barmelyiket tulleped, mar csak a support joindulataban bizhatsz. A "vagy" a te ertelmezesedben eleg durva lenne, megveszem az osszes AAA jatekot, ket heten belul kijatszom es visszakerem a penzt.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96323) Grave_444 válasza maross (#96322) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nyilván a 2 óra sokkal többet számít. :) Legalábbis logikusabb, ha az alapján döntik el szerintem. Ennyi idő alatt kiderül hogy fut, elsőre tetszik-e stb.

Tudok eladni marketen úgy is, hogy nincs hozzáadva bankkártya? Steam pénztárcába attól még berakja?

[ Szerkesztve ]

(#96324) bepken válasza Grave_444 (#96323) üzenetére


bepken
veterán

[link] - meg lehet próbálni, de azért biztatni nem nagyon biztatnálak semmivel...

a market használat pedig csak akkor lehetséges, ha legalább 5 dodót már elköltöttél az áruházban vagy legalább ennyi van az egyenlegeden, tehát nem korlátozott a fiókod.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96325) Segal válasza Grave_444 (#96323) üzenetére


Segal
veterán

Barmit adsz el a piacteren az osszeg automatikusan a steam penztarcadba kerul. Nincs lehetoseg arra hogy a bankkartyadra keruljon.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96326) PöCöKuk@c válasza Grave_444 (#96323) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Természetesen, beteszed a kacatot és kész. :)

(#96327) Grave_444 válasza bepken (#96324) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Oké köszi nektek. Már tudom használni a piacot pár percen belül, megvolt az 5 dollár vásárlás és mindjárt lejár az 1 hónap. :)

(#96328) Segal válasza Grave_444 (#96327) üzenetére


Segal
veterán

Remelhetoleg megcsinaltad a mobilos vedelmet is mert ha nem akkor ujabb 1 hetet varhatsz:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96329) Grave_444 válasza Segal (#96328) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Tudom, minden megvan. :K

[ Szerkesztve ]

(#96330) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Ilyenkor mi van?

Amerikai idő szerint 18:39? Akkor magyarul miért nem mást ír.

Semmi, csak újra be kellett jelentkezni. :B

[ Szerkesztve ]

(#96331) VGYke válasza Grave_444 (#96315) üzenetére


VGYke
addikt

Ezen problémával csak mi ketten szembesülünk a Steam-en, vagy van több társunk is?
Mert ha csak kettőnknél xarakodik, másnál nem, akkor bele kellene túrni a rendszerünkbe, hogy miért.
De ha mindenkinél, akkor a Steam rendszer a hibás.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96332) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!

Az emailemre kaptam egy olyat, hogy tegnap valaki be akart éjszaka lépni, de ugye a steam guard küldte nekem a belépőkódot emailre + ezt:
This email was generated because of a login attempt from a computer located at 185.50.251.164 (UA). The login attempt included your correct account name and password.

Ez azt jelenti, hogy valaki (ukrán ip) tudta a belépőkódomat is???? :(((
Azt hogy a francba?

Eddig is elég bonyolult volt a kódom, most raktam bele 2 extra csavart...

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#96333) eami válasza JoolsNOS (#96332) üzenetére


eami
Topikgazda

vhol elhagytad a jelszavad (máshol is használod és/vagy van vmi trojan a gépeden).

(#96334) safranyek válasza VGYke (#96331) üzenetére


safranyek
tag

Nekem sem jegyzi meg.

(#96335) vorosmarti válasza VGYke (#96331) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Vszinűleg vmit elcsesztek a sütik kezelésével, mert többen jeleztek ilyen problémát, kliensben és böngészőben egyaránt. Csak a remény marad, h javítják...

(#96336) Segal válasza safranyek (#96334) üzenetére


Segal
veterán

Csak megnyugtataskent nekem sem jegyzi. En mindig csak talalomra kivalasztok egy 198x-es evszamot es marad a januar 1. 2 kattintas kibirhato:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96337) Vertigo18 válasza safranyek (#96334) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szintén zenész...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#96338) Winnie The P válasza JoolsNOS (#96332) üzenetére


Winnie The P
őstag

Állítsd be a telefonos védelmet is.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#96339) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem csesztek el semmit, mostantól nem jegyzi meg. Ott van alatta azt hiszem apróbetűssel is, hogy nem tárolják el, ez egy authentikáció.

Sose értettem ez mire jó hisz egy pár éves gyerek is már át tud rajta menni, de logikus hogy nincs tárolva. Így “véletlenül” nem jut át... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96340) cyberkind válasza FollowTheORI (#96339) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor jó sok mindent nem nézek mostantól meg Steam-en se, a tökömnek se esik jó nonstop ezt a szart töltögetni, igazán kitalálhattak volna valamit, de legalább a whislist előnyére változott.

Egyébként meg ha valaki kitölti, hogy január 2-án 1950-ben született simán átmegy, és szerintem egy gyereknek simán van ennyi esze, de még több is. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#96341) EmptyParadox válasza cyberkind (#96340) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Jogszabály miatt kell. Cookie-s pop-up is azért van mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#96342) maross válasza JoolsNOS (#96332) üzenetére


maross
veterán

arra azert figyelj, hogy ilyenkor siman kaphatsz fake emailt, amire "kattints ra es valtoztasd meg a jelszavad" = pontosan akkor fogod kiadni az adataidat valakinek. jopar ilyen kering, steam, gmail, paypal, mindenféle verzioban.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96343) Zolás


Zolás
addikt

Nem tudom hol van elrejtve, de az enhanced Steam progiban van ilyen automata kitöltő cucc, mindenféle dátumot berak, természetesen mindegyikben felnőtt vagy, így kattintasz a játék oldalára, automatikusan kitölti és leokézza, és jön a játék oldala. Így is idegesítő, de legalább nem kell kitölteni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#96344) Segal válasza cyberkind (#96340) üzenetére


Segal
veterán

Nyilvan van annyi esze de jogilag levedve a dolog...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96345) JoolsNOS válasza eami (#96333) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Mindenhova más a kódom. Ráadásul van biztonsági fokozata is. Steamen a legerősebb kombináció. Trójait mivel szűrhetem ki?

(#96338) Winnie The P: nemrég formáztam telót, ideiglenesen volt kikapcsolva.

(#96342) maross: nem kattintok sehova, kliensben változtattam jelszót. De amúgy steam supportos email volt.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#96346) VGYke válasza vorosmarti (#96335) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm, akkor nem keresgélem tovább saját magamnál a hiba okát.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96347) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Azokhoz fordulnék akiknek van steam controllere , mert ha idekattolok, akkor nem mutatja szép zölddel hogy nekem ez a cucc a birtokomban van, mint ahogy játékoknál szokta. A setup lefutott , meg valami update is a csatlakozáskor.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96348) Winne


Winne
nagyúr

Urak!

Nagy vonalakban real pénzt kivenni skinekből milyen módon éri meg inkább? Venni belőle játékot giftnek, ha valakinek kell, vagy a skineket eladni olcsóbban valamelyik ezzel foglalkozó oldalon?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#96349) VGYke válasza DrTechnoid (#96347) üzenetére


VGYke
addikt

Nekem van, steam linkkel használom TV-n. A kérdésed nem értem.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96350) VGYke


VGYke
addikt

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas: 3,39€. Ezt írja a rendszerkövetelmények: Supported OS: Windows® XP (only).
Only azt jelenti, hogy win10 alatt hókuszpókodás (kompatibilitás állítgatások vagy ilyenek) nélkül esélytelen a futtatása?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.