Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96951) Edorn


Edorn
aktív tag

SteamGuard kapcsán egy telefonszám/okostelefon tartozhat két külön steam fiókhoz?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#96952) bepken válasza Edorn (#96951) üzenetére


bepken
veterán

természetesen. az enyémhez 4 db fiók van hozzáadva :)
(de lehetőleg csak olyan fiókot adj hozzá, ami a Tied, illetve Te használod vagy olyan, akiben megbízol. VAC esetén ugyanis bannolja az összes fiókot, ami ahhoz a számhoz tartozik)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96953) gyugyo79 válasza eami (#96949) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én felraktam egy MiBox -ra. ezzel együtt kapott a Steam kontroller is egy frissítést amivel BT -n lehetett párosítani (ez eddig nem volt lehetőség). De sajnos még nem jó legalábbis a MiBox -al a kontroller kezelése. A Box nem irányítható vele és ha a SteamLink alkalmazást elindítottam abba se lehet vele semmit se csinálni még a kapcsolódás elindítását sem. Pedig utána már látszik mint kontroller eszköz ki is pipálja. De semmire se reagál még géphez kapcsolódás után sem...
De még ugye béta az egész. Viszont a kép átvitel az hozza a SteamLink szintjét késlestélbe veri az eddigi a MiBox -on elérhető lehetőségeket. Bill + egérrel a MiBox -ról ugyan úgy el lehet bohóckodni mint egy StemLinkel + vagy Windowsos gépes klienssel lehetett ezelőtt. Hosszan nem nyomkodtam ezért nem tudom van e annyira stabil meg másik kontrollerem nincs ezért nem tudom, hogy egy PS vagy Xbox kontrollerrel jó lett volna e.

[ Szerkesztve ]

(#96954) Pangelus


Pangelus
tag

Limitált ideig Steamen hozzáadható a Prismata (kártyás)

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#96955) Borisz76 válasza Pangelus (#96954) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönjük !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96956) ilovedigweed válasza gyugyo79 (#96953) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Bele portolták szerencsére a Samsung 2016-os tv-ibe és így nem kellett beruházom a linkre...

Rákötöttem az xbox 360 kontrollert a tv-re (dongle-el!) és tökéletesen működik minden.

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#96957) Habugi


Habugi
addikt

Estét,

Létezik valamilyen belső opció, esetleg egy az Idlemasterhez hasonlatos külső alkalmazás amivel nyomon lehet követni hogy éppen mihez és mit tölt le a Steam?!

Tele van a tököm vele hogy fellépek, látom hogy 1/5 és nekilát, három játékhoz workshop tartalmat frissít, másik kettőnél az ég tudja mit.. :U
Valami 3rd party app esetleg ami listázza ilyenkor hogy adott játékhoz használt tucatnyi mod közül éppen melyik frissült, vagy X-Y játékhoz letöltött tartalom micsoda?!

Utóbbi esetében azt szoktam csinálni, hogy adott játék hírei között keresgélek hátha van valami infó de elkeserítően sokszor nem hoz sikert.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#96958) PöCöKuk@c válasza Habugi (#96957) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

A workshop tartalmakról íratkozz le és akkor nem frissít ha kell hanem.

(#96959) Habugi válasza PöCöKuk@c (#96958) üzenetére


Habugi
addikt

Nem letöltések tényével van bajom hanem azzal hogy nem tudom mihez mit tölt le.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#96960) Golden9


Golden9
addikt

Most ingyenes a Castle Clicker : Building Tycoon , kártyásan.

[ Szeretkezve ]

(#96961) po1son válasza Golden9 (#96960) üzenetére


po1son
addikt

Free to play - Eleve ingyenes, csak akkor dob kártyákat, ha játékon belül vásárolsz (In-App Purchases).

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#96962) Golden9 válasza po1son (#96961) üzenetére


Golden9
addikt

Pár napon belül kétszer is dobáltak hozzá kódokat. Aki beváltotta, kapott érte valamit?

[ Szeretkezve ]

(#96963) Jimbo75


Jimbo75
tag

E-mail címem hitelesíteném, de mindig ezt az üzenetet kapom:

Valami tipp? 45 játékot vettem már itt, mindig megjött a Köszönjük a vásárlást, a számla stb. Most meg szarakodik itt a hitelesítéssel....

(#96964) FollowTheORI válasza Jimbo75 (#96963) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megkapod a levelet és az abban lévő linkre kattintva ez jön fel?
Ha igen, akkor írj a supportnak, feltéve hogy bírod az angolt. :)

Esetleg próbáld ki egy másik böngészőben, vagy töröld itt az előzményeket, cookie-kat, stb... ha ez nem okoz túl nagy kényelmetlenséget.

Esetleg csinált egy új private session ablakban a böngészőn (ami így "tiszta" lesz).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96965) Niczo


Niczo
senior tag

steam curator-ra nem tudok feliratkozni :F
csak nálam nem megy?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#96966) cyberkind


cyberkind
félisten

Lehet azzal valamit kezdeni, hogy a Fallout New Vegas-ból ne a RU induljon el ha a simát indítom? Így gyakorlatilag hiába van meg a teljes játék, nem tudom használni.

Törölve se indul el, felakarja tenni a RU verziót.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#96967) PöCöKuk@c válasza cyberkind (#96966) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Ezért kapta a játék a rengeteg negatív értékelést, mert egyszer csak egyet gondolt a Bethesda és még akiknek évek óta meg van is angol(normális?) verzióban átváltott RU-ra a közösségi fórumokkal együtt. Nem hinném, hogy van orvossága.

(#96968) cyberkind válasza PöCöKuk@c (#96967) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ez nembaj, megvan mindkettő, de a másik verzió a teljes., viszont nem úgy néz ki, hogy tudom használni.

Vagy most mi van, nem úgy van itt is mint a Dishonored-nél, hogy 2 verzió van?

Ja és tudatosan vettem így, már megvolt a csere amikor megvettem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#96969) csaba951


csaba951
veterán

Pillars of Eternity - Definitive Edition
Azoktól kérdem, akiknek megvan ebből a csomagból az alapjáték. Levonja a végösszegből az alapjáték/meglévő dlc-k árát?

(#96970) Segal válasza csaba951 (#96969) üzenetére


Segal
veterán

Nekem nincs meg a jatek de ha egy csomagbol valami megvan mar neked akkor mindig egyedi ajanlatot ad ra a steam.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96971) csaba951 válasza Segal (#96970) üzenetére


csaba951
veterán

Alapjátékhoz van kulcsom, de "feleslegesen" nem aktiválom be. Ezért akarom tudni, hogy levonja-e az árát.

(#96972) Segal válasza csaba951 (#96971) üzenetére


Segal
veterán

Levonja. Meg fog valtozni az ar ha valami meglesz mar belole.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96973) Ghostface válasza csaba951 (#96969) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nekem megvan az alapjáték, és így 27,74-be kerülne amit linkeltél, és ezt írja fizetéskor:
"Pillars of Eternity - Definitive Edition: Nyilvántartásunk szerint neked már megvan legalább egy tétel a Steamen a csomagban levők közül.
Ha magadnak vásárolsz, ezekből nem fogsz plusz példányt kapni:
Pillars of Eternity
Pillars of Eternity: Champion Edition Upgrade Pack
2
Minden ár tartalmazza az áfát, ahol az érvényben van."

PSN: Nifty_Ghostface

(#96974) csaba951 válasza Ghostface (#96973) üzenetére


csaba951
veterán

Köszönöm! :R

(#96975) Golden9


Golden9
addikt

Unreal Gold Ingyenes a Steam-en.

[ Szeretkezve ]

(#96976) Debilon válasza cyberkind (#96966) üzenetére


Debilon
addikt

most megnéztem, nekem Fallout New Vegas RU néven van a játéklistában, elindítom és teljesen angol az egész

vagy van más differencia is a RU és a normál között?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#96977) cyberkind válasza Debilon (#96976) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam speciel csak annyi, hogy a simából van meg minden és csak +1 sornak kellett a RU.

Paranormal Cocktivity

(#96978) SenorGrande válasza Segal (#96970) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Tévedés, ez nem mindig igaz!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96979) Golden9


Golden9
addikt

A Raiders of the Broken Planet-hez, limitált ideig ingyenes a Raiders of the Broken Planet - Alien Myths Campaign.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#96980) Golden9 válasza Golden9 (#96979) üzenetére


Golden9
addikt

(#96981) bepken


bepken
veterán

úgy néz ki, nemsoká lesz valami :)

Steam Spring Cleaning Event

(valószínűleg 19 órától indul)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96982) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

érdekes stat, több mint 100000 orosz bot farmolja a kártyákat az ingyen sorokból [link]

/s

(#96983) genndy válasza bepken (#96981) üzenetére


genndy
addikt

Bejött :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#96984) Cheesus válasza bepken (#96981) üzenetére


Cheesus
senior tag

Csak kíváncsiságképp, kinek mi volt a legelső Steam-es játéka?
Nekem a Portal talán még egy ingyenes akcióból lett meg talán :F

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#96985) Lackki válasza Cheesus (#96984) üzenetére


Lackki
senior tag

half life generation dobozosat aktiváltam, abból kaptam cs 1.6-ot :) 2003 szeptember

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#96986) regener válasza Cheesus (#96984) üzenetére


regener
veterán

(#96987) maross válasza Cheesus (#96984) üzenetére


maross
veterán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96988) csaba951 válasza Cheesus (#96984) üzenetére


csaba951
veterán

Half Life 2 - ATI kuponból (2004) :D

(#96989) Out válasza bepken (#96981) üzenetére


Out
addikt

Hát erre a sok faszságra nekem nincs időm ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#96990) Franklin válasza Cheesus (#96984) üzenetére


Franklin
addikt

Azt hiszem sokunknak ezek :)

(#96991) lkristóf válasza Cheesus (#96984) üzenetére


lkristóf
senior tag

(#96992) bepken válasza Out (#96989) üzenetére


bepken
veterán

én lenyomtam a mai feladatokat, ezeket dobta

a dobozban majd gondolom később valami kupon lesz vagy ilyesmi

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96993) MrTwister válasza bepken (#96992) üzenetére


MrTwister
őstag

Ugyanezeket kaptam én is. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#96994) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

GDPR változtatások keretében, 16 év alatt csak szülői engedéllyel lehet majd a Steamet használni [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#96995) Samus válasza Cheesus (#96984) üzenetére


Samus
addikt

Nekem is a Portal, 2010 május 22. Akkor volt először ingyenes.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#96996) Csapoati válasza Cheesus (#96984) üzenetére


Csapoati
nagyúr

2007. február 6., CS:Source

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96997) alcsa válasza Cheesus (#96984) üzenetére


alcsa
senior tag

Nekem is ez :K.

(#96992) bepken: Én mindenből kettőt kaptam :F.

(#96998) Monoton


Monoton
tag

Nekem tetszik ez az event, úgy is már régóta szeretnék vele megint játszani, de mindig elmarad valamiért :C

(#96999) Ryder62 válasza Cheesus (#96984) üzenetére


Ryder62
őstag

Half Life 2 - 2008 augusztusában aktiválva.

(#97000) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Kint van az új GDPR-t kiszolgáló privacy policy

Új feature, megtekinthető a Steam által összegyűjtött összes adat egy helyen [link]
van több érdekes aloldala, pl steam cloudban tárolt fájlokat lehet egyenként letölteni [link]
összes Steamen elköltött külső forrásból származó pénz USD-ben [link]

chat üzeneteket 2 hétre visszamenőleg tárolják.

ha valakinek nem tetszik amit lát, most már véglegesen törölheti is a Steam fiókját az account oldalon.

[ Szerkesztve ]

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.