Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#96251) 1 among many


1 among many
tag

Üdv!

Tudom, hogy lejártak a téli vásár kártyái, de maradt vagy 30 darab és a kitűző oldalon még mutatja őket, raktárban viszont már nem elérhetőek. Azt hittem, össze lehet még törni őket kővé, de nem annyira izgat az a negyed euró, csak akkor miért mutatja még mindig a kitűző oldalon a kártyákat? Nem lehet eltakarítani valahogy, ha már mást sem lehet velük?

(#96252) Spet válasza 1 among many (#96251) üzenetére


Spet
addikt

Ahogy előfordul már évek óta, bebugzottak a kártyák (vagy a te esetedben a visszajelzésük).

Remélhetőleg pár nem múlva kiveszik a rendszerből.

(nálam mondjuk 3-4 éve van a raktárban dota2 kulcs, ami legalább eladható :P )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96253) airm92


airm92
csendes tag

Üdv.
Szeretném törölni a Steam-t a gépről.De sajnos ,se a vezérlőpult, se CCleaner nem látja. Valakinek ötlete?

*PSN:hmate92

(#96254) KubanitoS válasza airm92 (#96253) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezek szerint telepítve sincs. Nem egy másodlagos merevlemezre lett telepítve, a rendszervinyó meg formázva lett? Amúgy meg ha semmi sem találja csak simán töröld a mappát.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96255) airm92 válasza KubanitoS (#96254) üzenetére


airm92
csendes tag

Telepítive van, mert tudom használni. Igen, másik merevlemezen van, kezdetek óta. Viszont a rendszervinyó nem volt formázva azóta.

*PSN:hmate92

(#96256) bepken válasza airm92 (#96255) üzenetére


bepken
veterán

ha tudod, hogy melyik mappába van telepítve, akkor egyszerűen futtasd az abban a mappában található "uninstall.exe" fájlt és kész is :)

ha nem tudod, hova van telepítve, akkor meg nyomj egy jobb klikket a Steam parancsikonra, majd "Fájlt tartalmazó mappa megnyitása" (már ha Win10-ed van)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96257) airm92 válasza bepken (#96256) üzenetére


airm92
csendes tag

A mappa megvan, mindent tudok is futattni belőle. Viszont uninstall.exe sincs. Azért se értem ezt a fajta anomáliát :DDD

*PSN:hmate92

(#96258) bepken válasza airm92 (#96257) üzenetére


bepken
veterán

mármint a Steam gyökér könyvtárban nézed? vagy a SteamLibrary nevű könyvtárban, ahol ugye a játékfájlok vannak. ha előbbiben nincs uninstall.exe, akkor ott tényleg gebasz van

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96259) airm92 válasza bepken (#96258) üzenetére


airm92
csendes tag

Természetesen a gyökér könyvtárban néztem. Ilyennel még nem találkoztam sose..

*PSN:hmate92

(#96260) PöCöKuk@c válasza airm92 (#96259) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Ott én sem látok uninstall. exe- t, de a Control Panel program listájában ott van és lehet törülni

(#96261) 1 among many válasza Spet (#96252) üzenetére


1 among many
tag

Még ott vannak... Elképesztően bugos és elmaradott ez a platform a korához és a cég méretéhez képest. Az Enhanced Steam fejlesztőjét kellett volna már rég felvenniük, ha maguktól nem ment.
Első helyen viszont a support (hiánya) a legnagyobb botrány.

(#96262) Spet válasza 1 among many (#96261) üzenetére


Spet
addikt

Más platformot nem használok, így más szolgáltatók minőségéről nem tudok nyilatkozni.

Ellenben tény, hogy piacvezetők, és még mindig elég sok játék az ő rendszerükhöz van csatlakoztatva (vagy csatlakozik mással párhuzamosan). Plusz tény, hogy a többiek régebben őket utánozta (nem tudom mi a helyzet most).

Én majd arra leszek kíváncsi, hogy Gaben elgondolkodna az MS ajánlatán, ha ténylegesen felmerülne, hogy megvásárolnák a céget, vagy rögtön nemet mond.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96263) wjbhbdux válasza 1 among many (#96261) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Már elég jól működik a support, 2 napon belül válaszolnak mindenkinek épp [link]

/s

(#96264) SityiSXT válasza airm92 (#96259) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nálam ott az uninstall.exe a Steam mappában. Neked is azt tudom javasolni, mint az egyik előző hibabejelentőnek: töltsd le a Steam telepítőjét, ereszd rá a meglévő Steam mappádra, rendbeszedi magát, utána már rendesen eltávolítható lesz.

(#96265) 1 among many válasza wjbhbdux (#96263) üzenetére


1 among many
tag

Ezt örömmel hallom. Nekem évekkel ezelőtt volt velük komolyabb dolgom, de az hetekig (!) tartott és később is rengeteg panaszt hallottam erre. Ahogy látom, tavaly kezdték el felfejleszteni, remélem sikeresen, és legközelebb tényleg nem lesz több 1-2 napnál, mire megoldunk valamit.

(#96266) VGYke


VGYke
addikt

Egy kis segítséget szeretnék kérni, szerintem itt off (?) témában. Régebben megvettem és játszottam a Crysis szériával. Most ismét elővettem volna a Crysis 2 játékot, ami indulásnál bejelentkezési adatokat kér.
Megadtam, ami szerintem régebben volt, bár van kavarás az EA és Origin körül, de nem tudok bejelentkezni, nem tudok játszani.
Steam játékon belül hiába próbálok új adatokat kreálni, nem sikerül.
Mit rontok el, mi a titok?
Tudtok tanácsot adni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96267) wjbhbdux válasza VGYke (#96266) üzenetére


wjbhbdux
veterán

crysis.com accountról lehet szó, de már nem megy az 1-2 multiplayere

/s

(#96268) airm92 válasza SityiSXT (#96264) üzenetére


airm92
csendes tag

Erre nem is gondoltam. Köszi szépen, most már látja vezérlőpult is, törölhető :R

*PSN:hmate92

(#96269) Out válasza VGYke (#96266) üzenetére


Out
addikt

Nem megy már az a szerver ahol regisztrálni lehetett. Én kb 1 hónapja játszottam vele és nekem sem ment, ESC gombbal kilépsz abból a képernyőből és kész :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#96270) KubanitoS válasza 1 among many (#96265) üzenetére


KubanitoS
veterán

A kétlépcsős azonosítás bevezetése vette le a terhet a sztím szupport válláról. Állításuk szerint előtte havi szinte ~80.000 megkereséséük volt tárgylopással/szkemmeléssel kapcsolatosan. Ez mára teljesen megszűnt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96271) VGYke válasza Out (#96269) üzenetére


VGYke
addikt

wjbhbdux, Out :R . Ha már retró játék: Metro 2033 Redux. Telepítem, majd ráengedem a magyarítást, de csak ciril betűs a felület. Lehet hogy át lehet állítani nem oroszra, de 1984-ben fejeztem be az orosz tanulmányaimat. Tudtok ötleteket adni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96272) Segal válasza VGYke (#96271) üzenetére


Segal
veterán

A metro jatekkal ugyan nem jatszottam de nagyon sok jatekba ini fajl modositassal lehet nyelvet cserelni ha a menube nem talalja az ember mert nem ismeri az adott nyelvet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96273) VGYke válasza Segal (#96272) üzenetére


VGYke
addikt

A Metro 2033 Redux -al is az a bajom, hogy régebben játszottam vele itt a Steamen, semmi gond nem volt vele. Most meg orosz a felülete... Mi történt kb. 1 év alatt?
Ha ráengedem a magyarítást, semmi nem változik.
Az *.ini fájlokkal melyik könyvtárban, hol kellene bűvészkedni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96274) Debilon válasza VGYke (#96273) üzenetére


Debilon
addikt

most elindítottam, hogy írtad ezt az orosz felület dolgot, de nekem angolul megy jelenleg is (bár ez téged nem vigasztal szerintem)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#96275) Segal válasza VGYke (#96273) üzenetére


Segal
veterán

Passz
Nem jatszottam ezzel a jatekkal de altalaba nem szokott sok ini fajl lenni a jatekokba es egy olyan sort kene keresni benne ami a nyelvet tartalmazza. En utoljara egy orosz oldalrol toltott dirt rally verzional jartam igy ott a language utani roviditest kellett rus-rol eng-re atirni. Persze miota megvan steamen azota ilyen problemam nincs:) Ezert is fura hogy steames verzional miert van ilyen problemad.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96276) VGYke válasza Segal (#96275) üzenetére


VGYke
addikt

Debilon, Segal köszönöm! Időközben megoldottam az egyik említett titkot, valahogy sikerült az orosz felületen átállítani a nyelvet angolra (igaz azt hittem oda állítom, de német lett belőle ;] , de onnan már ment az angol nyelv beállítás). És a játék angolul indult el, erre telepítve a magyarítást, minden ok!
Viszont azt nem értem, a konfigurációmon (pl. Asus ROG-STRIX-RX580) miért szaggat ez a játék mint az állat, amikor semelyik játékom nem teszi ezt, meg ez se tette korábban, egy régebbi RX 290X kártyával. Na még erre gyúrnom kell.
Első körben az egér a katasztrofális, bárhová állítom xasr. második körben a kép szaggat, FreeSync monitoron úgy hogy a játék videóbeállításait nem piszkáltam, de ahogy nézem, nincs is hová állítgatni...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96277) Segal válasza VGYke (#96276) üzenetére


Segal
veterán

Azert mert AMD;]
Viccet felreteve (foleg) naluk nagyon nem mindegy melyik drivert hasznalja az ember. Probalj meg egy regebbit.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96278) VGYke válasza Segal (#96277) üzenetére


VGYke
addikt

Ma telepítettem a legújabb Adrenalin 18.2.1 whql cuucot :F
Persze egy db játékért nem fogok visszatérni régebbi driverre, na de akkor is mi a baj?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#96279) szilva01


szilva01
őstag

Hali!
Bevallom: lusta vagyok ebben a topikbankeresni. Aztán ha már 100x megoldottátok mondjátok, aztán nekiállok bogarászni. A probléma a következő: böngészőben be tudok lépni, kliensben azt írja: téves felhasználónév, vagy jelszó. Böngészőben belépve nem tudok ticketet írni, amit a support ír mindent kipróbáltam. Nem vagyok türelmetlen típus, de kezd felbaszni... (aztán lehet csak én vagyok láma.) Valami tipp? :DDD

Üdv.: szilva

(#96280) FollowTheORI válasza szilva01 (#96279) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Töltsd le a kliens telepítőt és telepítsd rá a régire...

Ha nem megy akkor távolítsd el és utána telepítsd újra... ehhez azt hiszem a játékokat át kell helyezned előtte arra a kis időre egy másik mappába (steamapps) majd vissza a telepítés után. Mert azt hiszem az uninstall visszi a játékokat is a levesbe.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96281) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

Amióta letöltöttem a Razer Synapse 2-t azóta a gép leállításakor ezt a hibaüzenetet kapom és addig nemkapcsol ki a gép még nem okézom le! Windows7 64bit. Egy Nostromo és egy Deathadder Elite miatt van Synapse!

Mi lehet a probléma, mással is előfordult?

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#96282) Edorn


Edorn
aktív tag

Összefoglalóban nem találom erre a választ, így megkérdem:

Most vettem okostelefont, eddig BlueStacks-et használtam helyette steam kapcsán. Mi a teendőm, hogy álljak át a valódi telefonra? (1-2 hét piacról való kiesés nem zavar, ha ez az ára)

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#96283) szilva01 válasza FollowTheORI (#96280) üzenetére


szilva01
őstag

Simán is újraraktam, winfos uninstallerrel is letöröltem, meg ccleanerrel is. Ugyanaz. Persze böngészőből belépve nem lehet egyéni problémát írni, az előre megírt tanácsaik meg kb. annyit érnek, mint a "kapcsolja ki a tűzfalat és a vírusírtót" meg "újraindítani próbálta már?" :(((

Szerk.: Assetto Corsa-t szerettem volna játszani egy kicsit, megvettem minden kiegészítőjével együtt, de az lesz, hogy letöltöm valahonnan a p*csába, nem fogok ezzel szopni.

[ Szerkesztve ]

(#96284) FollowTheORI válasza Edorn (#96282) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Letölt app, belép, azt választ hogy nem fér hozzá régihez és azon a procedúrán végigmenni.

Ha nincs telefonszám hozzáadva a fiókhoz, akkor először azt is tedd meg.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96285) trialboj


trialboj
őstag

Bocs de nem vagyok otthon ebben a zsugás világban, 1-2 játék van amikre néha rákattanok, és annyi.

Az érdekelne hogy játszott-e valaki a SUPERHOT játékkal? (mer ha nem akkor sürgősen pótolni kell) Mégpedig azért kérdezem, mert mikor megjelent végigvittem, és nem tudom hogy azóta változott-e valamit, vagy ugyan az a játék maradt, semmi extrával?

Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#96286) Edorn válasza FollowTheORI (#96284) üzenetére


Edorn
aktív tag

Köszönöm az infórt, meg is csináltam. :R

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#96287) batman91 válasza VGYke (#96278) üzenetére


batman91
őstag

Valószínűleg be van kapcsolva a Physx szarság, az teljesen leöli a játékot. Csak akkor ajánlott, ha Nvidiás kártyád van, különben felejtős.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#96288) szilva01


szilva01
őstag

Ha érdekel a végkimenetel, végül nem b*sztam ki az egész szart a zárt ablakon keresztül, hanem egy randon winfos frissítéses újraindítás után a steam is updatelt egy 20 percet, úghogy mostmár nagyon jó. :DDD

(#96289) mepet


mepet
addikt

Sziasztok!
Megjelent az új Civ VI kieg és csak 30eur, szeretném gyorsan megvásárolni. Van pénz a steam walletemben, ami kevesebb, mint a vételár. Hogyan tudom megvásárolni a játékot úgy, hogy levonja a walletből a pénzt és csak a különbözetet kelljen kifizetnem?
(Bevallom én azt hittem, ez az alap, ha a paypalos fizetést választom, akkor csak annyit kell majd kifizetnem, amennyi hiányzik. Na hát ez legutóbbi vásárlásomkor nem sikerült, szépen kifizettette a paypallal a teljes árat, a walletben meg ott pihen a lóvé továbbra is.) Mi a trükk, nem vettem észre valami bepipálnivalót?

(#96290) SenorGrande válasza mepet (#96289) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Kiválasztod a wallet-et fizetésre, a maradékra meg kérni fog másik fizetési módot.
Teljesen ésszerű. Ha egyáltalán nem választod a wallet-et, hogy nyúlna hozzá?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96291) Segal válasza mepet (#96289) üzenetére


Segal
veterán

En azert varnek vele egy napot mert a pletykak szerint pont most jon egy sale a steamre es kiteped a hajad ha holnap mar le lesz ez is akciozva...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96293) Csapoati válasza mepet (#96289) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó sokat vártál, pár hete a GMG-n valami 7 ezer Ft-ra jött ki, én is gondolkodtam rajta.

Segal: Kizártnak tartom, hogy egy 1 hete megjelent DLC leárazást kapjon...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96294) Segal válasza Csapoati (#96293) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem sem fog de azzal semmit sem veszit ha var 1 napot viszont azzal veszithet ha pont olyat vesz ami le lesz arazva. Konkretan erre kixsi az esely de en leginkabb mar semmit sem vennek.
Na jo a humble- pont 2 napja vettem egy csomagot de az 1 dollar volt:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#96295) mepet válasza Segal (#96294) üzenetére


mepet
addikt

Kösz a tippet, a holnapot még megvárom, hátha. (Úgyis csak a hétvégén lesz időm játszani...)
A korábbi példákból pontosan tudom, hogyha megveszem, akkor tuti leárazzák utána. :)

(#96296) mepet válasza SenorGrande (#96290) üzenetére


mepet
addikt

Köszi a részletezést! Egyetértek, ez teljesen ésszerű. Emlékeim szerint azért nem így csináltam, mert elsőre a walletet válaszottam, majd kiírta, hogy nincs elég pénz a walletembe, töltsem fel a walletet. Mondjuk lehet rosszul emélkszem, vagy lehet az kavarta meg a szitut, hogy akkor hardver is volt a vásárolt cuccok között. Mindegy, ha ilyen egyszerű, biztos sikerül valahogy, köszi mégegyszer!

(#96297) Spet


Spet
addikt

Let we see lunar sale....hmmm nothing :DDD (de a design tetszik)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96298) bepken


bepken
veterán

új szűrők vannak a kedvenc listánál. kaptunk egy "On sale" bejelölhető vackot végre :)

vagy ez csak nekem újdonság? :D

szerk.: ja látom a bannert, ott is rajta van, hogy ez most az újdonság :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#96299) SenorGrande válasza bepken (#96298) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Inkább ne is csináltak volna semmit... Vagy ha mindenáron, koppintották volna le az Enhanced Steam képességeit.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96300) maross válasza bepken (#96298) üzenetére


maross
veterán

on sale-t es -75%-ot vagy hasonlot ne kattintsatok be egyszerre (egyreszt folosleges, masreszt nem mukodik :D).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.