Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95700) Piftuka válasza lm83 (#95699) üzenetére


Piftuka
veterán

Hálókábellel "ajánlott", de...

Meglehetősen régi, illetve korai tesztek alapján. Azok szerint a Wi-Fi ugyanis valóban akadozott vele. Én bízom benne, hogy már kijavították ezt a hibát azóta!

Persze megértem, hogy sok helyen ez gondot jelenthet.

Az egyik ismerősöm mindenesetre éppen azért vett ilyet, hogy másik szobában, a tévén tudjon játszani a számítógéppel, és nála működik. Ő nem mesélt semmiféle akadozásról.

Nekem személy szerint azért nem probléma, mert a hálókábel úgyis ott van a tévénél, abba becsatlakoztatva. Így részemről nem okoz gondot a Steam Link-be átcsatlakoztatni.

Azért én is a Wi-Fi megoldással fogom kipróbálni először. Halkan jegyzem meg, hogy kialakításra meglepően minőségi eszközről van szó.

Kifejezetten nehéz; szerintem a háza fémből van. És a burkolata sem az olcsóbb, "hulladékból készült" műanyag.

Ezek alapján, azt gondolom, hogy a postaköltséggel együtt is megéri azt a ~ 6.000 forintot, amibe kerül jelenleg. :K

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.