Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#79601) maddionmax válasza Csapoati (#79599) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ismersz ilyen csajokat? Név, cím, telefonszám privátban pls :D

(#79602) Erdei88 válasza #65313280 (#79580) üzenetére


Erdei88
veterán

Ezek szerint nem bannolnak itt semmiért

(#79603) wwenigma válasza Erdei88 (#79602) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs tétje igazából.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#79604) regener válasza CactuS (#79597) üzenetére


regener
veterán

(#79605) #65313280 válasza CactuS (#79597) üzenetére


#65313280
törölt tag

"Hivatalos" wormhole csoport steamen: [link] Itt le van/lesz írva minden. Szobákat valamikor reset után osztanak meg (itthon 6kor), de vannak szobák amik pár órája indultak és már a top10ben vannak.

WH#4 jelenleg 1.400.000-nél jár 2 óra után, mi meg most érjük el lassan a 300k-t. :DD

(#79602) Erdei88: Miért bannolnának? Meg honnan? :DDD Szerintem számítottak rá hogy lesznek scripterek mint minden webes felületű játéknál, de itt hátránya nem származik belőle senkinek (előnye se igazából). Ezek a csoportok egymással versenyeznek hogy ki dönt minél nagyobb rekordot adott nap végén aztán ennyi az egész. Sőt, Valve alkalmazottak is a játszanak. :)

(#79606) noorbertt


noorbertt
őstag

Ismertek olyan játékot ahol relatíve egyedivé lehet tenni a karaktert? Szint, cuccot és akár kinézet. Viszont hasonló mint a payday vagy a left 4 dead.

(#79607) phenomHUN válasza noorbertt (#79606) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

APB?

(#79608) Csapoati válasza noorbertt (#79606) üzenetére


Csapoati
nagyúr

RPG-k. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79609) eami válasza regener (#79604) üzenetére


eami
Topikgazda

wow! 23. a csapatom most :DDD

(#79610) maddionmax válasza #65313280 (#79605) üzenetére


maddionmax
aktív tag

De jó lenne érteni hogy működik ez :F

(#79611) 1 among many


1 among many
tag

üdv!

szitu, amit nem értek:

dino d-day 4 packot nem engedi megvenni. azt írja már a kosárba tételkor, hogy csak azoknak elérhető, akiknek még nincs meg a játék. tudom, 4 packok ilyenek. de ezen az accon ez nincs meg! paypal bejelentkezés viszont lefut, aztán mikor utoljára kéne leokézni, hibát jelez meg contact with support (na az az aminek nincs értelme, ha másfél napon belül kéne reakció...) nekem már megvolt, bnőm accjára vettünk 4 pack-ot tegnap, most vendéggép accjára is akartam, de nem engedi. 2 fiókot próbáltam, amin nincs meg, egyiken sem engedte. pedig azokon nincs ilyen játék. kipróbáltam egy másik játékkal, ami a mi fiókjainkon megvan, a vendég fiókon nincs. iron brigade 4 pack-ra nem szólt be. sajnos nem életem legnagyobb vesztesége lesz, ha nem tudok ebből még egy 4 packot venni, de furcsa.
valaki tudja, mitől van ez?

(#79612) eami válasza 1 among many (#79611) üzenetére


eami
Topikgazda

Ha ugyanazzal a kártyával / paypallal próbálod akkor nem is csoda hogy nem engedi. Amúgy minek belőle ennyi példány? Üzletelni nem a legjobb alap mivel már 6x volt bundleben és többször is szórták ingyen.

(#79613) maross válasza eami (#79612) üzenetére


maross
veterán

Hol lehet megnezni hogy valami volt e ma' bundliban? The Fall erdekelne, 2 euron ragodom eppen :DDD. Szerk: szerintem keverem valamivel, ami nagyon hasonlit erre a jatekra, es az volt bundlis.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#79614) mark!


mark!
őstag

Újabb kérdés: amit Konzolvilágéknál lehet kapni Steam Gift Card-ot FONTban, és azt aktiválom, akkor euróban fogja megadni, vagy miben? Mert úgy akkor meg se veszem...

>

(#79615) djculture válasza mark! (#79614) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem magyar fiókra nem fogdod tudni azt aktiválni eleve..

(#79616) mark! válasza djculture (#79615) üzenetére


mark!
őstag

Akkor meg mi a sz*rnak van kirakva?! Ilyeneken úgy feltudom magamat húzni. Írni fogok a drágaságos Ricsikének. Valahol máshol ilyen? :S
Szerk: G2A-n GLOBAL van kiírva. Biztos nem működik?

[ Szerkesztve ]

>

(#79617) -secret- válasza mark! (#79616) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az a gyerek.. inkább hagyjuk.. :(((

(#79618) mark! válasza -secret- (#79617) üzenetére


mark!
őstag

:D Ha nem ért hozzá, nemtudom minek árul PC-s cuccokat. Ott vettem az XBOX-om és nem volt benne táp. Na most erre mit mondasz? XD De rendes volt, visszafizette ;D

>

(#79619) -secret- válasza mark! (#79618) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Engem az zavar, hogy olyan nagyon nagyra van magával na mindegy.. irritáló a csávó. Egyszer írtam neki facebookon, egy infó kellett volna a rendelésemről aztán b*szott visszaírni. Azóta nem követem. :D

[ Szerkesztve ]

(#79620) eami válasza maross (#79613) üzenetére


eami
Topikgazda

http://isthereanydeal.com/

vagy felrakod ezt a plugint és automatikusan kiírja storeban az ár felett :DDD

Amúgy a The Fall eddig 2x volt bundliban. 1x BTA-ban 1x meg €4.3 packban ;)

(#79621) 1 among many válasza eami (#79612) üzenetére


1 among many
tag

már azelőtt kiírja, hogy a pakk csak nemtulajoknak van, hogy megadnám a fizetés módját. továbbá Iron brigade 4 pack is ua paypallal lett fizetve, arra mégsem reklamál. szóval valami más kell legyen. szerintem valami ddd specifikus lehet, mert ilyennel eddig nem találkoztam. de nem tudom. nem "üzletelni" kellene, barátainknak akarunk adni 5-6 példányt, hogy co-opozzunk.

(#79622) eami válasza 1 among many (#79621) üzenetére


eami
Topikgazda

próbáltad már hogy nem kliensből veszed hanem weben?

(#79623) mark!


mark!
őstag

Na végre, G2A-n forintban tudok fizetni, van paysafecard lehetőség, bevásárolok. És a kedvenc videósomat is tudom támogatni. Írok majd ha megvettem.

>

(#79624) wjbhbdux válasza mark! (#79623) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azt vedd figyelembe, hogy a g2a nem teljesen legális üzlet, és bármikor törölhetik a Steam fiókodról amit onnan szereztél be.

Más pénznemű kártyák viszont átkonvertálódnak Eurora, nyugodtan vehetsz olyat.

[ Szerkesztve ]

/s

(#79625) noorbertt válasza phenomHUN (#79607) üzenetére


noorbertt
őstag

Ez nem annyira érdekes számomra. Inkább olyan kellene amiben van csapatmunka is, ebben nem nagyon látom így első körben

(#79626) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Sziasztok.

Barátom megvette a GTA V-öt aztán este szeretnénk játszani egy kicsit de rettentő lassú a nete ahhoz, hogy letöltse addig.

Ha csinálok egy biztonsági mentést akkor az neki is visszatölthető?

Köszönöm.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#79627) #65537792 válasza sirszevenap (#79626) üzenetére


#65537792
törölt tag

Inkább simán mentsd le a GTA V mappát. És azt vidd át.

(#79628) Erdei88 válasza regener (#79604) üzenetére


Erdei88
veterán

Mik vannak :D

(#79629) mark! válasza wjbhbdux (#79624) üzenetére


mark!
őstag

Köszi szépen :) Tehát akkor G2A-ról semmit ne vegyek? Vagy wallet pénzt azt vehetek ott?

>

(#79630) #65537792 válasza wjbhbdux (#79624) üzenetére


#65537792
törölt tag

Viszont van egy pozitívuma a g2a-nak. Ha gáz van, vissza adja a pénzt.

(#79631) [Prolixus] válasza mark! (#79629) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Bármit vehetsz a G2A-n, csak tisztában kell lenni a kockázatokkal. Ez olyan mint a befektetések, nagyot kaszálni csak nagy kockázat mellett lehet. G2A-n az olcsóság "ára" az, hogy előfodulhat vagy meg sem kapod a kulcsot/gift-et amit vettél,vagy ha igen, nem tudod aktiválni, vagy ha még ez is megvan, esetleg később törlik a fiókodból a játékot.

Te döntöd el, hogy mennyivel jobb ár az a hivatalos boltokhoz képest, amennyiért ezeket a kockázatokat bevállalod. Én már vagy egy tucatszor vásároltam a G2A-n, sosem volt eddig semmi baj. De simán lehet, hogy pont a következő vétellel égetem meg magam. Szóval ez ilyen, mindig benne van a pakliban. Éppen ezért ritkán veszek ott valamit ami drága, max 2e forintos összegig megyek el. Ha annyit bukok, azt még le tudom nyelni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#79632) eami válasza #65537792 (#79630) üzenetére


eami
Topikgazda

hát persze... 30 napig - azt is csak talán - de steam rendre 30 nap után szokott törölni, mert annyi idő amíg a bank visszaigazolja a boltnak a tranzakciót, aztán a bolt meg jelez a steamnek, akik majd ha sorra kerül törlik a játékokat.

(#79633) SQX_Barto válasza [Prolixus] (#79631) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Diablo es RoS is G2a-rol van nekem.
Tavalyelott decemberben vettem, azota is jatszom vele gond nelkul, lekopogom :)

Viszont Steamre meg nem vettem onnan semmit.

Mas:
Ez a szobahoz csatlakozas csak reset utan mukodik? Mert ugye 10 szintkulonbseg feletti szobahoz mar nem lehet csatlakozni. Ha csak resetkor (este6) akkor az nekem csak vasarnap mukodik mert a tobbi napon dolgozom es nincs mobilnetem.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#79634) sirszevenap válasza #65537792 (#79627) üzenetére


sirszevenap
addikt

Úgy nem igazán szokta felismerni ha bemásolom a mappába (Pl: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\Common)

Bankkártyával? Hát persze!

(#79635) CactuS válasza eami (#79620) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Baszki, ez a plugin baromi jó. Bár nem nekem linkelted, de feltettem én is és köszönöm. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#79636) tomsolo válasza eami (#79632) üzenetére


tomsolo
őstag

a refund kapcsán óvatosan az olyan játékokkal amik külső kulcsot adnak.

pl. a steames de uplay, vagy gog-n is aktiválható játékok serialjait simán árulhatják és még aktiválni is lehet őket aztán jöhet később a meglepi

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79637) Danny365


Danny365
őstag

Szerintetek mi nem tudnánk egy jó kis 300k-s szobát összehozni? Annyira sok ember végül is nem kell hozzá, mert ugye alapból 1000 játékos kell, hogy egyáltalán legyen szoba és tudj csatlakozni (vagy nem jól tudom?), ezek meg ugye random emberkék, illetve a maradék 500 közé is bekerülnek olyanok, akik véletlen kerülnek oda.

(#79638) genndy válasza sirszevenap (#79634) üzenetére


genndy
addikt

Pedig ha jó az útvonal akkor felismeri és nem szed le semmit.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#79639) #65537792 válasza sirszevenap (#79634) üzenetére


#65537792
törölt tag

Steam beállításoknál is hozzá kell adni azt a drive-ot. Pl.: D:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/

De a legegyszerübb, Ha kettő HDD van, hogy steam beállításokon belűl csak simán hozzáadod a másik HDD-ét és a steam magától megcsinálja a mappákat.

YW!

[ Szerkesztve ]

(#79640) eami válasza Danny365 (#79637) üzenetére


eami
Topikgazda

Persze lehetne. Mi szobánkban pl 61-en vagyunk és most épp 27. vagyunk a toplistán. Az is igaz viszont hogy nem miattam :DDD

(#79641) Danny365 válasza eami (#79640) üzenetére


Danny365
őstag

Az előbb nekem is sikerül csatlakozni egyhez, köbö fél órája megy a szoba és 21.-ek vagyunk lvl. 90000. :DDD
Tudom, hülyeség ez a játék meg minden, de valahogy jót tesz a lelkemnek, hogy kimaxolom. :D

(#79642) maddionmax válasza Danny365 (#79641) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Valaki igazán értelmesen leírhatná, hogy hova kell csatlakozni,mikor és mi a lósz*rt kell csinálni? :D
Nekem ez kínai.

(#79643) Assimilator


Assimilator
őstag

Idoben, jo helyre.
Ha ez megvan, akkor nem kell csinalni semmit. :DDD

(#79644) Danny365 válasza maddionmax (#79642) üzenetére


Danny365
őstag

Lehetőleg olyan szobához, ahol mindenki azon van, hogy a level szint a csillagos ég legyen. Fentebb volt már linkelve 1-2 ilyet steam csoport, ahol lehet bogarászni room számokat, de én az enyémet twitch-csen találtam. Persze olyan szobához nem tudsz csatlakozni, akik 10 szinttel feletted állnak.
JoinGame(x); a csatlakozós script, x természetesen a szoba számát jelöli. És ezt a http://steamcommunity.com/minigame/ oldalán kell beütni, nem pedig játék közben.

Aztán ha bent vagy, benyomod ezt a szkriptet és hátradőlsz.

(#79645) Jinxb1rd válasza Danny365 (#79644) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

ÉS honnan tudod, hogy jó szobához csatlakozol?

We are only Stardust...

(#79646) tomsolo válasza Jinxb1rd (#79645) üzenetére


tomsolo
őstag

csak csajok vannak -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79647) sixpak válasza Jinxb1rd (#79645) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ha nem látsz szörnyeket, csak a Level xxxx-eket, akkor jó helyen jársz. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#79648) Danny365 válasza Jinxb1rd (#79645) üzenetére


Danny365
őstag

Ha a linkelt twiccs streamen vagy direkt monsteres steam groupban találod a szobát, akkor nagy valószínűséggel mások is azért vannak ott, mint te, szóval nehéz mellélőni szerintem.
Ugyanakkor egészen biztos vagyok benne, hogy a Steam Sale végére aki akarja, biztos megszerzi a 300k-s kitűzőt, mivel a következő resetkor rengeteg embernek lesz rengeteg wormhole-ja, így egy csomó szobát fel tudnak majd húzni.

Ráadásul annyira kapkodni sem kell, hogy a legelsőkbe bekerüljön az ember, mert tökre nem számít. A mi játékunk másfél órája megy, jelenleg fél milliónál járunk.

(#79649) Jinxb1rd válasza Danny365 (#79648) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

ÉS konkrétan hol figyeljem a frissen induló szobákat? Mert egy csomót belinkeltetek, de melyik a jó vagy aktuális a következő roundhoz?

We are only Stardust...

(#79650) Danny365 válasza Jinxb1rd (#79649) üzenetére


Danny365
őstag

Talán a Twitch stream a legjobb, mivel ugye live chat megy, így nem kell f5-öt nyomogatni. De szerintem elég esélytelen lesz resetkor az első szobákba bekerülni, mivel hiába vagy gyors, ha a Steam vagy tízszer az arcodba nyomja a próbálj később csatlakozni szöveget.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.