Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#12801) Murder3


Murder3
addikt

Metro 2033 ennyiért érdekelne, de múltkor is out of rangelte az egész gépet, a steames verzió nem baxxa el a gépem?

(#12802) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha valakinek van fölös Portal 2-je 1.000 Ft-ért haverom megvenné!

(#12803) Vasinger! válasza Murder3 (#12801) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem kéne. 2 haveromnak vettem már meg, mindkettőnek tökéletesen megy, végigvitték.

(#12804) GoZoL válasza Vasinger! (#12798) üzenetére


GoZoL
senior tag

Idén kezdtem az Steam őrületet de 45 játékot bezsebeltem már! :)

[ Szerkesztve ]

(#12805) Murder3 válasza Vasinger! (#12803) üzenetére


Murder3
addikt

nekem az volt a baja mer nekem még mikor kijött akkor ment rendesen igaz akadt, d e nem volt baja.
aztán h lett jobb kártyám meg akartam megint nézni, h megy, de akkor meg mikor elindult átrakta az egész gépet olyan felbontásba, hogy aztán nem jött be a kép és csak rendszervisszaálításba tudtam helyrehozni.

(#12806) BigBlue69 válasza GoZoL (#12804) üzenetére


BigBlue69
őstag

én nyáron és már 113 játékom van.. ingyenesekkel együtt

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#12807) GoZoL válasza BigBlue69 (#12806) üzenetére


GoZoL
senior tag

Na akkor vannak tőlem fanatikusabb tagok is! :DD

(#12808) nepszter1


nepszter1
addikt

Hóhó kaptam 50%os kupont ezt az akciósakra betudom használni ?

(#12809) TazLeacher válasza BigBlue69 (#12806) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kinek a f*sza nagyobb játékot játszunk? :))

A fanatizmus ott kezdődik, amikor bejutottál a Hardcore Club-ba...

(#12810) ProEvoFan válasza nepszter1 (#12808) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

nem
oda is van írva hogy mettől-meddig érvényes + milyen feltételekkel

(#12811) Воланд válasza nepszter1 (#12808) üzenetére


Воланд
titán

2012 januar ketto es marcius egy kozott ervenyes a kupon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12812) HartgeH3-2.8 válasza nepszter1 (#12808) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Azt hiszem ezzel kapcsolatban az a helyzet, hogy csak Január 1 után tudod beváltani a már nem akciós dolgokra sajnos..

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#12813) Wolverine válasza SityiSXT (#12794) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez mondjuk érdekes. Nekem is csak egy dolog jelent meg az inventorymban (egy időtlen idők óta ott heverő HL2 Deathmatch mellett), egy 33%-os Valve kupon. A Portal 2 nincs meg, és nem igazán vágyom arra, hogy TF2-t telepítgessek csak ezért... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12814) Franklin válasza Ilsyde (#12800) üzenetére


Franklin
addikt

Hogy szedtél össze 8 ajándékot???

(#12815) Ilsyde válasza Franklin (#12814) üzenetére


Ilsyde
őstag

Lesz az 10 is, mert kettore meg mindig varok :DDD (nem jelentek meg az inventoryban)

Termeszetesen ugy, hogy csinaltam nehany extra accountot. Igazabol a Portal 2 kuponra hajtok de eleg hamar beleuntam, ennyit nekem nem er meg az a jatek. Ugysem vennem elo ujra.

De ha valaki nagyon kitarto az generalhat tobbszaz accot, es lesz annyi szene hogy megnyeri a Steam osszes jatekat (en inkabb kihagyom). Nem tudom mennyi az a "tobbszaz", mert nyilvan masok sem hulyek es ranyomulnak rendesen a dologra. Go go go!! :DDD

(#12816) FehérHolló válasza Ilsyde (#12815) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ne csodálkozz, ha lesújt a banhammer.

Skynet is real. It's called Google.

(#12817) Youri válasza Ilsyde (#12815) üzenetére


Youri
veterán

Ez így igen facepalm gyanús...

RTX ON

(#12818) sith7


sith7
nagyúr

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de mik ezek a kódok, "szenek" amiket kaptok ? :F
Ezt mindenki kap randomszerűen, vagy valamit tenni is kell érte ?

Ha kaptam ilyet, hol keressem a steam - en belül ?

(#12819) Воланд válasza sith7 (#12818) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12820) Vasinger! válasza Ilsyde (#12815) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ezt nem értem. Attól, hogy csinálsz sok sok accot, attól nem kapsz ajándékot, csak ha veszel rá játékot.

Akkor hogy is van ez?

(#12821) sith7 válasza Воланд (#12819) üzenetére


sith7
nagyúr

melóhelyen vagyok :W

http://10.64.17.64:15871/cgi-bin/blockpage.cgi?ws-session=3223247271

(#12822) Asbee


Asbee
veterán

Bocs ha már leírtátok de akkor most mire osztogat gifteket? Ha játékaimban csak úgy kapok achievmenteket vagy csak a napi objectivesekre?

(#12823) Wolverine válasza Asbee (#12822) üzenetére


Wolverine
félisten

A napi objective-ben levő achievementek adnak egy-egy ajándékot. Viszont ezeket nem kötelező aznap teljesíteni - már ha tavaly óta nem változott a szabályzat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12824) ollie válasza Vasinger! (#12820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyilván regisztrált rájuk valami olcsó játékot.

***

(#12825) Ilsyde válasza Vasinger! (#12820) üzenetére


Ilsyde
őstag

Veszel egy humble bundle-t olcson (1 dollar / 10 penny / 1 penny, attol fugg hogy mennyire birja a gyomrod meg a lelkiismereted), ahhoz kapsz Steam kulcsot.

(#12826) Воланд válasza sith7 (#12821) üzenetére


Воланд
titán

"Mostantól egészen 2012. január elsejéig vehetsz részt a The Great Gift Pile (Nagy Ajándékhalom) című nyereményjátékban, melynek fődíja a Steam rendszerében található ÖSSZES játék! Igen, egy szerencsés játékos megnyerheti valamennyi játékot, ami csak a Valve rendszerében jelenleg megtalálható.

A nyereményjátékban való részvételhez el kell látogatni a Steam oldalán olvasható, napi feladatokat ismertető oldalra és elérni az ott kiírt eredményeket. Ehhez nincs más dolgunk, mint teljesíteni azokat az achievementeket, melyeket arra a napra kiírtak.

Az elvégzett feladatokért ajándékokat és széndarabokat kaphatunk. A széndarabok beválthatóak ajándékokra (7 db szén = 1 ajándék), valamint elcserélhetőek akármilyen egyéb tárgyra barátainkkal a Steam Trade rendszerén keresztül. Aki pedig a fődíjra hajt, annak érdemes gyűjtenie a széndarabokat, hiszen a január 2-án lezajló sorsolásra annak függvényében kerülnek be játékosok, minél több darab szén található a tárgytárolójukban.

A megnyert vagy beváltott ajándékokat szimplán ki tudjuk bontani, de ha úgy gondoljuk, oda is adhatjuk őket egy barátunknak Karácsony alkalmából. Az ajándékok lehetnek teljes játékok, de kaphatunk különböző kuponokat is, melyekkel akciósan vásárolhatunk. Ezen kuponok 2012. január 2. és 2012. március 1. között válthatóak be. De ritkán kaphatunk aranyszínű kupont is, melyekkel csak a nyereményjáték ideje alatt (Január 1-ig) vásárolhatunk."(I)

steamen belul meg a community --> view inventory resz alatt vannak a kapott cuccok.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12827) olly


olly
aktív tag

ha netán valakinek össze gyűlik a 7db szén, azt hogyan tudja beváltani?

(#12828) viharhozo válasza Sonja (#12799) üzenetére


viharhozo
addikt

Megerositem, a demo nem ad semmit.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#12829) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok. Ha adott két steam account, az egyiken rajta van egy játék, de időközben az összes többi játékomat a másik acc-ra vettem meg, van arra lehetőség, hogy átmozgassam azt az egyet. Pl. beküldöm a dobozképet, számlát, akármit?

Köszi

GoodSpeed: Ez eléggé sajnálatos:(

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#12830) #41133696 válasza CarajoEsp (#12829) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nincs.

(#12831) FZoleee


FZoleee
tag

Én eddig kaptam egy -50%-os valve kupont, hogyhogy nem adott nekem mást? :S

(#12832) Youri válasza FZoleee (#12831) üzenetére


Youri
veterán

én is kaptam egy portal 1-et, semmi mást :(

RTX ON

(#12833) Murder3


Murder3
addikt

Megvettem végül is a metro 2033-at, előre melyik fájlba tudom beálítani majd a felbontást?

(#12834) sith7 válasza Воланд (#12826) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm :R :R :R

(#12835) cskamacska válasza FZoleee (#12831) üzenetére


cskamacska
addikt

Rossz kisfiú voltál ebben az évben? :P

Egyébként mindenkinek alapból 2 cumót kellene kapnia(egy a start ajándék, és egy a napi ingyé achivement ami per pillanat a nagyon banális"nézd meg az ajándékod" szintű), a start ajándék szinte kizárólag Valve kupon, illetve szenecske, a napi ingyé ajándék meg ugyan úgy bármi lehet, mintha játékban érnéd el.

De ahogy nézem a kuponok a mostani akcióban az "így jártál k@cs@g" virágnyelvi megfelelői. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12836) Воланд válasza sith7 (#12834) üzenetére


Воланд
titán

nincs mit!

ismeros mikor a jatek, meg game szavak tiltva vannak, de a steam nincs. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12837) HS 2142 válasza Ilsyde (#12815) üzenetére


HS 2142
őstag

De ha például a szeneket beváltanád ajándékra, akkor kb 70%, hogy kupon lenne benne?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12838) danih


danih
addikt

Olyan kupon nincs amivel szenet lehet venni? :DDD

(#12839) Doki16


Doki16
addikt

Nálatok jó már az inventory? A tf2-es cuccokon kívül semmi mást nem látok sajnos. Láttam amit a support írt, de gondolom megkérdem hátha van rá már valami megoldás.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#12840) TazLeacher válasza Doki16 (#12839) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

(#12841) #41133696 válasza FZoleee (#12831) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kaptam 1 szenecskét hogy ne fázzak, meg egy 50%-os valve kupont :) Portal 2 -höz jó lenne ha a jelenlegi 75%-al csökkentett árát is megfelezné :D

(#12842) danih válasza #41133696 (#12841) üzenetére


danih
addikt

Sőt, passzolok neked még egy 50%-os kupont, de nehogy stackelhető legyen, inkább kumulatív, a kettő tegyen ki együtt 100%-ot, fel nem használt 75%-ot pedig írja jóvá a Valve a steam tárcában :DDD

(#12843) JSaN


JSaN
addikt

Szenet lehet cserelni?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12844) sith7 válasza Воланд (#12836) üzenetére


sith7
nagyúr

:K :K :K

(#12845) Zamery


Zamery
senior tag

Nos, én ezt kaptam a Steam-től: Call of Cthulhu®: Dark Corners of the Earth. Kell valakinek? Esetleg valami értelmes dologért elcserélem.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#12846) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Kaptam egy Half-Lifeot és egy 50%-os APOX kupont. A kuponnal a gém asszem 3,74 juro. Esetleg kell valakinek? Ha megmondja, hogy tudom átruházni, szíves örömest megteszem :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12847) Zamery válasza hoffman_ (#12846) üzenetére


Zamery
senior tag

Kérsz valamit cserébe? Vagy neked nem kell, és lemondasz róla?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#12848) Doki16 válasza TazLeacher (#12840) üzenetére


Doki16
addikt

Köszi. Sajnos így sem lett jó.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#12849) mistixx


mistixx
tag

De jó, hogy benéztem ma ide. Majdnem lemaradtam a Portal 2 -75%-os akcióról, ~1800,- Ft!
Ezek után minden nap rálesek a Steam-re, csak legyen annyi szabadidőm, hogy játszani is tudjak az akcióesőben megvett játékokkal.

[ Szerkesztve ]

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#12850) hoffman_ válasza Zamery (#12847) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem kell semmi cserébe, nem tudom mire használni, odaadom akinek kell, ha tudom.

mod:

Félreértések elkerülés végett - a kuponról beszélek. A Half Life kell :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.