Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#13451) hackeeeee válasza TazLeacher (#13447) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meglátjuk, mert megvenném, de akkor kivárom a hétvégét.

Véleményem szubjektív...

(#13452) TazLeacher válasza hackeeeee (#13451) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hozzáteszem, hogy én megvettem 5,62€-ért, nem vártam. Ez havernak kellene. (Így ráadásul tudnánk nyomni a coop-ot)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13453) hackeeeee válasza TazLeacher (#13452) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én lecsúsztam róla... Mire meg tudtam volna venni addigra visszaárazták. :(

Átveszem szívesen. :D :)

Véleményem szubjektív...

(#13454) bijesz


bijesz
aktív tag

Az előző napi acsikat ha megcsinálom akkor kapok ajándékot vagy csak az adott napon érvényes?

(#13455) Doki16 válasza bijesz (#13454) üzenetére


Doki16
addikt

Január 1-ig bármikor megcsinálhatod.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#13456) bijesz


bijesz
aktív tag

köszi :R ez tetszik :C

(#13457) TazLeacher válasza hackeeeee (#13453) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mit veszel át? :F Magamnak vettem, be is van aktiválva. Azért keresek még egy példányt olcsón, hogy haverral tudjuk nyomni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13458) bAtt001 válasza szacsee (#13443) üzenetére


bAtt001
addikt

billentyűzettel tolom, nincs kontrollerem. de még ha akarnám se tudnám a monitorba állítani mert laptop :DDD a második világ főellenségéig jutottam másfél óra alatt de azt a mocskot nem tudtam még 200x próbálkozás alatt sem legyűrni. na majd nekiülök még valamikor. azok a karácsonyi pályák pedig elmehetnek a sunyiba, azt nem emberre szabták :D

(#13459) hackeeeee válasza TazLeacher (#13457) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja ja jó, oké.. semmi.. mindegy, fáradtvagyok. :D

Véleményem szubjektív...

(#13460) Vistaboy válasza ollie (#13384) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem csak Orange Boxom volt, ergo az összes többi miatt megérte. Főleg ha figyelembe vesszük, hogy gyakorlatilag három kattintásért cserében kaptam őket. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13461) JSaN válasza bAtt001 (#13458) üzenetére


JSaN
addikt

Laptopnal is van megoldas, szepen felhuzod magad. Aztan elkezded lassan hatra tolni a kijelzot mig meg nem akad, utan egy eroteljes mozdulattal meg egyet nyomsz rajta. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13462) Vistaboy válasza scorpy02 (#13386) üzenetére


Vistaboy
veterán

Véletlenszerűen kapsz ajándékot, gondolom van pár lehetőség és azok közül választ egyet a gép. Én örülök neki, már csak a Portal 2 meg a HL1: Source miatt is megérte háromszor kattintani az egérrel. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13463) bAtt001 válasza Vistaboy (#13462) üzenetére


bAtt001
addikt

én akár 4x is kattintanék ha tudnám h ilyen ajándék vár :DDD

(#13461) JSaN nah igen, drága karácsony lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#13464) ollie válasza Vistaboy (#13462) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk a HL1: Source miatt annyira mégsem, mert olyan bug van benne, ami miatt lehetetlen végigjátszani. :)

***

(#13465) Vistaboy válasza ollie (#13464) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor játszok a normál HL1-el. Az is benne van. :)

De azért belenézek, hogy mit hoztak ki belőle.

Különben is: Ajándék lónak... ;)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13466) lordjancso


lordjancso
senior tag

Én egyfolytában csak szenet kapok... :O

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#13467) chatran válasza ollie (#13464) üzenetére


chatran
őstag

Nemár, hogy ilyen van benne. :((( És még csak nem is javították ki? Mikor kijött a HL Source, akkor végigvittem a virágbolti verzióját, azt gond nélkül sikerült befejezni.
A Steames verzióban hol jelenthezik a hiba?

(#13468) Vasinger! válasza lordjancso (#13466) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ha valakit nagyon zavarnak a szenei, azoktól szívesen megszabadítom ingyen és bérmentve. :)

(#13469) ollie válasza chatran (#13467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az idegen bolygó elején van egy rész, ahol nem lehet elég nagyot ugrani, amikor a levegőben lebegő szikladarabokon kell ugrálni, így mindig leesel a semmibe. Ez úgy tűnik, hogy a Source Engine hibája. Amúgy tovább lehet menni, mert a játék eleve olyan save-vel töltődik le, aminél bármilyen fejezetről kezdheted a játékot. Csak így olyan, mintha csalnál. Gondolom ez a save azért van gyárilag hozzá, hogy legalább át lehessen ugrani a bugos részt.

***

(#13470) AxBattler válasza chatran (#13467) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez engem is érdekelne, mer' akkor nem állok neki.

Más:
Ezek a napi akciók meddig tartanak? Mert a csomagokat láttam, hogy január másodikáig tartják leárazva, de ezek a napi ajánlatok nem tudom meddig cserélődnek... :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13471) olly válasza Vasinger! (#13468) üzenetére


olly
aktív tag

Hát ilyenbe én is betudnák nekik segíteni! :) Persze nem ingyen! Adnék valamit értük! ;)

(#13472) Wolverine válasza lordjancso (#13466) üzenetére


Wolverine
félisten

A szén is értékes lehet: minden darabja egy belépő a január 2-i sorsolásra. Tudod, ahol a fődíj az összes játék, ami a Steamen van :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13474) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Most nézem, hogy lesz majd egy ilyen ingyenes acsi is:

Trade Item Get what you want – trade!

50%-os Valve kupont fogok tudni cserélni valakivel egy szintén 50%-osra, csak, hogy teljesüljön a követelmény?

(a szeneimet nem akarom elcserélni, más cuccom pedig nincs)

[ Szerkesztve ]

(#13475) Franklin válasza lordjancso (#13466) üzenetére


Franklin
addikt

Adok érte egy 33%-os kupont, ne csak szened legyen :-D

(#13476) sith7 válasza cskamacska (#13444) üzenetére


sith7
nagyúr

zakciós szeppuku szimulátor

:C :C :C

Ez jó ...

ok, köszi, lehet megpróbálom, vagy várok még egy kicsit, hátha lesz akciós a steam - en is ... vagy lehet valaki hozzámvágja :P

(#13477) ollie válasza AxBattler (#13470) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mi időnk szerint minden nap este hétkor jön az új, de van egy 3-4 órás átfedés (ez új elem benne), vagyis még ki lehet használni egy ideig az előző napi zakciókat (gondolom azért, mert ilyenkor gyakran behal a rendszer).

***

(#13478) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ubisoft Holiday Collection

Ez aztán "megéri" az árát! 50 Euros Heroes..Driver San Francisco, Assasin Creed 2.. stb. Mindezt 70 euroért..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13479) Asbee


Asbee
veterán

PayDay-ről mi a véleményetek? Van aki játszik vele?

(#13480) GeneraL_XTX válasza scorpy02 (#13474) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

egy szenet-szenért benne vagyok:)

(#13481) Wolverine válasza ollie (#13477) üzenetére


Wolverine
félisten

Az átfedés 4 óra, magyar idő szerint 23 órakor zárnak az előző napi akciók.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13482) KubanitoS válasza BigBlue69 (#13478) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha benne lenne az összes Assassin's Creed játék lehet elgondolkoznék rajta. Így viszont csak az új Heroes, a Driver San Francisco (mind a kettő elég gyengusz lett) és egy csomó töltelékjáték miatt (Assassin's Creed 2 is 3 ezer forint boltban) nem hat meg ez a pakk különösebben. Persze, ha valakit érdekel a pakkban lévő többi játék, akkor lehet megéri, de szerintem több, mint húszezer forintot kiadni játékokért nem a magyar valóság, ha megéri, ha nem. Legalábbis szerintem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#13483) Murder3


Murder3
addikt

szén mennyi eurót ér?
mármint ha mondjuk lesz majd 5 szenem azért lehet egy hasonló értékű játékot tradelnem?

(#13484) KubanitoS válasza Murder3 (#13483) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem kizárt, de próbálkozni lehet. Én a Steam fórumot javasolnám neked.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#13485) ollie válasza Murder3 (#13483) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt valaki 1 euró említett, de gondolom szerencse kell hozzá, hogy ennyiért el tudd tradelni.

***

(#13486) scorpy02 válasza GeneraL_XTX (#13480) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Rendben. :)

(#13487) Murder3 válasza ollie (#13485) üzenetére


Murder3
addikt

majd remélme azér nem csak hasznontalan kuponakat kapok a napi achikért így tudok craftolni majd giftet:D

(#13488) Ilsyde válasza ollie (#13485) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hja az en voltam (mar a fejedet fogod, mi? :DDD). Trade topikban korulbelul ennyit er, de teljesen szubjektiv. Meg kell probalni a dolgot, rengeteg ember reszt vesz a csere-bereben es mindenkinek mast er a szen. Lehet hogy egy 6 euros jatekot is le tudsz akasztani 4 szenert cserebe.

(#13489) ollie válasza Murder3 (#13487) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ne várj sokat a trade-eléssel, mert valószínűleg minél több szén lesz a játékosoknál, annál kevesebbet fog érni.

***

(#13490) bmatty


bmatty
tag

En egy -50% Valve kupont adnek 1 szenert ha valakit erdekel.

Steam id: Mathias, Battlelog/Origin id: Mathias_hun

(#13491) maross válasza Wolverine (#13472) üzenetére


maross
veterán

Kb annyi az eselyed ra, mint megnyerni a 7-es lottot. Es akkor meg csak arrol beszelek, hogy minden otodik felhasznalonak van 1 darab szene.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13492) sp@rtan válasza cskamacska (#13444) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Yep, megvettem US címmel, kártyát simán elfogadta és kaptam is a kódot. :R

(#13493) hoffman_


hoffman_
nagyúr

December 20-án este 7 körül(azaz 2 napja, ~48 órája) kaptam egy Portal 2-őt Gift-ben, még mindig sehol. Steamsupport első blikkre azt írta, hogy várjak, majd restartoljam a steamet. LoL?

Ötlet? :(((

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13494) Ilsyde válasza hoffman_ (#13493) üzenetére


Ilsyde
őstag

Lepj be valami ingyenes jatekba amiben van inventory (TF2, Portal 2 vagy Spiral Knights) es onnan nyisd meg a tartalmat. Utana helyreall.

(#13495) TazLeacher válasza maross (#13491) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyetértek. A nyerésre semmi esélyem. Akkor inkább beváltom a 7 szenet 1 akármire (ha kupon, elajándékozom, ha játék, jól jártam), de biztos, hogy jobban járok, mint a ~7:40.000.000-hoz esélyű játékkal.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13496) #57919488


#57919488
törölt tag

Akkor fogok hülyét kapni ha Skyrim bekerül és egyből 75% :DD

(#13497) 7 válasza #57919488 (#13496) üzenetére


7
addikt

Reménykedehtsz egy 33-50%-os Skyrim kuponban, vagy egy Skyrim giftben esetleg, de napi akcióként biztosan nem lesz. :)

(#13498) Murder3 válasza Ilsyde (#13488) üzenetére


Murder3
addikt

ha jól következtetem a szén nem akkor fog sokat érni majd mikor már a végén nem sok achi marad?
mert akkor lehet h akár döntő is lehet 5 szén pl nem?

(#13499) Ilsyde válasza 7 (#13497) üzenetére


Ilsyde
őstag

En is erre gondoltam. Tul gyorsan fogy a jatek (es tul uj) ahhoz, hogy leakciozzak. Ugy eladnam ha kapnek egyet! :D

@Murder3 veszik azt allandoan. Bespajzol a nep. Abban is van valami amit ollie irt, de ha nem lesz kisebb erteke a szennek akkor is egyre tobben fogjak kinalni. Tehat kevesebb az eselye hogy pont toled veszik majd.
Az emberi butasagot soha ne becsuld le. Adtam en mar el Brink DLCket is, meghozza 10 fontert darabjat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13500) ollie


ollie
MODERÁTOR

De jó, hogy végignéztem a Steam-es játéklistámat, találtam nem egyet benne, amit meg akartam venni. :DDD

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.