Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#13901) Źşë' válasza TazLeacher (#13891) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt az iróniát nálad is :U talán nem egy olyan játéknak ami nem bír el ekkora terhelést, van egy tucat másik free game is steamen, vagy akár látogasd meg ezt, csinálj tárgycserét, ami motiválja az embereket arra hogy részt vegyenek ebben a hatalmas marketing kampányban (ez az Ő és nem a Mi érdekünk :U - legyen kereslet a piacukon mert mi más motiválna ilyenkor egy embert)... ettől csak elmegy az életkedvük, borzalom ami benne megy

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13902) Chiller válasza olly (#13900) üzenetére


Chiller
őstag

Oda van írva feketén-fehéren: ajándékot (játékot/kupont) kapsz VAGY szenet.

[ Szerkesztve ]

(#13903) JSaN válasza olly (#13900) üzenetére


JSaN
addikt

Az ajandek pont hogy azt jelenti hogy, jatekot kupont vagy szenet kapsz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13904) TazLeacher válasza Źşë' (#13901) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez nem irónia. Én nem vagyok annyira otthon a fejlesztők világában, de ez nem tűnik valami AAA+-os címnek. Na, a STEAM szerverei is maguk alá sz*rtak, akkor miért várod el, hogy egy ilyen játék bírja a terhelés. Az meg a másik, hogy megint ott tartunk, hogy mindenkinek muszáj az első 2 órában megcsinálnia. Én éjjel csináltam, akkor simán ment. Valószínűleg nem a legnagyobb tumultusban kellene próbálkozni. Simán tudtam regelni, simán belépni, és megcsináltuk. Ennyi. Most meg mindenki panaszkodik. Mert, ha 2 nap múlva csinálod meg akkor mi van?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13905) JSaN


JSaN
addikt

Szerintetek elkepzelheto hogy lesz napi akcioban a Serious Sam 3? Ez a video nagyon inspiral. :) Ugyan most is van rajta 25%, de ha napiban 33-40-50% lesz (arkham city utan nem elkepzelhetetlen) akkor best buy.
Meg abbol kovetkeztetek hgoy van hozza karacsonyi archivement.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13906) ollie válasza olly (#13900) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem eddig sem írtak kuponról, azt mégis van. Vagy tévedek?

***

(#13907) Воланд válasza olly (#13900) üzenetére


Воланд
titán

ajandek = teljes jatek vagy kupon

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13908) Źşë' válasza TazLeacher (#13904) üzenetére


Źşë'
addikt

és én mondtam h 3as kategória játékot tegyenek be?! mert szerintem nem... nem azt várom h elbírja hanem mi a fenéért tették be ha eleve a steam szerverei sem bírják el...

annyira szeretnek itt kötekedni páran, menjetek ki a friss levegőre és nyugodjatok le légyszi.. semmi kedvem azzal tölteni az ünnepeket h ilyen kritikákat olvassak itt... szánalom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13909) Nordic válasza TazLeacher (#13904) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez nekem új...Lehet később is megcsinálni az achit, amikor már nem napi feladat? Azt hittem akkor már nem ad ajándékot... :F

(#13910) AtHoS válasza Murder3 (#13897) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Milyen verziójú meghajtó van telepítve a GT 440-hez?

read-only mode on the forum

(#13911) ollie válasza Nordic (#13909) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, bármikor megcsinálhatod a promóció végéig.

***

(#13912) JSaN


JSaN
addikt

LOL tegnap elott napi akcioban Sacred gold 50% akcioval 4,99€ volt.
Most meg nezem 75% kedvezmeny van rajta es 2.49€, ki erti ezt? :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13913) TazLeacher válasza Źşë' (#13908) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem veszed észre, hogy te (meg még egy páran) rinyáltok? A helyett hogy örülnétek, hogy luk van a se**eteken ingyen dolgokat osztanak, még ebben is rosszat keresitek. Nem hiszem el, hogy egy rohadt játékot nem lehet végigcsinálni sírás nélkül. Mi lenne, ha egyszer az lenne, hogy "milyen jó fej a STEAM, hogy nem kellett megvennem a játékot, és mégis kaptam érte ezt vagy azt"? Nem, rinyálni kell, sírni kell, szidni kell a játékot. Ez a trendi. Ha nem tennétek, és nem fikáznátok leszáradna a szátok.

Remélem megkaptad az iróni nélküli őszinte válaszomat.

Nordic: Persze, lehet később is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13914) AtHoS válasza JSaN (#13912) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Annyit viszont veszettül megér :R

read-only mode on the forum

(#13915) pecze válasza Murder3 (#13897) üzenetére


pecze
aktív tag

Nálam még töltődik, de ha lejött, majd megírom mi a helyzet, mert az én videokarim se mai darab, ATI HD4670, bár csodálkoznék ha nem bírná, végülis egy 5 éves játék

(#13916) Źşë' válasza TazLeacher (#13913) üzenetére


Źşë'
addikt

ha ennyire rosszul viseled a bizonyos dolgokról a kritikát minek olvasod el? már itt kezdődnek a bajok, részemről a további off mellőzendő, és légyszi ne keressetek meg ilyen hozzászólásokkal, mert csak lefáradok :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13917) csaba951 válasza TazLeacher (#13904) üzenetére


csaba951
veterán

Rise of Immortals
Egyszerűen szégyen, hogy kellenek nekik az új felhasználók, és amikor megjelennek, akkor egyszerűen nem tudnak velük mit kezdeni.

Nekem eleve nem tetszik az ilyen típusú játék, de kipróbálnám csak a achievement miatt. Viszont nem megy a szerver, meg a külön regisztráció is macerás volt. Bezzeg a másik játék (szintén nem tetszett), a Spiral Knights-nak elég volt a Steam-es account.

[ Szerkesztve ]

(#13918) AtHoS válasza pecze (#13915) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálad nem biztos, hogy ki fog jönni a hiba, ugyanis GTX460 VGA-val is panaszkodtak 7-8 fps problémáról NWN2-vel kapcsolatban, amire a 280.19-es beta Forceware volt az első gyógyír.

Neked viszont AMD/ATI kártyád van, szóval ....

read-only mode on the forum

(#13919) Murder3 válasza ollie (#13899) üzenetére


Murder3
addikt

tök mind1 ha minden legalacsoynabbra veszek akkor is, amúgyis újabb játékok simán futnak,futottak még az előtti gyengébb kártyámval is.

(#13920) sagem


sagem
addikt

Ok, de melyik fejlesztő mondana le egy ekkora reklámlehetőségről?:) Én nem hibáztatom őket, de tény, hogy körültekintőbbek is lehettek volna, mert így nem sok játékos fog "megragadni" náluk. Szerintem akinek továbbra sem megy, pihentesse egy kicsit, jön az új feladat nemsokára, csökkenni fog a nyomás a szervereken, ne stresszlejétek magatok addig feleslegesen:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#13921) TazLeacher válasza Źşë' (#13916) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Édes vagy. Két ember hozzád szól, besértődsz, erre te a fejemhez vágod, hogy "ha nem bírod a kritikát"...jó vicc. :C

Milyen kritikáról beszélsz? Ne próbáld már visszafordítani a dolgot légyszíves. Te fakadtál sírva egyből, hogy itt mindenki gonosz. Te milyen kritikát fogalmaztál meg az irányomba? Mert én a pityogásodon kívül mást nem látok. Egyfolytában sírsz, hogy itt milyen szemét emberek vannak. Nem tetszik nem kell ide jönni. Ennyi.

Mi a többes szám? Egyedül vagyok.

csaba951: a RoL sem a világ csúcsa, de még véletlenül se hasonlítsuk már össze a két játékot.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13922) Sonja


Sonja
veterán

Hű, de izgatott vagyok. Mindjárt jön az új akció! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13923) BigBlue69 válasza Sonja (#13922) üzenetére


BigBlue69
őstag

Szintugy.. Főleg az achis rész.. :D Serpkino-t csak én nem látom vagy nem is volt errre?:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13924) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Mai akció

[ Szerkesztve ]

(#13925) olly


olly
aktív tag

Én is Izgulok! :DDD
Olyan érzésem van, hogy a mai nagyot fog szólni! :)

(#13926) FZoleee válasza olly (#13925) üzenetére


FZoleee
tag

Hát... nem :DDD

(#13927) TazLeacher válasza olly (#13925) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyot szólt....jó nagyot... :O

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13928) phenomHUN válasza olly (#13925) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nem igazán mondanám nagy eresztésnek :\ :(
Viszont van egyszerű achi :)

(#13929) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

AVP ment kosábra. Ennyit megér. :)

Véleményem szubjektív...

(#13930) Murder3


Murder3
addikt

akkor tradeljünk:)
akció nullaXD

(#13931) maross


maross
veterán

Melyik felebaratom szeretne tradelni velem? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13932) sagem


sagem
addikt

Hát ez a mai nap ölég gyenge..kedvencem a főoldalon: "A te régiódban nem elérhető" :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#13933) NorDezs


NorDezs
senior tag

Valaki trade?
Valve 25% és AC Brotherhood 50% kupont tudok felajánlani :)

(#13934) jozsi252


jozsi252
veterán

Hú mióta vártam erre Railworks 3 -90% :Y

thx Gabe :R

mióta vártam egy ilyen mértékű leárazásra erre a játékra :D

iPhone 13 Pro Max

(#13935) Воланд


Воланд
titán

holnap reggel (9-10 ora) trade valaki? szenet szenre mondjuk, ha lehet ilyet. tekintettel arra, hogy most elegge tulterheltek a szerverek.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13936) albert8


albert8
addikt

Én is benne vagyok szenet szenért :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13937) NorDezs válasza jozsi252 (#13934) üzenetére


NorDezs
senior tag

Ja fantasztikus, meg van hozzá 1350 euró értékű DLC :DDD

(#13938) bullseye


bullseye
addikt

egyáltalán melyik game az ami nem is elérhető nekünk parasztoknak?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13939) sagem válasza NorDezs (#13933) üzenetére


sagem
addikt

Szentem tökmind1 ki mit ajánl fel, mármint ha nem szén-szénre megy, egyszerűen a csere után vissza kell cserélni a cuccokat :))

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#13940) olly


olly
aktív tag

[link]
Frozen Synapse - Now I Have a Machine Gun Ho Ho Ho - in 1 minute
könnyűnek tünik :D

(#13941) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Achi: 0 (sorry.. 1 azért lett.. szén:) )

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13942) phenomHUN válasza bullseye (#13938) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Rage for 15 bucks. :C

(#13943) Sonja válasza olly (#13940) üzenetére


Sonja
veterán

Jah, meg is lett 1 percen beül! :DDD

Szerk.: Kaptam érte egy -50% Oddworld: Abe's Oddysee kupont. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13944) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Audiosurf - Candy Stripe Achievement [link]

Ez sem tűnik nehéznek. :)

(#13945) Murder3


Murder3
addikt

nálam már behalt a rendszer:D

(#13946) HS 2142 válasza hackeeeee (#13929) üzenetére


HS 2142
őstag

Nemrég írtam ide vagy az eredeti játékok topikba, hogy Amazonon 3 dollár és az is steames kulcsot ad.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13947) JSaN


JSaN
addikt

Nekem a cuccok szokas szerint nem jonnek be, ebbol ejjel vagy holnap lesz csak valami. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13948) pecze


pecze
aktív tag

Ha cserélne valaki velem, szóljon szenet szénre, vagy van két kuponom is, amit bármire elcserélek, akár kuponra is, tök mindegy úgyse használom.
Bár ahogy nézem a tároló épp nem elérhető

(#13949) BandiHUN


BandiHUN
veterán

gyerekek,eddig egy nagy lófütyi ez az idei akció... :( mindenféle szemetet szórnak csak,ami ér valamit,már rég megvan,ami kéne,azon szinte semmi akció.
Biztos ezértis nyomják az acsizást,külföldön kosárbarakja a vízfejű kölök csípőből a napi feladathoz valót és kész,neki "egy sör ára"...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13950) olly válasza Sonja (#13943) üzenetére


olly
aktív tag

neked legalább beadta.. :U
Sajnáljuk!
Hiba lépett fel a kérésed feldolgozása közben:

A tárgytárolód jelenleg nem elérhető. Próbáld meg újra később.

Itt egy hivatkozás a Steam közösség honlapjához.

én meg itt izgulok, hogy na vajon mit kaphattam érte? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.