Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Begi válasza Alg (#5100) üzenetére


Begi
senior tag

:D
Ez azért vicces. Okés hogy béta, de ha ez megy majd ki lemezre...

(#5102) föccer válasza Begi (#5101) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvileg lesz hozzá launch pach. Tehát amikor felrakod a lemezről, már húzza is le az eldő peccset. Ennyi erővel szerintem nem is kellene lemez gyártással bajlódni. Csak kapsz egy lezárt borítékot a key-el oszt jóccakát. Lehet olcsóbb is lenne egy kicsit.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5103) Alg válasza föccer (#5102) üzenetére


Alg
veterán

Lesz letöltős vátozat is...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5104) nepszter1


nepszter1
addikt

Esetleg nincs valakinek egy fölös kulcsa nagyon ki szeretném probálni már . Vagy honan tudok szerezni ?

(#5105) Ptech válasza nepszter1 (#5104) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem már nincs, el lett osztogatva itt a PH-n. Ha van battle.net accountod akkor belépsz, és be tudod jelölni, hogy érdekel-e a béta, vagy nem. Bár kérdés, hogy most adnak-e még ki meghívókat, nemsokára jön a játék.

(#5106) Djuree válasza föccer (#5089) üzenetére


Djuree
félisten

nálam szerencsére nincs probléma, megy vagy 500fps-el :DDD :C

úgy néz ki nekem kimarad a megjelenéskori vásárlás, nem lesz rá keret :( de ha pesti lennék elmennék a galaxishoz nézelődni :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5107) sith7 válasza Alg (#5100) üzenetére


sith7
nagyúr

Nálam néhány térképen a gázlelőhelyek helyén szürke pacni van
Csak grafikai dolog, mert ugyanúgy lehet rátenni épületet, csak kicsit zavaró

(#5108) Thome válasza sith7 (#5107) üzenetére


Thome
addikt

Nekem még nem volt bug sehol. :)

(#5101) Begi: Nem megy ki, mert már a lemezek kinn vannak (Orosz megkaparintott CE verzió...)

(#5109) kopaszqtya válasza sith7 (#5107) üzenetére


kopaszqtya
tag

Ehhez hasonló nekem is volt csak nem a gáznál hanem egyes repcsiknél voltak érdekes kenődések:D

(#5110) föccer válasza Djuree (#5106) üzenetére


föccer
nagyúr

FPS-sel nekem sincs gondom. Csak önkényesen vissza veszi a grafikát full ultráról. Hát kapja mán be :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5111) Begi válasza Thome (#5108) üzenetére


Begi
senior tag

Igaz.

Amúgy reinstall meggyógyitotta.

(#5112) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Akit esetleg érdekel egy SC2 magyar kupa az látogasson el ide

(#5113) sith7 válasza Thome (#5108) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem nálam azért van, mert még mindig csak a 9,7 -es cata van fenn :))

(#5114) Winner_hun válasza föccer (#5087) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még nem tudom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5115) Thome válasza sith7 (#5113) üzenetére


Thome
addikt

Na látod, lehet azért... :D

(#5117) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Nektek megy most a game? Gondoltam felrakom win7re indítanám az updatert erre kiírja,hogy hiba menjek és töltsem le újra a battle.net accomból a telepítőt.Nagy nehezen sikerül belépnem majd amikor tölteném le a fájlt azt írja,hogy file not found.

(#5118) gabi_93


gabi_93
csendes tag

Hogyne menne. Nekem win7-en ugyan úgy futott mint xp-n semmi baja :D

(#5119) kopaszqtya válasza gabi_93 (#5118) üzenetére


kopaszqtya
tag

hm átmásoltam az egész mappáját win7re és most megy viszont tesómnál sem jó mint nekem valami baszakszik update se megy hiába indítom.battlenet.comon sem jó valami elég sok idő még belép az accomba és egyik gamehez sem engedi leszedni a telepítőt csak jönnek az error feliratok.

[ Szerkesztve ]

(#5120) JSaN válasza kopaszqtya (#5119) üzenetére


JSaN
addikt

Nalam is egesz nap jo, nalad lehet valami gubanc.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5121) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Huhh számomra igen jó 2 meccs zajlott most le, mind a két ellenfél jobb volt nálam, aztán mégis vesztettek.

Első menetben desszert oázis pálya, zerg jött a lingekkel, meg még lingekkel, aztán abbahagyta. Gondoltam hogy muta lesz belőle, be is vált. Persze addigra már volt 2-3 void ray-em meg 1 stalkerem, visszavertem. Aztán levertem a zealot sereggel a rich mineral expjét. Egyszer próbálkozott még mutákkal, csúnyán leszedtem a phoenix-ekkel;]
Csinált később egy utolsó támadást, hydrákkal jött, láttam is végig hogy jön, 2 kolosszus, rakás stalker fent a magasabb szinten, ő cammog lent, feljáró pedig dark temlarokkal pozíció tartással lezárva. Amire rájött hogy nem tud átjönni addigra egy része elfogyott, elment onnan, na akkor nekilendültem.
GG-vel kilépett a hydrák elvesztése után.

Terrant gyorsabban elintéztem, az első próbálkozása után mentem aztán lecsapkodtam szépen lassan. Basszus ez a void ray nagyon durva ha max póverrel nyomja az ionágyút:D
Persze ez a csata se így ment volna végbe ha nem lett volna 5 phoenix-em amikkel a siege tankokat felkapkodom:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5122) Alg válasza Winner_hun (#5121) üzenetére


Alg
veterán

Pont kellene nekem egy protoss ellenfél gyakorolgatni az időzítéseket, nem akarsz pár 1v1-et tolni?

1 óra múlva leszek.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5123) Winner_hun válasza Alg (#5122) üzenetére


Winner_hun
félisten

De igen de én 1 óra múlva megyek aludni. A héten 10-kor fekszek, hétvégén lehet tovább is leszek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5124) kopaszqtya válasza JSaN (#5120) üzenetére


kopaszqtya
tag

hmm nem tudom mi lehet a baj tesómnál is ugyan az a baj mint nekem.

(#5125) Alg válasza Winner_hun (#5123) üzenetére


Alg
veterán

rendben, akkor legközelebb :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5126) JSaN válasza Alg (#5125) üzenetére


JSaN
addikt

En is only protoss vagyok, es szivessen gyakorolnak zerg ellen.
En ra erek, torott kezel ugy se tok most semmit csinalni a nyaron.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5127) föccer


föccer
nagyúr

No, találtam egy jó kis bug-ot a játékban. Milyen fórumon lehet írni az ilyeneket a Blizzardnak?

A jelenség az, hogy amikor a térkép szélénél megtámadják az overlordot, akkor az automatikusan elkezd meneküolmi, ami rendben is van. Csakhogy ha nem az oldalszéllel párhuzamosan, hanem majdnem merőlegesen támadják, akkor sokkal lassabban kezd el menekülni. Gondolom azért, mert a lehető legmesszebb akar kerülni a támadás forrásától, és ezért "ki akar menni" a pályáról. Csakhogy az nem megengedett, ezért csak az oldalszélen araszolva, az azzal megegyező sebesség komponenssel halad, ami bizony sokkal hártányosabb.

Remélem érthető :)

ps: jah, ezt így nem fogom tudni leírni angolul. Valaki tudna nekem fordítani? :B

Köszi.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5128) föccer válasza föccer (#5127) üzenetére


föccer
nagyúr

No, ezt hoztam össze :B

"The phenomenon is that when you attack the edge of the map overlordot, it automatically starts to flee, which is fine. But if you do not face the time, but almost at right angles to attack, then more slowly begins to flee. I guess because he wants to be furthest possible source of the attack and, therefore, "who wants to go" off the track. But it is not permissible, therefore, only to face a much slower time passes, however, is surely much worse."

Hibajavítást kérek :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5129) Thome


Thome
addikt

Én meg hasonló szintű emberrel gyakorolgatnék (Nem sok ilyen van...), aki nem egyszerűen ver el, hanem kis szenvedéssel... :))

Föccer: Passz, németes vagyok. :B

(#5130) föccer válasza Thome (#5129) üzenetére


föccer
nagyúr

Látom gyúrsz az egóra rendesen ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5131) Ptech válasza Thome (#5129) üzenetére


Ptech
őstag

Hát én most én is be vagyok rozsdásodva, csak tegnap raktam fel a játékot megint, délután mehet pár meccs, ha gondolod.

föccer: Google translate befigyel? Minnyá nekiugrok, bár az 5 perc szerkesztési időbe nem fogom belezsúfolni..

[ Szerkesztve ]

(#5132) Alg válasza föccer (#5127) üzenetére


Alg
veterán

szerintem ez nem bug... :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5133) Thome válasza Ptech (#5131) üzenetére


Thome
addikt

Okés, vegyél fel: Thoma, 473

Föccer: Á-nem. :)

(#5134) Ptech válasza föccer (#5127) üzenetére


Ptech
őstag

Kb ennyi, egy kicsit formális lett, de elég sok szakszó van benne, szóval így sikerült:

When you attack an Overlord at the very edge of the map, it automatically starts to flee, which is fine. But if you do this from an almost perpendicular angle to the edge of the map, the Overlord tries to move to the exact opposite direction from where the attack is coming, thus bumping into the edge of the map. This slows him down severely, as he seems only able to move at a reduced speed equal to either the horizontal or vertical component of said move vector.

[ Szerkesztve ]

(#5135) föccer válasza Ptech (#5131) üzenetére


föccer
nagyúr

;]

Mondtam, hogy nem tudok angolul :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5136) Alg


Alg
veterán

Micsoda meccsem volt :Y

ZvZ, ellen platinás én goldos

Mondom biztos ling banelingezni fog, elkezdtem 1 bázisos roach-ot. Mikor leraktam a roach warren-t, láttam épül neki is. Rögtön cancel, 3 spinecrawler, muta+ling. Elég csúnyán visszaestem gazdaságilag, volt hogy dupla annyi drone-ja volt mint nekem, mutákkal nem nagyon tudtam a gazdaságát bántani, mert folyamatosan nyomatta a queen-eket. Egy ling támadással végül sikerült vagy 20 drone-t leszedni. Ezután épített spore-t a muták ellen, és átállt hydrára, mutákkal jobb híján elkezdtem az overlordokat meg a queen-eket szedegetni, közben leraktam egy baneling nestet. Végül megtámadott és porrá savaztam a teljes seregét, 0 army-nál gg és kilépett.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5137) kovsol válasza Alg (#5136) üzenetére


kovsol
titán

én meg toltam három mérkőzést, tök elszoktam a játéktól
1-2 az állás eddig, de a két vesztes mérkőzésem is hajszálon múlt csak :U amit valószínűleg hoztam volna ha formában vagyok még :B

May the Force be with you!

(#5138) Alg válasza kovsol (#5137) üzenetére


Alg
veterán

lejárt az 5 percem

Jah, az elején nekem is elég nehezen ment, nem találtam a ritmust... nem is játszottam csak AI ellen első nap

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5139) Ptech


Ptech
őstag

Ligába titeket sem rak be? mondjuk csak 3 meccset játszottam, Practice League-ot mondjuk kihagytam, és csak annyit látok, hogy -1 Placement Matches remaining :DDD

(#5140) Alg válasza Ptech (#5139) üzenetére


Alg
veterán

lesz az -2 is :K
ugyanúgy 5 placement kell, cak kicsit hibás a számláló :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5141) sith7 válasza kovsol (#5137) üzenetére


sith7
nagyúr

Hááát formában lenne az ember, ha ugye jönne játszani, amikor hívják :U :DDD

Ne izgulj, nekem se megy, olyan meccseket vesztek el, hogy a hajam tépem utána :W

(#5142) iSonic


iSonic
addikt

már kezdem unni, hogy csomó zerg játékos csak a baelinget ismeri.. aztán már azt hiszi über.. majd amikor meglátja a hellion-imat akkor meg nézz mint a moziban.. nem értem miért nem csinál roach-ot, meg hydrát.. jó hogy sokszor free win a baeling, de akkor is..

(#5143) Alg válasza iSonic (#5142) üzenetére


Alg
veterán

látták biztos a sok baneling bust-os videót XD

ZvZ-ben én is sokat nyerek roach-al baneling+speedling ellen

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5144) kovsol válasza iSonic (#5142) üzenetére


kovsol
titán

mert sokan nem scoutolnak megfelelően aztán így járnak ... örülj neki, hogy vannak buta emberek

May the Force be with you!

(#5145) iSonic válasza kovsol (#5144) üzenetére


iSonic
addikt

én örülök persze, de akkor is szégyen :F

(#5146) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Már van CE unboxing videó, talán már ti is láttátok. Nem tudom hogy jutott hozzá a csóka, mindenesetre hitelesnek tűnik. Lehet még ez is fel lesz törve megjelenés előtt...?

(#5147) Darth_Revan válasza kopaszqtya (#5146) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Remélem nem lesz feltörve, nem szeretném, ha a sok nyomorult vérpisti warezos hozzájutna ehez a játékhoz egyhamar.

Valaki tudna valami videot/tippet linkelni kezdőnek? P1 bétában és most is ugyanaz a gond...kimaradt nekem W3 és SC1 is, most pedig SC2 multi kb élvezhetetlen...18/20 játékban kikapok, mert mire én felépítek egy sereget, ő neki addigra 2x akkora van és vagy a csatatéren ver szét vagy pedig lerohanja a bázisom...

[ Szerkesztve ]

(#5148) Alg válasza Darth_Revan (#5147) üzenetére


Alg
veterán

Husky
HD
Day[9]

első kettőhöz ha beírod a keresőbe hogy 'tutorial' kidob pár kezdőknek szólót, Day[9]-nál meg értelemszerűen a címekből lehet válogatni (back to the basics, Plugging Leaks in Silver Level Play ezek pl. jók)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5149) kovsol válasza Darth_Revan (#5147) üzenetére


kovsol
titán

szerintem replay nézés még mindig a legjobb módszer

May the Force be with you!

(#5150) Djuree válasza Darth_Revan (#5147) üzenetére


Djuree
félisten

én 12 éve SC-zek, de nekem sem jobb a mérlegem 1v1-ben :DDD valakinek megy ez, valakinek nem. nekem az rts-ek nagyon jól mennek, a kedvenc műfajom, szinte mindegyik rts-el játszottam, de csak gép ellen, vagy ha többen vagyunk együtt akkor tudok segíteni emberek ellen is. nekem nem a nagy sereg, hanem a finom kis dolgokkal való szopatás megy jól. inkább egy kiegészítő emberke vagyok, ami szintén fontos szerepkör....én inkább fps májer vagyok ha pvp-ről van szó :DD

mijaz a P1 :F

feltörik majd ezt is előbb-utóbb, ahogy a wh40k 2 games for windows, live profilos feltörhetetlen védelmét is feltörték :U ami viszont biztos hogy a b.net-be nem tudnak majd bejönni törttel....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.