Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) kovsol válasza sith7 (#4000) üzenetére


kovsol
titán

gyerekek még a legkevesebb! mit mondasz az asszonynak ? ;]
én majd a holnapi állásinterjú eredménye után elmondom mennyire számít drágának nekem, mert most épp munkanélküliként necces a téma :B

May the Force be with you!

(#4002) Konflikt


Konflikt
addikt

na franko, toroltek mindent. legalabb a cimlista maradhatott volna. mert en bizony egy cimet sem irtam fel mashova :(
az email-em: bandi.cibkukacgemailpontkom aki fel akar venni:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4003) Konflikt válasza whitezo88 (#3998) üzenetére


Konflikt
addikt

nagyon gondolkodom h megvegyem-e kapasbol..

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4004) Thome


Thome
addikt

Nálam ez már nem kérdés. :)

(#4005) whitezo88 válasza Konflikt (#4002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

már megint?!
de nem csak máig tart a béta ezen szakasza?

(#4006) Djuree válasza kovsol (#4001) üzenetére


Djuree
félisten

egy kalappal hozzá....1 évig énis meló nélkül voltam...szerencsére most jó melóm van, majdnem mindent meg tudok fizetni :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4007) whitezo88 válasza Konflikt (#4002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja azt hittem most. pár napja volt legutóbb reset.

(#4008) Konflikt válasza whitezo88 (#4007) üzenetére


Konflikt
addikt

igen, gondolom a 15-os patch-el jott (version 0.17.0.15623)
de en csak ma raktam fel, a hetvegen nem volt idom jatszani:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4009) Alg


Alg
veterán

Kösz srácok a meccseket, ezzel én szerintem végeztem is a bétával :U Holnap estig nem érek rá.

Elég durván béna voltam ma, de nembaj :B

Valószínű belefér még éppen nekem az előrendelt normál házhoz szállítva, majd meglátom.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4010) sith7 válasza kovsol (#4001) üzenetére


sith7
nagyúr

Neki mindig van valami betevő falat ... :DDD ;]

(#4011) sith7


sith7
nagyúr

Ma éjfélig lesz béta ?
Vagy ma már nincs ? :F

(#4012) bpx válasza sith7 (#4011) üzenetére


bpx
őstag

passz, azt mondták június 7
most még megy

(#4013) sith7 válasza bpx (#4012) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi

(#4014) iSonic


iSonic
addikt

Valószínűleg éjfélig fog menni :)

(#4015) ledger


ledger
tag

Sziasztok.

Nem pont ehhez a játékhoz vág a kérdésem ,elég tapasztalatlan vagyok még e téren,a kérdésem minden pc-és játéknál lehet használni konzol kart?
Pl :Doom3 elindítom bedugom az usb be a kart de nem lehet irányítani van erre megoldás? válaszokat előre is köszi.

(#4016) Winner_hun válasza ledger (#4015) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4017) iSonic válasza Winner_hun (#4016) üzenetére


iSonic
addikt

mellesleg ma aki ráér este rendezünk egy nagy PH!-s sc2 záróparty-t, amíg újra nem lesz béta..

(#4018) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ezt asszem kipróbálom :D [link]
ez is beteg [link]

[ Szerkesztve ]

(#4019) föccer válasza iSonic (#4017) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem túl jó élményeim vannak tegnapról, így lehet, hogy ezt most ignorálom. Max nézőként mókázom egy kicsit. A Tegnapi 2v2-k nagyon bejüttek. a 3v3 már nagyon sok volt. Egyszerűen nem tudtam követni, hogy mi történik a pályán. Azért is voltam akkora noob. A 2v2-ben még képes befogadni az agyam azt az infómenniységet. Mondjuk az is igaz, hogy nem vittem túlzásba a taktikázást. Kb a speedling-el fedezéket adni a baráti stalkereknek a rócsok és a hidrák ellen, esetleg a mutákkal írtani az ellen bázisát/munkásait, amíg a társam kő keményen álta a sarat a 2 ellenfél ellen.

Üdv, Föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4020) Alg válasza iSonic (#4017) üzenetére


Alg
veterán

Lehet 1-2 meccsre még beszállok majd, bár ma is elég fáradt vagyok, majd meglátom... ma is vizsga volt, Csütörtökön is lesz egy :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4021) Alg


Alg
veterán

Bnet 2.0 sírásra reagált Bashiok: (én húztam alá)

We're fully aware of the concerns that are being discussed in the various threads, on fansites, detailed through kitten videos, etc. and we're in the midst of working on a comprehensive address that should hit most of the major concerns. Just a heads up.

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4022) sith7 válasza föccer (#4019) üzenetére


sith7
nagyúr

Rep ? :U

(#4023) iSonic válasza Alg (#4020) üzenetére


iSonic
addikt

2v2 vagy 3v3 partyk lesznek :P lehet csinálok ágrajzot :P

(#4024) föccer válasza sith7 (#4022) üzenetére


föccer
nagyúr

Majd othonról este. Ha a többiek is hozzá járulnak (Winner Alg, és már meg nem mondom ki volt a 3. :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4025) bpx válasza föccer (#4024) üzenetére


bpx
őstag

én voltam

igen tegnap ezt elfelejtettem mondani, hogy PH!-ról ki vagyok (játékban teljesen más a nevem), és az már csak utána esett le, hogy ezt mások valószínűleg nem tudják :P

(#4026) Alg válasza föccer (#4024) üzenetére


Alg
veterán

Szép, elfelejtetted ki volt a társad :P

Felőlem mehet, lehet majd szörnyülködni mit alkottam 5 óra alvás után :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4027) föccer válasza bpx (#4025) üzenetére


föccer
nagyúr

Mondjuk az aláírásod mindent elárul :)

Alg: Egy értelemes gyorsfordítást tudnál eszközölni, az általad idézett post-ra? A google eléggé (köhm) furcsán fordította.

Bár vicctopikba elmehetne :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4028) Alg válasza föccer (#4027) üzenetére


Alg
veterán

Lényeg, hogy tisztában vannak a Bnet-es problémákkal, amik különböző rajongói oldalakon, és cicás videókban (itt Husky-ra célzott :DDD ) lettek megvitatva, és dolgoznak a megoldáson (a problémák: Chat szobák, klánrendszer, stb...)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4029) föccer válasza Alg (#4028) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

A szlengel nem nagyon tudott megbírkózni. Így tökéletesen érthető.

Köcc.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4030) whitezo88


whitezo88
nagyúr

5 perces, marine rush sikeresen alkalmazva :D próbálta jól kezelni, de alulmaradt. [link]

(#4031) bpx válasza föccer (#4027) üzenetére


bpx
őstag

azt már csak utólag írtam be ma délelőtt :)

(#4032) Alg


Alg
veterán

Nah vagyok, nem tudom mikor lövik le, de én max. 10ig leszek - 2 nap alatt összesen 10 órát aludtam ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4033) sith7 válasza föccer (#4024) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#4034) föccer


föccer
nagyúr

A motkányt már meg sem várom :)

2v2 PH-s csapat.

Rapidshare csak 10x engedi meg letölteni, szóval siesssetek :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4035) föccer válasza whitezo88 (#4030) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem kifejezetten szarul kezelte.

Amikor a derítő scv rátalált, azonnal húznia kellett volna a falat 2-3 scv-vel lemenni és szétszedni az ellen scv-jét. És volt marin rush-nincs marin rush...

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4036) whitezo88 válasza föccer (#4035) üzenetére


whitezo88
nagyúr

utána próbáltam más ellen is de egyrészt messze raktam le, meg jobban is kezelte.

(#4037) kovsol


kovsol
titán

gondoltam legyen szép emlékem tolok egy mérkőzést randommal :D erre terran lettem és egész seregemet viszem medivakban erre elfordulok a monitortól egy pillanatra visszanézek lelőtte mindet az ellenfél :W ehh na inkább nem erőltetem majd inkább ha kijön a full tolom akkor

May the Force be with you!

(#4038) Alg válasza kovsol (#4037) üzenetére


Alg
veterán

:)

Én most nyertem párat, meg buktunk egy félig megnyert 2v2-t...

Szünetben APM növelésen kell dolgozni...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4039) kovsol válasza Alg (#4038) üzenetére


kovsol
titán

miért vizsga tétel vagy mi ? :DDD
amúgy nem feltétlenül kell a 200-as apm, mert ha jól csinálod már 90-100 ból is jól lehet mikrózni

May the Force be with you!

(#4040) sith7 válasza kovsol (#4039) üzenetére


sith7
nagyúr

2 v 2 ? :B :F

(#4041) iSonic válasza kovsol (#4039) üzenetére


iSonic
addikt

igen az és én szabtam ki neki :D
mellesleg majdnem nyertünk a TZ vs TP-s meccset :/

(#4042) Alg válasza kovsol (#4039) üzenetére


Alg
veterán

De én 30-40 között vagyok :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4043) iSonic válasza Alg (#4042) üzenetére


iSonic
addikt

Én meg sem szólalok :B , de egyszerűen atom lagg van a szervereken, mert frissítést tesznek fel..

[ Szerkesztve ]

(#4044) kovsol válasza Alg (#4042) üzenetére


kovsol
titán

de ne az overalt nézd hanem mondjuk egy csatában mennyi szokott lenni? én néztem mikor muta szívatást toltam volt amikor 200 környékén voltam, meg mikor zerglingezik az ember akkor is jól felkúszik

May the Force be with you!

(#4045) iSonic válasza kovsol (#4044) üzenetére


iSonic
addikt

amikor csatázok vagy mikrozok, akkor általában 250-270 között szokott lenni, főleg a stim pack és marauder esetén :)

(#4046) Alg válasza kovsol (#4044) üzenetére


Alg
veterán

Csatában felmegy 100-150 fölé simán...
Multitask is hiányos kicsit, creepet is elfelejtem néha, második expet szinte mindig...

Nah nekem vége, gold 23. hely lett a vége, pár hét múlva folytatás :)

Tényleg nagyon laggol, klikk után fél másodperccel csinálja meg amit akarok

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4047) iSonic válasza Alg (#4046) üzenetére


iSonic
addikt

hát megéreztük eléggé, megyek repair-elni erre az scv-k ráfutnak a proxy-ra

(#4048) kovsol válasza Alg (#4046) üzenetére


kovsol
titán

az macro hiba, hogy nincs exped meg creep meg nem gyártasz semmi köze az apm hez
ezeket 10-es apm el is meg lehet csinálni azt csatában meg elhal minden mondjuk :DDD

May the Force be with you!

(#4049) sith7 válasza kovsol (#4048) üzenetére


sith7
nagyúr

Szóval akkor nem ... :F

(#4050) Thome


Thome
addikt

Na, a mai sc2 adag is megvolt, 5 perc menünézés személyében... ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.