Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Thome


Thome
addikt

Mondtam hogy nem fogok ezzel a szarral már többet játszani, de wazze rajtam van, jöjjön már a féz kettő... :)

(#4402) sith7 válasza Thome (#4401) üzenetére


sith7
nagyúr

Szégyeld magad ... hogy tudtál ilyet mondani :U

(#4403) Thome válasza sith7 (#4402) üzenetére


Thome
addikt

Jól összeszégyelltem magam. Ennek ellenére továbbra is fenntartom a jogot arra, hogy ez egy szar, de már hiányom van belőle.

(#4404) albertboy válasza alien_ (#4392) üzenetére


albertboy
tag

Addig még párszor újra megnézem a számomra biblia jellegű Mental Checklist részt Day[9]-tól :DD

Júl. 1. -től lehetséges, hogy elindítják?

[ Szerkesztve ]

(#4405) sith7 válasza Thome (#4403) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez most komoly ?
Miért tartod fekáliának ezt a játékot ? :F

(#4406) Thome válasza sith7 (#4405) üzenetére


Thome
addikt

Nem feltétlen a játék, hanem a rendszer, ami mögötte van (Bnet2.0), és annak a random játékosokkal való összedobálása. (silver vs diamond ligás játékos, na mennyen ám a k' annyába, de ez csak egy példa)

(#4407) föccer válasza albertboy (#4404) üzenetére


föccer
nagyúr

Üdv!

Július elejét írtak a kékbe. Nem hinném, hogy pont elseje lenne, de azért reménykedjünk :)

Föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4408) sith7 válasza Thome (#4406) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, azért a véglegesben ilyen nem lesz szerintem, max. a placement meccseknél.

(#4409) Thome válasza sith7 (#4408) üzenetére


Thome
addikt

Nem vagyok profi játékos, és sorra kikaptam, ezért nem értettem, hogy miután a gyengébbektől is kikaptam, még erősebbeket dobott be a rendszer... :F

Nem hogy nem vagyok profi, valamiért szar is vagyok ráadásul. :F Általában én kezdem a legjobban a menetek, az én makróm a legjobb, de valahogy elszúrom az egészet..

[ Szerkesztve ]

(#4410) Alg válasza Thome (#4409) üzenetére


Alg
veterán

Ha arra gondolsz, amikor a végén minden meccsen ez ellen volt favored, az egy bug volt amit javítottak.

Egyébként szerintem jól működött a végén a rendszer.

De persze tudjuk, valami ok kell amiért nem veszed meg :P ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4411) Thome válasza Alg (#4410) üzenetére


Thome
addikt

Nem favored, hanem saját szemmel profil nézés, ahol bizony diamond + platinum liga volt írva.
Még nem döntöttem el véglegesen hogy megveszem-e vagy sem, amit írtam, az meg hirtelen felindulás volt. Valami akcióig viszont biztos várok, 12-nél nem szándékozok többet rááldozni. Ha pedig a CE lesz 20, akkor pedig azt veszem meg. Attól függ melyik éri el hamarabb a megfizethető árat.

De télleg, mérnem csinálnak ultrabrutállow csoportot a Bronze alá? :U

(#4412) Djuree válasza Thome (#4409) üzenetére


Djuree
félisten

vegyél példát rólam, szarul kezdem és még szarabbul fejezem be :DDD :C

azért én is várom :DD tank defense? :DDD remélem továbbfejlesztették :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4413) Thome válasza Djuree (#4412) üzenetére


Thome
addikt

Annak az egynek legalább van értelme... :DDD

(#4414) sith7 válasza Thome (#4409) üzenetére


sith7
nagyúr

Itt senki nem profi - elnézést attól, akit megsértettem - , de értem mire gondolsz

Ez a ligarendszer is olyan dolog, hogy amikor az utolsó reset előtt diamond - ba voltam, ott volt olyan, hogy platinásat, goldosat vertem kettesével, de jött egy silveres valami 86 lejátszott meccsel, aminek a felét nyerte, és lenyomott , mint a bélyeget
Itt a placement meccseket 5-0 - ra nyertem

Reset után, bronze ligába tudtam csak bejutni , és nem bírtam még silverbe se menni

Amúgy igazad van érdekesen működött a rendszer, de szerintem a teljesben már jó lesz

Mondjuk 2v2 - ben is volt olyan, hogy 2bronzet kaptunk, de volt olyan is, hogy diamond+platinát ... mi meg goldok voltunk :F

(#4415) Djuree válasza sith7 (#4414) üzenetére


Djuree
félisten

engem megsértettél ezen kijelentéseddel ;] hogy jössz te ahhoz hogy valakit is "lenemprofizz"? :((( :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4416) Thome válasza Djuree (#4415) üzenetére


Thome
addikt

Töröltem...
Csak annyit írok, nincs meghívód valahova? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4417) kovsol válasza Thome (#4406) üzenetére


kovsol
titán

na mert a wc3 vagy akármelyik másik kereső rendszerben szerinted jobb? az europa rank1 -t is bekaphatod egy 5ös win strike után, te túl sokat vársz úgy hiszem, jobb ha elmész ötödölőzni ott nem ad be dimond ligás embert

May the Force be with you!

(#4418) Thome válasza kovsol (#4417) üzenetére


Thome
addikt

5-ös lose streak után még diamond ligásat ad be, hátha legyőzöm, akkor nem tudom mit írkálod a winstreaket. Ne fárassz már, fáradt vagyok ehhez a bullshithez amit most írtál. Szar a rendszer, de lehet azóta meghegesztették.

Ne méregből írj, hanem gondolkozz józan ésszel. Hány órát öltem bele ebbe a játékba, csak a bétába? 50-100 órát 1 hónap alatt? Önkínzásból tettem? (Nem kell válaszolni)

Szerk: Nem azt írtam hogy losestreak, csak hogy gyengébbek után még erősebbeket adott. Szerinted az a rendszer okés, ha vagy 5-6-7-es lose streak után még diamond ligás ellenfeleket dobál be?

[ Szerkesztve ]

(#4419) sith7 válasza Djuree (#4415) üzenetére


sith7
nagyúr

Ó elnézést, vissza az egész, Te profi vagy :R, és mindenki az ismeretségi körödben
Csak magamról beszéltem az előbb :DDD

Esetleg nincs egy rep - ed egy mezei játékos számára, amilyen én vagyok, hogy lássam, hogy játszanak a NAGYOK ?

[ Szerkesztve ]

(#4420) D1Rect válasza sith7 (#4414) üzenetére


D1Rect
félisten

Vérigsértettél, és nincs bocsika. :((( :DDD

Egyébként tényleg vicces, spanom amikor felkerült diamondba, nyert 2 azaz kettő meccset, és berakta az első helyre. :U

(#4421) Winner_hun válasza Thome (#4403) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én meg továbbra is fenntartom hogy a noobkodásod miatt vesztettél akkor:P;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4422) Thome válasza Winner_hun (#4421) üzenetére


Thome
addikt

Továbbra is fenntartom, hogy neked nem osztottunk lapot, így kérlek szépen maradj csöndben! :)

Avagy KUSS! :DDD ;] ;)

(#4423) sith7 válasza D1Rect (#4420) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezért mondom, hogy ez a ligarendszer ami most van nem az igazi, tuti más lesz a teljes esetében

A béta ideje alatt nyertem meccset a létező összes ligából (bronze - diamond) játszó emberek ellen, meg ugyanígy vesztettem is el, most akkor én melyikbe is tartozom ? :F

A ti ligátokba biztos nem , mert én - veletek ellentétben - nem vagyok profi :DDD

(#4424) Winner_hun válasza Thome (#4422) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor csalok:P:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4425) Thome válasza Winner_hun (#4424) üzenetére


Thome
addikt

Tudtam én hogy CHEATER vagy... :K :D

[ Szerkesztve ]

(#4426) Winner_hun válasza D1Rect (#4420) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amiért ilyen csunyácskákat moncsiztál örihari sosebocsi, mobcsitelcsin* sincsen dumcsi!

*teamspeakecskén

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4427) Winner_hun válasza Thome (#4425) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy valamit tudsz, azt is rosszul:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4428) sith7 válasza Winner_hun (#4426) üzenetére


sith7
nagyúr

Anyáááááám :U ;]

És iwiw - en se üziztek többet ? :DDD :DD :D

(#4429) Thome válasza Winner_hun (#4427) üzenetére


Thome
addikt

Ja cheaternoob! :B

;]

(#4430) Djuree válasza sith7 (#4419) üzenetére


Djuree
félisten

nincs ripli, azt írta ki mikor el akartam menteni, hogy nincs annyi memória a gépben, hogy ilyen zseniális mikro és makro fázist el tudjon tárolni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4431) D1Rect válasza sith7 (#4423) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyébként a teljes játékban ugye jóval több lesz a játékos, talán jobban balancolva lesz.

Akkor pro tipp no1.:
Bal egérkilikk az egységedre és kijelöli.
Stay tuned: pro tipp no2 holnap.

(#4426) Winner_hun: ROFL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4432) sith7 válasza Djuree (#4430) üzenetére


sith7
nagyúr

:DDD :DDD :DDD
Pedig demegnéztem volna ... :DD

D1Rect
Bal egér ??? :Y
Akkor azért kaptam ki mindig , mert én a jobb egérrel csináltam :DDD

(#4433) Wolverine válasza sith7 (#4423) üzenetére


Wolverine
félisten

Ilyen lesz a teljesben is, csak épp sokkal több emberrel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4434) sith7 válasza Wolverine (#4433) üzenetére


sith7
nagyúr

Az oké, hogy ez lesz, csak a balanszírozás ...
pl.: bronze ne játszon platina ellen

(#4435) Winner_hun válasza sith7 (#4428) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valakinek anno msn kiírása volt, bemásoltam a ph-ra, most meg guglival előkerestem..:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4436) Wolverine válasza sith7 (#4434) üzenetére


Wolverine
félisten

Sokkal több játékossal egyszerre online ez nyilván könnyebben megvalósítható lesz :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4437) sith7 válasza Winner_hun (#4435) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem gyenge ... :DDD

Wolverine
Én azért bizakodom :R

(#4438) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Hogy ti mit míveltek itten???

Büntiből, mikor újra lehet bétázni, megverek mindenkit egy jó nagy MMM gombóccal. Azért azzal, mert az miatt sír mindenki. :)

Sajnos, induláskor már nem tudok veletek tartani, de amint lemegy 12 alá az ára, akkor csatlakozom.

Jelenlegi állapotában ez a BattleNet 2.0 nekem se tetszik, főleg a ladder bugjai, de én optimistán tekintek a kész verzióra.

(#4439) Thome válasza Ghoosty (#4438) üzenetére


Thome
addikt

Az mmm golyót pedig várja 10-20db baneling... Pikk-pakk vége annak az mmm golyónak... ;] ;)

(#4440) Ghoosty válasza Thome (#4439) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nem olvasol fórumokat, az MMM imba, azt semmivel se lehet fogni. :D

(#4441) Alg válasza Ghoosty (#4438) üzenetére


Alg
veterán

Nah akkor majd szólj, mert van pár ötletem ellene :))

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4442) Thome válasza Ghoosty (#4440) üzenetére


Thome
addikt

Ja tényleg. Akkó nem szóltam! :DDD

(#4443) D1Rect válasza Ghoosty (#4440) üzenetére


D1Rect
félisten

Én kaptam már meg, hogy "imba marine noob".
Amikor a marha voidray rusholt, és meg is mutatta idő előtt. :U

(#4444) Ghoosty válasza Alg (#4441) üzenetére


Ghoosty
őstag

Pár hete abbahagytam a WoW-ot, így 100%-ban az SC-vel tudok majd foglalkozni, szóval lesz lehetőség kipróbálni mindent.

Amúgy nem értem, miért tartják sokan imbának ezt a kombót, mert nekem még sose jött össze. Nyertem már sokféleképpen, de massolással még sose sikerült.

(#4445) Thome válasza Ghoosty (#4444) üzenetére


Thome
addikt

Egy világ dőlt bennem össze... Wow?? ;] :P

(#4446) Djuree válasza Ghoosty (#4444) üzenetére


Djuree
félisten

abbahagyni? neeeem, max szünetet tartasz, a wow-ot nem lehet abbahagyni ;]
habár nekem sikerült, de mondjuk nem játszottam többet vele mint más játékkal, meg én csak pve-ztem :)) most meg eve online-ozok, az jobb :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4447) sith7 válasza Ghoosty (#4440) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezzel azért vitatkoznék ... :U

(#4448) D1Rect válasza Djuree (#4446) üzenetére


D1Rect
félisten

Van egy mondás:
Ha egy EVE-es átmegy WOW-ozni, mind a két csoport átlag IQ-ja megnő. :DDD

(#4449) Thome válasza sith7 (#4447) üzenetére


Thome
addikt

Nem, az MMM valóban imba, azt még 50baneling se fogja meg... ;]

(#4450) Djuree válasza D1Rect (#4448) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.