Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Ptech válasza FefeeX (#5934) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem az eredeti nagy papírtokos verzió van, akkor még nem is volt DVD tokos szinte semmiből még amikor azt vettem. :)

(#5952) Sonja


Sonja
veterán

Oroszoknál is várták. :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#5953) FefeeX válasza Ptech (#5951) üzenetére


FefeeX
veterán

Az az, nekemis egy olyan kellene még... A játék a CE miatt már így is meglesz másodszor, de kell a doboz :) (gondolom papír doboz, nem másolt-papír-tok :P )

(#5954) Djuree válasza FefeeX (#5953) üzenetére


Djuree
félisten

nekem total annihilation van első kiadás. én idióta barom állatja kicsi voltam és kidobtam a szép nagy papírdobozt, meg a leírást is elhagytam, akkor még 100 oldalas manual volt, egységleírások meg minden, ma már hol van ez, sehol. ebay-en 100k-ért vesztegetik a hibátlant :U alig van belőle pár a világon....
kár hogy már nincsenek ilyen nagy dobozos játékok. egyre szarabb lesz minden :( lassan már csak digitális szarok lesznek, aztán jön egy virus vagy egy hacker és minden oda, baromi jó lesz....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5955) h.adam.92 válasza Djuree (#5954) üzenetére


h.adam.92
őstag

azért éri meg, lesznek olyanok akik képesek lesznek még1x megvenni és az csak újabb haszon :(

(#5956) front3r


front3r
őstag

Ők már tolják: battle.net fórum

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5957) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

"Digital download copies don't unlock until 10AM tomorrow morning."

From a blizzard forum moderator.
ez mennyire hiteles?Ha jól számolom az itt kb 9 óra

(#5958) vante válasza Djuree (#5954) üzenetére


vante
aktív tag

Haladunk előre az időben. Régen mikor kicsi voltam, nagyon szerettem a dobozos változatokat. Felnőttem, ma már inkább a digitális is elég. Valahogy már nem tud megfogni, igaz azóta tettek is róla a terjesztők :)

(#5959) vante válasza kopaszqtya (#5957) üzenetére


vante
aktív tag

Mivel hivatalos blizz fórumról beszélünk, szerintem ennél hitelesebb nem is lehetne. Egyébként feltelepítheted, de a szerverek éjfélkor indulnak.

(#5960) Blaise


Blaise
veterán

Na lehet menni a bótba' :)

(#5961) v2izzy


v2izzy
tag

Nah minden szerencsésnek jó játékot!!
Én csak holnap este csatlakozom :)

[ Szerkesztve ]

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#5962) sviba


sviba
tag

Mily naiv vagyok hogy azt gondolom: az Ph!-s aki éjfélkor megszerezte a csomagocskát, az hazaérvén nem azonnal az install gombara (vagy az aktivációs ablakra) klikkel, hanem belép ide a fórumra és megosztja velünk hogy hogy is érez :)

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#5963) Konflikt válasza sviba (#5962) üzenetére


Konflikt
addikt

lehet h meg nem ertek haza. bar mobilon keresztul is johetnenek az infok, fotok a csomagloasrol, launch-rol, stb:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5964) föccer


föccer
nagyúr

Naon lassan megy a telepítő :(

Azt írja, hogy 12 giga szabad hely kell neki....

üdv, föccer

mod: jah, és csókolom a CDG-nek. Én viszonylag a sor elején voltam, és így "csak" fél órát vértam. A végére tuti, hogy csak hajnalba kerül sor. Elvileg 4 kassa volt nyitva, de a collektorsot csak kettőben adták ki. Az egyik kártyás, a másik kp-s. :( Jah, és számla mindegyik collektorsról :(

Üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5965) h.adam.92 válasza Konflikt (#5963) üzenetére


h.adam.92
őstag

én csak ma délután tudom megosztani veletek a tapasztalataimat.
(Űrsugár version 1.0)

(#5966) föccer válasza h.adam.92 (#5965) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, olvasva még viccesebb volt :) Nálam a CE landolt. Abban nem csalódtam. Igaz még csak a lemezt bontottam ki, de mindjárt sort kerítek a többire is :)

üdv, föccer

mod: 46%.... :)

mod2:

Az usb az elég kemény darab. Fémből van, így van vagy 50 gramm... Mondhatni súlyos, de nekem bejön :)

50%

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5967) h.adam.92 válasza föccer (#5966) üzenetére


h.adam.92
őstag

és hány terrás, ha már az USB-nél járunk? :)

am az űrsugaras SC lemezen télleg nem kerrigan van rajta hanem vmi más?

kopaszqtya:: Alg pirosat intett :DD

"Aki

már elkezdi tolni a single kampányt:
PLS PLS PLS NO SPOILER!!!"

[ Szerkesztve ]

(#5968) kopaszqtya válasza föccer (#5966) üzenetére


kopaszqtya
tag

hmmmm írhatnál,hogy single megy-e már és milyen:)

(#5969) föccer


föccer
nagyúr

No, az artbook, az kifejezetten igényes lett. Vastag, keményfedeles borító + papír fedő rajta. Teljes szines flekkes, fényes lapokkal, igaz nem a legvastagabb papírból. Szép, tiszta képekkel. Nekem nagyon bejövős. Önmagában ez a könyv megérne 9-10k, ha nem számítjuk bele az exkluzivitársát. :)

Asszem jól döntöttem a, hogy a CE-t választottam :)

Jah, egyébként a dobozban minden egyesével külön le van fóliázva, és a dobozban van egy műanyag tartóka, ami a helyén tarja (tartotta) a szállításkor a benne lévő cuccokat, így semmi sérülés nincs a cuccokok.

Jah, egyébkén a korong az itt is sima műanyag dvd tokban van. A szinfalak mögött lemez pedig slim dvd tokba. A zenei cd sima cd tokba. Ezeket még nem bontottam ki...

62%

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5970) Wolverine válasza föccer (#5964) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ezek szerint 10 perccel utánad kerültem be, kp-val fizettem, és 0:52-kor már a 907-esen ültem :) Csak mire elér az Örsig, kerül egyet a trolik útvonalán is, ami negyedóra minimum pluszban. (ja, számlám nincs, csak blokk)
Sokkal gyorsabb volt, mint anno 2007-ben a BC-nél :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5971) föccer válasza h.adam.92 (#5967) üzenetére


föccer
nagyúr

Az usb-t most betettem :) naggggyon faján világít :) az egész felső része (ahol a raynor jim-es felirat van) narancssárgán, a vége meg kéken. Egyébként a 2 GB-os amiből 750 Mb foglalt.és az "SCII CE USB" névre van keresztelve.

82%

üdv, föccer

mod: jah, azt nem is írtam, hogy a lemez mellett 2db SCII és 2 db WoW-os 10 napos használatra jogosító Guest card van :)

Üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5972) h.adam.92 válasza föccer (#5971) üzenetére


h.adam.92
őstag

most olvasom a médija márkt oldalán
"2 GB-os USB kulcs, rajta az eredeti Starcrafttal és a Brood Wars kiegészítővel"
szal az a foglalt 750Mb az sc+bw :)

(#5973)Wolverine: még mák, hogy csak 1 partícióm van :DD

[ Szerkesztve ]

(#5973) Wolverine


Wolverine
félisten

Agybajt fogok kapni. Indítanám a DVD-t, erre közli, hogy nincs elég hely a lemezen... de meg se kérdezi, hová telepíteném. /sigh

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5974) föccer válasza Wolverine (#5973) üzenetére


föccer
nagyúr

Püff, nálam kérdezte. Igaz lehet előbb leellenőrzi, és utánna ajánlja fel. Ezt nem tudom, mert nállam ez nem volt gond.

90% :)

Én leszek tt az első? Hamar jött a busz :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5975) föccer


föccer
nagyúr

98%

Sziasztok. Jövő héten találkozunk :)

üdv, föccer

A franc, még pecselnie kell. De ez gyosan halad, ahogy elnézem :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5976) FefeeX


FefeeX
veterán

Ahogy nézem, azért gyorsabban telepíti a letöltött verziót, mint a lemezeset... Kb 3 perc telt el és 93%...
Na jó játékot, én peccselek, aztán alszom, majd a futár hozza a cuccot :R

(#5977) Wolverine válasza föccer (#5974) üzenetére


Wolverine
félisten

Megoldottam - felmásolom a DVD-t arra a partícióra, ahová telepíteni akarok :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5978) föccer


föccer
nagyúr

I'm in...

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5979) FefeeX válasza föccer (#5978) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha lenne kódom, én is benn lehetnék már, a cinematic-ot le is akarta játszani, de nem játszottam végig; marad holnapra meglepetés. Sajna az authorizingnál nem tudok tovább jutni...
Na tényleg fekszem, mert holnap nem érek oda 8ra, aztán a futár meg elmegy a játékommal :P

(#5980) L4D1K


L4D1K
őstag

Jó volt ez az 576os party, kár hogy nem nyertem semmit, mondjuk biztos nem mentem volna ki a samsung-os bögréért meg pólóért :DD .

Erősen azon variálok, hogy holnap nem veszem át az űrsugarat, hanem zavvi-ról megrendelem, bár fogalmam sincs hogy azt hogy kéne intézni. Aki onnan rendelte az meg tudná mondani hogy az adatok kitöltésénél hol tudom azt jelezni hogy a megadott címen mikor tudom átvenni, vagy ez nem ennyire rugalmas?

# ANTAL Tuning #

(#5981) föccer


föccer
nagyúr

No, az első küldöt letoltam 4:26 alatt. Részleteket nem mondok, csak annyit, hogy egy laza bemelegítés volt :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5982) Archanon válasza föccer (#5981) üzenetére


Archanon
őstag

Ne is mondj, szerintem egy pár hétig nem is kéne a kampány eseményeiről beszélni, és ha később mégis beszélnénk róla, hatalmas SPOILER jelzéssel... Szerintem nem vagyok én ezzel egyedül. :U

Én is akarom. :O

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5983) Wolverine válasza Wolverine (#5977) üzenetére


Wolverine
félisten

És a megoldás B része: lemezre másolva a DVD teljes tartalmát simán települ (csak vedd ki a DVD-t), illetve azon a partíción, ahol a rendszer Temp mappája van, legyen elég hely :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5984) föccer


föccer
nagyúr

No, az első három pálya letudva. A játék menüje nekem nem igazán jött be, de vannak benne jó dolgok :)

No, délután tolom tovább...

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5985) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mi éjfélkor álltunk sorba CDGnél (10kor már kb 30 ember volt) de 1re sorra kerültünk, kicsivel 1 után mindenki megvette.
ja és marha lassan telepít. de nagyon fain a CE.

(#5986) JamesHun válasza whitezo88 (#5985) üzenetére


JamesHun
addikt

30 ember
apám 10.05 re értem oda kb és a 378-as sorszámot kaptam
de nagyon sokan több sorszámot is elvettek
ez tény
miért nem lehetett az előre feliratkozóknak fixen csinálni egyet sorszámos vackot feliratkozási sorrendben és csak a többieknek osztogatni esetleg minimálisan figyelve a 10 tagú családokra ahol a tombola miatt mindenki kért sorszámot
300 és 378 között a sorban amikor behívtak a lányok kb 5 ember jött be elém :P
a többi sorszám mivel be lett dobva a tombolára nehéz rájönni, hogy hol között ki :S
és miért 1 kassza volt csak?? :S

SeriesX: JamesSHun

(#5987) JamesHun


JamesHun
addikt

van sima medic egység??

SeriesX: JamesSHun

(#5988) front3r


front3r
őstag

Húh tényleg hangulatos a single. Nem toltam a sima Starcraft-al, de ez a játék megfogott. Nagyon jó a grafika is, nem tudom miért sírnak sokan ez miatt.

Felvesszük egymást barátnak, nagyon kezdő vagyok, de engem az érdekel hogy majd tudjak multizni a többiekkel.

Kódom: Fronter(315)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5989) JamesHun


JamesHun
addikt

JamesHun

lehet a 1. es hsz hez hozzá kéne adni a ph-s accountneveket :P

SeriesX: JamesSHun

(#5990) kovsol válasza JamesHun (#5987) üzenetére


kovsol
titán

most csak a medivac van ami dropship és medic funkciót is betölt [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5991) Djuree válasza front3r (#5988) üzenetére


Djuree
félisten

nem játszottál a starcraft-al :F :Y van ilyen ember? nagyon gyorsan pótold be :K mindig az 1. részek a legjobbak, ez itt is igaz ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5992) bpx válasza L4D1K (#5980) üzenetére


bpx
őstag

biztos meg lehet adni, de sok értelme nincs, mert nem futár, hanem a postás hozza
ha nem veszi át senki akkor kapsz egy értesítőt, amivel a postán átveheted nyitvatartási időben bármikor
de én mikor rendeltem onnan legutóbb, a játék 1 sima DVD tokban volt, az benne a buborékos borítékban, azt simán csak bedobta a postaládánkba

amúgy én most indulok egy negyed óra múlva CDG-be, remélem lesz még a játékból... :)
ha meg nem, akkor blizzard store-os digital download, ha elfogadható áron lesz
ha meg az sem, akkor kénytelen leszek várni :O

[ Szerkesztve ]

(#5993) paisacha


paisacha
tag

Azoknak akik még esetleg nem vették meg: eladó egy előrendelt példány - dvd tokban, magyar borító. A játék természetesen angol.

Csak azért adom el, mert inkább CE-t vennék. Ma (07.27) este felé lehet átvenni a Moszkva téren, vagy előreutalás után postázom.

11.900 Ft.

Alku, csere nincs, legfeljebb megmaradok ennél.

[ Szerkesztve ]

További szép napot!

(#5994) Arhquis válasza paisacha (#5993) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Nem semmi hogy zuhan az SC 2 ára! :D

Mellesleg keresek 2v2-re embereket. Imádom csak nagyon függ a csapattárstól. Akár TS is van, ha az ingame voice chat nem tetszik! :) Érdeklődni privátban. (nem hardcore!!!)

(#5995) mindfreak


mindfreak
őstag

Meló után én is beszállok a partiba, már alig várom. :D
Amúgy akik már próbálták, nektek hogy megy a játék? Nagy a gépigénye?

(#5996) Arhquis válasza mindfreak (#5995) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Szerintem igen barátságos.

Dual core E5200, 2 GB ram, 4670 512MB vidkarival 1600*1200 minden High.

Masszív 4v4 csatáknál bedöccen, ha ellövöm a Vortexet, de amúgy minden síma. Legalábbis bétában így ment.

(#5997) mindfreak válasza Arhquis (#5996) üzenetére


mindfreak
őstag

Na ez igazán jól hangzik. Nálam a béta kimaradt, a gyári ajánlott gépigénynek meg nem szoktam hinni, azért kérdeztem. Bár délután ugyis megtudom, hogy vennem kell-e új vga-t vagy sem. :D

(#5998) JamesHun válasza kovsol (#5990) üzenetére


JamesHun
addikt

hát nem :P
van MEDIC :D:D:D
és nem a hajós, hanem a 2 lábon járó verziója :D
tuti kiegben fogják unlockolni multiba

SeriesX: JamesSHun

(#5999) FefeeX válasza JamesHun (#5989) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezt az accountneves dolgot akár még támogatnám is :)

whitezo88: jah, korongos telepítéssel... :) HDD-ről nem volt 10 perc az install+patchelés :) A futár még nem jött meg... :)

(#6000) JamesHun


JamesHun
addikt

nekem nem is patchelte :S ???
na majd ránézek újra, ha hazaérek

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.