Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) wikings2 válasza Darth_Revan (#5750) üzenetére


wikings2
őstag

Eléggé bugyutaság szerintem :P ,de mondjuk 1-2hónap single tán biztos vágynék mások elverésére is a neten. Szóval nem nagy probléma ez a netes kikötés szerintem. :)

Am egy kérdés.
Olvastam hogy b.net 2.0 indulni fog SC2 vel együtt. őőőő ez most azt jelenti hogy mondjuk a régebbi b.netes játékok (Diablo 2 re célozgatok :D) is átfog térni b.net 2.0 ra? Ezt csak onnan logikáztam ki hogy minek tartaná fent a cég a sima b.netet a régebbi gamereknek ha itt a 10x jövedelmezőbb 2.0?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5752) FefeeX válasza Darth_Revan (#5746) üzenetére


FefeeX
veterán

A legtöbb helyen amit kampánnyal kapcsolatban előzetes infót olvastam - by Blizz - csak a telepítéshez kell aktiválni net, utána megy offline módban a kampány, az achievementeket meg akkor kapod meg, ha belogolsz utána valamikor. Tehát igen, telepítéshez kell aktiváció, skirmish-hez meg multihoz kell folyamatos net.

(#5753) FefeeX válasza wikings2 (#5751) üzenetére


FefeeX
veterán

Csak a wow tér át; ott már most lehet is használni a RealID-t, a régebbiek maradnak ahogy voltak.

(#5754) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Sziasztok.

Esetleg valakinek van infója arról, hogy az 576-ban is csupiszupi magyarított verzió lesz-e?

Én onnan rendeltem elő, elméletileg lesz itt is egérpad (mondjuk Activision Blizzard-os :S). Viszont még nem kellett véglegesíteni, gondolom majd holnap.

Annyi fájó pont viszont, hogy tán nálluk csak egy helyen, Pesten lesz Midnight Opening...

(#5755) L4D1K válasza Arhquis (#5754) üzenetére


L4D1K
őstag

Mos hívtam fel a Duna Plaza 576-ot.

Műanyag dobozos lesz (dvd tok rulez), ami "jobban védi a játékot". Az eladó állítása szerint a belső tartalomban nem lesz változás a papír dobozoshoz képest.

# ANTAL Tuning #

(#5756) FefeeX válasza L4D1K (#5755) üzenetére


FefeeX
veterán

Na nem azért, de a papírtokosban belül ugyanaz a műanyag tok van... Csak van körülötte egy szép borító... Basszus, hogy próbálják már trükkökkel téríteni a népet, meg megmagyarázni, miért jó az neked ha kevesebbet kapsz a pénzedért...

(#5757) Arhquis válasza L4D1K (#5755) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Köszi az infót.

Esetleg éjféli nyitvatartásról hír? Én szegedi vagyok, azért érdekelne, a pesti bulik nem játszanak így. :S

(#5758) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na úgy néz ki többedmagammal jelen leszek a CDG-s éjféli nyitáskor, még melegen véve a CE-t ;]

(#5759) Ghost79 válasza Paljoz (#1) üzenetére


Ghost79
tag

Várjuk már:)

(#5760) L4D1K


L4D1K
őstag

Űrsugármentes változatot külföldről honnan érdemes rendelni. Úgy gondolom ha már kibírtam ennyi évig a folytatás nélkül, pár nap már nem változtat semmin.

# ANTAL Tuning #

(#5761) Thome


Thome
addikt

1 nap 12 óra 00 perc 00 másodperc

(#5762) FefeeX válasza L4D1K (#5760) üzenetére


FefeeX
veterán

zavvi.com - szerintem

(#5763) Darth_Revan válasza Arhquis (#5754) üzenetére


Darth_Revan
veterán

1000. alkalommal is szerinted a CD Galaxis csomagolja át a játékot? Nem, a BSC Kft intézi ezt, mivel Ő a forgalmazó és Ő ugyanazt küldi ki minden boltnak, az 576-nak, a Tesco-nak, a Media Markt-nak, az Euronicsnak is. Ha a hivatalos magyar forgalmazó kiadása helyett másikat szeretnél venni Magyarországon, akkor nézz körbe a Pecsába vagy a Józsin, hátha találsz egy kínai gazdaságosabb editiont :D

Nem hittem volna, hogy vannak akik azt hiszik a bolt intézi a játék csomagolását :) Emlékeim szerint a CD Galaxis eddig csak 1 játék csomagolásába szólt bele, az Imperium Galactica 2-ébe, de abba is csak azért, mert a CD Galaxis volt a kiadója.

(#5764) nyunyu válasza cowboy_bebop (#5625) üzenetére


nyunyu
félisten

szintén 3 ezret egy 12 éves játékért, akkor Neked tuti megéri. :U

Plane, hogy a jegkorszaki ormanyos gyomraban levo fukarban a SC1+BW a PC jatek turkalos raklapon ki van rakva 990Ft-ert. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5765) Arhquis válasza Darth_Revan (#5763) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Szerintem senkiben nem merült fel a dolog, hogy a boltok csomagolnak át játékot. Én sem azt kérdeztem, hogy ők átcsomagolják-e, hanem hogy ők is ugyanazt fogják-e árulni.
Mindez azért is merülhetett fel bennem, mert nem hiszem, hogy bármilyen törvényi passzus lenne arra, hogy magyar boltnak magyar kiadótól kell vennie árút. Legalábbis ha nekem lenne ilyesfajta boltom, és látnám az emberek sírását elgondolkoznék azon, hogy más beszerzés után nézzek.

Amúgy neked is köszi a választ...

(#5766) JSaN válasza L4D1K (#5760) üzenetére


JSaN
addikt

Kulfoldon az alabbi 3 helyen erdemes megrendelni:
TheHut
Game.co
Zavvi
En a zavvi-rol rendeltem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5767) föccer


föccer
nagyúr

No, jelentem megvan a money a CE-re. :B

Itt mosolyog előttem. Azt, hogy mit fogok enne a jövő honapban még nem tudom :DDD

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5768) föccer


föccer
nagyúr

Hehe, 2v2 ben P T taktika :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5769) JSaN válasza föccer (#5767) üzenetére


JSaN
addikt

Menj ki a termeszetbe most erik minden, nem fogsz ehen halni. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5770) Djuree


Djuree
félisten

na kedden érkezik nekem is a sima változat :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5771) iSonic válasza Djuree (#5770) üzenetére


iSonic
addikt

Mint mindenki másnak :D én mondjuk kizarándokolók cdgalába..

(#5772) FefeeX válasza iSonic (#5771) üzenetére


FefeeX
veterán

Nemnem, nekem a CE változat érkezik, és szerintem sokan így vannak ezzel :)

föccer: te szoktál enni játék közben? :P

[ Szerkesztve ]

(#5773) iSonic válasza FefeeX (#5772) üzenetére


iSonic
addikt

Na akinek van rá pénze kérem :D

(#5774) cettlee


cettlee
őstag

na énis megrendelném. eza platinumshoppos izé, rendelte innen vki? 12500 és ingyen szállitják. amugy sokat filóztam h megvegyem-e, de arra jutotttam hogy elöbb utobb ugyis kéne, mert elég nagy jövöje van, és nemhiszem hogy jelentösen csökkenne az ára a közeljövöben.

(#5775) sith7 válasza cettlee (#5774) üzenetére


sith7
nagyúr

Már 12.500 ??

Tegnap 12.900 volt, előtte 11.900 ... :U

(#5776) bpx válasza sith7 (#5775) üzenetére


bpx
őstag

tegnap is 12500 volt, többször is néztem

(#5777) h.adam.92


h.adam.92
őstag

srácok, ha én holnap elmek az 576-ba akkor megkapom a játékot? vagy csak kedden indul el az eladás?

(#5778) Darth_Revan válasza h.adam.92 (#5777) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Szerződés miatt nem agyhatják oda vásárlónak, csak kedd 00:01-től.

(#5779) Darth_Revan válasza FefeeX (#5772) üzenetére


Darth_Revan
veterán

+1 a CE mellett :B

(#5780) Angelo69 válasza sith7 (#5775) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nekem személy szerint akkor vált hiteltelenné a cég, amikor felhívtam őket CE rendelés miatt. Közölték hogy "22500 + postaköltség lesz"...
Megkérdeztem hogy miért kellene postaköltséget fizetnem, amikor azt hirdetik hogy ingyenes házhozszállítás?! Válaszuk nemes egyszerűséggel annyi volt, hogy nagy a doboz es nem tudjak ingyen elküldeni a "neve nincs józskapista futárcéggel".
Következő kérdésemre hogy megkapnám a csomagot 27.-én "Hát.... Őőőőőőőő... Nagy valószínűséggel igen."
Ezen a ponton megköszöntem es elfelejtettem a velük való üzletelést.

Ui.: A sima verziónál "állításuk" szerint viszont nem kell fizetni... :U

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#5781) front3r


front3r
őstag

Na megvan a magyar változat. Hát nem nagy szám tényleg. :(

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5782) #40835072


#40835072
törölt tag

2004óta tudjuk hogy 2 nap múlva jelenik meg? :Y

(#5783) föccer válasza front3r (#5781) üzenetére


föccer
nagyúr

Hmmm, a korongról nem Raynor arca vigyorog ránk? Eleddig mindenhol olyan képeket kaptniuuk :F

üdv, föccer

mod, jah, és +1 érv, amiért nem veszem meg a normál verziót. Akkor inkább már letöltöm, és fizetem a blizznek. Egyszerűbb, gyorsabb, kényelmesebb.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5784) front3r válasza föccer (#5783) üzenetére


front3r
őstag

Ez van sajnos... viszont aki előbb szerzi meg valami oknál fogva mint 27.-e, nehogy elkezdje beregisztrálni a battle.net-re, mert ki fogják bannolni érthető módon... nem engem.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5785) iSonic válasza front3r (#5781) üzenetére


iSonic
addikt

pöppet siralmas :/

(#5786) front3r


front3r
őstag

Viszont a DVD tartalma tök ugyanolyan mint a digitális verzió letöltött tartalma. Szerintem nem is kell a DVD-ről telepíteni, így hamarabb lehet tolni a játékot.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5787) iSonic válasza front3r (#5786) üzenetére


iSonic
addikt

és a kézikönyv milyen tartalmakkal van tele? remélem nem 12 oldalas :F

(#5788) front3r válasza iSonic (#5787) üzenetére


front3r
őstag

Ugyanaz ami a letöltött verzió MANUAL-jában is van, csak magyarul.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5789) iSonic válasza front3r (#5788) üzenetére


iSonic
addikt

Hát itt megtaláltam, de ez eléggé kevéske :( [link]

(#5790) Alg


Alg
veterán

Egyre inkább a Zavvi felé hajlom ezeket a képeket nézegetve. Komolyan mondom, mintha valami kalóz sufniverzió lenne. Annyira nem is sietek vele, nah holnapig még eldöntöm... a CDG rendelést már lemondtam.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5791) iSonic válasza Alg (#5790) üzenetére


iSonic
addikt

hát nem tudom zerg pajtás én is ezen gondolkodok, hogy most ezért érdemes kiadni több mint 13 ezert?

(#5792) sith7 válasza Angelo69 (#5780) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi az infót

(#5793) Alg válasza iSonic (#5791) üzenetére


Alg
veterán

Egyrészt, másrészt meg nem vagyok hajlandó ettől a pénzéhes csürhétől megvenni a játékot, ennél már a letöltős változat is jobb...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5794) FefeeX válasza Angelo69 (#5780) üzenetére


FefeeX
veterán

Én már rendeltem, a honlapon feltüntetett infók alapján. Amennyiben 22500-nál többet akar fizettetni a futár, egyszerűen nem veszem át. Azt oda kenik, ahova akarják...

Alg: amennyiben többet kérnek, nálam is a zavvi jön, 4ezerért már kivárok egy hetet...

[ Szerkesztve ]

(#5795) bpx válasza #40835072 (#5782) üzenetére


bpx
őstag

nem, a moderátoroknak van több mágikus képessége, melyek közül az egyik az, hogy át tudják írni a topic címét :)

(#5796) FefeeX válasza bpx (#5795) üzenetére


FefeeX
veterán

Ők a fekete mókusok, akik garázsolni szoktak... :P

(#5797) föccer válasza iSonic (#5789) üzenetére


föccer
nagyúr

:(

Gyakorlatilag némiháttértörténet? Semmi egységleírás, semmi gyorsbillentyű kiosztás? Semmi ami egy mauálban kellenM :(

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5798) h.adam.92 válasza front3r (#5781) üzenetére


h.adam.92
őstag

fu ez fantasztikus. azthittem a lemezt kihagyják belőle, de szerencsére még bennevan! :o :(((

(#5799) FefeeX válasza h.adam.92 (#5798) üzenetére


FefeeX
veterán

Mindenki kap egy darab bontott téglát meg egy kis fecnit egy kóddal aztán szevasz, töltsd le :DD Ez a magyar valóság...

(#5800) Angelo69


Angelo69
senior tag

Ungárise betyárvirtus...

Igy jellemezte ezt valaki egy másik fórumon : "a szomorú valóság :("
Igaza van. :(

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.