Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) bpx válasza front3r (#5847) üzenetére


bpx
őstag

már sima sc-hez is volt rengeteg dota map
sc2 beta közben is lehetett találni bőven UMS (azaz most már Custom) mapokat, szóval már induláskor is lesznek bőven, dota is lehet köztük simán

(#5852) iSonic válasza bpx (#5851) üzenetére


iSonic
addikt

Nagyon sok custom map lesz benne persze, már több mint 20 fajta különféle játékot csináltak meg ;)

(#5853) FefeeX válasza JSaN (#5835) üzenetére


FefeeX
veterán

Pont hogy az ára miatt gondolkozom, hátha megjönne péntekre, és még 2ezerrel jobban járok... A zavvis DVD-im eddig mindig bubis zacsiban jöttek, szóval nem biztos az a dobozka - kérdés, hogy miben jönne meg a CE, és annak is csak 1 font lenne-e a postája... (mivel ugye a lexikon maga van szerintem közel 1 kiló)

Djuree: nem sok esélye van, hogy kapsz majd CE-t olcsóbban, mert limitált, mikor elfogy akkor szevasz... És szerintem el fog az fogyni... :)

[ Szerkesztve ]

(#5854) JSaN


JSaN
addikt

Quest pass kodot nekem is kuldhetne valaki privatban, mig megnem jon kulfoldrol a cucc.
En termeszetesen vissza is adom a kodot, amint megjon a jatek.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5855) XanD3R válasza iSonic (#5852) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Ha pedig kifogynanak az sc2-es modellekbol akkor mar hasznalhatjak a WoW-os modelleket is :)) ::LINK::

(#5856) JSaN válasza FefeeX (#5853) üzenetére


JSaN
addikt

Hat alaplap meretu doboznal fogalmam sincs, hogy ervenyesek e azok amik a sima dvd toknal. Sajna tobbet en se tudok mondani.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5857) Alg válasza JSaN (#5854) üzenetére


Alg
veterán

Bocs, hogy pont neked írom, de már több embernél láttam és eléggé zavar... szóval az Guest, azaz vendég :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5858) föccer válasza Alg (#5857) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet, hogy ezekkel a kódokkal külön küldetést lehet kapni az SC2 szingliben :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5859) Djuree válasza FefeeX (#5853) üzenetére


Djuree
félisten

lesz az eladó majd. ha más nem akkor használtan. megvenném a CE-t, de akkor a többit is CE-ben kéne, az meg már nagy pénzkidobás lenne. majd a dio3-at CE-ben veszem....meg majd a komplett SC2-őt baromi nagy CE-ben :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5860) whitezo88 válasza Angelo69 (#5800) üzenetére


whitezo88
nagyúr

epic fail.
de ma éjjel CE már a markomban lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5861) whitezo88 válasza föccer (#5822) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez olyasmi mint a cannon rush vagy a barrack rush. ha nincs hamar felfedezve, elég nehéz counterelni.

(#5862) Angelo69 válasza whitezo88 (#5860) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nekem csak holnap delelott GLS hozza a szamba. :C

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#5863) Djuree


Djuree
félisten

aztán aki játszik majd singlit íccaka, ne dobálja tele reggelre a fórumot spoilerrel :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5864) FefeeX


FefeeX
veterán

Nos, egy órája beszéltem a Platinum Shopos ürgével, mivel a megrendelés véglegesítéseként hívnak. CE-t rendeltem, kérdezte, futár lesz-e, mondtam, hogy ugye ez is ingyenes, azt mondta egyértelműen, hogy igen, a futárnak kell fizetnem 22500 forintot. Szóval eddig tuti a dolog. Csak jönne már :)

(#5865) föccer válasza Djuree (#5863) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, reméljük, hogy nem kell reggel 10-ig várni vele... Asszem akkor megeszem a nem létező kalapomat. Pont most kellett csütörtökig ott hagyni a szervízbe a kocsit az éjszakai bkv járat meg horror :(

Remélem meg tudok fűzni valakit, hogy autóval elvigyen valameddig a CDG-től :U

Esetleg vállalkozó szellem? Odaadom neki a posztert cserébe. :D

Üdv föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5866) Dizson válasza FefeeX (#5864) üzenetére


Dizson
tag

Én is jól jártam, mert akkor rendeltem amikor még csak 11990FT volt, azóta volt egy áremelés, de ma felhívott a csávó, hogy annyiért kapom, amennyiért előrendeltem. :D Meg még ugye az ingyenes házhoz szállítás, szóval ez így teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#5867) Wolverine válasza whitezo88 (#5860) üzenetére


Wolverine
félisten

Jól van, akkor legalább ketten ott leszünk :DDD De valami azt súgja, most kisebb sor lesz, mint anno a BC-nél volt...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5868) JamesHun


JamesHun
addikt

miért akkor mennyien voltak?
nem tudom menjek-e
ha tömeg van az a baj
ha nincs akkor meg az :P

SeriesX: JamesSHun

(#5869) Wolverine válasza JamesHun (#5868) üzenetére


Wolverine
félisten

Párszázan. 21:30-ra értem oda, és fél 3-kor nyomták a kezembe a dobozt :DDD (a WotLK-nál hasonló lehetett a helyzet, de akkor nem mentem a CD Galaxishoz, mert máshol volt jelenésem)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5870) föccer válasza JamesHun (#5868) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem CDG-neél nem leszünk 20-30 főnél többen az éjféli nyitásnál. Igéret szerint 4 kasszát fognak megnyitni. Szerintem 15 perc alatt kiadják az ott várakozóknak...

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5871) JamesHun válasza Wolverine (#5869) üzenetére


JamesHun
addikt

az azért durva
ha megyek nem szeretnék ennyit a sorban álldogálni
1 re haza szeretnék érni és akkor olyan 3 ig játszhatnék aztán alvás és meló 6 kor
remélem az 576 nál is lesz nem 1 kassza és sok ajándék ::P:P
nem tudni mi az az exkluzív Blizzard ajándék amit csak ott kapunk meg?

SeriesX: JamesSHun

(#5872) cowboy_bebop válasza JamesHun (#5871) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

150Ft-os poszter. :DDD

(#5873) Sonja


Sonja
veterán

(#5874) Darth_Revan válasza Sonja (#5873) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez jó :DDD

(#5875) iSonic válasza Sonja (#5873) üzenetére


iSonic
addikt

LOL forma ^^

(#5876) föccer válasza JamesHun (#5871) üzenetére


föccer
nagyúr

Arra a kis időre már minek lefeküdni? :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5877) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Az 576-tól telefonáltak már valakinek véglegeísét címén?

(#5878) JamesHun válasza Arhquis (#5877) üzenetére


JamesHun
addikt

nekem még nem
ezért is mennék inkább éjjelre
az tuti :P

SeriesX: JamesSHun

(#5879) Djuree


Djuree
félisten

korrekt ez a game.uk. ma reggel rendeltem, most adták fel :C tudják hogy aki SC2-őt rendel azt nem szabad váratni, mert mindenre képes hogy minél hamarabb leigázhassa a retkes zerget :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5880) Alg válasza Djuree (#5879) üzenetére


Alg
veterán

nana ;]
Zavvi-ról is feladták ma reggel :K

(címsorból a PH logo nálatok is hiányzik :F )

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5881) FefeeX válasza Alg (#5880) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem ott a logo...

(#5882) Arhquis válasza Djuree (#5879) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Kikérem magamnak, Kerrigan for president! :D

Fogsz te még a creepemben könyékig süllyedni. :P

(#5883) iSonic válasza Alg (#5880) üzenetére


iSonic
addikt

zerget olyan élvezet ölni :D zerg pajti :P

(#5884) kovsol válasza Alg (#5880) üzenetére


kovsol
titán

igen mert nekem logout.hu van írva oda ;] nem járok PH ra mióta ilyen csúnya lett a színe, azóta mindig logout vagy gamepod

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5885) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ha volt már bocsi, nem olvasok vissza, de lenne egy kérdésem. Anno a WOTLK-nál működött az, hogy a megjelenés előtt torrentról leszedett, majd feltelepített játékhoz megvetted a dobozos verziót, akkor csak a cd kulcs segítségével upgradelni kellett a játékot és már is nyomulhattál, tehát nem kellett a DVD-ről feltenni a játékot. A konkrét kérdés az, hogy én megrendeltem ma de. a CD Galaxisnál és elvileg holnapra itt lesz, ha leszedem battlenetről, akkor már csak a cd kulcsot kell bepötyögnöm és mehet a game?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5886) kovsol válasza Scholes9 (#5885) üzenetére


kovsol
titán

mennie kell, nem magát a telepítést nézi úgyse(csak a verziónak kell stimmelnie azért az aktuálissal), hogy honnan van, hanem az accounthoz hozzá van-e adva a ck kulcs

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5887) Djuree válasza Arhquis (#5882) üzenetére


Djuree
félisten

:DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5888) Scholes9 válasza kovsol (#5886) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jah persze valszeg cd kulcs aktiválás után még patchelget, de, akkor lekapom azt majd kiderül holnap, köszi. Meg ja úgy is az accodat upgradeled.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5889) Alg válasza kovsol (#5886) üzenetére


Alg
veterán

Én maradok a hagyományos módszernél, van a DVD-ről telepítésnek valami kis varázsa :B

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5890) iSonic válasza Alg (#5889) üzenetére


iSonic
addikt

Én is arról fogom, ha már megveszem akkor valamennyit legyen már használva is a DVD :D

(#5891) Archanon válasza Djuree (#5863) üzenetére


Archanon
őstag

Na igen, én is folyamatosan olvasom a topic-ot, és így is már túl sok "spoilerrel" nyomta tele a Blizzard a fejemet... :DDD

Amúgy szerintetek ha valaki elad CE verziót valami oknál fogva, a hozzá tartozó account nevét/achievementjeit lehet valahogy változtatni/reseteltetni ha írok blizznek? Mert én mindenképpen CE-t szeretnék, túl sok jó dolog van benne, meg elég fanatikus is vagyok hozzá. Aztán meg ott van a saját achit, s lehetőleg saját felhasználónév is. Csak mivel nincs meg rá a kellő keret, várnom kell, és a boltokból gondolom hamar elfogy (szerintem az első néhány hétben kiürül mindenhonnan) így esélytelen rendesen megvennem. Szenyóság, valamennyinek mindenképp maradnia kéne, úgyis vennék még sokan. :((

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5892) Djuree válasza Archanon (#5891) üzenetére


Djuree
félisten

biztos lesz folyamatos utángyártás CE-ből. amilyen pénzéhes a blizz, nem hagyná ki a filléres költségből legyártható CE-t folyamatosan gyártani és aranyárban eladni.....nincs még1 játék ami ennyibe kerülne. a 100x költségesebben gyártható MS flight simulatoir is "csak" 20k, de abban van vagy 10dvd meg akkora doboza van mint egy boing kereke :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5893) JamesHun


JamesHun
addikt

mi ez a csönd
mindenki az Alle fele megy? :P

SeriesX: JamesSHun

(#5894) Djuree


Djuree
félisten

á kapjátok be, de jó lenne most pestinek lenni (megint) :DD
ennyi előnye van a nagy szarfészeknek :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5895) kopaszqtya válasza JamesHun (#5893) üzenetére


kopaszqtya
tag

szerintem most kicsit megcsappan a hszek száma majd:) kb hajnali 1-2ig:D

(#5896) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nekem is lesz holnap guest passom, szívesen odaadom, ha kell valakinek :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5897) sith7 válasza Djuree (#5894) üzenetére


sith7
nagyúr

Nincs az a pénz, amiért felköltöznék Pestre

(#5898) Darth_Revan válasza Djuree (#5892) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Sosem volt és sosem lesz CE gyártás újraindítva.

(#5899) Wolverine válasza Archanon (#5891) üzenetére


Wolverine
félisten

Az accountnév az email egy Battle.net-accountnál; de a többi adat (valódi név, SC2-fórumnick, achievementek) nem változtathatóak meg és nem is resetelhetőek. A CE meg ilyen: ha elfogyott, akkor nincs több - max. az eBayen pár hiénától aranyárban.

#5892: a CE - a nevében foglaltak szerint - a gyűjtőknek szól és csak korlátozott ideig. A későn érkezőknek ott lesz az alapjáték.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5900) föccer


föccer
nagyúr

0:04:01:42

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.