Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) sith7 válasza Thome (#4449) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezért nem is szoktam soha banelinget csinálni ... :N
Ja, persze, én protoss szoktam lenni ... ;]

(#4452) Ghoosty válasza Djuree (#4446) üzenetére


Ghoosty
őstag

Majd megnézem milyen (és mennyiért) lesz az új kieg és akkor eldől, hogy visszatérek-e. Amit eddig megtudtam az tetszik. Szóval tényleg csak szünettartásnak néz ki. :) Én sose voltam kocka WoW-os, mert annyi szabadidőm sose volt, de azért a normál tartalmat végigcsináltam.

Thome: A WOW is ugyanolyan játék, mint a többi, azt is lehet nolifer módon játszani és lehet ésszel is.

Ennyi off elég lesz.

D1Rect: Már a marine is imba? Eddig csak a mara volt az. :) Azon mindig akkorákat röhögök, mikor valaki kikap és lenoobozza a győztest. Kaptam már ki én is nálam rosszabb játékostól, de akkor, abban a pillanatban ő volt a jobb, azzal a taktikával szemben nem bizonyultam elégnek. Ez akkor szokott előfordulni, ha nem derítek.

sith7: Annyi sírást, mint amennyi az MMM miatt van, én még nem láttam. Én is buktam már be ezt a kombinációt, meg fogtam is meg, így sose találtam op-nak.

(#4453) Thome válasza Ghoosty (#4452) üzenetére


Thome
addikt

Wiccelek ám wazzeg... :B

(#4454) sith7 válasza Ghoosty (#4452) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem az inkább a béta elején volt, amikor még tényleg nem volt ellenszer, meg még nem jutottak el az emberek a saját tempójú gyors termelés/építkezés/gyártás - ig, addig az mmm - mel bezúzták őket, akkor volt sok sírás, de azóta , annyira nem jellemző.

Inkább a cannon rush, beleépítkezett a hátamba, oldalamba, feljáróm elé stb. beírások voltak, amik így szivatták a népet.

(#4455) Thome


Thome
addikt

Úgy tűnik mégiscsak fogunk lanozni... :K :C

[ Szerkesztve ]

(#4456) Alg válasza Ghoosty (#4452) üzenetére


Alg
veterán

Annyi sírást, mint amennyi az MMM miatt van, én még nem láttam.

Nana... egy szó: Roach ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4457) Thome válasza Alg (#4456) üzenetére


Thome
addikt

Vagy ha az ellenfél is terran...Siege tank... :R

(#4458) Ghoosty válasza sith7 (#4454) üzenetére


Ghoosty
őstag

Mióta nincs béta, olvasgattam más magyar fórumokat, így számomra ez az "imbaság" friss élmény. Ráadásul nincs olyan patch megjelenés, amelyet ne követett volna "miért nem nerfelik már a marát" beszólás.

A cannon rush az ilyen mindent vagy semmit próbálkozás. Ha észreveszik, akkor veszítettél, ha nem, akkor nyertél. Mikor először találkoztam ilyennel SC1-ben, csak lestem, hogy de hülye, mi a szartért rak ide egy pilont, minjárt kész a barakk, azt le is szedem. Hát nem így történt. :) A sírás meg bármilyen rush miatt megvan, pedig ez is a stratégia része, hogyan old meg, hogy ne legyél védtelen, de legyen megalapozott a termelés.

Alg: A roach miatt először azért sírtak mert imba, aztán azért meg túlnerfelték. Te tény az is közkedvelt a rinyálók körében. :)

[ Szerkesztve ]

(#4459) sith7 válasza Thome (#4455) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt fejtsd ki bővebben lécci ... :U

(#4460) Thome válasza sith7 (#4459) üzenetére


Thome
addikt

Ezt olvasd végig, illetve a hozzászólásokat is: LINK

(#4461) albertboy válasza Thome (#4460) üzenetére


albertboy
tag

Bizony az áhított LAN option...de úgynézki csak álom marad. :(((

(#4462) Thome válasza albertboy (#4461) üzenetére


Thome
addikt

Nem lesz az álom... ;)
Csak támogassa az angol nyelvet... :DDD

(#4463) albertboy válasza Thome (#4462) üzenetére


albertboy
tag

Ha kell, szerintem összefog a közösség és megcsinálja magának :D

(#4464) Thome válasza albertboy (#4463) üzenetére


Thome
addikt

Mondjuk ha nem is a lant, de az emulált bnet-et tuti. Persze így sokkal tovább tart, addig meg 5x kilopják a blizzardtól... :DDD

(#4465) sith7 válasza Thome (#4460) üzenetére


sith7
nagyúr

Meglátjuk ... :U

(#4466) Thome válasza sith7 (#4465) üzenetére


Thome
addikt

Majd csak én. Itt köztudott, hogy rajtam kívül soha, senki nem warezolt, nem fog warezolni. :K

;]

[ Szerkesztve ]

(#4467) sith7 válasza Thome (#4466) üzenetére


sith7
nagyúr

:U ;]

(#4468) Alg


Alg
veterán

Nah megvan 1-2 alap buildem, már csak tesztelni/csiszolni kell majd őket kicsit...

viszont Lenovoék nem olyan rendesek mint hittem, visszadobták a gépet egy sima "test ok, belső tisztítás" jelszóval. Pedig mondtam a srácnak, hogy minden lehetséges módszerrel tisztítottam... Nem értem miért kell minden customert hülyének nézni :W
Jövő héten azt hiszem megeresztek feléjük egy erőteljesebb telefont. (Nem hittem, hogy pont a Lenovonál kell asztalt vernem garancia-ügyben :((( )

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4469) Thome válasza Alg (#4468) üzenetére


Thome
addikt

Computer ellen tolod?

(#4470) Alg válasza Thome (#4469) üzenetére


Alg
veterán

az is, meg YABOT nevű UMS (yet another build order tester)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4471) sith7 válasza Alg (#4468) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt a garancia ügyet ne is mond, most egy garanciális tápcsere 4000 ft - ba került :((( :W

(#4472) sith7 válasza Thome (#4469) üzenetére


sith7
nagyúr

Én is szoktam, de nem nagy kihívás, hard - on is el lehet verni, 2-3 meccs után rájössz hogyan játszik , és onnantól annyi neki

pl.terran főépületét kikapod, onnantól vége, mert minden pénzét egyből elkölti, és nincs pénze új főépületre

(#4473) Ptech válasza Alg (#4468) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem is volt olyan, hogy bevittem a laptopom szervízbe, mondtam nekik hogy megrepedt a képernyő kerete, de ez még nem is olyan zavaró, a HDD-n viszont van 66 rossz szektor. Erre kicserélték a keretet, meg az alaplapot. minezt két hét alatt, a wincseszterhez hozzá sem nyúltak. Persze pont aznap kellett elutaznom, így nem is vettem rögtön észre..

ON: Tud valaki értelmes RTS-t mostanság, hiányom van ;]

(#4474) Thome válasza sith7 (#4472) üzenetére


Thome
addikt

Tudom, ellenben a Blizz az minőségire fogja megcsinálni, mint az 1-ben is, csak most leszenk fokozatok. :R

(#4470) Alg: Ezt a Yabot nevű UMS-t hogyan tudom futtatni BNet hiányában?

[ Szerkesztve ]

(#4475) Thome válasza Ptech (#4473) üzenetére


Thome
addikt

(#4476) Winner_hun válasza Ghoosty (#4438) üzenetére


Winner_hun
félisten

A hozzászólást olvastam és mellette láttam az avatart, azt hittem föccer váltott fajt és most is gyakorol.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4477) Thome válasza Thome (#4475) üzenetére


Thome
addikt

Én fel is teszem, jó lesz elfoglaltságnak az SC2 megjelenéséig.

(#4478) sith7 válasza Winner_hun (#4476) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez most + vagy - ? :U

(#4479) Ptech válasza Thome (#4475) üzenetére


Ptech
őstag

Nem is tudom, a Warhammer világ nekem valahogy nem a kedvencem, furaának tűnt mindig is.

(#4480) sith7 válasza Ptech (#4479) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem is :F
Többször is nekifutottam, de valahogy nem jött be :N

(#4481) Winner_hun válasza sith7 (#4478) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyik se. Csak leírtam egy kósza gondolatomat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4482) sith7 válasza Winner_hun (#4481) üzenetére


sith7
nagyúr

Ühüm ...

(#4483) föccer válasza Winner_hun (#4476) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát ja, lassan nekem is kellene néznem valami egyéni avatárt ...

Warhammer téma: Én meglehetősen sokat játszom vele. Igaz nem a gépen, hanem a tabletop változatával... Igaz egy picit drágább, meg időrablőbb, de tagadhatatlanul sokkal szórakoztatóbb is :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4484) Alg válasza Thome (#4474) üzenetére


Alg
veterán

Letöltöd a térképet, megnyitod az editort, betöltöd, és megnyomod fent a jobb szélen a zöld SC feliratú gombot :K

Föccer: egyértelműen mutalisk ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4485) föccer válasza Alg (#4484) üzenetére


föccer
nagyúr

Mondasz valamit :-D

Bár a speedling is a kedvenceim közé tartozik. Bár nekik leginkább a mozgásuk tetszik. Szerintem nagyon eltalálták azt a massza hullámzást. Bár azt elég nehéz lenne avatárnak engedélyeztetni :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4486) D1Rect válasza Ptech (#4479) üzenetére


D1Rect
félisten

Beszélsz hülyeségeket. :D

(#4487) Ptech válasza Alg (#4484) üzenetére


Ptech
őstag

Hydra szerintem jobban mutatna, meg könnyebb is megcsinálni talán, mert a Mutának van az a lenyúló része, amivel együtt már nehezen fél bele egy itteni avatarba, a feje meg közel sem olyan felismerhető, mint a Hydra..

D1Rect: Nekem nem jön be, ennyi, inkább leülök és előkapok valami régebbit, mondjuk Ground Control, Warcraft 3, ilyesmi.

(#4488) Ghoosty válasza föccer (#4483) üzenetére


Ghoosty
őstag

Megváltoztattam én, úgyis csak újoncként akartam összevert fejet. :) Aztán már egy ideje lelkes újonc vagyok. Következő rangnál majd megint váltok.

(#4489) Kraptor válasza Ptech (#4479) üzenetére


Kraptor
őstag

Hát pedig WH40K és Starcraft között nagyon sok a hasonlóság:)

Dawn of War 2 nekem jobban bejött, érdemes kipróbálni.

(#4490) kovsol válasza Kraptor (#4489) üzenetére


kovsol
titán

kb ahogy anyám mondaná: mind a kettőben pici bábukkal mászkálsz :DDD

May the Force be with you!

(#4491) föccer válasza Ghoosty (#4488) üzenetére


föccer
nagyúr

Hős vagy. :)

kovsol: teljesen igaza van nem? :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4492) D1Rect válasza Ptech (#4487) üzenetére


D1Rect
félisten

Persze, nekem a világ is nagyon üt.
Meg tetszik, hogy nem annyira APM függő mint az SC.
Egyébként volt valami játék nagyon-nagyon régen, amit imádtam:[link]

(#4493) Kraptor válasza kovsol (#4490) üzenetére


Kraptor
őstag

Itt nem a játékokra értettem, hanem a világokra.

(#4494) sith7 válasza Kraptor (#4493) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát nem tudom ... azért szerintem is más az egész, de ezen nem vitatkozom :R

(#4495) albertboy


albertboy
tag

Van, aki még SC2 alatt is unatkozik.
HoloDrone!

(#4496) D1Rect válasza Kraptor (#4493) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem már ebben a totyikban is írtam, hogy az SC és a WC a warhammer 40K és a sima Warhammer koppintása, csak amikor a blizz kiadta a warcraft1-et a jogtulajok nem adták hozzá a Warhammer nevet.

(okos döntés volt ;] )

[ Szerkesztve ]

(#4497) sith7 válasza albertboy (#4495) üzenetére


sith7
nagyúr

ez beteg :DDD

(#4498) Djuree válasza föccer (#4483) üzenetére


Djuree
félisten

én is nyomom a 40k-t terepasztalon :K

ezerszer komolyabb univerzum mint az SC-é, de hát ez természetes. jöhetne valami hasonló rts mint az SC, csak warhammer 40k-s, elő sem venném soha az SC2-őt ;] ....nem a dawn of war 1-2-re gondolok, az nem az igazi...mmo majd lesz belőle...na az lesz a végzetem :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4499) kovsol válasza Djuree (#4498) üzenetére


kovsol
titán

http://www.warhammeronline.com/

May the Force be with you!

(#4500) D1Rect válasza kovsol (#4499) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez nem a 40K :N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.