Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) D1Rect válasza föccer (#4871) üzenetére


D1Rect
félisten

Nincs, tegnap éjjel csak 3-ig vártam amíg szedte ezt a vacakot. :W

(#4902) Alg válasza Ghoosty (#4896) üzenetére


Alg
veterán

Degonosz ;]
6pool ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4903) sith7 válasza Wolverine (#4900) üzenetére


sith7
nagyúr

Kár... :((

(#4904) Archanon válasza Wolverine (#4900) üzenetére


Archanon
őstag

1-2 nap ide vagy oda, csak legyen már! Hamarosan már úgyis megjelenik [bár elsőre is csak a nagyon telhetetlenek veszik meg ennyi pénzért], aztán lehet majd aprítani/apríttatni/ az ellent/magunkat/.

Első bétán sem voltam ott, nem szeretnék most is lemaradni. Remélem most, hogy rendesen leszedtem [még patchel egy utolsót], működni fog. Ha nem, és lesz bétakulcs osztás, szívesen elfogadnék 1et :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4905) Alg


Alg
veterán

Nem lesz valódi teljes neves RealID: [link]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4906) Thome válasza Alg (#4905) üzenetére


Thome
addikt

Minnyá behúgyozok örömömben! Így legalább nem tudja meg senki, hogy a becsületes nevem Jung Tamás... ;]

Ez nem lesz, de a féz 2 már lehetne... :))

(#4907) JSaN


JSaN
addikt

Amugy akkor szamithatok itt valakire még, aki megveszi a megjelenes napjan ??????

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4908) Wolverine válasza JSaN (#4907) üzenetére


Wolverine
félisten

A Real ID előtt az volt a tervem, hogy éjfélre elmegyek a CD Galaxisba a CE-ért :DDD Most nem tudom, mi lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4909) Archanon


Archanon
őstag

Hmm, most így feltelepítve már egészen mást ír ki:
"Invalid Login
Battle.net is down for maintenance. Please try again later."

Jó jel, várom a P2Open-t:P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4910) Thome válasza JSaN (#4907) üzenetére


Thome
addikt

Mivel én utálom, és egy szar is ráadásul, így esélyes... :DDD

Archanon: Igen, most jó a telepítés! Most már csak a wait. :)

[ Szerkesztve ]

(#4911) JSaN válasza Wolverine (#4908) üzenetére


JSaN
addikt

Nem lesz kotelezo real ID, menjel majd nyugodtan. :D :D

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4912) Wolverine válasza JSaN (#4911) üzenetére


Wolverine
félisten

A worldofwarcraft.hu egyik adminjával beszélsz, akinek a munkájába tartozik a bluetracker olvasása :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4913) Thome válasza Wolverine (#4912) üzenetére


Thome
addikt

Mijazawow? :P

(#4914) Archanon válasza Thome (#4910) üzenetére


Archanon
őstag

Ajánlom is, hogy mindenféle akadály nélkül beléphessek, amint megnyílt az eu server :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4915) Thome válasza Wolverine (#4890) üzenetére


Thome
addikt

Hát ideje lenne akkor bejelenteniük azt a valamit, nem? Asszem 8 óra elmúlt... :DDD

(#4916) Alg


Alg
veterán

Holnap reggelre ígérik a bétát EU-ban (azaz éjjelre, pontosabban US munkanap végére)

JSaN: Nekem jön házhoz 27.-én :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4917) Archanon válasza Alg (#4916) üzenetére


Archanon
őstag

Tehát bőven kipihenhetem magamat, mielőtt nekilátok, és nem fejezem be 3 napig ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4918) Thome válasza Alg (#4916) üzenetére


Thome
addikt

Hánykor éjjel, megtudnád mondani? :DD

(#4919) Alg válasza Thome (#4918) üzenetére


Alg
veterán

reggel 4-6 körül már lehet próbálkozni szerintem :U

Viszont holnap csak este leszek itthon, bezzeg az előző 3 napban semmi dolgom nem volt :O

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4920) sith7 válasza Alg (#4919) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha vigasztal én is csak holnap este tudok nekiállni ...

(#4921) JSaN válasza Wolverine (#4912) üzenetére


JSaN
addikt

En ebbol indultam ki:

Mike Morhaime, a Blizzard atyaúristene személyesen közölte, hogy nem fogják a Starcraft II. és WoW: Cataclysm fórumokban megjeleníteni a játékosok RealID-hoz rendelt valós nevét. Helyette a Battle.net-es karakter név és karakter kód lesz látható a hozzászólások mellett.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4922) Thome válasza Alg (#4919) üzenetére


Thome
addikt

Mindegy, nem kockáztatok, szokásosan majd 7-kor ráérek felkelni... :DDD

(#4923) Wolverine válasza JSaN (#4921) üzenetére


Wolverine
félisten

Egész pontosan ez van a levélben:

"We've been constantly monitoring the feedback you've given us, as well as internally discussing your concerns about the use of real names on our forums. As a result of those discussions, we've decided at this time that real names will not be required for posting on official Blizzard forums. "

Kiemelés tőlem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4924) Alg


Alg
veterán

TeamLiquid fórumon hatalmas party megy, a 8 órás bejelentést úgy vártuk mint a szilveszter éjfélt, most meg mindenki piál (meg polipot eszik ;] )

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4925) iSonic válasza Alg (#4924) üzenetére


iSonic
addikt

helyes is :D

(#4926) Thome


Thome
addikt

Érdemes megvennem nyitáskor? Van valaki aki rajtam kívül megveszi PH-s (és hajlandó velem egy "légkörben" játszani...)?

(#4927) Alg válasza Thome (#4926) üzenetére


Alg
veterán

Én biztos megveszem - azaz kihozatom

Rajtam ne múljon a boldogságod, legalább lesz kin gyakorolni a 6pool-t, meg az infested terran drop-ot :P ;]

Jah, meg majd eligazítanál TS ügyben? Köszi

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4928) Winner_hun válasza Thome (#4926) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valami gond van?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4929) föccer válasza Thome (#4926) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha CHF 10.-én 220 ft alatt lesz, akkol valószínűleg lesz rá keret, és akkor találkozunk a cd galaxis előtt 0:00-kor :) Onnan 10 perc alatt otthon vagyok, 1/4 óra telepítés, 1/2 óra pecselés. 0:55-kor játszhatunk.

És nem kell félned, Én nem megyek a cannon rush-ra.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4930) Thome válasza Winner_hun (#4928) üzenetére


Thome
addikt

Fejemhez vágtak egy bizonyos dolgot, amitől kicsit összezuhantam.

Alg: Igen, mindjárt megírom Pü-ben a dolgokat. Kovsol és sith7 (+ még lehet valakik, nem tudom) viszont máshol vannak. Idáig csak Winner, Djuree, illetve Ghoosty vállalta hogy velem egy ts-re merészkedik...

föccer: Nekem még nem lesz meg olyan gyorsan... :B

[ Szerkesztve ]

(#4931) Thome válasza Thome (#4930) üzenetére


Thome
addikt

Szerk: Tárgytalan, a cím helyes, a szerver nem megy. De majd ismét kerítek valamit akkor...

Alg: Lényeg: TeamSpeak 3-at szedd le, és mikor elindítod, frissítsd fel (update)!
A többit holnap délután írom, addigra okosabb leszek...

[ Szerkesztve ]

(#4932) iSonic válasza Thome (#4931) üzenetére


iSonic
addikt

Nehogy ellopd tőlem a zerg kollégát :D kell ő nekem ;) mellesleg TS3-an Phase2-nél kéne nyomni esti csatákat..

(#4933) Thome válasza iSonic (#4932) üzenetére


Thome
addikt

Tőled? :F Másik ts szerver? Mert akkor szólj Winnernek, Ghoostynak és Djureenak is.

(#4934) iSonic válasza Thome (#4933) üzenetére


iSonic
addikt

csak viccből írtam Thome ;) de szólok nekik :P

(#4935) Thome válasza iSonic (#4934) üzenetére


Thome
addikt

Oké. :B

(#4936) iSonic válasza Thome (#4935) üzenetére


iSonic
addikt

azt hittem már leharapod a fejem :P

(#4937) sith7 válasza Thome (#4930) üzenetére


sith7
nagyúr

Engem Kovsol hivott meg, azért tudtunk TS - en beszélni, de megjelenéskor nekem 10000 %, hogy nem lesz meg ... max. ha a CHF 180 körül lesz ... de arra kicsi az esély :(((

(#4938) Thome válasza iSonic (#4936) üzenetére


Thome
addikt

Nem szándékoztam, de nem is azért írtam, amit írtam. :N

sith7: Mily meglepő, hogy mindenki nyakig van abba a rohadt svájci frank alapú adósságban... :( De remélhetőleg most már szopni fognak a bankok... :((

[ Szerkesztve ]

(#4939) Winner_hun válasza Thome (#4938) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én is jöhetek a CHF-es sírással?:P Mondjuk van is, bár szerencsére nem a legerősebb Ft-ra vettem fel így nagy para még nem igazán volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4940) iSonic válasza Thome (#4938) üzenetére


iSonic
addikt

tudom ^^

(#4941) kovsol válasza sith7 (#4937) üzenetére


kovsol
titán

pontosan, a wow -s TS ünkre jöttél fel te is :DDD csak már nem játszunk április eleje óta wow -t így alig jár valaki fel

May the Force be with you!

(#4942) föccer válasza Thome (#4938) üzenetére


föccer
nagyúr

Az kizárt dolog. A bankok mindig úgy alakítják a dolgaikat (szerződéseket, portfóliókat), hogy nekik legyen jó. Ha valami balul üt ki, akkor szerződést módosítanak, oszt jóccakát. Mondjuk a mostani magas CHF miatt alapból nem sírhatna senki, mert annó, amikor felvettük, akkor vállaltuk az árfolyam kockázat miatti nyereséget/vesztességet. Mindezt gye cserébe azért, hogya svájci alapkamat jóval alacsonyabb volt akkoriban, mint a forinté, így jóval kedvezőbb hitelfelételeket lehetett elérni chs alapon. No de most a fagyi elősen visszanyalt...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4943) Thome válasza föccer (#4942) üzenetére


Thome
addikt

Így van, folytatnám a sort, de mivel erősen off, és politikába csaphat át, így én befejezem (én kezdtem, ez egyértelmű), egy oldalon vagyunk az a lényeg. :K

Winner_hun: Zámbódzsimi vállán... :))

Na mindenesetre én elmentem bétázni*, Szevasztok!

*béta=alvás

(#4944) sith7 válasza föccer (#4942) üzenetére


sith7
nagyúr

Ebbe inkább ne menjünk bele, mert ideges leszek ... :o

Thome
34 éves múltam , én már nem hiszek a mesékben , ha a bankok szopni fognak, akkor azt át fogják hárítani az ügyfelekre valamilyen úton - módon; bárki, bármit nyilatkozik ..... de ebbe tényleg ne menjünk bele

Éljen a béta ... :(((

[ Szerkesztve ]

(#4945) föccer válasza sith7 (#4944) üzenetére


föccer
nagyúr

Az egyik ismerősom mondta minig azt, hogy ne legyél ideges, mert zavaros lesz a g*cid... :C

Winner: Nekem sikerült 155-el felvennem... Most azon imátkzom, hogy ne lépjem át a bűvös 200k-s (rém)álomhatárt :)

mod:
Thome:

Jóccakát. Azaz jó bétázást.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4946) Wolverine válasza Thome (#4933) üzenetére


Wolverine
félisten

Még mindig azt mondom: Mumble. :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4947) sith7 válasza föccer (#4945) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem baj, had legyen, úgysem akartam 3. gyereket ... :(

[ Szerkesztve ]

(#4948) Alg válasza Wolverine (#4946) üzenetére


Alg
veterán

Vagy Vent... nekem mindegy, csak valamiben egyezzünk meg...

Én is el, reggel benézek, lehet 8ig tudok még tolni pár placementet

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4949) kovsol válasza Alg (#4948) üzenetére


kovsol
titán

nekem holnap délben lesz a diploma osztóm és remélem mire hazaérek délután lesz már rendesen működő szerver :U

May the Force be with you!

(#4950) Wolverine válasza Alg (#4948) üzenetére


Wolverine
félisten

A Ventrilo és a TeamSpeak nem ingyenes. A Mumble igen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.