Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) FefeeX válasza Darth_Revan (#5697) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezek után egyértelműen CE...

(#5702) Darth_Revan válasza kopaszqtya (#5700) üzenetére


Darth_Revan
veterán

És íme a szükséges megerősítés a CDGalaxistól:
"a játék normál változatának hazai kiadása normál DVD tokban jelenik meg, nem papírdobozos változat."

Tehát 2 választás...igényes dobozos CE (ami mint fentebb számolgattam, nem is olyan rossz ajánlat), vagy 50 Ft-os DVD tokos Űrsugár edition ^^

[ Szerkesztve ]

(#5703) Archanon válasza FefeeX (#5701) üzenetére


Archanon
őstag

Vagy külföldről szerzed be. A CE meg mindenképpen DVD tokos verzió lesz, csak sok extrával, bár kapásból jó áron.. :DDD

Khmm, mi ez a "Űrsugár edition"?

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5704) Darth_Revan válasza Archanon (#5703) üzenetére


Darth_Revan
veterán

(#5705) Alg válasza Darth_Revan (#5702) üzenetére


Alg
veterán

Akkor viszont bekaphatják :(((

Nem mintha olyan életbevágóan fontos lenne az a tok, de mégis megint valami kis apróság, amivel itthon szivatnak minket :W

Ez a béna űrsugár-editiont meg oda kellene nekik dugni ahol nem süt a nap :(((

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5706) JSaN válasza Alg (#5705) üzenetére


JSaN
addikt

En tegnap mondtam visszaa CE rendelesemet egy normal papirtoks miatt.
Erre ma kiderul hogy a normal verzio itt hungarikumban egy szaros 20foritos tokban ursugar edition lesz. szanalmas
14ezerert mar elvarnak valmit.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5707) h.adam.92


h.adam.92
őstag

lehet h érdemes lenne előkaparni az USA bazárt pentium kollega jóvoltából? :U

(#5708) Darth_Revan válasza h.adam.92 (#5707) üzenetére


Darth_Revan
veterán

ha USA szerveren akarod tolni akkor hajrá :)

(#5709) Alg válasza JSaN (#5706) üzenetére


Alg
veterán

figyeld meg, még a Guest Cardot is kispórolják belőle :(((

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5710) Darth_Revan válasza Alg (#5709) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az benne lesz, 2 SC2 és 1 WoW-os.

(#5711) lorcsi


lorcsi
veterán

láma kérdés :B

megjelent már végre a boltban is kapható teljes verzió?

(#5712) h.adam.92 válasza Darth_Revan (#5708) üzenetére


h.adam.92
őstag

erre nem gondoltam, de biztos h EU is megoldható :DDD

lorcsi: még nem

[ Szerkesztve ]

(#5713) Darth_Revan válasza lorcsi (#5711) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Kedden 00:01-től lesz kapható :)

(#5714) JSaN válasza Alg (#5709) üzenetére


JSaN
addikt

Hat mar nem tudom mit sporolnak ki, de a gamestaros szenylap helyet johetett volna a rendes doboz. Nagy sumakolasok meg lehuzasok vannak a magyar forgalmazo reszerol, ami megint csak ithon jellemzo. :(((

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5715) Alg válasza lorcsi (#5711) üzenetére


Alg
veterán

már letöltheted, és kedden 10kor küldik a digitális kulcsot ha kifizeted a 60 dolcsit

Szerk: ezt a dobozos dolgot azért majd meg kellene említeni a Blizz supporton... sokat tenni nem tudnak ellene, de legalább tudjanak róla

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5716) Darth_Revan válasza JSaN (#5714) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ne feledd, azt se tudni milyen GameStart adnak...lehet egy 4 éves 500Ft-ot érőt ami olyan tré volt, hogy raktárjaik telemaradtak vele, mert senki nem vett meg :U

(#5717) Alg válasza Darth_Revan (#5716) üzenetére


Alg
veterán

szerintem nem is egyformát adnak, ami éppen maradt a raktárban azt így kidobáják

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5718) front3r válasza Alg (#5709) üzenetére


front3r
őstag

Ezt a 3 "kártyát" nem kapom meg a digitális verzió mellé battle.net-en? Erről tud valaki valamit? Mert még ez szól a dobozos verzió mellett.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5719) JSaN válasza Darth_Revan (#5716) üzenetére


JSaN
addikt

Ez meg a masik, ha esetleg en valszthattam volna akkor max a steames King Arthur teljes jatekut kertem volna. Az még er valamit, de igy?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5720) JamesHun válasza Darth_Revan (#5697) üzenetére


JamesHun
addikt

aki story-t akar vegye meg a könyvet szerintem :P
és remélem nem ezért megyek éjfélre oda, hanem egy normális kiadásért :P

SeriesX: JamesSHun

(#5721) Alg


Alg
veterán

Hétfőn lemondom a CDG rendelésemet, és megrendelem a korábban linkelt helyről, ingyenes házhozszállítással, 2K-val olcsóbban... nem kell nekem az a GS meg egérpad. Írtam oda e-mailt is, hogy ők mit küldenek, gondolom hétfőn lesz válasz. (állítólag ők külföldről rendelnek)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5722) XanD3R válasza Alg (#5721) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Vagyis akkor naluk az eredeti kiadas lesz es nem az Ursugaras?
Jo tudni, lehet en is megrendelem inkabb toluk.

(#5723) JSaN válasza Alg (#5721) üzenetére


JSaN
addikt

En meg most mondtam vissza a masodik rendelesemet.
Zavvirol tervezem most megrendelni.

Alg: kivancsisagbol, te honnan rendeled? (privatban is jo)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5724) Alg válasza XanD3R (#5722) üzenetére


Alg
veterán

Még nem tudom, ha válaszolnak a mailre mindenképpen beírom ide. Azt írják, hogy:

áruinkat ( főleg a játékokat!!) közvetlenül a külföldi disztribútoroktól vesszük

Talán...

Szerk:[link]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5725) JSaN válasza Alg (#5724) üzenetére


JSaN
addikt

Sajnos rossz hirem van:
Itt is a magyar Ursugar Edition lesz, mivel korabban en is irtam nekik ide email-t.
Illetve mas forumozok is mondtak hogy telefonaltak nekik hogy milyen verzio van. Es hat ok is azt mondtak hogy, it is a hazai valtozat van.

Igy hat reszemrol marad a Zavvi: 41.95 euro + posta 0.99 font = 12300 Ft kb.
A bank kozep arfolyamon valt.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5726) Archanon válasza Darth_Revan (#5704) üzenetére


Archanon
őstag

Jó isten... és ez innen van... első hozzászólás. És most halál komoly, hogy a magyar borítón ezek a nevek fognak megjelenni? Űrsugár... erre nem tudok mit mondani. Jó, most mondjak egy jobb fordítást, de ez... tükör. És kb. idiótán hangzik. Na mindegy, CE-t sajnos nem fogok tudni beszerezni [honnan szerzek fölös ~24k-t 3 nap alatt, amikor 1 év alatt nem sikerül?], alap game-t nem fogok Űrsugár Edition-t műanyag DVD tokban vásárolni, így marad a külföldről való rendelés, kicsit majd később.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5727) Archanon válasza Archanon (#5726) üzenetére


Archanon
őstag

Bocs, nem onnan van, megnéztem a dátumot... :B De ha a kedves fordítócsapat valami ilyen minőségű fordítást produkál, inkább angolul végigszenvedem, s magam fordítom fejben, amennyit tudok. Eh.. Szörnyű.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5728) bpx


bpx
őstag

hogy itt egyesek mekkora hisztit képesek csapni :P
kedden délelőtt bemegyek galaxisba, hazahozom a normál kiadást, serialt beregelem bnet accountra, telepítés után pedig a lemez + sok sallang meg megy a fiókba a többi mellé :D
a 200Ft-os tesco egérpadom meg már úgyis cserére szorul

(#5729) kopaszqtya válasza bpx (#5728) üzenetére


kopaszqtya
tag

kb nálam is ugyan ez fog történni:) crycry....:D

(#5730) Archanon válasza bpx (#5728) üzenetére


Archanon
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy ha már Guild Wars után megveszek még egy játékot, igényes tok legyen neki, még akkor is, ha megy a láda mélyére.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5731) Alg válasza bpx (#5728) üzenetére


Alg
veterán

nem az a gond, hogy nincs, hanem hogy másoknak ugyanannyiért van... nagy különbség

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5732) FefeeX


FefeeX
veterán

Egy kérdésem maradt már csak, a CE-ben is ez a magyar ferdeszutyok lesz, vagy abba nem nyúlnak bele és marad a normál angol? Csak mert ugye a játék elvileg nem lesz meg magyarul (kell a halálnak a magyar fordítás); a borító meg szintén inkább legyen ingléz. :) Szóval ha más nincs, CE is inkább zavvi-ról; 20500-ból, mondjuk egy héttel későbbre...

Amúgy gondolom ez nem egy nagy minőségi egérpad, amit CDG-ban adnak hozzá... Szóval nem érdemes kicserélnem a Qpad-om :) Így hát az 500 forintos ajándék elég useless...

[ Szerkesztve ]

(#5733) Alg válasza FefeeX (#5732) üzenetére


Alg
veterán

A CE az full angol, az mindenhol egyforma lesz, bár már semmiben nem vagyok biztos...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5734) Darth_Revan válasza FefeeX (#5732) üzenetére


Darth_Revan
veterán

CE-hez szerencsére nem nyúltak hozzá, csak ráragasztották a BSC-s forgalmazói matricát a fóliára.

(#5735) sith7


sith7
nagyúr

Nem értem min csodálkoztok ... Magyarországon vagyunk ... itt mindent lehet ... :(((

(#5736) FefeeX válasza Darth_Revan (#5734) üzenetére


FefeeX
veterán

Meg is rendeltem, a forint átváltásnál keddig még érhetnek meglepetések, valamint a zavvi-tól rendeltem egy Heroes V pakkot, és már vagy 3 hónapja csak írják a sajnálkozó leveleket, hogy nem tudták még küldeni... Szóval inkább a tuti legyen meg, még kedden :)

(#5737) Darth_Revan válasza FefeeX (#5736) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én se nagyon merek a zavviról rendelni...lehet, hogy olcsóbb, de egyrészt nem ismerem őket, most hallok róluk először, másrészt nem szeretném ha 1 gebasz miatt ülnének 20.000Ft-omon...főleg most, biztos lesz kis rohanás náluk is SC2 miatt.

(#5738) JSaN válasza Darth_Revan (#5737) üzenetére


JSaN
addikt

a zavvi teljessen megbizhato, eggyetlen hatranyuk hogy neha lassan erkezik meg a csomag,
En is zavirol rendeltem meg a SC2-t.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5739) FefeeX válasza Darth_Revan (#5737) üzenetére


FefeeX
veterán

Zavviról már 3szor rendeltem, mindig korrekt volt, bubis zacsiban. Mármint 3 ami meg is érkezett. Akkor vonnak le, ha postáznak. Szóval addig nem ülnek a pénzen. Viszont féltem a dobozt (magyar posta, nem fér be a bubis zacsiba, stb), valamint lehet hogy nem küldik ki megint első körben, hanem majd itt is irogatják, hogy elfogyott mint a Heroes-nál, amikor még rendeltem, volt belőle, 2 héttel utána is, aztán hirtelen már nem volt, de küldeni nem küldtek, csak sajnálom-levelet... Hiába nem vontak le, kellene a cucc... (nem akarok belőle magyarított szutykot)
Szóval ezt most itthonról rendeltem, a 22500 futárral dologtól, itt meg a futárnak kell majd kesselni, ráadásul előtte felhívnak még... Kb 2ezret fizetek rá így a minimum másfél héttel korábbi szállításra meg a tuti ép csomagra; hiába, első nap kell már :P

(#5740) v2izzy válasza bpx (#5728) üzenetére


v2izzy
tag

Én is ugyanezt teszem. Szépen nyugodtan megveszem másnap, hazamegyek felteszem és addig játszom amíg le nem fordulok a székről. (Ja, nem ez nem wow :DDD ) Szerintem így sokkal jobb lesz mert legalább nem fogok idegeskedni, hogy összeomlik a bnet meg a lagg...
Megkímélem magam. :))

Egyébként, ugye nem én vagyok az egyetlen aki nem bétázott? Mert nem szeretnék nagyon lemaradni :)

[ Szerkesztve ]

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#5741) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nem tudom mennyien láttátok SC2.hu-n ezt a képet, amit úgy postoltak, hogy ez a magyar verzió...észrevettem egy apróságot, idézet SC2.hu-s kommentemből:
"Igazad van! A CD Galaxison levő scanelt képen a 2. sorban ez van: ”A játékos felelős minden”, az itt postolt képen viszont ez van a 2. sorban: ”Player is responsible for all”, tehát ami itt linkelve van kép 100%, hogy NEM A MAGYAR SC2 (ráadásul Grom se erősítette meg, hogy ez a magyar, szóval…)! Röviden: A magyar SC2 még lehet ennél is Űrsugarasabb minőségű lesz :) Gyanús is volt nekem az az extra szalag amivel körbe van tekerve. :(
De legalább nem csak mi kapunk Tesco Gazdaságos verziót.

(Akinek nem esett le, mindkettőn arról szól az elől levő felirat, hogy internet kell hozzá, bla bla bla, aminek a költéseiért a user a felelős)"

[ Szerkesztve ]

(#5742) wikings2 válasza Darth_Revan (#5741) üzenetére


wikings2
őstag

Ez tuti hogy net kell hozzá majd?:D Mondjuk ha belegondolok a 2009 utáni játékaim fele netet kér mikor felteszem, mindig valami driver letöltése miatt. Mondjuk szerintem nem nagy akadály már sokak számára ez a kikötés. Mondjuk az árát tekintve azért néhányaknak meg elég borsos lehet :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5743) Darth_Revan válasza wikings2 (#5742) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha jól tudom az egyjátékos kampányhoz is be kell jelentkezni Bnet-re.

(#5744) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

teljes mértékben igazad van.

(#5745) FefeeX válasza Darth_Revan (#5743) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem teljesen. Lehet offline kampányolni, legalábbis a hírek szerint, véglegeset meg majd kedden... Viszont csak kampány megy offline, és olyankor nem tárol a szerveren; a skirmish már csak nettel megy.

(#5746) Darth_Revan válasza FefeeX (#5745) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Akkor miért van "A játékhoz internetkapcsolat szükséges" feliratokkal teleplakátozva a doboza? :B Csak a telepítés miatt?

(#5747) front3r válasza FefeeX (#5745) üzenetére


front3r
őstag

De elsőnek mindenképpen aktiválni kell a kulccsal, amúgy még a single sem fog menni...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5748) föccer


föccer
nagyúr

Na, most egy kicsit le vagyok maradva, a lényeg a lényeg:

1:23:25:43

Üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5749) h.adam.92 válasza Darth_Revan (#5746) üzenetére


h.adam.92
őstag

sztem annyi lesz megint, h be kell logolni, viszont a szervert nem a bnet hostolja, hanem te. végülis milyen lenne h bnet szerverek offolnak és te nem tudsz szinglizni, engem kiégetne :DDD

(#5750) Darth_Revan válasza h.adam.92 (#5749) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ubisoft is ezt csinálja, single játékhoz is állandó internetkapcsolat kell, ha megszakad akkor autosavel és kilép :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.