Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) föccer válasza Angelo69 (#5800) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát jah. Azért remélem, hogy a CE-be nem nyúltak bele...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5802) iSonic válasza Angelo69 (#5800) üzenetére


iSonic
addikt

Hát lehet most már akkor én is az angol verziót veszem meg, mert ez így eléggé gáz..

(#5803) Angelo69 válasza föccer (#5801) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nem hiszem, mert a CDG-n CE rendelesnel mar ott van az az ominozus You tube-os video amin kibontjak.

CDG StarCraft2 CE

Ui.: En benne vagyok egy nagy kozos rendelesbe valami kulfoldi honlaprol sima verzios
SC2-vel kapcsolatosan.

Kulon kommentekre nem valaszolok, hogy miert veszem meg mind a sima es CE verziot. :P

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#5804) Alg válasza iSonic (#5802) üzenetére


Alg
veterán

ezaz, bojkottáljuk a magyar változatot, majd mi jól megmutatjuk nekik :DDD :O

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5805) iSonic válasza Alg (#5804) üzenetére


iSonic
addikt

lenyomjuk őket a jó megszokott TZ-s felállásban :P

(#5806) föccer válasza Angelo69 (#5803) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, azért az meggyőzőbb lenne, ha ezt a CDG munkatárasi késíztették volna. Így csak azt tudjuk biztosan, hogy a német ajkú országokban milyen kiadás fogmegjelenni. A normál változatnál is gondoltuk azt, hogy milyen frankó, papírtokos lesz, meg minden, de ahhpz képest.... :(

No nem baj, ezt az esélyt megadom neki. Ha nem jön be, akkor tuti, hogy írok egy panaszlevelet a Blizznek, hogy nézzen rá a magyar disztribútor körmére, hogy az műveltek a kiadványával...

1:04:52:55

ps: mi azn az SC2-hu val? Iszonyat lassan tölti be az oldalt....

Üdv, föccer

mod: Re: öteletnek nem rossz, csak az a baj vele, hogy szerintem a többség nem fog +1 hetet várni rá. Ez úgy lenne jó, ha valamelyik szomszédos országban, ahol eredeti angol nyelven van kiadva (tokkal-vonóval), oda kimenni, és bevásárolni azt az ominozus x darabszámot. És akkor már kedden délelött lehetne tolni.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5807) FefeeX válasza Alg (#5804) üzenetére


FefeeX
veterán

Az a baj, az itt fórumozók az itthoni vásárlók csekély %-a... Menne a bojkott, ha itt lenne a 80% ember, és tényleg mindenki külföldről szerezné be. Minden esetre mi a honi terjesztő cég neve? Csak mert én küldök azért nekik egy jól megszerkesztett levelet, mit gondolok róluk...

(#5808) Alg válasza FefeeX (#5807) üzenetére


Alg
veterán

Szarkasztikus felhangú hsz volt :U

[link]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5809) #40835072 válasza bpx (#5795) üzenetére


#40835072
törölt tag

akkor sima starcraftként indult?:S

(#5810) FefeeX válasza Alg (#5808) üzenetére


FefeeX
veterán

Micsoda? Nekem is az jutott eszembe mikor először megláttam ezt az aljadék magyar kiadást, hogy ez a játék megszentségtelenítése, és hogy a rohadt általános magyar hozzáállás megint kiütközik (t.k.) - bojkottáljuk, aztán akkor szívnak... Csak aztán gondolkoztam, a potenciális vásárlók 30-40%-át tudnánk max elérni, nagyon fáradságos munkával, 3 nap alatt kb; és ezek sem lennének mind kaphatóak rá, tehát kb csepp a tengerben. Így a legtöbb amit tehetek, hogy megírom a szemét bandának egy emailben az elképzeléseim. Vagy levélben...

(#5811) FefeeX válasza #40835072 (#5809) üzenetére


FefeeX
veterán

Gondolom volt egy hír, hogy kezdik a SC2 programozását, és erre valaki létrehozott a játéknak egy saját topicot, tökmindegy, milyen címmel, de a SC2 benne volt. Aztán x-szer átnevezték a 6 év alatt, így lett ez.

(#5812) Darth_Revan válasza FefeeX (#5807) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Náluk kell dörömbölni az ajtón :)

(#5813) FefeeX válasza Darth_Revan (#5812) üzenetére


FefeeX
veterán

Kösz, a szarkasztikus jelző mellett már megkaptam a linket amiben írtad a nevüket, az alapján kigugliztam már :) Azért megvárom a keddet, hogy tényleg tuti legyen.

[ Szerkesztve ]

(#5814) cettlee


cettlee
őstag

azaz internetröl letöltős verzio hogy müxik? azmiaz?hogykell fizetni?

(#5815) kovsol válasza cettlee (#5814) üzenetére


kovsol
titán

beta is ilyen elven volt letölthető, vagy az összes játék amit hozzá adsz
fizetni meg kártyával kell, más lehetőség nem nagyon elképzelhető szerintem, mert nem fognak kiküldeni postán egy csekket, hogy fizesd be :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5816) Alg válasza cettlee (#5814) üzenetére


Alg
veterán

bankkártyás akció lesz gondolom - megadod a kártyaszámot ők meg levonják a 60 dolcsit napi középárfolyamon, kedden 10 körül jön a kód e-mailben

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5817) front3r válasza cettlee (#5814) üzenetére


front3r
őstag

Battle.net-en regisztrálni kell, majd le lehet tölteni a játékot. Megvásárolni bankkártyával lehet 27.-én 10 óra után a battle.net-en, viszont nem lesz olcsó, 15 ezer körüli de inkább feletti lesz az ára várhatóan. Egyébként ha a boltit veszed meg, ugyanúgy letöltheted a játékot és a HDD-ről is feltelepítheted, mert ugyanaz a letöltött verzió, mint ami a DVD-n van.

Van egy külföldi bolt: G2play

Itt is le lehet tölteni, itt most kell fizetned, és a megjelenés napján elküldik a játék cd kulcsát neked emailben. Itt olcsó, 12,5 ezer Ft kb.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5818) föccer válasza cettlee (#5814) üzenetére


föccer
nagyúr

Itt bejelentkezel a battle.net-re. Katt ide.

letöltöd a 7 gigát, lemented. HA eljön a 27. 0:00 perc, akkor az online store-ban megveszed az SC2-t, amire kiküldenek egy kulcsot. Ezt a kulcsot kell megadni a telelpítésnél.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5819) Alg


Alg
veterán

Én is leadtam a rendelést a Zavvi-nál :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5820) JamesHun válasza föccer (#5818) üzenetére


JamesHun
addikt

kérdés európai idő szerint lesz e a 0:00

SeriesX: JamesSHun

(#5821) Alg válasza JamesHun (#5820) üzenetére


Alg
veterán

délelőtt 10 körül jön a kulcs a letöltőshöz (PDT éjfél)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5822) föccer válasza JamesHun (#5820) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, reméljük :U

Egy érdekes TvZ-re bukkantam. A Z egy meglehetősen szokatlan taktikának köszönketően viszonylag gyorsan fealdásra kényszríti a T játékost.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5823) Alg válasza föccer (#5822) üzenetére


Alg
veterán

Terran-nak el kellett volna csak reptetni az épületeit, tank+hellion, vagy akár marine+tank, és nyer...

Először ezt a zerg húzást Sen-nél láttam

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5824) föccer válasza Alg (#5823) üzenetére


föccer
nagyúr

Persze, ez igaz. Mondjuk a mass marinnal nem sokra jutott volna, de a tankokkal simán kivédte volna, feltéve, ha időben le tudja hozni a seige-et. A kireptetés azért nem segített volna, mert rengeteg időt vesztett volna, és a 2 oldalről érkező lingek megették volna az scv-ket, utánna vége lett volna a dolnak megintcsak. A hiba ott volt, hogy ragaszkodott a fast thor taktikához, ami zerg ellenn szerinem egyébként sem túl szerencsés :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5825) Alg válasza föccer (#5824) üzenetére


Alg
veterán

Kellett volna neki kicsit több marine, ez a fast thor semmit nem ért... ezzel egy 10pool ellen sincs sok esélye

A reptetés viszont jó, ha van elég marine, nem kell sok, a 6-8 ling ellen... messzire sem kell menni, csak a goldig ;]

Mellesleg meg mindig meg kell nézni mi van a bázisodban :P

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5826) Djuree


Djuree
félisten

készüljetek a 4v4-re. aki benne lenne komolyan az dobjon egy pü-t. valami állandó csapat kellene :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5827) föccer válasza Djuree (#5826) üzenetére


föccer
nagyúr

Én lehetnék állandó tag, csak a játéktudásom hiányzik hozzá :) 45-50 APM-mel, gyakorlat zéró mikróval maximum kommentátornak lennék jó :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5828) Alg válasza Djuree (#5826) üzenetére


Alg
veterán

Kis késéssel, de én benne lennék :)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5829) FefeeX válasza Djuree (#5826) üzenetére


FefeeX
veterán

Csatlakozom föccer kollégához, egyelőre még messze nem profi szinten, de előbb-utóbb szívesen fejlődnék oda is... :)

(#5830) iSonic válasza Djuree (#5826) üzenetére


iSonic
addikt

dobtam pü-t ;)

(#5831) föccer válasza FefeeX (#5829) üzenetére


föccer
nagyúr

De alakíthatunk bronz ligás 4v4 csatatot is :)

No, most néztem ezt a TvZ videót. (néztem többet is :-) )

1 rész.
2.rész.

Ha nem tud valaki aludni a hidegfronttól, akkor érdemes egyszer megnézni. Több epikus csata, és hatalmas makró van a videóban.

GL HF

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5832) JSaN válasza Djuree (#5826) üzenetére


JSaN
addikt

En is benne leszek, de azert ennyire nem kell sietni most lesz megint 10 evunk multizni. :D
En eloszor ugyis a singlet fogom kielvezni, meg par custom co-op meccset tolok mielot neki allok a laddernak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5833) JSaN válasza Alg (#5828) üzenetére


JSaN
addikt

Alg en most kaptam 5 perce !!! :Y egy emailt a zavvi-tol, a lenyeg:

Dear JSaN,

Thank you for your order with zavvi. We can confirm the item(s) below have been sent to you.

Delivery will normally take between 3 to 5 working days, but can sometimes take a little longer due to postal delays. Please allow 10 full working days before notifying us of any delays in arrival.....

Szal nekem mar uton van a csomag, a penzt is most vontak le. Ezek utan eleg bizakodo vagyok hogy legkesobb csutortok/pentek mar jatszhatok, ami mar csak a postan mullik. A BSC kft meg feldughatja az URSAGARAT a seggebe, a kiegeszitoket mar egybol innen fogom rendelni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5834) FefeeX válasza JSaN (#5833) üzenetére


FefeeX
veterán

CE vagy sima? Én félek onnan rendelni a CE-t, mert ugye súlyos, miben küldik, és mennyi a PK... :)

(#5835) JSaN válasza FefeeX (#5834) üzenetére


JSaN
addikt

Simat rendeltem, normal karton dobozba jon mint amijen a cdg-el is van.
A szalitasi koltseg 1 font/1.15 euro jatekonkent.
De CE-t nem muszaly kulfoldrol rendelned, az ugyan az mint itthon. Nem nyultak bele.
De ha az arrat is nezed akkor mar mas a helyzet.
CDG: jatek + futar = 25280 Ft
ZAVVI: jatek + posta = 20264 Ft
hat igy mar nem mindegy :N

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5836) Djuree


Djuree
félisten

na akkor lesz ember ahogy látom 4v4-re, még több is a kelleténél :))

én sem vagyok profi, messze nem, sőt olyan sokat nem is bétáztam, de majd belejövünk idővel, ezért kell sokat játszani :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5837) Djuree


Djuree
félisten

nem is tudtam hogy nálunk magyarul jön ki a játék :U
akkor ilyen gagyi verzió lesz az itthoni, amit linkeltetek? elég szánalmas, de már megszoktam, mostanában amit itthon vettem mind ilyen szar :W
de legalább magyar lesz, nekem a történet is fontos :)) majd ha olcsóbb lesz a CE úgyis lecserélem arra :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5838) kovsol válasza Djuree (#5837) üzenetére


kovsol
titán

csak a doboz és a kézikönyv lesz magyar

May the Force be with you!

(#5839) Thome válasza Djuree (#5826) üzenetére


Thome
addikt

Én benne vagyok, csak épp nincs miből megvenni a játékot... :DDD De ha gondolod, dobhatsz nekem is egy játékot... :))

(#5840) Djuree válasza kovsol (#5838) üzenetére


Djuree
félisten

jah :W akkor én is inkább külhonból rendelem meg :U

Thome: annyi keret nincs sajna. akkor CE-t vettem volna :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5841) Djuree


Djuree
félisten

nah game.uk-ról megrendelve. remélem 7vége felé itt lesz, habár játszani nem igen tudok, mert 7végén kajakozni leszek :U na de majd jövő héten....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5842) Thome válasza Djuree (#5840) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem még melózok egy keveset, aztán megveszem... Nem tudom hogy bírom majd ki, majd a szeszboksztól oda se jutnék a játékig, addig meg felesleges megvennem, ráérős. Meg venni kell majd gold előfizut is.

(#5843) kovsol válasza Djuree (#5841) üzenetére


kovsol
titán

én még a WoW-BC -t rendeltem azt hiszem pont tőlük akkor nekem péntekre jött meg a cucc és akkor is ilyen hétfő, kedd fele volt a megjelenés

May the Force be with you!

(#5845) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Aki esetleg nem tudja felhasználni a guest pass keyt attól én szívesen elfogadnám.Ha van ilyen ember akkor dobjon egy pü-t.

[ Szerkesztve ]

(#5846) Alg válasza JSaN (#5833) üzenetére


Alg
veterán

Én is most kaptam mailt, hogy elküldték... remélem Pénteken megjön :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5847) front3r


front3r
őstag

Egy másik fórumból: SC2 DOTA??
Ez marha jól néz ki már most, nem éppen valami sima tákolmánynak néz ki.
Mit tudtok róla? Már most ennyire jó modok lesznek hozzá? :O

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5848) cettlee


cettlee
őstag

mire jo aza guest passkey? mindenki kap a game melllé?

(#5849) Arhquis válasza cettlee (#5848) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Gondolom lehet vele x napot multizni. Azt is el tudom képzelni, hogy csak néhány mapon tolhatod. Vagy 1-2 single küldit is adnak mellé, bár azt nem nagyon hiszem.

Olyan mint a wow-nál. Mézesmadzag. :)

(#5850) front3r válasza cettlee (#5848) üzenetére


front3r
őstag

Dobozosban 2db van + 1 wow.
7 órát lehet vele tolni a játékot, de azt is 14 napon belül. Valószínű csak a multit, de ha majd megjelenik, akkor kiderül. Az időpontok azok biztosak, mert nekem már megvan a játék.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.